www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ubezpieczenie od ciężkiej choroby/nowotworu (855 - wyświetleń)
- Autor bankawstanka Dodany 2020-11-30 14:01
Czy ktos moze posiada ubezpieczenie od ciężkiej choroby albo nowotworu?

Jak wybrac odpowiedniego ubezpieczyciela? Oboje z mężem zastanawiamy się nad takim ubezpieczeniem bo jestesmy w rodzinie obciążeni genetycznie.
Nadrzędny Autor wania Dodany 2020-11-30 14:40
Przede wszystkim trzeba sprawdzić OWU. Zakres (czyli co wchodzi w skład ochrony), wyłączenia (czyli za co ubezpieczyciel nie zapłaci) i definicje chorób,etc.
Aktualnie ubezpieczenia takie posiada firma Compensa:
https://www.compensa.pl/

Na stronie mozesz zapoznać się z oferowanym przez nich zakresem ubezpieczenia, a zakres ten jest spory. Maja oni wiele rodzajów ubezpieczeń: oc i ac, ubezpieczenie na życie, czy ubezpieczenie mieszkania. Dobrze jest samodzielnie wczytać się w zakres ubezpieczenia i ocenić czy Ci to odpowiada, czy nie.
Nadrzędny Autor poli789 Dodany 2024-07-04 23:09
Tak naprawdę na rynku występują różnego rodzaju ubezpieczenia, które trzeba dobrać do swojej pracy, zawodu oraz dobre ubezpieczenia na życie. Najlepiej zgłosić się do takiego miejsca, jak kancelaria ubezpieczeniowa Poznań, aby znaleźć ubezpieczenie skrojone na miarę. Oferta https://www.pawlak-szubert.pl/ - Kancelaria ubezpieczeniowa, brokerska Poznań - Poznań - Pawlak & Szubert powinna Was zainteresować.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ubezpieczenie od ciężkiej choroby/nowotworu (855 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill