www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Olej cbd (1973 - wyświetleń)
- Autor orszulka Dodany 2019-12-11 09:33
Czy ktoś może stosował olej cbd?

W jakiej formie mozna go przyjmować?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2020-05-13 18:20

> W jakiej formie można go przyjmować?


Najlepiej pokroić w plasterki. ;-)
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2020-05-13 21:51
Ważne jest jeszcze , żeby kroić przed południem , póki ekstrakt ma żółty kolor.
Ja dla ułatwienia wcześniej zamrażałem wtedy kroi się na odpowiednie plasterki bez problemu.
Nadrzędny - Autor papaja Dodany 2020-11-17 08:28
W sieci jest cale mnóstwo artykułów na temat olejków CBD i ich działania - a pozytywnych wpływów na pewno tutaj nie brakuje. Ja ostatnio czytałam: olej cbd pełne spektrum i powiem wam szczerze, że chyba skuszę się na swój pierwszy olej CBD. Jestem ciekawa, jak mój organizm go przyjmie.
Nadrzędny Autor leno1983 Dodany 2024-08-23 08:49
Kiedyś byłam przekonana, że w walce z problemami zdrowotnymi liczą się tylko tradycyjne leki. Moje życie jednak zmieniło się, gdy zaczęłam borykać się z chronicznymi bólami menstruacyjnymi oraz suchą skórą głowy, które znacząco wpływały na moją jakość życia. W poszukiwaniu ulgi trafiłam na naturalne rozwiązania, które wprowadziły mnie w świat oleju CBD – odkrycia, które okazało się prawdziwym przełomem.

Początkowo moje zmagania zaczęły się od problemów z suchą skórą głowy. Wypróbowałam wiele szamponów z apteki, odżywek i balsamów, ale nic nie przynosiło trwałej ulgi. W końcu, zainspirowana poradami  na jednym z forum o produktach z Konopnej Farmacji w Poznaniu, postanowiłam wypróbować maseczkę z oleju rycynowego, maści konopnej Dr. Retter 24% oraz kilku kropel soku z cytryny. Zaskoczyło mnie, jak ogromną różnicę w nawilżeniu i regeneracji skóry głowy przyniosło to połączenie. Jednak to właśnie olej CBD stał się kluczowym składnikiem, który wprowadził mnie w zupełnie nowy wymiar dbania o zdrowie

Olej CBD, który odkryłam w Konopnej Farmacji, okazał się być cudem natury. Jego właściwości uspokajające, przeciwzapalne i przeciwbólowe były dokładnie tym, czego potrzebowałam. Regularne stosowanie oleju CBD dało jedyny skuteczny zamiar  w radzeniu sobie z bólami menstruacyjnymi, które wcześniej były nie do zniesienia.

Kiedy zaczęłam stosować olejek CBD, szybko zauważyłam różnicę. Bóle menstruacyjne, które przez długi czas były nieustannym źródłem dyskomfortu, stały się bardziej znośne. Olej CBD działał na mnie kojąco, pomagając w łagodzeniu bólu i regulacji hormonalnej. Z dnia na dzień mogłam zrezygnować z wielu syntetycznych środków przeciwbólowych, które negatywnie wpływały na mój żołądek i ogólne samopoczucie.

Nie mogę także zapomnieć o właściwościach oleju CBD, które okazały się nieocenione w pielęgnacji skóry. Kiedy zaczęłam używać produktów - maści z CBD, zauważyłam poprawę w kondycji mojej skóry. podrażnienia zaczęły znikać, a skóra stała się bardziej nawilżona i gładka. Olej CBD pomagał mi także w redukcji stresu, co pozytywnie wpływało na ogólny stan zdrowia i samopoczucie.

Odkrycie oleju CBD było dla mnie prawdziwym przełomem. Dzięki niemu mogę teraz cieszyć się lepszą jakością życia, bez konieczności polegania na ciężkich, chemicznych lekach. Produkty z CBD, które znalazłam w Konopnej Farmacji, stały się moim codziennym wsparciem. Jeśli również borykasz się z problemami skórnymi, bólami menstruacyjnymi czy stresem, serdecznie polecam wypróbowanie oleju CBD. To naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa i może przynieść ulgę w wielu dolegliwościach. Wszystkie te produkty znajdziesz w sklepie online Konopnej Farmacji: [https://konopiafarmacja.pl/41-olej-cbd](https://konopiafarmacja.pl/41-olej-cbd).
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Olej cbd (1973 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill