www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ankieta dla rodziców dzieci z niepełnosprawnością (2833 - wyświetleń)
- Autor Studentka890 Dodany 2021-01-12 14:08
Szanowni Państwo,
Jestem studentką trzeciego roku studiów licencjackich na kierunku pedagogika specjalna na Uniwersytecie Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
Piszę pracę licencjacką na temat: "Internetowe fora dyskusyjne jako źródło społecznego wsparcia rodzin dzieci z niepełnosprawnością".
W związku z powyższym prowadzę badania ilościowe wśród rodziców dzieci z niepełnosprawnością wykorzystując kwestionariusz ankiety.
Ankieta ma charakter w pełni anonimowy i jest dobrowolna. Dotyczy ona korzystania z internetowych forów dyskusyjnych jako źródła wsparcia zarówno duchowego, jak i informacyjnego.
Zwracam się do Państwa z prośbą o przesłanie tej wiadomości do osób, które odpowiadałyby mojej grupie badawczej.
Zależy mi na dotarciu do jak najliczniejszej grupy. Bardzo pomogłoby mi to w zebraniu odpowiedniej ilości wyników, tak by moje badania były jak najbardziej rzetelne.
Poniżej zamieszczam odnośnik, po którego kliknięciu przeniosą się Państwo do opracowanego przeze mnie krótkiego kwestionariusza.

Odnośnik do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1lrOYqhmuSmPbu9O0b17AeJi0DZxKr6AYs4Rb93bFd1g/edit

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które pomogą mi w przeprowadzeniu tych badań, zarówno poprzez wypełnienie ankiety, jak i jej rozprzestrzenianie.
Dziękuję za Państwa cenny czas.

Pozdrawiam,
Joanna Korzeniec
studentka pedagogiki specjalnej Uniwersytetu Marie Skłodowskiej-Curie w Lublinie
Nadrzędny Autor Manuel5487 Dodany 2021-12-15 16:27
Wypełniłem anikete i polecam zrobić to każdemu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ankieta dla rodziców dzieci z niepełnosprawnością (2833 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill