www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 648) (7184607 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-13 17:11
Witaj :-) naleweczka o.k. Dzisiaj wydałam kasę na sprzęcik elektroniczny łaaa... Jest o.k. i zaje :-) do tego nawet przystojny facet mnie adoruje :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-12-14 15:15
łał.. aż miło czytać :-) Witam.. mnie w tym roku pech prześladuje właśnie ze strzętem..., komp mnie wkurza, "10" doprowadza do wsciekłości, a net do szewskiej pasji.. nie.. żebym lała łzy.., ale marzy mi się rzetelny fachowiec w tej materii :-)).. Może powinnam napisać do gwiazdora??? :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-12-14 15:33
Kryształku ! A co Cię irytuje w 10-tce ?  Zamiast do gwiazdora napisz może do Golluma ? :-) Też cudotwórca........ Mi pomógł...... :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-12-14 17:26
Ostatnio "10" zablokowała mi dostęp do sieci, najpierw myślałam, że to znowu net, ale inne urzadzenie łączyło się z siecią, więc pomaszerowałam do sprzedawcy komputera z reklamacją, a ten mi mówi, że Microsoft wypuścił wadliwą aktualizację i więcej ma taki problem, potem poprawili. Spędziłam w sklepie 2 godz., bo nie chciało mi sie ganiać w te i we tę. Na wszelki wypadek wklepałam do telefonu nr kontaktowy, przewiduję niekończącą się "współpracę" ze sklepem :-)))))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2016-12-15 14:48
Witam wszystkich serdecznie w tem pochmurny grudniowy czwartek,dziś byłem na większych przedświątecznych zakupach,zapraszam na popołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami oraz na kieliszeczek koniaczku dla poprawy nastroju.
Nadrzędny - Autor MariaAria Dodany 2016-12-15 17:59
Plus Kawior ;-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-15 18:24
Kawior do koniaku?
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-12-15 22:45
łamanie zasad :-))))
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2016-12-16 13:43
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny grudniowy piątek jest możliwie ciepło jak na te pore roku,zapraszam na południową kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-16 16:49
:-) ja je cały czas chyba łamię ;-) Co do kawioru nie rozumiem co w nim takiego wspaniałego - mnie nie zachwyca aż tak.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2016-12-17 11:12
Witam wszystkich serdecznie w słoneczną grudniową sobotę,dziś byłem na poranym spacerze i porannych zakupach,zapraszam na przedpołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-17 13:21
Pogoda całkiem całkiem :-) Ze słodyczy to wczoraj zeżarłam cały słoik Nutelli.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-12-17 13:56
Matko!!! i synowo?? Cały słoik??? I jak Twoje wnętrze?? ..po szkle??? oczywiście :-))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-18 16:00
Aj tam to tylko 600 g ;-) Po woli, łyżeczką raz za razem :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-12-18 16:06
ale szklo????? :-))))
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-12-21 17:17
Wiem, wiem napisałam "cały słoik" :-) Mój dziadek opowiadał, że znał takiego faceta, który jadł szkło- zwyczajnie gryzł szklankę, zwłaszcza jak wypił ;-)

To przy okazji witam wszystkich przy niezłej pogodzie, jeszcze trochę śniegu i git czyli o.k. ;-)
Wczoraj nagotowałam ogromny gar bigosu - palce lizać :-) dzisiaj większość zamroziłam - bigos jest najlepszy po zamrożeniu i zaniemówiłam - dosłownie :-( Brało mnie przeziębienie już od tygodnia i dopadło :-( Dzisiaj trochę lepiej ale kolęd nie będę śpiewać ;-) Jutro rano jadę w góry do rodzinki, oczywiście z bigosem :-)
Nadrzędny - Autor MariaAria Dodany 2016-12-17 14:23
Pogoda, powiedziałabym fatalna, ciemno i zimno ;(
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2016-12-18 12:56
Witam wszystkich serdecznie w pochmurną grudniową niedziele,zapraszam na południową kawę ze śmietanką i słodyczami oraz odrobine naleweczki dla poprawy nastroju i humoru.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-12-18 16:07
Och.. Sylwester, Twoje słodkości chyba nie poprawiają nastroju, ani naleweczki... pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2016-12-19 13:41
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny grudniowy poniedziałek dziś byłem u lekarza  i przy okazji na zakupach  oraz spacerze,zapraszam na popołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor Volare Dodany 2016-12-20 12:17
Cześć wszystkim :-) chciałabym trochę zakłócić Wasz rytm rozmowy jednym pytaniem. Krótko streszczając, moja babcia jest osobą niepełnosprawną z powodu choroby, nie rusza się i przez to, coraz mocniej w jej organizmie zatrzymuje się woda (krew limfa itd). Poczytałam w internecie kiedy tipów, ale często dotyczyło one osób mających możliwość chociażby wstania i brzmiały one "więcej ruchu". I tak trafiłam na to forum i pomyślałam, że spytam Was o radę, bo masaże już nie pomagają i jest coraz gorzej. Babcia pije zioła, które przez moment pomogły, ale przestały. Czy macie może inne pomysły?

Miało być krótko, wyszło jak zwykle. Wybaczcie :-) jeśli było takie pytanie kiedyś na forum to przepraszam, dużo tego tutaj macie.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-21 17:25

>zatrzymuje się woda (krew limfa itd)<


Krew nie może się zatrzymać bo by nie żyła. Ma zwyczajnie słabe krążenie co jest normalne w takiej sytuacji. Tu "pomoże" objawowo środek moczopędny - lek, np. Spironol lub Spiriva (napis. fonetycznie). Do tego trzeba uzupełniać mikroelementy zwłaszcza potas. Nie ma leczenia, jest tylko łagodzenie objawów.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2016-12-22 11:16
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny pierwszy dzień zimy,dziś byłem na porannnym spacerze i przy okazji na przedświątecznych zakupach,zapraszam na przedpołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-03 21:11
Witam Sylwek i wszystkich innych :-) Pięknie jest :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-01-04 11:01
Witam wszystkich serdecznie w pochmurną styczniową środe,byłem dziś na tradycyjnym porannym spacerze oraz przy okazji na porannych zakupach,zapraszam na przedpołudniową kawę ze śmietankąś i słodyczami.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-10 13:25
Pięknie jeszcze jest :-) Wczoraj było dla mnie świetnie - ludzie czerwoni na twarzach, skuleni, zmarznięci, a ja spacerkiem z uśmiechem - kurtka puchowa, kapturek (nie czerwony) z lisem ;-) Szal, długie rękawiczki (skórzane), kozaki za kolana i wełniane getry. Śnieg trzeszczy pod butami, słonko świeci :-)

Pamiętajcie o zwierzakach, nie tylko swoich!
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-01-11 11:01
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny lecz zimną styczniową środę tradycycyjnie byłem na porannym spacerze i porannych zakupach,zapraszam na przedpołudniową kawę ze śmietanką oraz słodyczami i dla rozgrzewki odrobine naleweczki.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-01-12 18:37
Łeee paskudnie :-( ciapa
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-01-13 10:35
W ten pechowy dzień Sylwestrowi życzę ciepła i zapraszam na nalewkę podwójną, dla rozgrzewki aby nie dopadło go przeziębienie przy zimnych kaloryferach:)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-13 11:23
Dlaczego pechowy??? dzień jak każdy, może trochę pochmurny, a że 13-y? do tego piątek? Dwa "pechy" ewaluują w szczęscie, a przynajmniej dobrą energię.. Chyba zrobię sobie kawę, może mózg mi wróci do normy :-) czyli ogólnego pesymizmu :-)))). Ale nikogo nie zapraszam na kawę, od nowego roku postanowiłam najeżyć się... :-)))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-13 18:46
Sylwester się przestraszył :-) A ja wróciłam z wieczornego spaceru, pada lekki deszczyk, chodniki oblodzone, miasto oszczędnie ubrane.. u Was też biedniejsze dekoracje świąteczne? "wyprostowałam" sie lekkim Carlo Rosi- rózowym - wiem wielkim świat nie wieje, ale ja bidna emerytka. Może mimo wszystko Panowie Sylwester Kropek i WzK dołączą i Pani Jola też? (choć w głębi duszy mam nadzieję, że nikt nie skorzysta z zaproszenia - hihihihi..) Hipokryzji uczę się od najlepszych.. lecz nie tylko ja.., a jej macki poczułam osobiście przed świętami. Ludzie dla kożyści sa zdolni do wszystkich świńst, ale czy można dziwić się? Przecież już od pierwszych Braci wiadomo, że człowiek człowiekowi wilkiem... a tak chciałoby sie wierzyć w tem wszechobecny wrzask... tylko miłość.. itp
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-01-14 10:26
Witam wszystkich serdecznie w słoneczną styczniową sobotę,byłem na porannych zakupach i spacerze,zapraszam na przedpołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-15 12:43
Sylwester!! śmietanka jest za "ciężka" ( w pewnym wieku :-) ) do kawy, lepsze mleko z dodatkiem magnezu :-) ja lubię kawe z miodem, właśnie taką piję, zaś słodycze?... po świętach mam przesyt i jeszcze mam trochę zamrożonych :-(
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-01-15 14:59
Witam wszystkich serdecznie w pochmurną styczniową niedziele,zapraszam na popołudniową kawę.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-16 16:15
A cóż to za marazm?! Nikt nie pije.. czegokolwiek? To może soczek???
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-01-17 09:19
Witam wszystkich serdecznie w styczniowy pochmurny wtorek ja tradycyjnie byłem na porannym spacerze i na zakupach,zapraszam na porannąs kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-18 15:01
Witam!  przysiąde się na chwilę nad szklaneczka wody z cytryną i podumam.., pomarudzę... a mam nad czym.. kolejny raz dochodzę do tego samego... żyję w pięknym kraju.. mlekiem i miodem płynacym.. jak rzekł wieszcz.. ludzie tu usmiechnięci... mili..pomocni.. dopóki nic nitk od nich nie chce. Jeśli już taki naiwny wierzący....w dobroć WIELKIEGO zawiadującego czymkolwiek.. znajdzie się w zasiegu ich jurysdykcji, od razu wyrastaą im rogi diabelskie.. zero pomocy, zrozumienia, życzliwości i to w każdej dziedzinie. Odnoszę wrażenie, że nowe, które rzekomo idzie, jakby już gdzieś zaistniało w najgorszym swoim wydaniu. Może przyzwyczajeni do starego, nie potrafimy stworzyć nic nowego? To "dobro" jakby w wyssane z mlekiem matki. Nasza wolność (cokolwiek to znaczy) pomaszerowała w siną dal..... Pozdrawiam chmurnie :-(
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2017-01-19 10:09
Witam wszystkich serdecznie w zachmurzony styczniowy czwartek,zapraszam na poranną kawę.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-23 19:57
Witam :-) Woda z cytryną? Ja robię słabą herbatę, dobrze słodzę i dodaję sporo cytryny :-)

>zero pomocy, zrozumienia, życzliwości i to w każdej dziedzinie.<


Fakt, ale zawalcz (stań się "suką") to będziesz miała zrozumienie i pomoc ;-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-01-24 10:02
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny i zimny styczniowy wtorek,tradycyjnie byłem na porannym spacerze i zakupach,zapraszam na poranną kawęę ze śmietanką i słodyczmi oraz odrobine naleweczki dla rozgrzewki.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-25 23:20
och... jak mi się marzy "spacerek" samochodowy, niestety w zimę nie jeżdżę bez potrzeby :-( Oby do wiosny!!! :-)))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-01-26 09:30
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny styczniowy czwartek,byłem dziś na porannym spacerze i porannych zakupach,zapraszam na porasnną kawę ze śmietanką i słodyczami oraz odrobiną naleweczki dla poprawy nastroju.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2017-01-26 16:41
Sylwester, a może pochwalisz się zakupami.. :-) mnie ciekawi co lubisz kupować.. :-)))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-26 20:16
Sylwek, słonko :-) Naleweczka wskazana, ale co Ty tak codziennie kupujesz? Gratuluję też porannego wstawania, ja rano jestem "nieprzytomna".
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-01-27 09:51
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny styczniowy piątek,zapraszam na poranną kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-01-27 15:39
Sylwester czytasz posty kierowane do ciebie? Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2017-01-28 09:44
Witam wszystkich w słoneczną styczniową sobotę.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-28 17:32
Jola???!!! Ty chyba nie wstajesz o 20?? :-)))))

A tak poważnie, to dla mnie 10 rano - to świt :-)))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-01-29 09:30
Witam wszystkich serdecznie w sloneczną styczniową niedziele.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-29 23:27
A dziękuję Sylwester za powitanie, a nic nie proponujesz do picia??? :-) Jest późno, ale mnie przestawiło się, w dzień wysypiam się, a nocą żyję!!! :-) Czytam.. od lipca wzięło mnie na czytanie, pożeram opasłe tomiska, tematyka różna od kryminałów po fakty. W zasadzie poza czytaniem nic nie robię.. Przeraża mnie fakt, że mija styczeń, a to z powodu kolędy, która ma nastąpić w lutym. Nie żebym księdza bała się, czy cóś.., ale trzeba przyłożyć się do sprzątania.. A ja obłożona literaturą wszelką, nie mam ochoty na porządki. Może ktoś mi zdalnie podpowie jak ujarzmić wszelkie zaległości siedząc na d...? z nosem w książce?

No to sobie wypiję herbatkę z cetryną i.... poczytam Politykę..

O tej porze pewnie wszyscy śpicie - miłych snów :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 648) (7184607 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill