www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Jaki aparat słuchowy (5354 - wyświetleń)
- Autor infino Dodany 2015-10-11 15:12
Mam problem ! Chce zakupić aparat słuchowy,nie wiem jaki model czy ktoś może mi poradzić ? Jakie są Wasze doświadczenia ? z góry dzięki
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-10-11 16:29

>Jakie są Wasze doświadczenia ?


Z mojego doświadczenia wnioskuję, że zaraz odezwie się jeden ze spamerów reklamowych :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-10-11 16:37
Masz rację Tadeusz, na to się zapowiada. Dodam tylko, że w tak ważnych sprawach jak zdrowie nie należy ufać reklamom. Tylko audiolog dobierze aparat odpowiedni do schorzenia i uszkodzenia słuchu.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-10-11 18:14
Doradzać sobie przez Internet to możemy jaką zupę ugotować itp. :-)
A jeśli chodzi o takie sprawy to w zupełności masz rację - to rola lekarzy, fachowców a nie rad typu co ktoś słyszał.

OOOO! Właśnie pokazywali naszych piłkarzy jeszcze pod hotelem a w pobliżu mieszkają moje dzieci i fan Barcelony - mój wnuk miał się kręcić w pobliżu.
Nadrzędny - Autor Kajka31 Dodany 2019-04-14 09:48
Jaki mało widoczny polecicie?
Nadrzędny Autor bankawstanka Dodany 2019-04-18 11:15
Dużo tutaj zależy od tego jaka masz wade. Aparaty nie są uniwersalne. i o ile osoby z mniejsza wadą mogą wybierać spośrod wielu, to problem pojawia sie jeśli Twoja wada jest wieksza.  Aparaty słuchowe zauszne polecane są osobom z dużą wadą słuchu. Wewnątrzuszne aparaty słuchowe z kolei sprawdzają się przy niewielkim stopniu niedosłuchu.
Proponowałabym zerknąć sobie na aparaty tutaj. Nie jest to może najniższa cena, ale jakość będzie bardzo wysoka.
Nadrzędny Autor Kajetannka3 Dodany 2024-09-19 15:54
Dla osób, które cenią sobie dyskrecję, idealnym rozwiązaniem są niewidoczne aparaty słuchowe. Te małe, zaawansowane urządzenia są umieszczane w uchu w taki sposób, że są praktycznie niewidoczne dla innych. W Białymstoku w https://audiomedika.pl/ coraz więcej osób decyduje się na tego typu aparaty, ponieważ oferują one nie tylko skuteczność, ale również komfort i estetykę noszenia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Jaki aparat słuchowy (5354 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill