www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 37) (2290555 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-08-09 11:51
Jeszcze raz powtórzę : "Im bardziej pragniesz mówić, tym większa obawa, że powiesz źle. Strzeż się słowa, które rozdziela ludzi."
Może raczej w pakcie o nieagresji spokojnie sobie porozmawiajmy. Tutaj można sobie wszystkie nieporozumienia wyjaśnić. Tak było miło. Proszę nie psujmy tego.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-09 13:19
Auro,
Dlaczego to zrobiłaś? Uważałam Cię za fajną dziewczynę. Nie można rzucać kamieniem na oślep. Uderzyłaś w nas wszystkich. Jeżeli już zdecydowałaś się coś powiedzieć, to trzeba było powiedzieć do końca. Każdy z nas może mieć  osobę , którą mniej lubi, ale wtedy najwyżej nie czytamy postów tej osoby lub jej nie odpowiadamy.  Nie musimy na forum robić zamieszania tylko dlatego, że sie nam nie spodobała wypowiedź współuzytkownika forum. Należą nam się wyjaśnienia i przeprosiny.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-08-09 14:02
tylko ,ze do tego potrzebna jest odwaga a knucie za plecami ,czyli metoda aury  podstepne dzialanie to tylko tchorzostwo i brak klasy szybko wyszlo szydlo z worka i dobrze bo mogla jeszcze sporo zamieszac z tym swoim wesolkowatym ha ha hi hi a tak juz wiadomoz kim mielismy do czynienia
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-09 14:08
Mieliśmy? Mylisz się jeśli nie zechcę nie wyjdę z tąd.Możecie mieć swoje "kółko różańcowe"
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-09 14:03
WYJAŚNIENIE
Przecież ona zna się najlepiej dlatego wiedziała od razu o kim pisze. Dlatego zapytała mnie: "czy to ja"  przecież żadna osoba z forum nie miała żadnych wątpliwości, że to nie jest o nich pisane! Więc lepiej się zastanów niż żądać ode mnie przeprosin.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-08-09 14:18
NIEKTORZY SA BARDZO BLISCY BYCIA ZEREM ,MAM NA MYSLI AURE ZEBY NIE BYLO WATPLIWOSCI NIKTVCIE NIE WYRZUCI BO NIE MA TAKICH MOZLIWOSCI ZEBY JEDEN UZYTKOWNIK MOGL WYZUCIC INNEGO SIEDZ SOBIE SIEDZ ,KNUJ DALEJ SWOJE INTRUGI,W KONCU WIEKSZOSC OSOB WIE DO CZEGO SLUZY WTYKA
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-09 14:40
Co wiesz po sobie? Nie wiedziałam,że taki konfident z ciebie hihihi
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-08-09 14:11
auro
jak trzeba będzie to zrobię to raz jeszcze , stanę w obronie ludzi z forum , tak potrzebna jest odwaga , nikt nie jest zerem
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-08-09 14:15
auro
człowiek ma czasem trudne chwile ... wyskakuje coś poza nawias
a jutro będzie inaczej , lepiej
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-09 14:18
ja nie należę do osób nieporadnych, którym trzeba pomagać.więc nie musisz dzięki
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-09 14:47
No tak w grupie to każda mądra zebrały się sroczki-kumoszki. Myślicie, że jak będziecie hurem krzyczały to ja się przestrasze i uciekne?  Każdy ma prawo bronić swego zdania i nikt nie będzie mnie uciszać.
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-08-09 14:53
Witaj   Auro    ,  masz  takie  prawo   to  oczywiste    ale  dlaczego  zaraz   tak  nerwowo  reagujesz   , przecież   można  na  spokojnie  wszystko  wyjaśnic  a  nie  zaraz  stawiac   na ostrzu  noża  i  starac  się  nie  ubliżac  ani   nadawac   <ksywki >.
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-09 15:12
NO przepraszam ha...ha... zapomiałam, że tylko wam wolno przezywać i nadawać ksywki. Nerwowo nie reaguje - niechciałabyś moich nerw.
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-08-09 16:09
i  poco  to straszenie 
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-09 16:52
a ktoś cię straszył?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-10 14:17
Mam nadzieje, że znów na forum zapanuje miła atmosfera.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-08-10 14:39
jestem pewna potrzeba tylko troche czasu i cierpliwosci
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-08-11 16:04
Tak Malt masz rację. Już niedługo wrócą dawni forumowicze, a i nowi ciekawi przychodzą.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-12 18:33
Niech twoja mowa będzie zawsze przepełniona łagodnością.

(Ks. Bosko)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-13 08:37 Zmieniony 2008-08-13 08:50
Zapraszam wszystkich do dyskusji, która nas połączy, a nie będzie dzielić. Zapraszam wszystkich którzy wchodzą do nas z innych for. Może tu w wątku zgody zobaczycie nas takimi jakimi naprawdę jesteśmy.
Nadrzędny Autor renatawanke Dodany 2008-08-13 08:46
Myślisz  ze  KTOŚ  posłucha  ?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-13 08:51
Jeżeli znajdzie się choć jedna taka osoba, to warto było napisać te słowa.
Nadrzędny Autor renatawanke Dodany 2008-08-13 08:53
Masz  mnie na  myśli   wiesz  ze  ja  nie  wchodzę  w kłótnie 
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-13 08:57
Nigdy nie widziałam, abyś się kłóciła. Miałam na myśli tych co żle o nas mówią. Ciągle mam nadzieję, że się do nas przekonają i poznają nasze intencje.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-08-13 09:11
ja specjalnie na to nie licze ale warto sprobowac
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-13 09:12
Warto, bo to jest wyciągnięta ręka, a nie rzucona rękawica.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-08-13 11:15
Również chciałabym tego,a jednak...co rusz ktoś kąsa,
albo wprost ,albo ubierając w piękne słówka.
Ale przynajmniej próbujmy.
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-13 11:40
Ech.... HIPOKRYCI no cóż...........
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-13 12:05
Aura...
Ten kto tak przezywa
sam się tak nazywa...
no cóż.... :-) nie mam racji???
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-13 12:36
POCZYTAJ SOBIE I ZOBACZ ILE EPITETÓW PADŁO POD MOIM ADRESEM. Dopiero wtedy pisz :"kto tak......."
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-08-13 12:10
Auro na jakiej podstawie zarzucasz mi, że jestem nieszczera, obłudna i dwulicowa?
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-13 12:03
Mogę wiedzieć o jaką sprawę chodzi, która miałaby nas łączyć ???  Uważam że jest więcej takich rzeczy, co nas łączą, choćby to że jesteśmy wszyscy "ON"... Chyba że ktoś podaje się za "ON" a w rzeczywistości nie jest nim...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-13 12:18
Norbi niech nas łączy to, że jesteśmy cywilizowanymi ludźmi. A tacy mogą się dogadać i szanować mimo różnicy poglądów. Nie musimy się obrzucać błotem  Przecież Ty jesteś na różnych forach i potrafiliśmy się dogadać. Jakoś nie toczymy wojny. Słuchamy razem muzyki i nie przeszkadzają nam w tym nasze odmienne poglądy.  :-)
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-13 21:11 Zmieniony 2008-08-13 22:00
I tak ma być, kultura i dobre maniery są zawsze i wszędzie mile widziane.... A wojny nie zamierzam nikomu wypowiadać na tym forum, mogę jedynie skutecznie odpierać ataki... A wiecie że ja to potrafię... ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-14 07:03
Norbi
Żadnych wojen. Pakt o nieagresji zawarty. Nie będzie co odpierać. :-) Miłego dnia.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-14 09:30
No i tak ma być....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-15 10:42
:-)  :-) Te uśmiechy dla Was wszystkich.

Szczerbaty i dla Ciebie  :-)
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-15 11:32
Szczerbaty chyba na mnie się uwziął na dobre a ja odwzajemniam się tylko uśmiechem.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-16 07:39
Cebulka

     Była sobie kiedyś zła baba, no i umarła. I nie zostało po niej ani jednego dobrego uczynku. Uchwycili ją diabli i rzucili do ognistego jeziora. Zaś anioł stróż stoi i medytuje: "jaki by tu znaleźć jej dobry uczynek, by Panu Bogu powiedzieć". Naraz przypomniał sobie i rzekł do Pana Boga: "Ona, powiada, z warzywnika cebulkę wyrwała i dała żebraczce". I odpowiedział Pan Bóg: "Weź, mówi, tę cebulkę, wsadź do jeziora, niech się baba za cebulkę chwyci, a ty ją pociągnij; jeśli ją wyciągniesz z tego jeziora, to niech sobie do raju idzie, jeżeli się cebulka oberwie, to niech zostanie tam, gdzie jest".
     Pobiegł anioł do baby, podał jej cebulkę: "Naści, powiada, babo, złap się i trzymaj". I począł ją ostrożnie wyciągać; już, już miał ją wyciągnąć, gdy inni grzesznicy w jeziorze, zobaczywszy, że ją wyciągają, dalejże czepiać się jej, aby razem z nią się wydostać. A baba była zła, bardzo zła, i dalejże nogami wierzgać. "Mnie wyciąga, nie was; moja cebulka, nie wasza." Ledwo to powiedziała, cebulka się urwała. I wpadła baba do jeziora i gore po dziś dzień. A anioł zapłakał i odszedł.

Fiodor Dostojewski
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-18 07:29 Zmieniony 2008-08-18 07:36
Wolter

Czy zrozumiesz kiedyś...

Nie zgadzam się z tym, co mówisz, ale uczynię wszystko,
byś mógł to powiedzieć.

Czy zrozumiesz kiedyś, że błądzić jest rzeczą ludzką
i że każdy z nas dziś czy jutro może się pomylić?

Czy zrozumiesz, że w życiu człowieka zachodzą zmiany
i że nie jest wcale rzeczą nienormalną zmieniać zachowanie,
myślenie, sądzić inaczej niż przedtem?

Czy zrozumiesz, że życie człowieka nie przypomina prostej linii,
ale jest pasmem wahań, zwątpień, kroków stawianych po omacku,
a czasem trzeba nań spojrzeć z dystansu?

Czy zrozumiesz, że ten drugi nie jest do ciebie całkowicie podobny
i że ta odmienność, zamiast stanowić przeszkodę nie do przezwyciężenia,
może okazać się ubogaceniem?

Czy zrozumiesz, że każdy ma prawo do milczenia, do bycia ze sobą
sam na sam, ma prawo do wyładowania swych emocji,
kiedy nic się nie udaje?

Czy zrozumiesz...
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-18 10:14
Tak, Lidian, to jest prawda że każdy z nas jest inny.... Lecz inni też to powinni rozumieć... tylko że, przeważnie nas nie rozumieją Ci PIĘKNI, SILNI i ZDROWI....
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-08-18 10:57
Otrzymałam dużo życzliwości od "Pięknych.zdrowych i śilnych" nieraz więcej niż od niepełnosprawnych. Nie dziwmy się ludziom sprawnym, że nas nie zawsze rozumieją. Jeżeli człowiek na własnej skórze nie doświadczy cierpienia, to trudno mu jest to cierpienie zrozumieć. Zawsze staram się szukać w innych dobra. Może wtedy i inni znajdą je we mnie. Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-08-18 19:38
Lid ja też w Krynicy miałam cudowne zdrowe towarzystwo i to oni mną kierowali gdzie powinnam jechać z nimi a gdzie nie dam rady. Sama byłam zdziwiona że w Kołobrzegu ON mnie nie chcieli a w górach zdrowi przyjęli jak zdrową mimo że czasem opóźniałam ich marsz choć starałam się nadążyć
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-08-18 19:42 Zmieniony 2008-08-18 19:45
Nie wiem z czego wynika częsta wrogość ON do innych ON, ale tak jest. Jednak muszę przyznać, że znam środowiska ON, które wspaniale funkcjonują od ....dziesięciu lat. To są ludzie, którzy spędzili ze sobą długi czas w szpitalach ortopedii dziecięcej(nieraz po kilka lat). Do dziś się spotykają. Są przyjaciółmi.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-08-18 19:44
Tego to i ja nie wiem. Ufnie podeszłam do nich ale niestey odeszłam ze łzami. Trudno czasem tak bywa. Natomiast w tym roku brzuch mnie bolał ze śmiechu było cudownie
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-18 19:47
Bo spotkałaś mądrych ludzi. Mówię o sprawnych.
Nadrzędny Autor Malwa Dodany 2008-08-18 19:55
Bo ze sprawnością to jest tak-można mieć ułomne członki,ale dobrze poukładane w głowie i wtedy jest w porządku,porozumiemy się, i odwrotnie- można byc pieknym,zdrowym,silnym - a w głowie pustka emocjonalna,z kims takim na pewno nie znajdziemy nic wspólnego,nawet chocby dlatego - że ułomny,chory- to dla kogoś takiego nie przedstawia żadnej wartosci- nic,O..
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-08-18 20:01
Tak Liduś masz rację.

Malwa i Ty masz rację w tej ocenie
Nadrzędny Autor Malwa Dodany 2008-08-18 20:04
Dziś ktoś taki spojrzał na mnie z góry,uśmiechnął się- ale jak :-(
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-08-18 20:05
A ja wtedy szeroko o tak :-))) klejąc głupa że nie wiem o co chodzi
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 37) (2290555 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill