www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / SPRZEDAM ROWER.dla osoby zdrowej + dziecka niepełnosprawnego (5320 - wyświetleń)
- Autor traktorzystka Dodany 2007-10-02 11:51
Do sprzedania rower. Tandem jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych z niedowładem kończyn dolnych.

Na siodełku z przodu jedzie i kieruje zdrowa osoba, ma napęd jak w normalnych rowerze. Z tyłu założony jest fotelik z oparciem, podnóżkiem, na którym jedzie osoba niepełnosprawna, z napędem ręcznym (jak w hahdbike'u).

[img]http://rowerynietypowe.republika.pl/tandemy/17.jpg[/img]
tandem wygląda mniej więcej tak.

Sama jeździłam z tatą na tym rowerze, niestety już wyrosłam. Zaręczam, że to wspaniała rodzinna rozrywka i jedna z niewielu możliwości spędzenia aktywnie czasu w taki sposób, dla osoby niepełnosprawnej.

proponowana cena: 1000 zł

Kontakt:
Maciej Pohl
tel.606600815
pohle@wp.pl
Nadrzędny - Autor furtys Dodany 2023-06-29 05:56
Jestem zainteresowany rowerami przełajowymi https://goodsport.pl/rowery/szosowe/przelajowe/ i chciałbym poznać wasze opinie na ten temat. Chciałbym znaleźć rower, który pozwoli mi na odkrywanie różnorodnych tras i terenów, zarówno na asfalcie, jak i poza nim. Interesuje mnie rower, który jest wytrzymały, lekki i zapewnia dobrą kontrolę podczas jazdy po trudniejszych nawierzchniach. Czy możecie polecić mi jakieś konkretne modele lub marki rowerów przełajowych? Jakie są wasze doświadczenia z tym typem rowerów? https://goodsport.pl/

Będę wdzięczny za wszelkie porady i sugestie!
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2023-06-29 09:32
Kolejny post z reklamami umieszczonymi byle gdzie, bez czytania wątku. Ciekawe czy byle jaka reklama poleca byle jakie firmy i byle jaki sprzęt.
Nadrzędny - Autor KasjuszMag Dodany 2023-09-09 11:00
Dla entuzjastów kolarstwa, marka Assos proponuje koszulki rowerowe, które wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i materiałów. Wykorzystując innowacyjne technologie, koszulki rowerowe Assos zapewniają doskonałą wentylację i komfort termiczny, nawet w trakcie intensywnego wysiłku. Dodatkowo, elegancki design i funkcjonalne kieszenie sprawiają, że są one chętnie wybierane przez profesjonalnych oraz amatorskich rowerzystów.

https://assos.sklep-naszosie.pl/kategoria-produktu/mezczyzna/koszulki-meskie/
Nadrzędny Autor Kajetannka3 Dodany 2023-09-21 14:53
Warto również rozważyć zakup roweru elektrycznego. Rower elektryczny Ecoride - https://pl.ecoride.com/ to środek transportu przyjazny dla środowiska. Dzięki zasilaniu elektrycznemu nie emituje on szkodliwych substancji, co przyczynia się do redukcji emisji CO2 i poprawy jakości powietrza. Dzięki wsparciu elektrycznemu podróżowanie na rowerze staje się łatwiejsze i mniej męczące. To doskonała opcja dla osób, które chcą zaoszczędzić czas w miejskich korkach lub uniknąć długich dojazdów do pracy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / SPRZEDAM ROWER.dla osoby zdrowej + dziecka niepełnosprawnego (5320 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill