www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / lekarz prowadzący w charakterze swiadka w procesie (10870 - wyświetleń)
- Autor sokrates Dodany 2014-02-08 13:42
Czy  mozliwe  jest   wezwanie   w  charakterze  swiadka w  procesie  o  rentę   itd   ,  jednego  z  lekarzy  prowadzacych  dotychczasowe leczenie   ubezpieczonego-niepełnosprawnego .   Na  jakich  zasadach   i  jak  to  umotywowac  ?
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-03-09 13:47
Najpierw spytaj lekarza czy zechce zeznawać i co zezna. Powołać można. Zwyczajnie: składasz wniosek do protokółu albo na piśmie - wnoszę o dopuszczenie dowodu z przesłuchania świadka XX, lek. medycyny.... itd. zam...... W uzasadnieniu piszesz na jaką okoliczność (to Ty wiesz czemu chcesz aby zeznawał ten lekarz).
Nadrzędny - Autor Kundzia Dodany 2014-03-09 19:12
Kobieta A dobrze pisze

Najpierw zapytaj lekarza czy się zgadza itd. Teoretycznie nie potrzebujesz jego zgody, lecz wielu lekarzy nie ma czasu jak i ochoty zeznawać w sądzie. Gdy moja sprawa trafiła do sądu, lekarz od razu powiedział mi żebym nie powoływała go, bo nie ma na to czasu, mimo że nawet nie wspomniałam o takim zamiarze, nawet przez myśl mi nie przeszedł taki pomysł.
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2014-03-09 19:56
Jasne, a Ty się posłuchałaś, bo jesteś uprzejma...
Jeżeli jest świadek mogący wnieść coś do sprawy to się go powołuje i tyle - bez sensu jest pytanie go o zgodę. To część jego pracy i takie gadanie to przelewanie z pustego w próżne.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-12-17 11:50
Nie wiem popytaj.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-18 12:01
nie bede oryginalny. zapytaj lekarza czy wyrazi zgode
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / lekarz prowadzący w charakterze swiadka w procesie (10870 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill