www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 51) (2290544 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-12 19:26
belmondo jesteś wielki :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-12 18:20
:-))))))))))))))))))))) Proszę oto uśmiech. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-12 18:23
A oto i mój :-))))))))))
Nadrzędny Autor belmondo Dodany 2009-01-12 18:44
Przyjazn to najwiekszy skarb,
ktory jest ukryty na dnie serca.
Przyjazn to wartosc,
ktorej nieda sie wycenic.
Przyjazn to przygoda nasaczona odpowiedzialnoscia...
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-01-13 11:47
Mój uśmiech ;-))))))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2009-01-13 12:07
Pięknie,:-)
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-01-16 10:12
                    ADMINISTRACJO!!!

Mam pytanie:czy masz urlop,że nie widzisz co TUTAJ sie dzieje,czy nie przeszkadza Ci,że Forumowicze sie nawzajem opluwają,a może Cię to śmieszy???Czy nikogo nie dotyczą zakazy,które sama stworzyłaś,a których z bliżej nie wyjaśnionych powodów nie egzekwujesz???Pozdrawiam.

             Z poważaniem Bogusia853.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-16 10:20 Zmieniony 2009-01-16 10:22
NIE MOZESZ ZYC BEZ ZAKAZOW I NAKAZOW ???                                                                                                                                                                       SAMA NIE UMIESZ SOBIE ZALOZYC KAGANCA ???
MARZY CI SIE TRZYMANIE WSZYSTKICH ZA PYSK ???
STAN WOJENNY SIE SKONCZYL JAKBYS NIE WIEDZIALA .
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-16 10:52
szczerbaty choć ciężko mi bić brawo robie tak jak potrafie :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-01-16 15:21 Zmieniony 2009-01-16 15:25
Bogusia.... Jestem za tobą... Wiesz że nie raz napisałem tu mocne słowa, ale to co ja tu widzę, to przerasta wszelkie normy nieprzyzwoitości i wulgaryzmu....
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-16 15:37
PRZECZYTAJ SWOJE WCZESNIEJSZE POSTY TO ZOBACZYSZ NA WLASNYM PRZYKLADZIE CO LUDZIE PISZA.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-01-16 16:14
Ta sprawa raczej dotyczy Ciebie... Pyskaty... Oooo... Sorry, Szczerbaty.... :-):-)
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-01-16 20:06
TAK JAK PISALEM WCZESNIEJ JESTES WOJOWNIKIEM BEZ MIECZA I WIESZ ZE ZAWSZE CIE KTOS OSZCZEDZI .
RADZE CI OSZCZEDZAJ ODDECH NA OSTATNIE TCHNIENIE.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-17 14:40
NORBI NIE DAJ SIĘ SZCZERBATEMU ! JESTEM Z TOBĄ
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-01-20 13:24
Dziękuję za wsparcie... Basiu...
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2009-01-16 11:27

>ADMINISTRACJO!!!>
>Mam pytanie:czy masz urlop,że nie widzisz co TUTAJ się dzieje,czy nie przeszkadza Ci,że Forumowicze sie nawzajem opluwają,a może Cię to śmieszy???>


administracja , nie jest po to by ludzi karać wydalaniem z forum
to CI LUDZIE , którzy chcą by byli szanowani , mile nazywani , SAMI POWINNI ZACZĄĆ STOSOWAĆ TE ZASADY w stosunku do innych
a gdzie samodyscyplina , odpowiedzialność ,
większość tu jest ludźmi dorosłymi , a zachowuje się jak dzieciaki z przedszkola ,
........  a za chwilę :
-  proszę pani on/ona mi to ... i tamto...zrobił
a obiektywna  pani - wychowawczyni - nauczyciel  spyta :
- a TY jemu co zrobiłeś/aś  , przyznaj się ,  ..........  , wtedy dziecko odchodzi ze spuszczoną głową ........ siada i beczy
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-01-16 13:19
Moze czas sie zastanowic z czego wynika ta agresja.Niech kazdy sam sobie odpowie na to pytanie.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-16 13:22
A GDZIE TU AGRESJA .
ZWYKLE PYSKOWKI .
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-01-20 13:33
Szczerbaty...
Twoje wypowiedzi na forum są za bardzo agresywne. Nie raz nie masz racji i ty to wiesz o tym a upierasz się przy tym że ją masz... Jest takie powiedzonko: "Mędrcami są ci, którzy dochodzą do prawdy przez błędy; ci, którzy upierają się przy błędach - są głupcami."
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-20 14:45
cały szczerbaty brawo norbi
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-20 14:46
WOLE BYC GLUPIM MADRALA NIZ MADRYM GLUPCEM KTORY UMIE CZYTAC TYLKO NUTY
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-20 14:48
dobrze że czytasz ale pytanie czy nie od tyłu
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-01-20 15:07
Szczerbaty...
To znaczy że upierasz na błędach które nadal popełniasz???
Szczerbaty napisał:

>WOLE BYC GLUPIM MADRALA NIZ MADRYM GLUPCEM KTORY UMIE CZYTAC TYLKO NUTY>


Jeśli tak to ja będę się upierał na Tym powiedzonku:
"Mędrcami są ci, którzy dochodzą do prawdy przez błędy; ci, którzy upierają się przy błędach - są głupcami."
Ja nie tylko potrafię czytać nuty ale i też mieć z tego przyjemność i pożytek tzn. CHLEB. A także poważanie za moją pracę i poświęcenie...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-20 15:18
Norbi zanim oskarżysz jeszcze raz szczerbatego o coś zmien login z tamtego forum... czegoś takiego jeszcze nie czytałam szok. A jakie macie zgrane towarzystwo i wszyscy jacyś znajomi :-)
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-01-20 15:40
Ella napisała

>Norbi zanim oskarżysz jeszcze raz szczerbatego o coś zmien login z tamtego forum... czegoś takiego jeszcze nie czytałam szok. A jakie macie zgrane towarzystwo i wszyscy jacyś znajomi :-)>


Tylko zdobądź się Ella na odwagę i napisz, moja droga. O co mam zmienić login i z jakiego forum???? :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-20 15:45
Chcesz bym publicznie wymieniła osoby które tam są czy podała wszystkim stronkę?
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-01-20 15:59 Zmieniony 2009-01-20 16:02
ELLA napisała:

>Chcesz bym publicznie wymieniła osoby które tam są czy podała wszystkim stronkę?>


Tak, NIE BOJĘ SIĘ, bo wszyscy tam mogą wejść i poczytać, jestem dumny że mam takich użytkowników...:-):-):-) Zapraszam wszystkich....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-20 16:03
Proszę uprzejmie już podaję..... Tylko myślałam że masz lepszych kumpli - kumpelki :-(
http://www.nie-pelnosprawni.pl/forum/             czytałam pogaduchy i waszą kawiarenkę i tak jakoś mi nijak
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-20 16:12
Czytałam. Okropne. :-( I Ty Norbi Powiedziałeś w "Prośbie o ...." , że wstyd Ci za wypowiedzi innych forumowiczów. A własnych się nie wstydzisz? :-(((((((
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-01-20 16:14
Też czytałam ,i zdecydowanie wolę naszego Szczerategoniejest dwullicowy
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-01-20 16:16 Zmieniony 2009-01-20 16:20
Owszem bywam tam ale rzadko, jestem tam tylko użytkownikiem a jeśli chodzi moje fora i tam jestem administratorem... Zapraszam również na
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/index.php
http://napromieniowani.pl.tl/
http://www.napromieniowani.darmowefora.pl/
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-20 16:20
Wiem ale twoich nie ruszam
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-01-20 16:33
Ella napisz mi... Co tam takiego brzydkiego jest napisane, w tych pogaduchach??? Chodzi o konkrety... Ja niczego takiego wstydliwego nie dojrzałem w tych pogaduchach.... http://www.nie-pelnosprawni.pl/forum/ 
Jedynie tam piszą prawdę...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-20 16:46

>Brawo, Brawo, i jeszcze raz brawo, Bajka, ja też się nie mieszczę w tym przedziale i też się wstydzę za autorów powyższych postów. Bowiem to daje dużo do myślenia: Czy aby Ci co tak źle piszą w powyższym temacie są "ON" albo tylko podszywają się pod nich...


<

Tak Norbi napisałeś w "Prośbie..." Zapytałam co masz mi do zarzucenia. Nie otrzymałam odpowiedzi. Po przeczytaniu Twoich wypowiedzi z forum do którego link podała Ella, już tej odpowiedzi nie oczekuję. Sam o sobie dajesz świadectwo.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-01-20 17:20
Czyżby??? To napisz co takiego brzydkiego tam napisałem na tamtym forum w pogaduchach... Nie do szukałem się niczego takiego na tym forum....
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-20 17:33
Widocznie taki masz styl i Tobie się to podoba.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-01-16 13:53
Zasadniczo popieram Werbenę.

A przy tym przypominam o panującej na Forum zasadzie - administracja nie kontaktuje się z użytkownikami (w normalnych wypadkach) na forach. Jeżeli jakiś post uznajemy za naruszający zasady, naciskamy przycisk "zgłoś" pod postem, wyjaśniamy powód zgłoszenia i wysyłamy do moderatora. Można również skontaktować się przez e-mail.

Osobom, którym to pachnie PRLem, albo jakimś innym skrótowcem zwracam uwagę, że nie jest to jedyne w internecie forum, w którym zapytania do administracji śle się prywatnie. Moderator nie jest od tego żeby siedzieć i czytać wszystkie posty - po to właśnie istnieje mechanizm zgłoszeń, żeby nie musiał się przebijać przez każdy post w każdym wątku, tylko od samych zainteresowanych dowiedział się co wzbudza ich niezadowolenie i oceniał tylko to, co istotne.

Przy okazji przypominam także o drugiej - na tym forum istnieje w sumie duża wolność wypowiedzi. Jeżeli komuś się chce wdawać w przepychanki, to najwyraźniej ma do tego prawo.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-01-16 14:37
Aprzy okazścśścji ,mamy możliwość blokowaniapostów Boginka przypomniała ,zejest taka mozliwośc i ja z tego korzystam
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2009-01-16 15:53
Możecie mówić jak każdy chce i uznaje , jednak zapytam : ilu z Was samym słownictwem , że stracił  zęby więc ... ,
dokucza szczerbatemu ,
co więcej , ja nie mam śmiałości pytać , czy i jak ,  i czemu  przyjął takie logo ,
wielu nie zastanawia się , że co chwilę wytyka mu jego dyskonfort zdrowotny,
a On się nie obraża na Was  .

Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-01-16 16:27
Bo pewnie nie obraża się dlatego,że przyjął tylko takie logo.Bo czy np belmondo ma coś wspólnego z prawdziwym?oprócz ksywki.Ludzie wy naprawde nie macie co robić tylko czepiać się takich głupot?Oczywiście nie tyczy to wszystkich,a kogo każdy powinien sam wiedzieć.A jeżeli Szczerbaty ma na różne tematy swoje zdanie i chce się nim podzielić na forum to jest TYLKO Jego własne zdanie.Kto się z nim nie zgadza wcale nie musi.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-01-16 16:48
Werbi jak zwykle masz racje, mnie juz się nie chce prosic i apelować
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2009-01-17 00:48
werbi,ma zawsze rację,nawet wtedy gdy się mnie z błotem miesza.
Spijcie aniołki spokojnie,ja sobie jeszcze powyję trochę z bólu,
może stracę przytomność z różańcem w ręku=jedyna ulga,ale co to dla was.?
Znów będziecie od rana blużnić przeciw Bogu,księżom,
a ja wczoraj u lekarza byłam-nie u księdza.I tyle mam z tego......... .Lepiej było
mszę zamówić,moze by się kto pomodlił.A tak tylko zewsząd przekleństwa.
Cieszcie się dalej i mieszajcie z błotem,tych,którzy wam nic nie zawinili,
a gdy śmierć do drzwi zapuka,może wspomnicie o Bogu,tylko kto wam go przyniesie do łoża boleści?
Nadrzędny Autor Pawel65 Dodany 2009-01-17 09:49
W odpowiedzi na post Werbeny z dnia 16.01.br. z godz.12.27:

Muszę przyznać , że zrobiłaś wielką  krzywdę Dzieciom ,  próbą porównania świata dorosłych z Ich światem !!! W Ich świecie (WSPANIAŁYM ) nie ma tej pustki myślowej , tej arogancji , chamstwa ,nietolerancji !!!. IM , te wszystkie określenia są obce !!! Oni , nie wyśmiewają się z tego , który zsika się podczas leżakowania ; z tego , który ma niewyraźną mowę ; z tego , który swoim płaczem tęskni za mamą - nie próbują izolować tych , którzy właśnie mają zły humorek , itd. One , przychodząc do Przedszkola są świadome tego , że przynoszą w tę społeczność coś więcej niż tylko np. misia i wiedzą , że to jest ich drugi DOM. DOM , w którym obowiązują pewne zasady we wzajemnym współżyciu. Każdy się stara , aby te 7 godzin , które Razem przeżywają były godzinami wspaniałymi !!! Pomagają  Im w tym Panie wychowawczynie. A jeśli już któreś zapłacze w kącie , to zaraz podbiega kolega lub koleżanka i proponuje kolejną zabawę , podchodzi Pani - przytuli.

Podsumowanie : Na każdy temat polemika między dyskutującymi jest wskazana - wnosi bowiem dużo wartościowych myśli , doznań , dużo nam mówi o Człowieku , z którym właśnie dyskutujemy. Ale , gdy polemika przeradza się w < SEJMÓWKĘ > nie jest już polemiką , a zwykłym bezmyślnym słowotokiem , który nic nie wnosi do wzajemnych relacji oprócz tego , co dzisiaj czytamy.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2009-01-17 11:57
odpowiedź pierwsza : nikogo z błotem nie mieszam
odpowiedź druga : nie zawsze mam rację
odpowiedź trzecia : nie zrobiłam krzywdy dzieciom w tej wypowiedzi. Jest to proste , najprostsze porównanie , gdzie dzieci z wieloma sprawami biegną o pomoc, jednak obiektywna pani najpierw wysłucha czy dziecko skarżące mówi prawdę , bo niejednokrotnie w zwykłej zabawie dojdzie do niechcągo nawet szturchnięcia , potknięcia , co dla dziecka jest już dramatem. ale i to drugie dziecko jest niczemu winne, i żadne nie jest winne ale skrzy się jedno
Pawle sam wiesz , z dziećmi jest różnie,  ALE TO SĄ DZIECI i tu zawsze zastosujemy inne metody łagodzenia bólu, emocji dzieci , i metod wychowawczych .
a z tym śmianiem się , że np. zsika się człowiek , i np . gdzie dziecko pyta - ciocia jesteś taka duża a ubrać się sam nie umiesz ? gdzie dziecko nie rozumie i dziwnie ci coś powie,że jesteś taka duża ..... widocznie nie miałeś takiej sytuacji .
a ja owszem ,
O swojej trudnej niepełnosprawności pisałam kiedyś , lecz wielu tu na forum  nie chce zrozumieć, że innym tu chorym jest lżej żyć ,ale uważają że jest im ciężej,
z chęcią spotkałabym się nawet ze wszystkimi tu , aby zobaczyli - uwierzyli - jak wyglądam - jaka jestem w chorobie -
owszem zawód mój pomógł i pomaga mi bardzo, przezwyciężać chorobę .
A  gdy piszę, iż w różny trudny sposób, ale pokonałam to , nie chcą wierzyć tu niektórzy na forum , i nawet -  może - trudniej nam się dogadać , gdy poganiam innych - gdyż taka prawda - innego sposobu na życie w chorobie nie ma , jak samozaparcie , pokonywanie trudności mimo wszystko i owszem prawidłowy tok leków - leczenia -
dla wielu tu zainteresowanych - pacierz zmówię - wiarę mam - ale nie ślepą - realną -

Świat dorosłych jest inny, między innymi dlatego ,że dorośli biorą odpowiedzialność sami za siebie.
Dorośli mają inne zadania  ,a owszem chcieli by być jak dzieci w takich momentach , aby ich ktoś przytulał , obronił od złego nawet jak nabroją i spsocą .
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2009-01-17 15:14
Werbeno , dokonałaś pobieżnej analizy mego postu i dlatego zamieszczam to sprostowanie.

W żadnym swoim słowie napisanym nie wytykałem CI , że mieszasz Kogoś z błotem , w ŻADNYM !!! Nawet CI tego nie sugerowałem żadną z zamieszczonych swych myśli. Twoje wypowiedzi zawsze są wyważone , cieple w odbiorze choć nie zawsze trafne. Ale to są Twoje myśli , myśli , które mimo iż są odmienne to należy się im szacunek , taki sam jak Twojej Osobie !!! A świat Dzieci zostawmy w spokoju , posprzątajmy Nasz  świat , aby Dzieci , które kiedyś staną się dorosłe nie tęskniły za dzieciństwem tak jak My , aby nie dostały szoku wstępując w dorosłość.
Wiem z czym się zmagałaś , zmagasz w swej chorobie. Wiem , z czym Ci jeszcze może przyjść się zmierzyć. I za to właśnie Cię Szanuję i Podziwiam - za ten heroizm , za tę miłość Człowieka , za nadzieję. To wszystko jest w Tobie , to wszystko chcesz Nam dać , tylko nie wszyscy tego chcą.
A to , że dorosły Człowiek wspomina z nostalgią dziecinne lata , chciałby się przytulić jest wynikiem tego , że jego dziecinne wyobrażenia o dorosłości zostały wypaczone przez rzeczywistość. Rzeczywistość okrutną.
A kto w Naszym gronie broi widać gołym okiem , tylko nie każdy chce to widzieć.
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2009-01-17 15:46
czytaj wyżej , kto o błocie pisał
ciepło Cię Pawle pozdrawiam  :-)
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2009-01-17 15:56

>posprzątajmy Nasz  świat , aby Dzieci , które kiedyś staną się dorosłe nie tęskniły za dzieciństwem tak jak My , aby nie dostały szoku wstępując w dorosłość.>


to jest PIĘKNE co  napisałeś :-)
oby,  nasze dzieci miały lepszy świat i życie  :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-17 17:30
NIE JESTEM W NASTROJU DO KŁÓTNI .... POPIERAM JEDNAK PAWŁA WERBENĘ ELISKĘ I TYCH CO NIE CZEPIAJĄ SIĘ NIE WIADOMO CZEGO....
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2009-01-17 21:54
Elu. Tu , nikt się nie czepia nie wiadomo czego - jak TY to nazywasz. Tu , Ci których GODNOŚĆ się depcze nie chcą być deptani !!! Ja też nie jestem w nastroju do waśni i ten post nie jest próbą zaczepki z mej strony. Ale musisz sobie uzmysłowić , powinnaś , że GODNOŚĆ każdego Człowieka to nie byle co !!!
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-18 12:58
KTO DONOSI TEN JEST KAPUSIEM I KONIEC
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 51) (2290544 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill