www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jaka dobra karma dla psa (2338 - wyświetleń)
- Autor Aliss Dodany 2018-12-03 08:15
Jaką karmę jedza Wasze psiaki?

Co polecicie z dobrym składem?
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2018-12-03 09:40
Moje psy jedzą karmę droppi
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2018-12-05 21:13
Od zawsze mieliśmy psy ;-) W bloku mieliśmy pudelka średniego - jadła razem z nami i był zdrowy, po przejściu na karmy było źle :-( Sąsiadka karmiła swojego jamnika karmą; dostał raka i inne dolegliwości :-( zmarł w męczarniach :-( Potem były psy u teściowej - żarły mięso, po karmie żygały :-( Obecnie mam 2 psy i kocura: kocur omija wszelkie karmy i niezbyt świeże mięso i ryby :-) Psy jak baaardzo głodne zjedzą troszkę karmy - bez względu na firmę :-( Ale jak nagotuję rosołu na dobrej wołowinie, dam świeże pieczone, duszone czy nawet surowe mięso lub rybki to wcinają... :-) Z tego powodu wiem, że zwierzaki należy karmić dobrym mięsem i zupami :-)
Nadrzędny - Autor bankawstanka Dodany 2018-12-06 11:21
Polecam mokra karmę. Przy żywieniu psa karmą mokrą ilość dostarczanej wody wraz z posiłkiem jest zdecydowanie większa, niż gdy karmimy psa karmą suchą. A w związku z większym pobraniem wody przez psa i jej większym obrotem w organizmie, następuje również zwiększona produkcja moczu. Wpływa to bardzo pozytywnie na pracę całego układu moczowego psa oraz pozwala ograniczyć ryzyko występowania chorób dróg moczowych. Aczkolwiek nie będzie to zbyt wygodne dla osób, które nie lubią z psem spacerować ;-)

Zwróć również uwage na dobrą firmę. Nie polecam kupowania karmy marketowej z uwagi na to, z nie ma dobrego składu.
Nadrzędny Autor bankawstanka Dodany 2018-12-10 12:58
A i ostatnio zamawialam w dobrej cenie tutaj -  w sklepie mają spore promocje.
Nadrzędny Autor Kajetannka3 Dodany 2022-12-31 14:01
Karma Brit -  https://www.e-sas.pl/karma-sucha-dla-psow/2-z007-1139 ma dobry skład i smakuje zwierzakom. Cena tez jest myślę, że całkiem okej. Ważna jest  dobrze zbilansowana dieta, żeby psy odżywiały się odpowiednio i cieszyły się długo dobrą formą i zdrowiem.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jaka dobra karma dla psa (2338 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill