www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Rośliny doniczkowe do sypialni (5470 - wyświetleń)
- Autor ludwik_p Dodany 2019-12-04 13:16
[usunięte]
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-12-04 13:33
Oczywiście, że tak :-))) kwiat przy kwiatku i bezkwiatowe też tzn rośliny. Nie mam do kogo sie przytulić, to mam rośliny - całe życie - i jakoś mi to nie przeszkadza wyspać się - co za rozterki teraz ludzie mają :-)))) A jak przyjemnie jest latem położyć się na łące i "uciąć komara" :-))) Tam to dopiero flory pod dostatkiem i nie słuszałam by ktoś zszedł z tego powodu. A jak człowiek wypocznie!!!! Aż mi zamarzyło sie lato ...... i ta łąka, pacznąca, wilgotna z błękitnym niebem nad głową.... mmm..... :-)))))
Nadrzędny Autor marcin pasikonik Dodany 2019-12-04 14:32
Ja ręki do kwiatków nie mam więc w moim przypadku najbardziej sprawdzają się kaktusy. Chociaż podobno do sypialni się nie nadają bo złą energię przyciągają. Do sypialni to zielistka się nadaje bo symbolizuje płodność... a i jeszcze bluszcze bo oczyszczają powietrze...A ta łąka też mi się marzy. No nic byle do wiosny...
Nadrzędny Autor gimpel Dodany 2021-06-17 15:42
No jeśli chodzi o rośliny to ja u siebie mam ich wiele, tutaj https://www.lovethegarden.com/pl-pl/produkty/ochrona-domu-i-ogrodu/choroby-grzybowe właśnie patrzę co mam zamówić na grzyba bo niestety niektóre z nich go złapały. A wy co na takie rzeczy stosujecie u siebie?
Nadrzędny - Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-05 11:01
czesc tak mam  dwa alpejskie fiołki i agninke na parapecie
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-12-05 16:26
:-))) a ja wczoraj miałem katar ;-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-12-05 17:41
Pewnie alergia na roślinkę, albo kota :-))
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-12-09 02:05
Mam alergie na kota. Dlatego mam kotkę ;-)
Nadrzędny - Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-06 09:01
taka pogoda ze trzeba uwazac na przeziebienia
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-12-06 12:39
To miał być taki żart ;-) Gdy przeczytałem że Ty masz anginkę.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2019-12-06 15:26
Jak te roślinki rozrosły się..... :-)
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-12 12:20
ja mam chryzantemy
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-12-17 12:45
Mam rózne kwiaty.
Nadrzędny Autor jarekcda Dodany 2021-02-07 12:54
Obecnie jest czas na hiacynty. Pięknie kwitną i ładnie pachną.
Nadrzędny Autor Kajetannka3 Dodany 2023-06-18 15:33
W zupełnie inne skali, problemy mają rolnicy - to oni stosują różne środki ochrony roślin - https://www.syngenta.pl/atlas-chorob-i-szkodnikow/atlas-chorob/choroby-zboz/choroby-pszenicy dzięki nim uprawy np. pszenicy są bezpieczne i prawie zawsze udaje się uniknąć poważnych chorób. Nowoczesne gospodarstwo to, dziś również nowoczesne środki ochrony roślin, dzięki nim plony i działalność rolnicza jest dużo bezpieczniejsza.
Nadrzędny Autor bertek Dodany 2024-03-11 12:35
Skrzydłokwiat, sansewieria gwinejska, szeflera, zielistka, paproć, aloes, kaktus bożonarodzeniowy, grubosz drzewiasty  Natomiast z tego co się dowiedziałam lepiej nie trzymać w sypialni takich piękności jak : dracena, hoja,cyklamen, anturium  ;-)

Od siebie polecam ten artykuł:
https://www.szczyptadesignu.pl/najlepsze-kwiaty-do-sypialni-jakie-wybrac/

Można tutaj więcej poczytać sobie o polecanych roślinach do sypialni.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Rośliny doniczkowe do sypialni (5470 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill