www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / PROSZĘ O POMOC (2110 - wyświetleń)
- Autor bogda59 Dodany 2009-05-27 06:20
Witam wszystkich.
Bardzo proszę o pomoc w napisaniu odwołania od decyzji komisji lekarskiej Krus do sądu.
Od 2006 roku stwierdzono u mnie problemy z kręgosłupem i nogą cały czas chodzę na rechabilitacje i odwiedzam neurologa i ortopede a dodatkowo jestem chora na przewlekłą obturacyjną chorobe płuc i od szesnastego roku życia mam łuszczycę.
Po badaniach rezonansu stwierdzono napisze w skrucie: lordoza skolioza dyskopatja lędzwiowa i przepuchliny między kręgowe.
Od marca 2008 roku do marca 2009 roku byłam na ręcie.Złożyłam papiery na komisje do lekarza rzeczoznawcy wyłam na komisji inic dalej nie wiedziałam czy mam rente czy nie. Po tydodniu dostałam wezwanie na druga komisje. Jak mnie wezwał sznowna komisja to nawet nie wiedziała z czym ja przyszłam zamiast zbadać mnie neurologicznie to badała mnie Pani z komisji słuchawką po brzuchu pierwszy raz miałam takie badanie i stwierdzili że jestem zdrowa i zdolna do pracy. W dokumentach dostarczonych sa wyniki badań stopień niesprawności karty z zabiegów komisja nic nie widziała.tak mnie zdenerwowało że zrobiłam rezonans magnetyczny i wykazał tak jak wyżej i jeszcze dodatkowo opuszczenie kregów, wyprostowanie kości ogonowej (nie moge siedzieć na twardym) odwodnienie kręgów nie wiem co to znaczy.
Proszę o pomoc jak napisać odwołanie do sądu.
Dziękuje z góry za pomoc. Podaje adres:  bogda591@vp.pl
Nadrzędny Autor okularnica Dodany 2009-05-27 21:19
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / PROSZĘ O POMOC (2110 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill