www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / O CO CHODZI Z PIENIĘDZMI WYPŁACANYMI PERZEZ GMNIE (3605 - wyświetleń)
- Autor PYZUNIA129 Dodany 2007-09-17 06:45
GMINY PODOBNO WYPŁACAJĄ PIENIADZE NA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNE PODOBNO SA TO PIENIADZE UNIJNE MOZE KTOS WIE COS NA TEN TEMAT
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2007-09-17 09:25
a może to jest realizacja programu finansowanego przez PFRON "Uczeń na wsi"?
Nadrzędny - Autor PYZUNIA129 Dodany 2007-09-18 14:15
TEGO WŁASNIE NIE WIEM A CZY GMINNY WYPŁACAJA TAKIE PIENIADZE I JAKIE TRZEBA SPEŁNIAC WARUNKI
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2007-09-18 15:31
No dobrze. A pytałaś w swojej gminie? W jednej może taki program działać, w innej nie musi. A to oznacza, że pieniądzę mogą być, lecz nie muszą. Co mądrzej zarządzane samorządy oferują czasami bardzo ciekawe formy wsparcia, trzeba szukać rzetelnych informacji u źródła - na własnym terenie.
Nadrzędny Autor PYZUNIA129 Dodany 2007-10-01 11:42
JUZ WIEM WSZYSTKO POPROSTU MOJA GMINA ZASPAŁA I POIMFORMOWAŁA NAS DOPIERO W OSTATNIM TYGODNIU SKŁADANIA WNIOSKOW
ALE DZIECI UCZACE SIE W ZEROWCE DO NIE DOTYCZY POZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor bettispageti Dodany 2007-10-13 16:08
witam wszystkich-ja własnie wzięłam udział w programie ,,uczeń na wsi'',proszę napisać kiedy będzie jakaś wiadomość o dofinansowaniu ucznia?
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2007-10-13 19:46
Ja gdy wypełniałem wniosek,to po zapytaniu urzędnika z gminy dostałem odpowiedz że na początku nowego roku a kiedy dokłanie to nie jeszcze nie wiedzą,życzę powodzenia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / O CO CHODZI Z PIENIĘDZMI WYPŁACANYMI PERZEZ GMNIE (3605 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill