www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / co Nam zalega na "wątrobie" (Strona 3) (42408 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-08-12 06:20
Serdeczne dzięki za życzenia..
Pozdrawiam was !!
Co  mi leży na wątrobie..?
Nasi bez medalu na olimpiadzie nadal..
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-08-17 19:07
Moc życzeń godunow z okazji 25 lecia pożycia małżenskiego
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-08-13 07:21
wczoraj prosiłam o danie mi spokoju i stanowczo ponawiam prośbę
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-13 08:30
Na zaleganie w wątrobie niektórzy stosują dwa palce do buzi i.......... (Ja proponuję raphacholin) i już nic nie zalega. Zapraszam do paktu o nieagresji. Tam rozmowy są spokojniejsze. Może prędzej dojdzie do porozumienia, bo ten wątek jest założony z myślą , by dzielić natomiast Pakt o nieagresji zakładałam  z myślą  wybaczania i zgody. Zapraszam więc wszystkich jeszcze raz do Paktu o nieagresji. Wszyscy, którym zgoda i dobro leżą na sercu lepiej , aby nie wypowiadali się już tutaj. Oczywiście każdy zrobi jak zechce. Pozdrawiam was z tego wątku ostatni raz.
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-13 11:37
przecież ty go nie założyłaś! z kond wiesz z jaką myślą był założony? zgoda i dobro leżą na sercy". Cóż za HIPOKRYZJA!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-08-13 12:02
Mowa o wątku "Pakt o nieagresji",przeczytaj uważnie.
Auro-bądż sobą,nie wiem co się stało,byłaś taka sympatyczna ,wszyscy cię polubili.
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-13 12:31
Droga Malwo przeczytałam jeszcze raz go uważnie (radze zrób to samo) i jest napisane "bo ten wątek jest założony z myślą, by DZIELIĆ natomiast Pakt...." Sorki Malwo ale jeszcze potrafie czytać.
Ależ Ja jestem sobą tylko tak strasznie nie cierpie obłudy!
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-13 12:26
Mnie nic nie zalega na wątrobie i teraz ja proszę tych co też im nic nie zalega na tej "przeklętej wątrobie" odeszli do kawiarenki, podali się ręce i napili się na ich zdrowie, zamiast się sprzeczać o byle GÓWNO... Jest takie powiedzonko "Nie mieszaj w gnojówie bo będzie śmierdziało"... Pozdrawiiam...
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-13 12:32
Czyli co uważasz że NIE MA PRAWA SIĘ BRONIĆ?
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-13 12:38
Tak , ale rób to w wyrafinowanym sposobem...  I nie mieszaj w gnojówce bo będzie śmierdziało.....
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-13 12:51
Czyli co...? "I NIE MIESZAJ W GNOJÓWCE BO BĘDZIE ŚMIERDZIAŁO" większość uważa ,że tu mieszam Czyli podążając twoim tokiem GNOJÓWKA W KTÓRAEJ W MIESZAM BĘDZIE ŚMIERDZIEĆ! TO CO MASZ NA MYŚLI CHYBA TO FORUM! bo niby tu mieszam!
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-13 13:57
No dobra "moi pseuoprzyjaciele" szkoda mi mojej energi na "dyskusje" z wami jesteście z czarnoforum i tak nic do was nie trafia jesteście jak rycerze (nmacie zakute łby) tego forum.
P.S Norbi zażucano mi że jestem "WTYKĄ" bo niby wiecie tu co to znaczy. Ciekawe czy ty na wtykie U MARIOLI sam się zgłosiłeś czy raczej zostałeś oddelegowany. Ale (napewno jak tu do mnie kierowano "trzeba nie być tchurzem")by się do tego przyznać to tobie zabraknie "ikry"
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-13 13:58
Tak więc PA PA RYCERZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-13 21:51 Zmieniony 2008-08-13 21:53
Auro, może wytłumaczysz mi całe te zajście tą "WTYKĄ", porozmawiajmy o tym ale na osobności np. na GG, mój nr. do GG znajdziesz w moim profilu, będę dostępny jutro w godzinach miedzy 16,00 a 18,00, zapraszam do wspólnej pogawędki... Będę czekał... Nie chcę być niczyim wrogiem...

Pozdrawiam Cię serdecznie
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-14 15:23
NORBI to dziwne hmm... tu chcesz bym ci "wytłumaczyła zajście z WTYKĄ"    i   " Nie chcę być niczyim wrogiem"    A   U MARIOLI na priv "myślę, że zostaniemy przyjaciółmi" To jak to się ma? Ja niestety nie napiszę na GG ponieważ ani nie chcę być wrogiem ani nie sądzę bym mogła się z tobą zaprzyjaznić. PRZEPRASZAM
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-14 16:15
Szkoda że nie piszesz na GG. A to że nie sądzisz że ze mną się nie da za przyjaźnić to uważam że jesteś w błędzie.... Pozdrawiam.....
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-14 17:40
Nie powiedziałam  "że nie da się zaprzyjaznić" może i da napisałam że ja się z tobą nie chcę zaprzyjazniac! Dla innych napewno będziesz dobrym rzyjacielem, ale nie sądze by dla mnie. JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-08-15 10:44
ZAPRZYJAZNIJ SIE Z NIM ON JEST IDEALEM SAMEGO SIEBIE
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-15 11:30
Szczerbaty, Szczerbaty, widzę ja dobrze, czy mnie oczy nie mylą czasem... Powróciłeś, gdzie to napisać???? Dam Ci znów przyjacielską radę... Uważaj na kłody które sam porozrzucałeś, abyś się o nie nie potknął z czasem bo byłoby Cię szkoda....
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-17 18:29
Aura...

Ale napisz dlaczego nie chcesz się ze mną zaprzyjaźnić??
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-17 21:44
Witaj norbi nie mam nic do ciebie, ale uważam iż nie muszę się tłumaczyć dlaczego ? Jesteś OK
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-18 08:04 Zmieniony 2008-08-18 08:07
Ja też nic nie mam na Ciebie i też jesteś OK - super Babka :-) i chodź ze mną do kawiarenki na jednego głębszego.... Stawiam....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-08-17 18:42 Zmieniony 2008-08-17 18:46

> Odpowiadając na uwagi Elli pod adresem Aury stanowczo nie zgadzam się z twierdzeniem, że osoba nowa nie może wydać opinii o stałych bywalcach. Widocznie zauważyła to, co dla tych stałych bywalców było niedostrzegalne. Jest takie powiedzenie, że o zdradzie męża żona dowiaduje się ostatnia. To mniej więcej podobny przykład.
> Podobnie w tym przypadku, gdzyż wzajemne zaufanie różnie może być odbierane i nigdy nie możemy mieć pewności co do drugiej osoby.
> I nawet, gdyby przyjąć, że Aura się  pomyliła, to zamieszanie, jakie powstało z tego powodu świadczy, że stali bywalcy nie są tak zgrani, jakby się wydawało. Zasiane zostało ziarno niepewności i będzie ono kiełkować, bo Aura nie podała nazwiska. Pozostały domysly.
>Również nie byłbym taki szybki w ocenie Aury, że jako "nową" zrobiła złe wrażenie. Może na samym wstępie właśnie tym chciała uzdrowić atmosferę. >Oczywiście są to tylko moje przypuszczenia. Prawdę zna tylko Aura.
>Pozdrawiam. >


Nachbar jak chcesz psa uderzyć to kij zawsze znajdziesz nawet na pustyni. Ja dopiero teraz mogę Ci odpowiedzieć. Tak się składa ze ten wątek założyuła aura. O stałych bywalcach ma prawo każdy się wypowiedzieć ale żeby krytykować któregoś z nas tym bardziej że żyliśmy sobie tu dość spokojnie i wesoło a już Werbena napewno więc nie widzę podstaw by ją krytykować bo nikomu z nas nie zaszła za skórę a przeciwnie pomogła niejednemu wydostać się z dołka. No cóż jak tyrasz za adwokata u niej to powodzenia
Aura dokładnie napisała Werbena!!!!

A po przeczytaniu jej reszty postów uważam że jest konfliktowa i zepsuta do szpiku kości. Zamiast szukać przyjaźni z każdym się kłóci. I dlaczego i po co ?
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-17 21:42
Witaj Elu nie znam cię ty mnie zresztą też! Więc proszę nie wypowiadaj się na temat o którym nie wiele wiesz!  I nikt u mnie nie "tyra za adwokata" więc proszę od Nachbara trzy kroki dalej i na baczność!!!!              Reszte to znaczy ile?            Moje odp. na epitety pod moim adresem?                      I proszę nieuogólniać.       cyt.     " MA PRAWO KAŻDY SIĘ WYPOWIADAĆ , ALE ŻEBY KRYTYKOWAĆ KTÓREGOŚ Z NAS"    czyli każdy może "coś" powiedzieć, ale tylko pod warunkiem, że będą to same superlatywy? Czyli uprawiamy tu lizustwo i nawt gdyby nam się coś nie podobało to trzeba schlebiać  "stałym bywalcom"? Podsumowująć  WESZŁAŚ MIĘDZY WRONY KRACZ JAK I ONE!!!   I im bardziej będziesz " stałym bywalcom" schlebiać tym lepiej bo ich ego rośnie  POZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor malgorzata o Dodany 2008-08-18 07:00
A czy Wy ludzie znacie się poza forum:)Bo tylko wtedy można powiedzieć że się kogoś zna:)Bardzo długo nie zaglądałam tutaj bo obiecałam sobie że tego nigdy więcej nie zrobię:)Ale z czystej ciekawości wlazłam i co widzę?Ubawiłam się przednio:))))))))))))Utwierdziłam się w moim zdaniu na temat forumowiczów:((((((((((
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-08-18 07:35
Wiem o tobie cos dobrego

Czyż nie lepszy byłby nasz świat,
Gdyby słyszeć od spotkanych osób:
"Wiem o tobie coś dobrego",
I widzianym być w ten właśnie sposób?

Czyż nie byłoby cudownie,
Gdyby dłoń napotkanego
Niosła z sobą zapewnienie:
"Wiem o tobie coś dobrego"?

Czyż nie byłoby szczęśliwiej,
Gdyby dobro, które jest w nas
Było rzeczą, tą jedyną,
Pamiętaną w każdy czas?

Czyż nic słodsze dni byłyby,
Gdyby sławić dobroć znaną?
Wszak jej tyle jest na świecie,
Nawet w wadach, jakie mamy.

Czy nie warto by spróbować
Tak o innych myśleć sobie:
"Ty znasz jakieś' dobro we mnie,
Ja znam jakieś dobro w tobie"?
Autor nieznany
Nadrzędny Autor malgorzata o Dodany 2008-08-18 07:37
Cudny wierszyk:)))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-08-18 07:44
:-)
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-18 08:16
I tu jest wszystko powiedziane w tym pięknym wierszu....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-08-18 19:43
Lid jesteś nie samowita. Wierszem dałaś odpowiedzieć. Dziękuję
Nadrzędny Autor Malwa Dodany 2008-08-18 19:48
Czy nie warto by spróbować
Tak o innych myśleć sobie:
"Ty znasz jakieś' dobro we mnie,
Ja znam jakieś dobro w tobie"?

Próbujemy  wszyscy  od jutra?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-08-18 19:49
Ja już o Was coś dobrego wiem.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-08-18 19:54
I ja też już mam dobre zdanie
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-18 08:13
Małgorzato, zapraszam Cię do Kawiarenki w kawiarence na poranną kawę....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / co Nam zalega na "wątrobie" (Strona 3) (42408 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill