www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 689) (7176891 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2022-04-07 17:27
to ja już nie wiem w jakim kraju ja żyje czy jest to kolejny stan USA czy jest to polukr ? (polskoukrainska ) pisałeś norbi potrzebie administracji ale jak sadze to napisałeś w powietrze tyle uwag i przemyśleń pisałem pod artykułami podając adresy mailowe ale bez oddźwięku tym bardziej ze do tego artykułu wrócić nie można bo tytuł jest inny a tamten wsiąkł pisząc na adres mailowy odpowiedniego Redaktora gazety dostałem odpowiedz ale nie kompletna nie zrozumiała wiec to jest takie pisanie jak kolega z kolega przy piwku bez sensu ot pogadali i koniec Pozdrawiam Was wszystkich bo pojawiam sie tu i znikam jak mówił mój kolega
Nadrzędny Autor Kdom75 Dodany 2022-05-10 01:52
Wielka Polska się marzy, ale kto ma o nią się starać?
Nadrzędny Autor Kdom75 Dodany 2022-05-10 02:04
Kłaniam się.
Niech sobie leży nawet na marsjańskim serwerze, niech wszyscy wiedzą, że my jeszcze jesteśmy a Polska była, jest i będzie!!!
Nie jestem żadnym zrzeszonym Narodowcem, ale zacytuję - nasi Dziadkowie nie byli nienormalni, a chcieli tutaj żyć i umierać.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2022-07-26 15:24
Nie ma już naszego forum. Nawet kawiarenka świeci pustkami. Czy jest jakieś miejsce gdzie się jeszcze spotykacie?
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2022-07-26 22:09
tak jakoś dziwnie sie zrobiło  niby strona jest ale jakoby jej nie ma i co zrobić ? Wchodzę tu ale coraz mniej mam nadziei ze cos sie stanie . Nie ma staruszki nie ma sie do czego doczepić pochwalić jojczec  a czy inne strony istnieją tak ale tam nie ma dyskusji po prostu wpisywanie swoich przemyśleń pod wypocinami jakiegoś nie dorobionego redaktorka któremu puścili temat najczęściej niedorzeczny
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2022-07-27 10:38
Witaj. :-)

Szkoda, że tak się stało. Bywało, że tutaj ciekawie było.
Nadrzędny Autor dżastaś Dodany 2023-05-01 09:25
A kojarzycie firmę  https://gastromania.sk/lyzice-na-zmrzlinu.html  ? Bo jak poszukujecie do swojego lokalu wyposażenia gastronomicznego, to warto się zgłosić właśnie do nich.
Oni posiadają innowacyjne sprzęty, jak i najdrobniejsze nawet elementy. Także  warto się do nich zgłosić.
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2023-05-26 13:44 Zmieniony 2023-05-26 13:49
witaj Lidian, witam znanych mi i nieznanych,   wróciła córa marnotrawna,:-)   brakowało mi tego forum, jak  powietrza, co tu się zmieniło, ? jest jeszcze nasz Kącik Poezji?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2023-05-27 12:54
Witaj Klaryso. :-)

Wszystko się tu zmieniło. Niestety. Nie ma już dawnych użytkowników forum. Przybyło tylko osób reklamujących towary i firmy. A tak tu kiedyś pięknie było. Może jak my zaczniemy pisać, to ktoś do nas dołączy. :-)
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2023-05-27 22:23
witam cieplutko Lidianko:), szkoda trochę, że nie ma tych dawnych  ludków, chyba ludziska mentalnie się zmienili, skoro już wówczas zaczęło się dziać  cos "drapieżnego",  czasem nie dało się  tego słuchać. Ja  zniknęłam, bo jak wiesz, wiele tragicznych momentów miałam w życiu, wolałam być sama ze sobą , ale i zdrowotnie nie było ok,. Radości tez doświadczyłam,  na szczęście,  bo by człek ogłupiał do reszty.  Ale brakowało mi tych pogaduszek w kawiarence,  i kącika poezji również- a pisze tam jeszcze ktoś, czy już  całkiem kurzem zarósł ten kącik? :-)  pozdrawiam
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2023-05-28 09:40
Trzeba "dobrego odkurzacza" żeby forum złapało oddech. :-)
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2023-05-28 20:27
Zapewne,   tylko gdzie zagubili  się ci fachowcy :-):-) może  ktoś się znów odezwie,  może powrócą niektórzy?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2023-05-29 08:29
Fachowcy się znajdą, tylko trzeba czasu i wytrwałości. :-)
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2023-05-29 15:38
Witaj , hmm, to może trzeba jakoś ich przywołać, telepatią czy cuuś ? :-)  Może gdzieś w zakamarkach kawiarenki pochowały się dawni przyjaciele? stoliczków  było tu dostatek, więc ? lato się zbliża,  czas wystawić się na słoneczko przy dobrej kawie :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2023-05-30 08:50
Tak, przy stoliku przed kawiarenką. :-) Z kawą i dobrym drinkiem. :-)  Pięknego dnia Tobie życzę. :-)
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2023-05-30 18:11
witam słonecznie,  fakt,  piękny jest dzień, i Tobie Lidziu  wzajemnie życzę  słońca. Tak sobie siedzę i przeglądam dawne pogaduchy,  a to w Kąciku, a to nocne rozmyślania, czy kiedyś pisane  "taśmowo", na gorąco rymowanki, pn, niekończąca się bajeczka :-) Zabawna. I przyznaję, że fajowo było.  ale sporo osób ubyło, konta nieaktywne, a niektórzy  milczą,  czas jakoś się uruchomić może, jak myślisz? Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2023-05-31 08:00
Aktualnie większość wpisów na forum to reklamy. Jedne trochę zawoalowane inne bezczelnie proste. Jeszcze mogę zrozumieć reklamy dotyczące produktów dedykowanych niepełnosprawnym ale nie teraz dominują reklamy środków na robale w uprawach polowych czy wypożyczalnie samochodów.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2023-05-31 08:48
Witajcie. :-) Cieszę się bardzo, że nas przybywa. :-) Może się uda, że forum znów się zapełni osobami, które chcą pogadać, a nie reklamować. :-)
Dobrego dnia Wam życzę. :-)
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2023-05-31 17:27
Cześć  kochani,  :-) jak widać, słońce i dobre fluidy rozpływają się po forum, może Lidziu, kucyku,  przyciągniemy powolutku sporą gromadkę, może zapełni się,  jak dawniej kawiarenka? Pozdrawiam, idę piec ciasto z truskawkami,  tymczasem papa :-)trzymajcie się
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2023-06-01 10:05
Ja tam lubię z truskawkami i rabarbarem.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2023-06-01 14:23
Ja dziś upiekłam kruszonkowe z jabłkami zalanymi gorącym budyniem.
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2023-06-05 20:53
zapraszam sie na to ciastko wino słodkie tez stawiam
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2023-06-06 08:35
Nie masz co się wpraszać, po pięciu dniach to zostały pewnie same okruchy. Poczekaj na nowe wypieki.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2023-06-06 09:00
Ciacho zjedzone, a okruchy wiatr rozwiał, bo w kawiarence okna otwarte. :-)
Nadrzędny - Autor hol-max Dodany 2023-06-09 23:35
ciekawy wątek
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2023-06-10 10:36
I do tego niezwiązany z reklamą. Po co pisać cokolwiek jak się nic nie reklamuje.
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2023-06-16 20:34
ucz sie i ptrz jak nalezy splawiac delikwenta ktory sie wprasza !! Nie ze zrobil to wspaniale "kucyk24" pozdrawiam i jako marny czlowieczek zbieram te okruchy bo zyc trzeba albo trza po krakowsku
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2023-06-17 09:42
Będzie nowe ciasto, bo to dziś sobota i trzeba coś upiec. Może z owocami? Tak, to będzie najlepszy pomysł. :-) Pięknego dnia Wam życzę.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2023-06-17 14:49
No to będą nowe okruchy. Krakusy się ucieszą.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2023-06-17 15:55
:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 689) (7176891 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill