www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jak udekorować okna? (2648 - wyświetleń)
- Autor Medalowy Dodany 2018-10-09 14:25
[usunięte]
Nadrzędny - Autor zuzanek Dodany 2019-01-05 22:46
ja w oknie mam roletę z nadrukiem, oryginalnie to wygląda;
Nadrzędny Autor szocik44 Dodany 2023-04-24 10:50
Ja bym rozpoczął jakąiś reserch od umeblowania wnętrzna pod kąkretny styl a następnie wybierał rolety. Z tego względu iż później kolorystyka nam się nie zgadza. Np do stylu loftowego nie dobierzemy niebieskich rolet.
Tak samo jak wybieramy nowoczesne stoły industrialne dla naszego wnętrzna to dopiero do nich dobieramy inne dotaki.
Nadrzędny - Autor Like12 Dodany 2019-01-19 16:18
Może ładne firanki po prostu
Nadrzędny - Autor Szuwi Dodany 2019-03-28 15:26
Można i powiesić rolety. U nas dekoracje okien są bardzo rożne w zależności od pomieszczenia. Bo w niektórych pomieszczeniach mam rolety,  w niektórych natomiast mam firany. W kuchni która jest nowoczesna, o wiele lepiej moim zdaniem prezentują się rolety.

W salonie natomiast gdzie mam tradycyjne meble, lepiej wygladają firany.
Nadrzędny - Autor gimpel Dodany 2021-05-28 16:03
Jeśli chodzi o rolety to ja wam powiem że niedawno u mnie były montowane dopiero, tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/produkty/rolety-i-zaluzje zamówiłem je bo mieli dobrą ofertę, polecił mi też ich mój znajomy z pracy. I zadowolony jestem, dobra jakość za dobre pieniądze.
Nadrzędny Autor dżastaś Dodany 2023-04-22 10:50
A co z  pozostałymi dekoracjami do domu?  Też jeszcze szukacie? Ja niedawno odkryłam firmę   https://libret.pl/lustra-LED/okragle/19    , która chociażby  w ofercie ma
bardzo ładne lustra i to najróżniejszego rodzaju. Oprócz tego można znaleźć u nich również piękne obrazy na szkle. Także możecie rzucić sobie okiem.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jak udekorować okna? (2648 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill