www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Do jakiej wysokości płytki w łazience (69 - wyświetleń)
- Autor orszulka Dodany 2024-07-31 10:01
Do jakiej wysokości ściany macie u siebie płytki w łazience?

Do samego sufitu czy moze jednak do połowy?
Nadrzędny Autor kowals Dodany 2024-07-31 12:23
Mam wszystkie ściany wlacznie z sufitem w farbie lateksowej i nie zamieniłabym na żadne, nawet najpiekniejsze kafle z fugami. Nic się tej farbie nie dzieje, a w razie zmiany zdania co do koloru i wystroju, to zajmie mi to kilka dni, a nie tygodni i nie będzie się to wiązało z takimi strasznymi kosztami. Najbardziej bałam się co będzie przy umywalce, ale od 2018 nic się tam nie dzieje. Prysznic mamy wolnostojący z Casto i też sprawdza się elegancko. Natomiast na podłodze mam płytki 30x30 w kolorze szary melanż i grafitowa fuga. Za jakieś 2 miesiące będziemy się brać za drugą łazienkę i jedyne co tu rozważam to płytki przy umywalce i jaśniejszy kolor, a na podłogę idą panele..

A jeśli szukałabyś inspiracji to sporo z nich znajdziesz na stronie Tubądzin https://www.tubadzin.pl/lazienka - mają wiele propozycji na płytki na podłogach :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Do jakiej wysokości płytki w łazience (69 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill