www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 138) (2283877 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2014-08-20 17:32
Szczerbaty odpowiedzialbym Ci ale już usuneles swój wpis i mój również ?
ten z godz 5 z minutami.
Nadrzędny - Autor szczerbaty. Dodany 2014-08-20 14:57
WALPOZ TYLKO NIE PRZEZYWAJ BO UDARU DOSTANIESZ. CHYBA WIESZ KTO ZGŁOSIŁ POSTY? :-) :-)
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-08-20 16:57
Kto zgłosił? Ty?
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2014-08-20 17:39
Szczerbaty nie pisalismy ze sobą,  nie znam Cię.  Zastanawiam się tylko czemu , z jakigo powodu do mnie takie uwagi kierujesz? .
Nie zmienilem zdania jaka osoba te forum guanem zarzuciła  a sam fakt ze potrzebny byl pakt o nieagresji trzy lata wczesniej niż tu dotarlem mówi wszystko.
Te forum już mi zwisa i powiewa. Odpowiadam Ci z grzeczności , bo napisałeś do mnie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-24 08:18
Życie byłoby prostsze gdyby człowiek dał prawo drugiemu być sobą. Zniknęły by niemiłe wpisy i pouczenia. Pozdrawiam wszystkich. :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-09-23 12:12
Życie byłoby piękne, gdyby każdy miał w sobie odrobinkę empatii..
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-09-23 12:17
"Odrobinkę", to pewnie mamy. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-09 15:45
Może wreszcie nadszedł czas żeby osoby, które mają coś do siebie zaczęły to robić w tym wątku. Szkoda żeby całe forum "ociekało" złymi słowami.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-11-09 22:44
EJ TY OD KROPEK CZY TY PRZYPADKIEM WALDUSIEM SIE NIE ZOWIESZ ALBO INNYM PAWUSIEM BO TAK MI TO JAKOS SMIERDZI?TAK CZY TAK ZAGESZCZENIE IDIOTOW NA METR KWADRATOWY PRZEPKROCZYŁ NORMY SWIATOWE.JUZ LEPSZA OJBOLA BO JEST MINIMALNA NADZIEJA NA WYLECZENIE A NA TO ZIDIOCENIE NIESTETY NIE.ROBICIE SUPER PIJAR NIEPEŁNOSPRAWNYM,TYLKO POGRATULOWAC.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-09 23:13 Zmieniony 2014-11-09 23:17
A może byś tak się zwróciła do samego właściciela kropek? Co to robi nam ten pijar?

Tak na rozładowanie napięcia:
>>>KLIK<<<
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-10 08:42
To tak jakoś wygląda, że na forum są ze 4 osoby i rozmnożyły się przez pączkowanie lub podział poprzeczny - poziom też podobny.
Spostrzeżenia:
- we wcześniejszych wpisach staruszka123 atakowała bez odpoczynku chyba w-zetkę za pisanie z męskimi nickami - normalnie kłóciły się o "facetów" :-)
- asia/staruszka/szczerbaci zaatakowali - wytknęli Lidian, że pisze ona i faceci - nie pamiętam - chyba post trolla szczerbaty
- był jakiś (chyba) WNK posty aż iskrzyły - wulgarne z obu stron, ale ewidentnie podobało się to staruszka. Jak przestał pisać, długo Go wywoływała ;-)
- jeszcze wcześniej jakiś Paweł pisał wierszyki, Staruszka nękała Go listami wg. niej miłosnymi ;-) Paweł w poście nazwał je "dziwnymi"
- teraz Gollum zaatakowany bo zbyt miły dla Lidian, kryształek i ogólnie dla pań
- jeszcze był taki co nazwał ją (staruszkę) cyborgiem czy jakoś podobnie i już Go nie ma

Jak weszłam na forum to były 2 "grupy". Jedna: "Walduś", w-zetka, Zygmunt, Nachbar - niby odeszła - nie piszą już na forum. Z doskoku staruszka123: tam gdzie zatargi czy okazja poróżnić ludzi albo z fazami księżyca napadała na piszących. Jakoś w nocy pisała do forumowiczów na pv. i tłumaczyła się (tak wynika z postów) z wpisów asia.
Dodając do tego dopiski pod tymi długimi postami tego na "K" o tej żonie, mamy pełny obraz :-(  jednej z w/w osób.

Wnioski zasuwają się same.

Dziwię się Gollumowi, tłumaczysz coś komuś tylko co i po co? Tworzenie podobnych nowych nicków, przedrzeźnianie jak dziecko, złośliwość - kogoś na tym forum przypomina, ale tutaj nikt nie jest tym kim pisze - no może poza 2 osobami (dot. kawiarenki).
Jeden z postów trolla składa się ze zdań wyciętych z trzech postów innych (w tym z mojego).
Wcześniej to była domena staruszki123 - tworzenie nicków, wątków i postów tak jak teraz te szczerbate z kropką, dwiema, gollumy itd. :-(

Czyli można przypuszczać: grupa, która odeszła chce wygonić obecnie piszących lub zamknąć forum, staruszka (może jeszcze ktoś) dla przyjemności robi zadymy i bluzga pod wieloma nickami - jeden dla niej za mało.

W związku z powyższym nie jest to normalne forum i pytanie czy to psychiatryk jest uzasadnione :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-11-10 10:08
JOLCIA Z TEGO TWOJEGO POZAL SIE BOZE ELABORATU WYNIKA,ZE STARUSZKA123 PO PIERWSZE JEST :NACHBAREM,WZETKA,TROLCIA,SZCZERBATYM,SZCZERBATYM.,WIELOKROPKIEM,GOLUMEM I TYMI INNYM GOLLUBAMI,W PORYWACH CHYBA LIDZIA,REA,BOBLEM,WALDUSIEM I JEGO "TOWARZYSZAMI"PEWNIE Z ROZBIEGU ZYGĄ I NORBUSIEM.WYCHODZI NA TO ZE STARUSZKA JEST KAZDYM I NA DODATEK BIEDNA POKRZYWDZONA PRZEZ LOS JOLCIA.
PO DRUGIE,STARUSZKA 123 PISZE NA PW DO KAZDEGO PROPONUJAC TAJNE SCHADZI,UWODZI SWYM NIEWATPLIWYM UROKIEM ZAROWNO CHŁOPCOW JAK I DZIEWCZYNKI + PEWNIE ADMINA,TAKA Z NIEJ CARYCA KATARZYNA.TYLKO CIEBIE BIDULO NIE.:-(
ZAPRAWDE POWIADAM CI TWOJ PROBLEM NIEDŁUGO ROZWIAZE SIE SAM,WIEC CZEKAJ.:-)))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-11-10 10:14
JOLCIA JESZCZE JEDNO,A CZEMU SIE TAK OBRAZIŁAS GDY NAPISAŁAM ZE KROPKOWANY TO WALDUS LUB PAWCIO?CZYZBYM SIE POMYLIŁA I TO TY JESTES TYM TWORCĄ?HĘ
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-11-10 12:07 Zmieniony 2014-11-10 12:09
A ja wam powiadam, że ja nie odszedłem, a ze względu na kampanię wyborczą bardzo mało tu zaglądam...  A jakby ktoś pytał, to jestem na liście 19 KWW Nowe Zawadzkie...
Pozdrawiam
Norbi... :-)
P. S.
Zapraszam tam... http://ask.fm/NorbertCzapla  :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-10 16:11
Powodzenia. :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-11-17 14:35
Jak miło że nikt sie nie kłóci :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2014-11-17 15:59
Czyli na forum może być max 3 osoby? Ty, bajkowy, W z K (Walduś źle się kojarzy) i Rogal - jak pisze tylko o wojażach ;-)
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-11-10 19:50
Jolusia jednastusia tyle gupot piszesz  hehehe:))))))))w takiej ilosci nie daje sie ich strawic hehehehe:)))))) czaisz bazę? :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-27 13:18

>Wedlug mnie jej inteligencja jest mniej niż zero,<
>a to ze tego nie widzisz obniża rownież Twoją.<


Czemu pozwalacie się oceniać przez kogoś tam niezbyt mądrego - nie znalazłam żadnego konkretnego postu - kto takimi zdaniami manipuluje.
Czemu pozwalacie aby coś takiego jak nick asia ordynarne bzdury pisał i nawet Wiecie kto to jest :-(

Jako, że sam przyznałeś (moim zdaniem: przyznałaś) może to tylko brak testosteronu, że jesteś WNK/Valpozem/szczerbarym i obecnie wielokropkiem czyli niczym:
tak ja mam zerową, Ty masz iteligencjięęęę aż z kosmosu ;-) Od lat siedzisz w domu, latasz po forach, jak nie masz już z kim gadać to grasz wirtualnie itd. Nigdy nie przyszło Ci do tej twojej pustej głowy, że są ludzie, którzy nie od zawsze są niepełnosprawni? Nie przyszło Ci do głowy, że są ludzie, których guzik obchodzą Toje "rozgrywki", podchody i nie łapią Twoich manipulacji?! Ich życie polegało na realnym, normalnym życiu i trudno im się wpasować do Twojego, jakże dziwnego świata.
Wg. Ciebie Valpoz Niekiepski wielokropku każdy kto ma inne niż Ty zdanie lub widzi, że ewidentnie chcesz nim/nią manipulować nie ma inteligencji. Ktoś już tu napisał mniej-więcej tak, że jak ktoś ci słodzi jaki to ty jesteś  "mundry" i o.k. - to nie plujesz, a jak ma swoje zdanie i traktuje Cię tak jak na to zasługujesz to wyczyniasz "cudawianki". Nie masz i nie miałeś nigdy swojego konkretnego zdania na żaden konkretny temat tylko zabawiasz się w admina czy chusteczka wie w kogo:( Prosił Cię o to ktoś? NIE! Wyrzuciłeś - wygoniłeś dużo osób z tego forum tylko dlatego, że byli normalni - zwyczajni. Przypominasz i to bardzo Młodego, asię i Staruszkę. Przez Ciebie teraz muszę Ją (Staruszkę) przeprosić, bo twoje głupie, ordynarne i złośliwe wypowiedzi mi Ją przypominały :-( Widać Ona ma więcej oleju w głowie niż Ty. Poza tym czemu tak panicznie boisz się ludzi w "rozrywce? Czemu tak panicznie innym próbujesz udowodnić "wyższość świąt Wielkiej Nocy nad świętami Bożego Narodzenia?
Tak jakoś wychodzi, że to nie ma znaczenia byle pleść bzdury, pluć na innych, ubliżać, udawać - czy wg. Ciebie życie zdrowych dobrze wyglądających i mieszkających w mieście ludzi na tym polega? Może przestań udawać, zacznij być sobą - zobaczysz, że Ci ulży. Nie jesteś jedynym/jedyną odrzuconą mimo Twoich "awansów" - jak mawiała mama mojego taty :-) Jesteś strasznie zawziętym, mściwym człowiekiem może kosmitą? Nie masz innego życia poza netem, poza forum, poza grami? Z całokształtu wynika, że nie ale trudno mi jest Ci współczuć - Ty wielokropek jesteś zwyczajnie zły ;( Żegnam - jesteś silniejszy od wielu z nas - jak Ty jesteś na forum to nas nie może być i nie ma :-(

Kilka nowych (prawdziwie) osób próbowało wejść, weszli i szybko odeszli - zamilkli :-(
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2014-11-27 13:26
Jolu jesteś najbardziej wredną osobą na tym forum. wciąż posługujesz się nienawiścią.Chyba czas zmienić zainteresowania bo tu cię nikt nie lubi.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-11-27 13:30
[usunięte]
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-11-27 19:17

>PO TYM CO I JAK PISZE,TY SIE CIULU ZEGNASZ CO JAKIS CZAS I JAK TA POCZWARA PRZEPOCZWARZASZ > SIE W JESZCZE WIEKSZA ZMUTOWANA MENDE


hehehehe:))))))))))))) cytuje by sobie jeszcze raz przeczytała na spoojnie hehehehe:)))))))))
Stara jesteś debeściara!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-28 23:07
Najpierw naucz się czytać i pisać :-(
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-10 22:58
LIDZIA NAZAKŁADAŁA WIECEJ TEMATOW I TU JEST TAKI OD MORDOBICIA,SIEDZE SE NA TRYBUNACH I CZEKAM JAK KŁAKI PRAWDO PODOBNEJ BEDA FRUWAC I KOBIECINKI.:-))))))))))))
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-07-04 16:00
Ostatnio daleko mi do agresji ale proszę nieagresywnie nowych uzytkowników,żeby "zjechali"na dół strony tam na czerwono wyswietlają sie po prawej stronie numerki:1,2,3,................102(np) i klika się w ostatnią liczbę,wtedy wyświetli się ostatnia strona i na niej,pod ostatnim postem mozna wpisać to co ma się do powiedzenia w danym temacie,byle to nie było"hahaha","właśnie","owszem" itp.Nieagresywnie pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-03-14 18:31
Teraz proszę nowych użytkownikow,tych jednopostowców żeby nie zawalali forum barachłem.Wciąż nieagresywnie pozdrawiam.:-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2017-03-17 15:08
Kobietko!! a ja w przeciwieństwie do Ciebie mam dziś duuużo agresji w sobie. :-), bo pogoda nie taka, bo w przychodni "baba" podniosła mi ciśnienie.., a poza tym jesteśmy w "kawiarence" i przy kawusi mogę sobie ..."po hahahać"

na ambitne tematy można założyć nowy Wątek, wtrącać się nie będę :-) bo lubię kabarety
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-29 14:33
Trzeba wrócić do tego wątku. :-) Może nam się uda zawrzeć taki pakt. :-)))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-06-29 15:43

> Może nam się uda zawrzeć taki pakt.<


Pakt,- dziwnie brzmi, ale jak zwał tak zwał.........
Kto jak kto, ale Ty lidian powinnaś wiedzieć co jest warunkiem zawarcia takiego "paktu".
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-29 15:46
A jednak paktu nie będzie jeśli już warunki stawiasz innym. Może w ramach paktu każdy spojrzy na siebie. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-06-29 15:47

> każdy spojrzy na siebie.<


Zatem do dzieła Lidian. Lustra na Ciebie czekają.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-06-29 15:50
A Ty swoje jeszcze masz czy wszystkie potłukłeś. :-))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-06-29 17:24
Lidka ty naprawdę jesteś nie tylko niereformowalna, ale i podła, zatwardziała.Tak tu "głosiłaś" o "empatii", dobroci" i co? Została tylko mściwość i wymachiwanie kulą-parasolem przy aprobacie tłustego zapijaczonego Rydzyka?
Podcinasz gałąź na której siedzisz, ale tego nie widzisz :-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-29 17:46
Jola nie zauważyłaś, że Ty już nie tylko gałęzi, ale i drzewa nie masz. Leżysz w błocie. :-))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-07-01 19:15
Wyświetliło mi, że mnie odpowiadasz Lidka.
Wykazuję max dobrej woli:
Nie wiem o jaki "pakt" ci chodzi - pewnie coś się działo podczas mojej nieobecności, ale: KOBITO WEŹ SIĘ WRESCIE DO KUPY! POMYŚL, KTO CI KADZI I PISZE BZDETY, A KTO UCZCIWIE!
spojrzyj wreszcie sama na siebie!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-01 19:19
Nie do Ciebie to pisałam, ale odpowiem. :-)

>Może w ramach paktu każdy spojrzy na siebie<


Tak właśnie napisałam. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-07-01 19:22
NO TO WRESZCIE SPOJRZYJ LIDKA!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-01 19:25
A Ty już spojrzałaś Jolu? Jakoś tego nie widać. :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-02 10:35
To nie do Ciebie Lidian, lecz do wszystkich aktywnych na tym forum... Pozwolę sobie na mojego wklejenie postu przed paru minut...
Oto jego treść:
Gdybym był właścicielem tego forum, to ze wstydu na konwersacje jakie tu są wymieniane całkowicie zamknąłbym te forum.
Forum te pokazuje jedynie w jak perfidny sposób dzieli się osoby z niepełnosprawnością i jawnie ukazuje, iż im większy chaos wśród tej grupy społecznej tym lepiej z nią można manipulować.
Jak już gdzieś pisałem, że właścicielem forum jest stowarzyszenie "INTEGRACJA", to w perspektywie tego, co się dzieje na tym forum proponuję właścicielowi zamknąć te forum lub jak nadal chce dzielić społeczność osób niepełnosprawnych to niech zmieni nazwę stowarzyszenia na DE-INTEGRACJA. 
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-02 10:43 Zmieniony 2017-07-02 10:46
Norbi, jak Admin Ci mówi, że od 3 lipca zacznie stosować regulamin, którego nie stosował od dłuższego czasu, to czego tu oczekiwać. Każdy zdrowo myślący wie, że regulamin stosuje się natychmiast, a nie za jakiś czas. Prowadzisz swoje forum, to się znasz i wiesz co trzeba zrobić, aby na forum był porządek.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-02 11:13 Zmieniony 2017-07-02 11:47
Samo nie reagowanie admina na wasze szkodliwe na rzecz osób niepełnosprawnych konwersacje daje podstawy do stwierdzenia, iż te forum służy jedynie de-integracji społeczności osób z niepełnosprawnościami a deklaracja adminów, że od 3 lipca będą stosować wymagania regulaminu forum jest daleko, delikatnie mówiąc spóźniona, gdyż regulamin to rzecz święta. Jeśli użytkownik się nie stosuje do regulaminu, to czeka go regulaminowa konsekwencja a nie, że admini czekają na poprawę niestosownego użytkownika... Jeśli zaś chodzi o mnie jako administratora, to ja administruję kilka stron, for, a także grup na facebooku i nigdzie nie mam takiego "bajzla" jak tu, a na jednej z grup mam nawet około 3 tys osób zarejestrowanych, co prawda jedynie pisze kilkoro z nich, lecz nie narzekam, bo aktywni poruszają ważne aspekty życia codziennego osób chorych i niepełnosprawnych... A także wchodzą na grupy politycy różnych partii i ugrupowań a także samorządowcy różnych szczebli i nie tylko z mojej gminy, powiatu, województwa....
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-02 11:19

>Gdybym był właścicielem tego forum, to ze wstydu na konwersacje jakie tu są wymieniane całkowicie zamknąłbym te forum.<


Norbi,- co prawda wiele racji jest w tym zdaniu, ale to coś w rodzaju "wołania na puszczy". Jednym słowem nie ma co na to liczyć.........
Znając życie, możemy w najbliższym czasie spodziewać się wyciszenia słownych agresji. Ale po kilku tygodniach/miesiącach klimat wróci do tego co było.
Pożyjemy zobaczymy. Ludzie tak prędko się nie zmieniają. Jak ktoś tyle razy kłamał i oczerniał to raptem tego nie zarzuci. Ale może akurat się mylę ? Oby.....
A czas to zweryfikuje.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-02 11:34
Z tym się całkowicie zgadzam z Tobą W z K, masz 100% racji...
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-07-02 23:06
Znowu chcesz powiedzieć,że czegoś nie widzę ?! Ooooo matko... wklejają tu stare posty, ja widzę, jak byłaś o.k. i rozumiałaś moje wpisy. Zrobiłaś się podła, atakująca, gdy zaczęłam bronić uchodźców - nie krytykowałam - potępiałam Muzułmanów. TO LUDZIE WIERZĄCY TAK JAK TY!
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-07-02 23:13
Oj lidka :-( Tak w sumie to piszemy do siebie: źle, dobrze , ale,... ;-) Wychodzi na to, że chcesz Ty  i ja żebyśmy się zrozumiały. Tak na dobrą sprawę to mamy podobne poglądy i chodzi nam o to samo.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-03 11:47
A dzisiaj co tu taka cisza? Jakby makiem zasiał..........
Czyżby zapanował strach przed nowym? Czyli zaostrzeniem zasad ?
Czy wskazuje to na to, że sporo osób ma co nieco "za uszami" ?
Siebie nie wykluczam.......... Ale piszę.......... :-)))))))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2017-07-03 12:04
pewnie łącza mają na podsłuchu i nasłuchują ;-) . Trzeba pisać i próbować granice wytrzymałości moderatorów/administratorów tego forum . Jak się jest przy kompie ;-).
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-07-03 12:15
Amalian,- widzisz.........O tym nie pomyślałem.
Zaś "gumowe ucho" nam zainstalowano?
Teraz rozpocznie się tropienie pod jakim nickiem. Ech......... Niby jest nowe ale jakieś takie do d.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-03 13:27

> Trzeba pisać i próbować granice wytrzymałości moderatorów/administratorów tego forum


Dołączam się do Waszej kompani testerów :-)
heej ho hej ho
na testy by się szło
Nadrzędny - Autor kamilka852 Dodany 2017-09-19 13:45
[usunięte]
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 138) (2283877 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill