www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / dzień na wózku (Strona 3) (92427 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-14 20:17
Wilkolak...
Dla tego co piszesz, czyli dla "j.." to tu tylko wchodzisz i mieszasz...
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2009-06-15 12:15 Zmieniony 2009-06-15 12:19

>Witam wszystkich w wakacje postanowiłem spędzić dzień na wózku inwalidzkim>


człowiek boggg zadał w spokojny sposób pytanie , i co dostał w zamian ?
wstyd , co tu czytam , po przerwie zabieram tu głos.
a jeśli tak podchodzi do tematu kilka osób pisząc ,że prorocznią jest , jeśli siądzie się na wózek to będzie się /może?/w przyszłości inwalidą, to paranoja, więc niech odpowie każdy z was , ci którzy nigdy nie siedli na wózek nawet przelotnie czemu są chorzy na różne schorzenia, są  inwalidami ?
Boggg - posiada odwagę , aby  w małym znikomym procencie promilu posmakować takiego wizerunku i jednego dnia  "z pozycji żaby" i widzieć spojrzenia innych przechodniów , ludzi , itp odczuć , co będzie tylko namiastką całego życia wózkowicza ON.
Jestem więcej niż pewna, że ma jakiś powód , aby tak spędzić dzień może więcej .
Wiele osób siedziało już i na moim wózku , a mi jest milej  że nie gardzą takim pojazdem.
Kolejny przykład , wolontariat , który na obozie aktywnej rehabilitacji, siedli na wózki i pojechali z nami w miasto, nie wyróżniając się że są zdrowymi/pieszymi obok nas, a w danym momencie, aby danej osobie pomóc, podnieśli się szybko z siedziska i nam pomogli, a potem dalej jako wózkowicze pojechali z nami.
Inny przykład fachowców którzy produkują nam ten sprzęt, albo rodziców/opiekunów, którzy aby sprawdzić czy wszystko działa dobrze siadają na wózek nim posadzą dziecko/młodzież/osobę dorosłą np. z upośledzeniem umysłowym, gdyż taki człowiek nie powie czy jest wszystko dobrze.

Kłótliwa dysputa na mile zadane pytanie, co boggg  teraz ma w myślach po tym co przeczytał ?
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-15 12:32 Zmieniony 2009-06-15 12:48
Witaj Werbena...
Niech to pytanie:

>Kłótliwa dysputa na mile zadane pytanie, co boggg  teraz ma w myślach po tym co przeczytał?>


Będzie zwiastunem tego, że niektórzy użytkownicy co tu przed tym napisali i doprowadzając do tak kłótliwej dyskusji i nie na konkretny temat, wreszcie zaczną pisać na temat... Jakie poruszył boggg... I dzięki tobie przemyślą sprawę na nowo...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-15 14:26
czapka napisała :Niech to pytanie:

    >Kłótliwa dysputa na mile zadane pytanie, co boggg  teraz ma w myślach po tym co przeczytał?>

Będzie zwiastunem tego, że niektórzy użytkownicy co tu przed tym napisali i doprowadzając do tak kłótliwej dyskusji i nie na konkretny temat, wreszcie zaczną pisać na temat... Jakie poruszył boggg... I dzięki tobie przemyślą sprawę na nowo...

Dobrze napisane . Samokrytyki nigdy nie za wiele . Jeszcze tylko mała uwaga : nie ' przemyślą ' a przemyślę ... Przeczytaj wszystkie posty w tym wątku ... Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-15 15:25
Amalian...
To co napisałeś:

>nie ' przemyślą ' a przemyślę ...  >


Też w dużej części zależy od tego że znowu chciałeś pokazać wszystkim swoje fotki z podróży w nie odpowiednim miejscu... Za mojej "kadencji" jako 62norbi kilka razy pakowałeś się nawet tamtych moich tematach... Zamiast założyć sobie wątek np. "Podróże"... To nie, tylko za każdym razem tam gdzie nie o tym "GADKA"... Pamiętasz... Kto ma się teraz zastanawiać??? Więc używając słowa "przemyślą" uważam na miejscu... Przemyśl to, Amalian...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-15 16:58
ale trujesz ... . Masz problem , bo widzisz problem tam gdzie większość forumowiczów go nie widzi ... . Ja sobie nie zakładam ,że muszę coś pokazać ,że muszę złlożyć sobie wątek . Forum jest dla nas wszystkich ,więc daleko mi do prywaty . A jeżeli już coś pokazuje ( np. zdjecie z... ) to dlatego by pokazać innym ,że można ,że inwalida na wózku jest pełnoprawnym obywatelem . Nie krzycząc . Przynajmniej w tym wątku robisz to , co zarzucasz innym . Piszesz nie na temat ,ale to mi nie przeszkadza . Pisz i daj pisać innym . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-15 18:51
Amalian...
Jak tak każdy robiłby jak ty, tu, to byłby wielki bajzel, nie sądzisz... Wejdź na którejś moje lub inne forum, to tam każdy temat ma swoje miejsce...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-15 19:39
Amalian...
Jak tak każdy robiłby jak ty, tu, to byłby wielki bajzel, nie sądzisz... Wejdź na którejś moje lub inne forum, to tam każdy temat ma swoje miejsce...<

I znowu to samo . Bij się w swoje piersi . Wystarczy mi Twego porządku tutaj tak wiec nie będę szukał gdzieś tam... A swoją drogą , to osoby ,które odwiedziły  to forum  miały dużo zastrzeżeń - choćby do wulgaryzmów jakie się tam pojawiają czy pojawiały - może już zrobiłeś z tym porządek  .
Jesteś nudny z tym przyporządkowaniem tematów i swoistemu porządkowi jaki chciałbyś narzucić innym . Barierą rownież może być chęć zawladnięcia ,podporządkowania innych sobie .
Może jednak pisz o podjazdach ...
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-15 21:44
Tak, Amalian, będę pisał o Barierach, masz rację i będę to robił, ty mi nie musisz przypominać o tym... Ja to robiłem już robiłem wtedy gdy ciebie jeszcze na świecie nie było... I wszystko widziałem z perspektywy widzianej z wózka i nie tylko dla siebie ale i dla innych... I nie tylko tu ani nie tylko na moich forach, lecz znacznie wyżej sięgam...
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-15 15:30
DO AMALIANA. W TAKIM WYPADKU PRZEMYSLALBYM, TO CO CZAPKA5 NAPISAL. :-) NIESTETY MA RACJE.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-15 17:02
DO AMALIANA. W TAKIM WYPADKU PRZEMYSLALBYM, TO CO CZAPKA5 NAPISAL. :-) NIESTETY MA RACJE. <

Niestety ,ale masz problem z tożsamością . Buziaczku 08 to nie dziwne ,że ci blisko do czapeczki 05 . Niestety nie nauczyłeś się niczego .
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-15 18:57
Amalian...
Buziaczka 08 nie znam, a że jest za mną to nie moja wina... Więc nie wciskaj mi tu takich
"banaluków" że ja go, czy ją znam...
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-15 19:19
DO AMALIANA. JA NIE ZNAM CZAPKA5 A JEDYNIE PODOBAJĄ MI SIE JEGO TEKSTY, SA NAPRAWDE DO RZECZY A TY I INNI TU SMIECA TAK ABY WYBIC Z SENSOWNEGO TEMATU.
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-06-18 09:59
Amalian.
czapka5 napisał :

>Niech to pytanie: Kłótliwa dysputa na mile zadane pytanie, co boggg  teraz ma w myślach po tym co przeczytał?>


Nie miał na myśli siebie a was. Którzy robią sobie prywatny album fotek z wycieczek.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-15 12:35
Lidian...
Dobrze zauważyłaś, może napiszą coś więcej, niż do tej pory...
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-06-15 12:57
Może,będą jeszcze artykuły z małych miast i wsi.Z mojej wsi do miasta nie dojedziesz inaczej,tylko własnym autem,bo jeżdżą tylko busy i nie ma mowy o jakimkolwiek wózku.
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-15 13:12
DO SIWKA. TO CZEMU, NIE WALCZYSZ O TO ABY JEZDZILY AUTOBUSY NISKOPODLOGOWE. JESTES SAM W TWOJEJ MIEJSCIOWOSCI, JAKO INWALIDA? DLACZEGO TAK BIERNIE PRZYGLĄDASZ SIE TEMU?

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-15 13:21

>Dobrze zauważyłaś, może napiszą coś więcej, niż do tej pory... <


Czapka nie rozumiem, kto to są oni i co mają napisać? Nie przypisuj mi słów , których nie napisałam.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-15 13:30
Lidian...
Zamiast pyskować nie na temat, lub rozpowszechniać jakieś przesądy i zabobony o tym że jak się sądzie na wózek, to kiedyś będzie ten ktoś siedział w nim całą resztę życia, to jest zabobon... Boggg -owi chodziło o to co nasza serdeczna przyjaciółka Werbrena napisała... Uważam, że ma rację... Powinniśmy się wstydzić tego co wyżej napisaliśmy... A wreszcie pisać logicznie na temat....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-15 13:36 Zmieniony 2009-06-15 13:41
Ty do mnie mówisz? Ja pyskuję nie na temat? To co cytujesz to nie moje słowa. Ja swoich słów nie muszę się wstydzić. W tym temacie odezwałam się jedyny raz. To było na temat.

>Chciałabym Wam tylko zwrócić uwagę na to, że Boggg nie powiedział , z jakiego powodu on chce spędzić jeden dzień wakacji na wózku. <


Ty na dodatek nie zrozumiałeś co napisałam i przekręciłeś móje słowa w jakąś bzdurę.

>Dobrze zauważyłaś, może napiszą coś więcej, niż do tej pory... <


Zamiast przeprosić to mnie napadasz. 
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-15 13:39
Nie o Ciebie tu chodzi, Lidian, a o innych... Ty masz rację....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-15 13:41
Jeżeli nie o mnie chodzi , to nie pisz do mnie tylko do tych osób, którym masz coś do zarzucenia. Nie życzę sobie wciągania mnie w jakieś słowne przepychanki i obrażanie innych.
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-15 13:47 Zmieniony 2009-06-15 13:50
Lidian...
Jak pisałem te słowa:

>Zamiast pyskować nie na temat, lub rozpowszechniać jakieś przesądy i zabobony o tym że jak się sądzie na wózek, to kiedyś będzie ten ktoś siedział w nim całą resztę życia, to jest zabobon...>


Nie miałem tu na myśli Ciebie a jedynie chciałem Cię poprzeć, że masz rację... Tym poście: 

>Chciałabym Wam tylko zwrócić uwagę na to, że Boggg nie powiedział , z jakiego powodu on chce spędzić jeden dzień wakacji na wózku.>

Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-06-18 10:04
Lidian.
Masz mylne pojęcie, kto kogo i za co ma przepraszać.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-18 10:16
Norbi, do którego swój post kierowałam wie o co chodzi. Sprawa została wyjaśniona bez kłótni i "adwokatów."
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-06-18 10:38
Lidian
Czemu Norbi nie ma mieć adwokatów? A wy, możecie mieć? To Wy się rozpaczliwie bronicie. To Wy jesteście adwokatami sami dla siebie. Prawda?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-18 10:42
Nie rozumiem co mówisz. Pod nikiem Lidian jest jedna osoba.
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-06-18 11:04
Lidian.
Uważam, że wiesz, o czym piszę, nie udawaj, proszę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-18 11:13
Nie wiem.
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-18 19:52
Lidian...
O jakich adwokatach tu mowa????
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-06-18 20:06
Wili - Lidan ma prawo nie wiedzieć. Bo ona (tak samo jak np. ja) odpowiada tylko za siebie. Nie za jakichś "was".
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-15 13:50
CYTUJĘ:

>    Autor lidian Dodany 2009-06-15 14:21 
>Dobrze zauważyłaś, może napiszą coś więcej, niż do tej pory... <


>Czapka nie rozumiem, kto to są oni i co mają napisać? Nie przypisuj mi słów , których nie napisałam.>


Też chcę wiedzieć kto to są inni? czapka nigdy się innymi nie podpieraj a już napewno nie mną
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-15 13:56
Ella...
Ty jesteś właśnie w tej grupie jako pierwsza...
cytat: Ella napisał/a

>NIGDY NIE SIĄDĘ DOBROWOLNIE NA WÓZEK INWALIDZKI... Dlaczego? Otóż będąc w szpitalu na badaniach urozmaiciliśmy sobie czas graniem w karty. Nie mając gdzie usiąć przytargałam z drugiego końca korytarza wóze inwalidzki. W karty wygrałam ale po wyjściu ze szpitala po tygodniu potrącił mnie samochód na pasach dla pieszych i to na zielonych światłach. CZY TO PRZESĄD? Nie wiem nie wierzyłam im jak mi mówili że właśnie tak to się skończy. Od 10 lat chodzę z przerwami na kulach. TERAZ UWIERZĘ NAWET W MILIARDY ZANIM USIĄDĘ PONOWNIE. >


Uważam, że to przesąd, zabobon..
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-15 13:59 Zmieniony 2009-06-15 14:03
DO ELLA. CZAPKA MA RACJE ZE TO CO NAPISZALAS JEST ZABOBON. I CZY LEPIEJ, JAKBYSCIE ZACZELI MADRZEJ PISAC I NA TEMAT BO JAK NARAZIE ZANOSI SIE TYLKO NA KOLEJNA KLOTNIE!
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-06-18 10:12
Buziaczek.
Przyłączam się do Ciebie, jest tak jak piszesz, że zamiast spokojnej i rzetelnej dyskusji zapowiada się tylko "jadka", jakby potrafili to pobiliby ale dzięki Bogu nie mogą nikogo tu pobić.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-15 16:23
zignorowane posty dwa powyżej
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-06-15 16:37
Buziaczek08.Jestem sam,ale nie jeżdżę na wózku.Są starsze osoby,które mają kłopoty z poruszaniem się,ale mają rodziny.Jeżeli nie,to poproszą sąsiada.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-16 10:48
JAK MOZNA NAZWAC SIE BUZIACZKIEM
TO CHYBA JAKIS OBOJNIAK ALBO ........
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-06-16 13:20
Może się wykluł pod czapką.
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-06-16 13:33
Brawo Siwek to co sugerujesz może być prawdą.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-16 14:34
Eliska (i poniekąd Siwy)

> to co sugerujesz może być prawdą.


Dalibyście spokój ustalaniu kto jest kim, hm? Piszę to po raz kolejny, bo znów nie mogę się powstrzymać - wszelkie podejrzenia co do tożsamości, funkcji czy ukrytych interesów któregokolwiek forumowicza są, moim zdaniem, bardzo szkodliwe dla kondycji forum.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-16 14:39
mimo wszystko chciałbym by wszyscy forumowicze nie przesadzali ...a jeżeli to robią ...powinni przestać . A są tu tacy ,którym się wydaje że można - Boginko  .Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-06-16 16:01
Przepraszam,to było głupie.Przecież równie dobrze czapka i wilkołak,czy ja mogą być jedną osobą i kłócić się sami ze sobą,ale po co-tak dla zabawy.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-16 16:48
JA JESTEM CZAPKA.....6 NIE 5 NIE 8
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-06-16 17:49
Ludzie,co sie z Wami dzieje???Chłopak zadał proste wydawac by sie mogło pytanie,na które odpowiedź padła jakies 100postów temu,a Wy znowu sobie udowadniacie jakieś racje bez racji???Bierzecie przykład z polityków,kto PiS kto PO,zastanówcie sie.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-16 17:55
JA SAMOOBRONA HEJ
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-16 18:05
Wilkolak...
wilkolak napisał/a

> JA SAMOOBRONA HEJ> 


Tak, to widać...
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-16 18:07 Zmieniony 2009-06-16 18:09
Bogusia napisała

>Ludzie,co sie z Wami dzieje???Chłopak zadał proste wydawac by sie mogło pytanie,na które odpowiedź padła jakies 100postów temu,a Wy znowu sobie udowadniacie jakieś racje bez racji???Bierzecie przykład z polityków,kto PiS kto PO,zastanówcie sie. >


Pierwsza od stu postów poważna odpowiedź, brawo, Bogusia...
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-16 18:00
Wilkolak...
Nie wiedziałem że jesteś za mną w kolejce bo czapka6 to jest jeden nr. więcej... A za tym jesteś za mną czy tego chcesz czy nie... hahaha...
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-16 18:12
5 TEZ BYLA TYLKO ZE TY WIDZISZ TO CO CHCESZ
W TWOIM STANIE TO NORMALNE
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / dzień na wózku (Strona 3) (92427 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill