www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 264) (3706553 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-11-30 19:54
Mowę im odjęło bo przekonali się jak A.Duda i pani Szydło kłamali w kampanii wyborczej. Ech........ Teraz im głupio i ze wstydu pod ziemię się zapadli.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-11-30 20:09
Ile dostajesz za post?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-11-30 20:29 Zmieniony 2016-11-30 20:35
Ja dostaje rozgrzeszenie od księdza ;-)
Do edytuję
jak nie przestrzegam postu lub za dużo poszczę, szczególnie po piwie.
A co dostaje WzK pewnie odpowie lub nie.
Czy Rogal też dostajesz coś za kolejne głupie pytanie?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-12-01 07:37
Nie. Mi niczego nie brakuje.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-12-01 08:31
Ekonomiści już porzucają nadzieję. "Dobra zmiana" tylko PiS-owskim "Misiewiczom" wychodzi na dobre. A reszta? Reszta została "wydymana" kwotą wolną od podatku. Ech.....Oszuści. Poczytajcie proszę..........

>http://www.pb.pl/4650049,86789,z-gospodarka-bedzie-jeszcze-gorzej

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-12-01 08:52
No i czego kłamiesz?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-12-01 10:23
Jesteś pewny że to WzK napisał ten artykuł i w nim są kłamstwa?
To może napiszesz Ty prawdziwe dane które wydrukują w gazecie aby to udokumentować ?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-12-01 11:02
Odnoszę się do treści wpisu.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-12-01 11:11
Twierdzisz ,że z gospodarką jest coraz lepiej? Na jakiej podstawie, jakie wskaźniki zamieścisz na poparcie swoich słów? Może coś z rocznika statystycznego.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-12-01 12:00
Czytaj ze zrozumieniem człowieku.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-12-01 12:47 Zmieniony 2016-12-01 12:53
Ok Rogal, a teraz powiedz coś merytorycznego ;-) i z sensem

Można inaczej zrozumieć ten tekst  z artykułu ?

> Mocno spadające inwestycje i rozczarowujący wzrost konsumpcji już uderzyły w dynamikę PKB. W końcu roku czeka nas mocne spowolnienie.

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-12-01 13:35
No czeka nas spowolnienie.  To nie ma jednak nic wspólnego z Misiewiczami.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-12-01 13:43
Ja tam nie znam Misiewiczów. To czego nie zrozumiałem?
Staram się zrozumieć Twoje rozumienie i nie rozumiem ;-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-12-01 13:39
Podjąłem się trudu aby zrozumieć Rogala.

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pesymizm-gospodarczy-polakow-gospodarka,102,0,2210150.html

On należy do drugiej połowy ;-) i jest osobą o poglądach zdecydowanie prawicowych.

> Połowa badanych przez IBRiS na zlecenie "Rzeczpospolitej" uważa, że sytuacja gospodarcza w kraju jest zła. Dobrze ocenia ją 44 proc. wszystkich respondentów, przy czym aż 86 proc. osób o poglądach zdecydowanie prawicowych jest zdania, że sytuacja jest dobra. Pesymistyczne nastroje dominują wśród kobiet (61 proc.).

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-12-01 14:44
Wiesz. Ja patrzę na siebie. Mi jest dobrze.  Żona ma firmę.  Zleceń aż za dużo. Oczywiście że wyniki sondażu są w części zafalszowane poglądami politycznymi respondentów.  Tak.  Bliżej mi do prawicy.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-12-01 15:21
Przykład hipokryzji rządzących:

  > — Sprawa taśm PSL jest zupełnie kompromitująca dla obozu władzy. To już nie jest kapitalizm polityczny, tylko korupcja. System zawłaszczania państwa jest tak rozbudowany, że paraliżuje praktycznie wszystko — grzmiał Jarosław Kaczyński, prezes PiS i lider ówczesnej opozycji, wzywając Donalda Tuska, ówczesnego premiera, do dymisji.<      Źródło:

>http://www.pb.pl/4650048,97430,elewarr-pis-wszedl-w-buty-psl

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-12-01 15:36
Odpowiedz mi proszę. Po co wklejasz linki tego typu bez przerwy?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-01 19:09
Żebym ja sobie poczytała :-) :-)

Coś mi przemknęło, że Ci pasi kwota wolna od podatku - czyli co? Twoje dochody takie raczej mizerne? Żony też?
"Prości ludzie na mieście gadają", że PIS - rządzący szukają tych 500 + ;-) Coś w tym musi być.

Właśnie żrę orzeszki i popijam likierem bananowym. Mocna choleraaa...
Mam smuteczek bo w Lidlu też mnie orżnęli na szynce :-( Natomiast w Biedronce z tą "siusiającą" poprawa :-) Siusiającej już nie ma :-)

Przez tyleee lat nie nauczyłam się, że na polskie zimy nie kupujemy skórzanego obuwia :-(  Na taką brrr, "bele jaką" pogodę założyłam kozaki z ECCO. Owszem cieplutkie, na grubej zelówce, z silikonową wkładką, aleee.. deszcz ze śniegiem, a skórka delikatna :-(

Jak Ty sobie dajesz radę Rogal? Ja mam fobię i do auta nie wsiądę...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-12-01 19:50
Jak to jak. Buty skórzane z Gino Rossi i autobus lub taxi:)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-01 22:21
Włoskie buty?! Do tego ze skóry na nasze pogody?! No właśnie o tym piszę, że się  nie nadają! Autobus,taxi o.k. ale i tak trzeba wyjść w taką "mokrą" pogodę i po butach :-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-12-02 06:12
Jakie włoskie. To polska firma :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-12-05 19:34
Nazwa włoska, podobno we współpracy i powinna trzymać poziom. W zw. z tym jak pis. Włoskie buty są super, ale nie na nasze ulice, o zimie zapomnieć. O tej nazwie jest też wino, zegarki itd. itp. czyli "polski/chiński" badziew i podróba :-( To tak jak z Adidasem: jeszcze niektórzy się "podniecają" tą marką, ale to chiński czy tam Koreański badziew i tyle :-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-05 20:19
Taka sobie para: dość młodzi, 2 dzieci... Co prawda dzieci z cerą nieboszczyków, ale ubrane ciepło... Babka mi mówi, że: dostaje po 500 zeta na każde dziecko i 1000 na drugie do ukończenia roku. Czyli razem 2 tysi. do tego rodzinne itp. Dostają też zasiłki stałe z MOPS i różne takie dopłaty, pokrycie kosztów zakupu węgla, energii, czynszu itd. boooo mąż i ona są bezrobotni! Pytam:
- ile masz lat?
- ja 30, a mąż 36..
No to by było na tyle ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-12-06 20:18
Jakbyście słyszeli w mediach o kulawym mordercy to ja zabiłem moich fachmenów od mieszkania.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-12-06 21:45
Okres świąteczny. Wszyscy sobie wybaczają. Gdzie Twoje miłosierdzie? :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-12-06 23:24
W d... nierobów, lenie,  partacze.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-12-07 12:26
Rogal !! A może zagrała zasada : Jaka płaca taka praca ? :-) Fachowców zatrudniłeś a w barku przeciągi. A ?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-12-07 12:43
A może skończ z czepianiem się wszystkiego?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-12-07 13:26

>lenie,  partacze<


A mówi się, że ludzie boją się stracić pracę. Widać nie wszystkim na pracy zależy. U mnie krzywo płytki położyli i byli bardzo zdziwieni jak powiedziałam, że nie zapłacę, a oni mają na własny koszt wszystko poprawić. Poprawili, bo mieli za dużo do stracenia. Myślę, że jak by to było na początku prac, to by mi robotę trzasnęli i musiałabym innej ekipy szukać.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-12-07 13:45
To akurat branża gdzie jest deficyt siły roboczej więc dyktuja warunki.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-12-07 13:50
Fakt. Cenią się niesamowicie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-12-07 15:56 Zmieniony 2016-12-07 16:06

>skończ z czepianiem się wszystkiego? <


Hi hi hi  :-) Nie czepiam się tylko wskazuję, że nie potrafisz porządnie sprawy załatwić/doprowadzić do końca. Trzeba było wynająć uczciwych/sprawdzonych i poleconych wykonawców a nie teraz skamleć jak zbity psiak.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-12-07 18:18
Tak tak, bla bla.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-08 17:17
Ja się nie dziwię ;-) też miałam takie myśli :-( Z tego powodu czasem tęsknię za czasami moich dziadków  :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-12-08 19:31
Za komuną?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-12-11 16:35
Czy teza W. Cejrowskiego jest słuszna ?
"Cejrowski: Kaczyński ma na rękach krew tysiąca dzieci"

>http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/537603,cejrowski-kaczynski-ma-na-rekach-krew-tysiaca-dzieci.html<

Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-12 17:47
Wiadomo, że Cejrowski to nawiedzony katol. Robi program, mówi logicznie i jakby o tym zapominał :-( może nie rozumie, może ma klapki na oczach :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-12-12 20:23

>Wiadomo, że Cejrowski to nawiedzony katol.<


Powiedziałbym, że nawiedzony w stopniu umiarkowanym........ Znam też takich w znacznym. Zresztą daleko nie potrzeba szukać............
Ale w tym konkretnym przypadku ma rację, bo Kaczyński totalnie spie...ył tę sprawę. Ale co tam............ Niech teraz pije to piwo.......
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-13 17:05
Znasz memy internautów, wszędzie porównują go do faszysty :-( W jednym miał niby krzyż w kształcie swastyki :-(
Ja osobiście człowieka podziwiam: taki niepozorny, "belejaki" i rządzi całym krajem...

>Znam też takich w znacznym. Zresztą daleko nie potrzeba szukać<


Lidce i rogalowi nikt  nie dorówna ;-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-12-13 20:51

>"belejaki" i rządzi całym krajem...<


Co tu dużo mówić.......... J. Stalin i A H też byli niepozornej postury. Tak się zastanawiam, czy to konieczny atrybut dyktatora ?
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-12-12 17:42
Komuny nie pamiętam, post był związany z tematem :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-12-11 16:48
Polacy w skokach na dwóch pierwszych miejscach. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-12-14 15:39
Lotność umysłu pana Suskiego z PiS-u wręcz obezwładnia.....
"Wpadka posła Suskiego na komisji ds. Amber Gold. "Caryca Katarzyna? Proszę podać jej nazwisko"  Obejrzyjcie filmik........

>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/537904,wpadka-posla-suskiego-na-komisji-ds-amber-gold-caryca-katarzyna-prosze-podac-jej-nazwisko.html<

Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-12-17 10:19
Obejrzyjcie ten filmik z uwagą. Nawet za czasów głębokiej komuny ( akcji ZOMO) tak nie traktowano Polaków jak robi to PiS-owska "dobra zmiana ". Czy to zaczątek "nowej rewolucji ?

>http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,Tak-policja-pacyfikowala-demonstrantow-Szczury-uciekaja-z-okretu,wid,18643772,wiadomosc.html

Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-12-17 11:48
Bardzo dobra "wrzutka" tylko jak zwykle u WzK nieprzeczytana do końca :-)
Komentarze (kilkaset) są jednoznaczne. Ale to trzeba otworzyć i przeczytać.
ZA TRUDNE???
Warto czytać ze zrozumieniem, jak z tą listą sklepów dot. pomocy świątecznej.
Odpisałeś na mój post i zaraz to usunąłeś (ślad pozostał :-))
Nie kompromituj się
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-17 13:04
Tak, tak "Tadeuszku" powinni bić i zabić jak ZOMO. Twoja wypowiedź mówi wszystko o tobie. WzK prawidłowo i dokładnie przeczytał art. Komentarze? Tam piszą mamałygi schowane za ekranem, zgorzkniali, świętoje...wi i inne 0.
Teraz o liście sklepów będzie przez następny rok, jak zwykle u Tadeuszka :-(
-------------------------------------------------------------------------------------
Nie zmienia to faktu, że obecnie w Polsce jest zwyczajnie burdel (pewnie złośliwiec zgłosi post). Nie do pojęcia jest dla mnie, że jakiś łysy (ogolony) facet z facjatą kryminalisty reprezentuje konfederację rodziców :-( do tego praktycznie bezkarnie pali kukłę Kaczyńskiego w akcie obrony innego zbira nawołującego do nienawiści do Żydów - palącego kukłę Żyda! Czemu tego durnia nie spałowali?!
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Spalona-kukla-Jaroslawa-Kaczynskiego-przed-Sejmem-Sprawa-zajela-sie-policja,wid,18642529,wiadomosc.html

Te "spektakularne" czyny/wydarzenia prowokują bezmyślni, bez szkoły debile - przepraszam chorych z tym orzeczeniem.
Jak Izrael - Żydzi postanowią ignorować/olać Polskę to jesteśmy w czarnej d... Żydzi to nie tylko Izrael, to ludzie bardzo wpływowi i bogaci w każdym kraju. Każdy kraj mając wizję wycofania się/wycofania udziałów/kasy itd. albo Polskę nie wybierze Polski.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-12-17 15:24
Siekiera motyka, czy wojna znów wraca?
zapewne Jaruzel się w grobie przewraca!
Siekiera motyka, stan wojny mu zabierają
czyżby PiS-owcy nam nowy wprowadzają ?

Siekiera motyka, następny też przeżyjemy
gdy zgodni i solidarni ze sobą będziemy! :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-12-17 21:38

>Komentarze (kilkaset) są jednoznaczne. Ale to trzeba otworzyć i przeczytać. ZA TRUDNE???


Za trudne to samodzielne myślenie. Ludzie wyszli na ulice żeby się dotlenić, czy może nastąpiło przegięcie?
Za trudno to ruszyć swoje 4litery i wyjść, aby protestować przeciwko pełzającej dyktaturze. Łatwiej siedzieć w domu i wpisami popierać "dojną zmianę".
Może to tylko sami "kodziarze" robią taki zamęt, a może na ulice wyszli ci, których odcięto od koryta? Coś dużo ich było przy tym korycie.
Gdzie jest prezydent w takich chwilach, że tylko wydał oświadczenie?
Poczekajmy, nie śpieszmy się, to "dobre" dopiero nadejdzie.
Trudno jest samodzielnie myśleć, bo łatwiej powtarzać za kimś te same formułki.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-12-17 22:32
Specjalistą od odsyłania do różnych stron i komentarzy pod artykułami byłeś Ty.
Biorę więc przykład od najlepszych :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-12-18 11:56

>Specjalistą od odsyłania do różnych stron i komentarzy pod artykułami byłeś Ty.


Oczywiście masz rację, ale nie nakazywałem wprost tak samo myśleć i postępować, tylko zachęcałem do dyskusji na argumenty.

>Komentarze (kilkaset) są jednoznaczne. Ale to trzeba otworzyć i przeczytać.ZA TRUDNE???


Słowa Beaty Szydło sprzed roku robią furorę w sieci.

>Na pewno za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości my policji przeciwko manifestantom wyprowadzać nie będziemy, tak jak robiła to Platforma, bo szanujemy dialog, wolność i różnice poglądów – pani premier mówiła tak niemal dokładnie rok temu, komentując ogromne demonstracje KOD w obronie Trybunału Konstytucyjnego.


Internet nigdy nie zapomina i efektem szanowania dialogu, wolności i różnicy poglądów są demonstracje. I jak to tłumaczy pani Szydło?
Wystąpienie premier Beaty Szydło w TVP: nie wolno Polaków stawiać przeciwko sobie.

>- Sytuacja wywoływania przez opozycję skrajnej emocji politycznej, z która mielismy wczoraj do czynienia nie ma nic wspólnego z rzeczywistą sytuacja naszego kraju - zapewniła premier. - Wręcz przeciwnie. Wynika z frustracji tych, którzy władzę utracili i nie maja pomysłu, jak przekonać Polaków do swoich racji - mówiła premier.


Masz prawo do własnych poglądów i sympatii politycznych, ale to nie znaczy, że nie należy liczyć się z innymi. Rząd większościowy ma obowiązek dbania o prawa mniejszości. Używanie populistycznych haseł, że to "kwiczą odcinani od koryta" już nie znajduje potwierdzenia w faktach. Zbyt dużo na ulicach tych "kwiczących" - nie uważasz?
Stan wyjątkowy: Sławomir Cenckiewicz.
Tak samo jak z zawłaszczaniem przez obecną władzę dokonań tych, co faktycznie walczyli o lepszą przyszłość. Gdzie oni byli, gdy inni walczyli? Na pytanie "Ilu jest bohaterów walki z komuną w PiS-ie ?" nawet Sławomir Cenckiewicz – naukowiec i historyk czasów najnowszych - wymiękł.
Nie będę się z Tobą spierał który z nas ma rację, bo to sprawa indywidualnego spojrzenia na rzeczywistość przez pryzmat wiedzy, doświadczenia życiowego i ... podatności na manipulowanie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 264) (3706553 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill