www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / sanatorium Bałtyk Kołobrzeg (5360 - wyświetleń)
- Autor kciuki Dodany 2017-01-01 08:10
Serdecznie witam w Nowym Roku i oby był dobry....mam zapytanie do osób które były w tym sanatorium..czy są tam pokoje jednoosobowe?
Jestem osobą niepełnosprawną niedowidzącą z wytrzeszczem złośliwym i innymi chorobami dokuczliwymi dla wspóllokatora( ale nie z ograniczeniem ruchu ),które nie pozwalają mi mieszkać wspólnie z innymi osobami....jak go otrzymać?Pozdrawiam dziękując za informacje.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2017-01-01 15:50 Zmieniony 2017-01-01 16:09
Witam w Nowym Roku 2017

Proponuję do nich zadzwonić i poprosić o przydział pokoju 1 osobowego. Jeśli odpowiedzą negatywnie z jakich tam powodów proszę zadzwonić do marketingu i z nimi popertraktować. Tu jest mały problem. W obu przypadkach o ile nadal tak jest trzeba będzie dopłacić do jedynki. Ile nie wiem bo każda firma ma swój cennik. I jeszcze jedno proszę dokładnie dopytać się czy to w tym samym budynku bo np. w Ciechocinku można trafić na 1ę ale w gorszym budynku czyli z gorszym personelem.
Powodzenia :-)

PS: Nie znam ich adresu marketingowego ale na ich stronie na pewno jest.
      Zapomniałam że firma o ile to ona BOOKING wymaga karty kredytowej i każe sobie podać nr karty. Na dokładkę brak jest anulowania rezerwacji a otrzymanie r-ku wiąże ze sobą sporą dawkę nerwów. Ta firma nie jest przyjazna choć idzie na ustępstwa takie jak pokój 1 osobowy. Wiem bo potknęłam się na niej.

Proponuję tu poczytać: http://forum.gk24.pl/goscie-z-sanatorium-baltyk-narzekaja-t4205/page-5
Nadrzędny - Autor kciuki Dodany 2017-01-01 20:15
Dziękuję Ella...właśnie taką otrzymałam odpowiedź ,że "jedynek" nie ma w tym sanatorium a 2-osobowe są zarezerwowane dla małżeństw...a w ofercie pisze ,że są" jedynki" ...oczywiście ,że chcę dopłacić do jedynki bo bardzo stresuje mnie i bardzo skacze mi ciśnienie gdy ktoś musi znosić moje kłopoty zdrowotne i inne:np chrapanie itp...spróbuję dodzwonić się do działu marketingu...jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam...może ktoś jednak w kołobrzeskim Bałtyku był i odpisze mi więcej....czekam niecierpliwie...
Nadrzędny - Autor Bellunia Dodany 2017-01-08 14:40
Witam, ja byłam w Bałtyku 12 lat temu jeszcze przed remontem Bałtyku II. W Bałtyku I mają miejsce gł. osoby komercyjne zwane u nas "ubotami". Jedynki tam są ale z tego co wiem to dopłata była bardzo wysoka / jedna z naszych kuracjuszek przeniosła się tam zaraz na początku naszego turnusu/ więc do dnia dzisiejszego raczej ceny nie spadły tylko poszły w górę.
Bałtyk II to ten mniejszy budynek po prawej stronie stojąc  twarzą do wieżowca. Zlikwidowali w nim balkony i powiększyli pokoje. Stąd pewnie informacja że brak jedynek.
W takim molochu jest ciężko coś załatwić telefonicznie, bo traktują człowieka jak intruza.Proszę zadzwoń do pielęgniarki oddziałowej lub do lekarza ordynatora. Marketing ma na celu zarobić kasę dla ośrodka a niestety z dawnego ośrodka Solidarności zrobili bardzo drogi ośrodek niedostępny dla polskiego przeciętnego portfela.
Ja w tamtym czasie byłam zadowolona z pobytu. Zabiegi były niezłe, jedzenie bardzo dobre, warunki lokalowe skromne ale był balkon w pokoju. Niestety ludzie też narzekali głownie na jedzenie bo komercyjnych karmili lepiej. Ja nigdy później w żadnym sanatorium z NFZ  nie trafiłam na takie dobre wyżywienie i tak przychylny personel.
Trzymam kciuki za dobry pobyt i napisz po powrocie  kilka słów jak jest teraz w Bałtyku. Pozdrawiam serdecznie Bellunia.
Nadrzędny - Autor Bellunia Dodany 2017-01-08 17:08
Wpadłam na taki pomysł jeżeli możesz to przenieś się do Willi Fortuna w Kołobrzegu. Mały kameralny ośrodek, jest winda, zabiegi na miejscu, jedzenie bardzo dobre.
Dopłać tylko do pokoju z balkonem. Pokoje bez balkonów są małe i wąskie. Ośrodek prawie przy deptaku, blisko dworca PKP. Bellunia.
Nadrzędny - Autor kciuki Dodany 2017-01-09 08:12
Dziękuję Bellunia.....rozumiem ,że nie ma wśród 3-os. i 4-os. żadnych nisz ani pokojów typu studio???? w tym  Bałtyku 2?napewno napiszę po powrocie co zastałam i jak tam było....rownież pozdrawiam serdecznie
Nadrzędny - Autor 4ni4 Dodany 2017-02-01 13:04
Słyszałam wiele dobrych opinii o tym miejscu
Nadrzędny Autor kciuki Dodany 2017-02-09 08:40
Witam serdecznie.Tak jak obiecałam piszę na temat pobytu w sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu.Było doskonale:-) spotkałam się ze zrozumieniem moich problemów i uzyskałam pomoc,jestem bardzo zadowolona z pobytu w w/w, głównie z  zabiegów i opieki lekarskiej.....polecam i pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / sanatorium Bałtyk Kołobrzeg (5360 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill