www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / co Nam zalega na "wątrobie" (Strona 2) (42470 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-08-11 12:35
Amalian do tego trzba miec ,uzasadnione pretensje i odwage tego aurze zabraklo
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-08-11 13:38 Zmieniony 2008-08-11 13:43
Witaj Aura. Po przeczytaniu Twoich wypowiedzi w nowo założonym wątku szlag mnie trafił dokładnie. Zalogowałaś sie dopiero 31.07.2008 r. i już wszystko o wszystkich wiesz a szczególnie o Werbenie i innych. No super przedstawiłaś swoje poglądy i sylwetkę ale niestety w bardzo nieciekawym świetle. Nic dodać nic ująć odpuść sobie ataki na tych co tu są o wiele dłużej niż Ty.

DO WERBENY.....
Zabraniam Ci z tąd uciekać . Czekaj na mnie i innych aż wrócimy. Gorące pozdrówka z Małopolski :-))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-08-11 21:22
Pozwolę sobie zawuważyć, że nie tylko Aura poruszyła temat obecności na Forum osoby podstępnej, dwulicowej. 
W podobny sposób wypowiedział się  inny uczestnik Forum i konkretnie wskazał, o którą osobę chodzi. Chociaż wypowiadam się w wątku, w którym wyrzucamy zaległości z wątroby, jednak pominę personalia tej osoby. Jak uważnie czytacie posty i interesujecie się ogólnie wątkami, to sami to odnajdziecie.
To była odpowiedź ogólna.

Odpowiadając na uwagi Elli pod adresem Aury stanowczo nie zgadzam się z twierdzeniem, że osoba nowa nie może wydać opinii o stałych bywalcach. Widocznie zauważyła to, co dla tych stałych bywalców było niedostrzegalne. Jest takie powiedzenie, że o zdradzie męża żona dowiaduje się ostatnia. To mniej więcej podobny przykład.
Podobnie w tym przypadku, gdzyż wzajemne zaufanie różnie może być odbierane i nigdy nie możemy mieć pewności co do drugiej osoby.
I nawet, gdyby przyjąć, że Aura się  pomyliła, to zamieszanie, jakie powstało z tego powodu świadczy, że stali bywalcy nie są tak zgrani, jakby się wydawało. Zasiane zostało ziarno niepewności i będzie ono kiełkować, bo Aura nie podała nazwiska. Pozostały domysly.
Również nie byłbym taki szybki w ocenie Aury, że jako "nową" zrobiła złe wrażenie. Może na samym wstępie właśnie tym chciała uzdrowić atmosferę. Oczywiście są to tylko moje przypuszczenia. Prawdę zna tylko Aura.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-08-11 23:18
to jest odpowiedź  na forum naszej koleżanki aury  z dnia 2008-08-10 07:40, co więcej śpiochami to my nie jesteśmy.

>Witajcie śpiochy, mam nadzieje, ż nie patrułyściec się swoim jadem?!Werbena muszę ci powiedzieć, że nie ty jesteś najbardziej fałszywa dałś chociaż sygnał o tym ale te twoje dobermany-jadoplujki te to są dopiero fałszywe, Jak tak to plutu-plutu a tylko patrzą by do gardła komuś skoczyć i przegryz aorte ha...ha...  gdyby trafiły na słabszą osobe by ją wykończyły! ale miały pecha ha...ha... poczekam,aż powytruwacie się nawzajem! pozdro no i uśmiechnijcie się>


czyli wszyscy dla Ciebie auro jesteśmy źli .
Ja sadzę , to jest oczywiście moje zdanie , że to jest zmyślona insynuacja , aby powstał niesmak w grupie ,
jeszcze jedno znam się na komputerze i znam triki co trzeba zrobić aby powstał  dziki nierealny tekst , stworzony jako niby całość , ale po trzy słowa od każdego , dodać kopiuj dane lub datę lub od kogo i powstanie ci niby wiadomość ? , itd ...... to banał , więc nie uwierzymy tu na forum w Twoje żadne już słowo .
pamiętaj , co Ci powiedziałam , podeszłam Cię sposobem , zastawione sidła na Ciebie zadziałały , wpadłaś w kłopot ,logarytm był za łatwy do rozwiązania ,
a ja jak trzeba będzie jeszcze raz stanę w obronie ludzi z forum , choć wiem ,że doskonale poradzą sobie sami za siebie , jak przyjdzie taka potrzeba .
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-12 13:24
Ach... teraz po czasie piszesz, że niby zastawiłaś sidła. Ciekawe? przeczytaj co pisałaś do mnie! A tu jasno podałaś, że jeżeli ktoś cię rozszyfruje to ty dopiero po kilkiu dniach stwierdzisz  (nie mogąc się inaczej bronić)że " zastawione sidła na Ciebie zadziałały"  dopiero teraz na to "wpadłaś", czy musiał ktoś ci pomóc ha...ha...pozdrawiam bawci się!
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-08-11 23:27
mylisz sie NACHBAR MY WIEMY ,KOGO AURA OSKARZYLAi wiemy ze zrobila to pdstepnie wykorzystujac prywatna korespondencje ,ktorej nie miala prawa wykorzystac bo byla prywatna nie zasiala  w nas ziarna nepewnosci wprost przeciwnie  zyskala tylko tyle ,ze stracila nasza sympatie, ktora dosc szybko zdobyla swoim poczuciem humoru i sympatycznym sposobem bycia tak ze tej pani juz dziekujemy przynajmniej ja i jeszczewiele osob, ktore sie na ten temat wypowiadaly krytykujac postepowanie Aury,nie bede sie dalej rozpisywac ,bo jest juz póznoi szkoda  mi poswiecac wiecej czasu na ten temat,prawde zna wiele osób pozdrawiam.

,
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-08-12 06:41 Zmieniony 2008-08-12 07:08

to napisała Mariola

>sąsiad "wrzuć" to na "PP", będzie kolejna "burza >


>to naprzód>
>będzie ubaw>


i sąsiad  u nas  Nachbar wrzucił ten temat " Wpływ Kościoła Katolickiego na życie wszystkich obywateli" na nasze forum ,

ja już od jakiegoś czasu wiem ,że zły ferment nie wypływa z naszego forum, a jest parę - kilka  osób które psują tu  atmosferę ...od jakiegoś czasu .

każdy ma prawo do własnych wyborów i tego co robi , jak się prezentuje .
a Aura też już jest na forum Marioli -maclisc , oczekujemy jej dalszych podstępnych działań , pytanie kto  następny pojawi się  - mąciciel o kilku loginach .

resztę " zagadaki Sherlock'a Holmes'a  " rozpracujcie forumowicze  sami .
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-08-12 08:12
dziwne, śmieszne... itp
jak wniskuję od początku tego wątku, oskarżenie skierowane jest na WERBENA
główna oskarżana nagle zmienia tor uwagi na mnie

jak chciałaś o tym poinformować, to nie w tym temacie
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-08-12 08:38
odpowiedź jest prosta , ja już ją znam
teraz mogę i rok tu tylko czytać, to co piszecie .... i sprawy dalej potoczą  się same , mnie nie będzie a inni i tak się skłócą .
Kulturalni ludzie, którzy mieli jeszcze krztynę rozsądku  już mnie przeprosili za oszczerstwa .
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-08-12 09:07
maclisc dokładnie , na tym polega prywatne forum , zdjęłaś dosłownie przed momentem cały wątek religie .. z przytoczonym wyżej cytatem

może i obserwuję te działania
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-08-12 09:18
powtórzę, to nie jest wątek o mnie
dlaczego usilnie kierujesz uwagę na moją osobę?
ja Ciebie nie "ruszam" i proszę o to samo
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-08-12 10:19
nie wiem czy to mial byc watek o tobie ,czy na twoja czesc ,czy tylko raport z dzialania twoich popleczników ,żle sie bawisz maclisc ,widzimy to!
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-08-12 10:32
nie mialas odwagi zostawic watku religie na swoim forum sama kierujesz na siebie uwage  a u nas werbena nie jest ani glowna ,ani w ogole oskarzona ,bo nie ma jej o co oskarzac  jesli masz cos do kogos z tego forum ,napisz to otwarcie ,nie wysluguj sie czyimiss rekami
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-08-12 10:43
grzecznie proszę o "danie mi spokoju"
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-08-12 10:51
z przyjemnoscia  ty tez zostaw nas w spokoju. mam tylko pytanie , czy takie twoje dzialania poprawiaja ci nasstroj i poprawe zdrowia? ja tobie ,tak jak i kazdemu choremu ,zycze zdrowia
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-08-12 10:54
dziękuję :-)
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-08-12 11:55
ja to naprawde napisalam szczerze znam twoja ,historie izycze ci polepszenia pod kazdym wzgledem psychicznie tez
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-08-12 17:07
Niestety WERBANA, zwyczajnie kłamiesz i chcesz uchodzić za i osobę prawdomówną.
Bądź tak uprzejma i podaj WSZYSTKIM link do strony, o której piszesz, aby  mogli  naocznie przekonać, czy wątek religijny został zdjęty.
Jeżeli okaże się, że jest tam nadal, to Twoja prawdomowność mocno na tym ucierpi.

Jak z dalszej dyskusji wynika Aura odsłoniła Twoje knowania i zaczął się szum.

Co do "wrzuconego" tamatu o wpływie KK na życie wszystkich obywateli, to niestety, tamaty takie przeważnie wywołują burze. I nie ma w tym nic nadzwyczajnego, wszak nie brakuje religijnych fanatyków, którzy w obronie wiary są gotowi popełnić największą zbrodnie.
Nie przez przypadek poruszyłem ten temat. Tu na Forum  często spotykamy się z problemami ON, których załatwienie rozbija się o brak pieniędzy. A pieniądze są, tylko nie tam, gdzie potrzeba. Wyjaśnienie tego jest proste.
Na mocy zawartego Konkordatu nasze państwo zostało zobowiązane do świadczeń pieniężnych na rzecz KK. Wymienienie wszystkich przepisów, które to potwierdzają, nie jest tu i teraz możliwe. To nie temat na kilka zdań. W każdym razie są to dość znaczne środki finansowe. Państwo realizuje każdą zachciankę funkcjinariuszy KK, przeznacza pieniądze z budżetu na wspieranie działań KK, dokonuje rozdawnictwa majątku narodowego, zamiast środki te przeznaczyć tam, gdzie są one konieczne.
Każda próba ograniczenia wypływu pieniędzy uznawana jest jako atak na KK., bo kler potrafi dbać o swój interes, umiejętnie podburzając wiernych.
I o takiej to "burzy" wspomina WERBANA.

Co jeszcze mogę dodać.  W tym ataku złości, a może furii, zapomnieliście, że Mariola przyszła do Was z konkretnymi propozycjami zmian. Nie przyszła "mącić".
No, ale WY tylko to słowo znacie. Załosne to i prostackie.

Do Maltabar.

>nie mialas odwagi zostawic watku religie na swoim forum sama kierujesz na siebie uwage  a u nas werbena nie jest ani glowna ,ani w ogole oskarzona ,bo nie ma jej o co oskarzac >


Niestety, masz złe informacje. Wątek ten jest tam nadal.

Nie wypisujce więc bzdur nie popartych faktami. Chyba, że lubicie intrygi i kłotnie. W końcu to też jakaś forma kontaktu międzyludzkiego.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-08-12 17:41
Różnych kaznodzieji się nam namnożyło ostatnimi laty . Taki to byle co zje i byle co napisze . No,może nie byle co napisze ,bo o kościele katolickim zawsze będzie pisał wiele i z namysłem . Są to ludzie zgorzkniali ,przeważnie slabo realizujący się w życiu ,którzy z fanatyczną zajadłością będą zwalczać kościół katolicki ,tylko dlatego ,że katolicki . A że nie ma kto go wysłuchać,to pisze . To jest inna niepelnosprawność ;-) . Pozdrawiam .
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-08-12 21:31

Jeżeli już piszesz o zwalczaniu, to nie Kościoła Katolickiego, ale wypaczeń, jakich się dopuścił i dopuszcza.  To zasadnicza różnica. Myśl, jak chcesz zabierać głos, bo inaczej się błaźnisz swoją niewiedzą.
Aby to zrozumieć, najpierw trzeba poznać historię tego, w co się wierzy, a właściwie komu się wierzy.
To oczywiście jest zbyt trudne, bo wymaga myślenia, a z tym jest różnie. Nie każdy myśli samodzielnie, lecz tylko myśli, że myśli.
W rezultacie staje się narzędziem w ręku cwaniaczka, który to potrafi wykorzystać. I robi to, gdyż wie,  że osoba bezmyślna nie jest w stanie temu się przeciwstawić.

A jak się robi człowieka bezmyślnego? Mechanizm jest prosty. Cwaniaczek wie, że samodzielne myślenie jest zagrożeniem dla jego racji bytu. Musi się więc zabezpieczyć przed tym i robi to skutecznie. Tak skutecznie, że ma zapewnione bezpieczeństwo na całe życie. Swoje życie, bo życie osoby bezmyślnej nie ma znaczenia. To rzecz, narzędzie, które będzie mu służyć. A robi to tak:
Cwaniaczek, od chwili narodzin nowego członka społeczności, stara się zawładnąć jego umysłem. Robi to systematycznie, co w konsekwencji doprowadza u danego osobnika do wyłączenia procesu myślenia.  Nazywa się to "praniem mózgu", albo "programowaniem", "tresurą". Po takiej obróbce, człowiek staje się bezwolnym narzędziem, które wykona wszystko, co zechce cwaniaczek. Od tej chwili cwaniaczek może spać spokojnie. O jego spokój i dobrobyt zadbają bezmyślne i bezwolne osoby.

A co z tego ma taka bezmyślne osoba? Przecież, gdyby przez całe swoje zawodowe życie oszczędzała, to na starość, gdy będzie już niedołężna lub chora, będzie mogła chociaż bez problemów kupić sobie lekarstwa, zapłacić za pomoc medyczną, czy mieć zwyczajnie godne życie.
A tak, zaprogramowana przez  cwaniaczka płaci, płaci i płaci przez swoje całe życie, a nawet po śmierci, na cele, jakie wskaże cwaniak. Przez to cwaniaczkowi żyje się jak w niebie.

A jaki sens ma takie płacenie cwaniaczkom?  Co w zamian otrzyma ta osoba?  Przecież logiczne, że jak komuś płacimy za pracę, to w zamian osoba ta powinna coś dla nas zrobić?  Mało zrobić, ale również dać gwarancję na to, co zrobiła.
Niestety, cwaniaczek jest tak cwany, że sprzedaje - wszak robi to za pieniądze – ZŁUDZENIA.
Oczywiście można mieć inne zdanie na ten temat, ale najpierw trzeba samodzielnie wymyślić to, co chce się powiedzieć. Niestety, jak na wstępie wyjaśniłem, cwaniaczek już na samym początku zadbał o to, aby samodzielnie nie myśleć, więc zdanie ma się takie, jakiego nauczył cwaniaczek, czyli nie ma się własnego zdania.

Na koniec mam jedną uwagę. Nim podejmiesz dalszą dyskusję na ten temat, to najpierw poznaj  historię własnego Kościoła i  źródła wiary.
Tylko nie wiem, na ile coś z tego zrozumiesz. Cwaniaczek już o to zadbał.
Naprawdę szkoda mi tych ludzi, bo nazywają ich "ciemnogrodem".
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-08-12 21:51
Jednak powinieneś zmienić kościół . Z tego co piszesz cwaniactwo to jedna z tych cech dominujących w twoim kosciele . Musiałeść przejść nie mały magiel biedaku : wyprali i wykręcili  ci ten muzg dokładnie . Wiem ,że zawsze ci namawiający chodzą we dwoje ... Przyjdź do naszego kościoła nikt tu cię nie będzie inaczej traktował . Żadnego prania muzgów już nie będziesz znosił . Zareczam ,w tym kościele masz Wolną Wolę . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-08-12 21:53
sorry za mózg - pewnie nie sprawdziłem ;-)
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-08-13 05:17
Amalian- Nachbar i tak nie wie jak pisze się mózg
Pewnie jedyne co zrozumiał - to sorry i pewnie
to go satysfakcjonuje.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-08-13 14:24
;-))
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-08-13 05:38
Amalian ,Malwa dajecie sie wrobic przeciez o to chodzilo maclisc ,kiedy wydawala polecenie nachbarowi ,u niej na forum zeby wrzucil ten watek na nasze forum z pierszym ,zalozonym przez nachbara watkiem nie wyszlo to zaczal swoja demagogie uprawiac tutaj nie dawajcie sie wciagnac przeczytajcieuwaznie mial wywolac burze i poslusznie wykonuje polecenie,naprawde nie rozumiecie o co tu chodzi?
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2008-08-13 17:32 Zmieniony 2008-08-13 17:35
W zasadzie mógłbym zbyć milczeniem Twoje uwagi, gdyby nie ton, w jaki zostały napisane. Zauważ, że pisząc o cwaniaczkach i "ciemnogrodzie" nie wypowiadałem się personalnie. Opisałem jedynie zjawisko.
Ty zrobiłeś osobistą wycieczkę pod moim adresem. W dodatku, zrobiłeś to w sposób świadczący o braku kultury.
Nie odpowiem Tobie w podobnym tonie, bo nie nauczono mnie chamstwa. Nie miałem też okazji przebywać w "szemranym towarzystwie", więc nie miałem "wzorców" do naśladowania.
Zatem dziekuję Tobie za propozycję zmiany Kościoła. Niestety nie skorzystam. Nie mam swojego, więc nie mam co zamienić na inny. Owszem, był kiedyś taki epizod, że należałem do KK, ale gdy poznalem Jego prawdziwą historię, zrezygnowałem. Mając Wolną i Nieprzymuszoną Wolę mogłem to zrobić.  Jako człowiekowi myślącemu uwłaczałoby, aby  cawaniaczki, podający się za pośredników Boga, mieli nade mną władzę i tuczyli się moim kosztem, budowali sobie pałace, jeździli  drogimi samochodami, na wypoczynek za granicę i ogólnie pławili się w luksusie. 
Nielicznym udaje się wyrwać spod tych wpływów, gdyż wszyscy pozostali działają zgodnie z programem bezpieczeństwa narzuconym przez cwaniaczów.  Polega to na tym, aby każdego wyzwolonego spod wpływów KK prześladować. I oto mamy taki udokumentowany przypadek. Przypomnę, że wcześniej opisałem, jak dochodzi do tego programowania, albo zwyczajnie - prania mózgu.
Swoją wypowiedzą wyjawiłeś mi kim jesteś. Całkowicie Cię rozumię i współczuję. Masz jednak jeszcze  szanse  stać się wolnym człowiekiem, ale to wymaga dużo wysiłku umysłowego. Poroponuję przeczytać coś katolickiego. Opracowanie ks. Dariusza Oko Apostoł i Faryzeusz
Tylko czy Ty to zrozumiesz? To wymaga samodzielnego myślenia, a z tym możesz mieć kłopoty.
W razie problemów napisz. Pomogę.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-08-13 05:13
Nachbar,a czyim ty narzędziem jesteś?
I powiedz jeszcze jaka instytucja w Polsce nie dopuszcza się bezprawia.
Czy jest jakaś.która nie żeruje na społeczeństwie w zamian nie tylko nic
nie dając,ale jeszcze dopuszczając do upadku morale,do rozbicia rodzin,
do deprawacji młodzieży,dzieci niszcząc autorytet rodziców....dużo jest
przykładów.Rusz ubezpieczenia ,bankowość,sądownictwo...........
A kimże ty jesteś że takie wyroki serwujesz-że wrogiem Kościoła katolickiego
to już jasne- kim jesteś i co chcesz osiągnąć .
Sam jesteś zdrowy,jakie masz prawo ubliżać tu ludziom,kto cię upoważnił do nękania
chorych i niepełnosprawnych.
W pierwszych postach oferowałeś pomoc w integracji,jednoczeniu się.
Tak to ma właśnie wyglądać???
Dobrowolnie zmień forum,nie dzielisz z nami problemów-
ty chcesz podzielić na wszelkie sposoby nas.
Nie masz prawa obrażać nikogo.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-08-13 05:51
Malwa, czytaj uważnie i ze zrozumieniem.

>że wrogiem Kościoła katolickiego


to już jasne->
Wyraźnie napisałem, że nie o Kościół chodzi, ale o WYPACZENIA, jakich się dopuścił na przestrzeni wieków i nadal dopuszcza.
I nie przypisujcie mi przynależności do jakiegoś konkretnego kościoła, bo nie napisałem nic, co by dawało taki przypuszczenia.
Również nie ubliżam i nie ma takiego zamiaru ubliżać komukolwiek, tylko trzeźwo patrzę na to, co dzieje się w Polsce od 1989 roku.
Widzę marnotrawienie pieniędzy na zachcianki kleru, gdy jednocześnie brakuje ich na pomoc socjalną, w tym dla ON.
Jeżeli tego nie dostrzegacie, to znaczy, że jesteście zaślepieni i pozbawieni możliwości samodzielnego myślenia.
Robicie dokładnie tak, jak opisałem w poprzednim poście. Bronicie cwaniaczków.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-08-13 11:37
Właśnie dlatego tak ci odpisałam,że czytam uważnie i ze zrozumieniem,
a ty drążysz uparcie tylko jeden temat,pomijając wszystko o co pytam.
A czy jesteś wrogiem czy przyjacielem? -- sam temat i używane zwroty
mówią za siebie.
To tak jakbyś klepał kogoś po plecach trzymając w dłoni nóż.

Nachbar-wszedłeś na forum ludzi niepełnosprawnych
ale NIE UPOSLEDZONYCH UMYSŁOWO.
Więc jednak chyba pomyliłeś forum.
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2008-08-13 15:34
W przeciwieństwie do Ciebie, Malwa,  nie nauczono mnie obrażać innych.
Nie wychowałem się w rynsztoku, ale jak czytam niektóre posty, sądzę, że ich autorzy właśnie takie mieli dzieciństwo.
Dodajac do tego pranie mózgu, o którym wczesniej wspomniałem, wszystkie negatywne cechy zwielokrotniły się i oto mamy efekty.
Braki w wykształceniu lub zrozumieniu tekstu nadrabia się atakiem na interlokutora.
Chętnie odpowiedziałbym na Twoje pytania, gdyby one miały jakiś sens.
A sensu, niestety, nie mają. Wyjaśniłem wystarczająco dokładnie, dlaczego podjąłem wątek o wpływie KK na życie wszystkich. Nie muszę nic dodawać i wyjaśniać.
Ty jednak postanowiłaś ciągnąć te bezzasadne pomówienia, że zostałem nasłany i wypisujesz głupstwa, abyś w oczach innych użytkowników mogła uchodzić za tę, która mi dołożyła.
Może więc wskażesz mi dokładnie słowa i zwroty, które, Twoim zdaniem, "same mówią za siebie, że jestem wrogiem".

> A czy jesteś wrogiem czy przyjacielem? -- sam temat i używane zwroty


mówią za siebie.
To tak jakbyś klepał kogoś po plecach trzymając w dłoni nóż.>

Nie tylko to, bo wcześniej potrafiłaś napisać taki tekst:

>Autor Malwa Dodany 2008-08-13 06:17


Amalian- Nachbar i tak nie wie jak pisze się mózg
Pewnie jedyne co zrozumiał - to sorry i pewnie
to go satysfakcjonuje. >

Wiem, że obnażenie Twojego braku kultury nie zrobi to na Tobie żadnego wrażenia. Takie wyniosłaś wychowanie z domu rodzinnego, ze środowiska, w którym wzrastałaś i być może miał na Ciebie wpływ cwaniaczek. Więc nie Twoja to wina, że taka jesteś. Ale jeszcze nie wszystko stracone. Popracujesz nad sobą i bedzie OK.

A na błąd Amalian (muzg) nie zwróciłem uwagi. Dla mnie najważniejsza jest treść, a nie forma.
Ale czy Ty to zrozumiesz?
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-08-13 16:37
Cześć Malwo . Urwałem trochę wolnego czasu z dzisiejszego grafiku dnia i przegądam forum . Widzę ,że dyskusji ci tu nie brakowało . Też uważam ,że o temat kościoła katolickiego jest wywoływany przez tych, którym wydaje się że mogą coś tutaj ugrać ... Zaraz narzuca mi się ta przypowieść o belce w oku . Poszczam do ciebie oko ,życząc miłego dnia ;-) . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-12 13:06
Na forum marioli nie tylko ja jestem. Wasi "przyjaciele"też tam piszą
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-08-12 13:11
Piszsz że piszą ,bo tu raczej mącą :-( .
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-08-12 13:37
nie zaslaniaj sie innymi jestes odpowiedzialna za to co,ty piszesz
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-12 14:15
Nie zasłaniam się ale tylko mnie widzicie -jak już tak dokładne przeglądacie tamto forum a nie widzicie nikogo po za mną to może okólary korekcyjne sobie sprawcie ha...ha... cmoooooooooook cmooooooooook pa pa "moje słoneczka" ha....ha...to
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-08-12 14:23
auro ,nie myslalas o tym zeby sie leczyc ?wiem ,ze to moze ptrwac ale kto ,wie może warto te twoje hihoty ,to niemal książkowy obraz medycyna poszła  do przodu
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-12 16:24
Hmm.. Leczyć? Mi może by pomogło, ale tobie? Wątpie! Z tobą to trudniejsz sprawa masz zaawansowane stadium to trudny przypadek. Hmm. . próbuj może i się uda przecież "medycyna poszła do przodu". Powodzenia, ale wątpie - to nieuleczalne!
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-08-12 16:56
ostatni raz znizam siw do twojego poziomu skompromitowalas sie ,jest ci glupio  i tylko patrzysz kogo by tu jeszcze ugryzc ,nie zarazisz nas swoja nienawiścia,za malenka jesteś
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-12 20:45
Nie mów do lustra! Do mojego poziomu musiałabyś jeszcze dorosnąć bo narazie potrzebna ci drabina by wejś na dywan pseudopsychologu.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-08-13 05:24
Maltabar- próżne są twoje rady-Aura i tak nie zrozumie.
Tego typu chorzy uważają,że wszyscy wokół są chorzy-
ale nie oni.To ciężki przypadek i z całym szacunkiem-
to także niepełnosprawność-ale wirtualnie nie można
Aurze pomóc,z resztą nie tego oczekuje.
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-13 05:41
O następny psycholog. Wy , a więc i ty.To dopiero jesteście mądrzy, wszystko wiecie najlepiej i wszyscy którzy ośmielają się mieć inne zdanie niż wy (chyba macie zaciesne ubranka na mózg) są dla was są chorzy. Pogratulować wam tupetu! Ale przypominam (jesteście wiekowi) że żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo wyrażać swoje pogląy, a tylko "ograniczeni" ignorańci nie pojmują tego i dlatego atakują to co dla nich obce i nie zrozumiałe! Powodzenia może jakaś terapia grupowa?
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-08-13 05:47
Idż zatem do tych ,którzy mają otwarte głowy
i nie są wiekowi.Nikt cię tu nie trzyma.
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-13 06:16
Wiem,że mam takie prawo! Nie musisz mi przypominać! Ale ty nie masz prawa mówić mi gdzie mam być.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-08-11 16:39

>>Ja Werbene szanuje <<<


J a również  ją szanuję ono dokładnie wie  ze w wielu poglądach się nie zgadzamy i pewnie się nie zgodzimy.. (ona katoliczka ja protestant)
Ze ma ciętą czasami klawiaturę ( ja też ) w końcu to jest forum a nie kółko wzajemnej adoracji..
Co trzeba u niej  szanować to stałość poglądów... pewien radykalizm może być zaletą a nie wadą
Pozdro WErB.

Pyrsk kochani ludkowie. Zdrowie Wasze w Gardła nasze..!!!

. wczoraj mi minęło  25 lat związku jedynego do którego jak na razie należę
To jest związek  małżeński..!!
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-08-11 16:43
gratuluje serdecznie ,Tobie i Twojej żonie
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-11 16:43
Godunow gratulacje. Życzę Wam dalszych wspólnych lat w zdrowiu i miłości. Powodzenia.
Nadrzędny Autor Malwa Dodany 2008-08-11 17:25
Godunow! Moje najlepsze życzenia następnych udanych 25 lat!!!
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2008-08-11 17:28
Się przyłączę. Gratulacje dla Ciebie i Małżonki. :-)
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-11 18:05
Godunow...
Życzę Wam tzn. twojej żonie i tobie dobicia do setki a nawet i dłużej w pożyciu małżeńskim w zdrowiu i w szczęściu.... 
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-08-11 21:39
Pozdrowienia dla wytrwałych w związku :-) .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / co Nam zalega na "wątrobie" (Strona 2) (42470 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill