www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Oszukani przez Protezownie Carbon z Katowic (3936 - wyświetleń)
- Autor darekzlotnik Dodany 2014-03-02 23:10
Prosze o pomoc ludzi ktorzy skorzystali z uslug protezowni Carbon z Katowic wł.Szczygieł.Zostalismy wszyscy zrobieni na czrno,protezy mialy byc z najlepszych materialow bardzo drogich a co sie okzalo ze to bubel rozpadly sie po miesiacu.Jak mozna wzbogacic sie na osobach niepelnosprawnych.Prosze o pomoc moj numer 794609283.Oszukanych jest bardzo duzo ludzi.
Nadrzędny - Autor radoslaw-falas Dodany 2014-03-03 00:20
Szanowny Panie.
Sądzę, że pomoc innych nie jest Panu w niczym potrzebna. Od roku 2010 , nie zwrócił się Pan bowiem z jakimkolwiek roszczeniem do naszej firmy. Wyrażamy także zdziwienie, że jeżeli , jak Pan twierdzi ,otrzymał Pan nieprawidłową protezę, przez prawie cztery lata, nie zgłosił Pan do nas tego faktu, tym bardziej, że firma funkcjonowała nieprzerwanie do czerwca  roku 2012! Dodatkowo telefon serwisowy włączony był do końca 2013 roku. Proszę więc nie pisać, że firma ma fałszywe telefony.
Jeżeli uważał Pan, że proteza jest nieprawidłowa, nie rozumiemy faktu czekania aż 4 lat  na ogłoszenie, że został Pan oszukany.
Proszę pamiętać, że dysponujemy pełnym kompletem dokumentów, w których m.in. jest Pana oświadczenie o poprawności wykonania protezy. Jeżeli proteza byłaby wykonana nieprawidłowo, nie odebrałby jej Pan, a już z pewnością przysługiwało Panu prawo do niepodpisania wniosku z NFZ. Przy odbiorze protezy nie zgłaszał Pan nieprawidłowości. Nie skorzystał Pan także z przysługującej Panu gwarancji. dlaczego? Przez dwa lata proteza była dobra, a teraz przypomniał Pan sobie , że jednak nie? Pisze Pan , że rozpadła si ę po miesiącu. Nie było to dla Pana na tyle ważne, żeby się u nas pojawić i żądać naprawy? Rozumiem , że jest Pan w tej  chwili w potrzebie finansowej, więc dlaczego kogoś nie oczernić po kilku latach i stwierdzić, że zostało się oszukanym. Przecież zawsze można  próbować takim sposobem zdobyć dodatkowe pieniądze.
Jeżeli, nadal Pan szuka pomocy, jako najbardziej zainteresowani chętnie ją Panu zapewnimy, ponieważ to u nas nabył Pan produkt. Dodatkowo zapewnimy Panu kontakt z innymi naszymi klientami, którzy do dnia dzisiejszego użytkują nasze produkty.
Uprzejmie proszę także o zaprzestanie szkalowania firmy oraz podawania nieprawdziwych informacji na temat ilości ,,oszukanych,, .To , że jest Pan osobą niepełnosprawną, nie zwalnia Pana od przestrzegania prawa. Jeżeli nie podejmie Pan kontaktu z nami , a swoje roszczenia będzie Pan publikował wyłącznie na Forum, uznamy, że Pana działanie mają charakter wyłącznie oszczerczy.

Z poważaniem.
Podaję adres kontaktowy : radoslaw-falas@wp.pl 
Nadrzędny - Autor Waldemar Olbrych Dodany 2014-03-07 20:26
Szanowny panie Falas.Pod jakim adresem istnieje na dzien dzisiejszy panska firma.Otóz jak pan dobrze pamieta zostawił pan w Sosnowcu adresy pod którymi nikogo nie było.W Chorzowie korzystał pan równiez z nie swojego lokalu. Co do wpisu pana Złotnika to ma On racje.Telefony odbiera pan kiedy chce i kiedy to panu wygodne .Skoro uwaza sie pan za osobe uczciwa i nie ma pan sobie nic do zarzucenia to chyba nic nie stoi na przeszkodzie,zeby podał pan swój aktualny adres.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-12 08:51
brak słów...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Oszukani przez Protezownie Carbon z Katowic (3936 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill