www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dlaczego ludzie sami się ośmieszają ? (Strona 5) (129707 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2009-07-06 09:04
do Nachbar
    
  Odniosę się do twoich  ataków słownych.

>nie zauważyłaś, jak inni jeszcze dalej odbiegli od tematu


    Napisałeś do jednej z osób :"Czytaj ze zrozumieniem.". Proponuję,  abyś sam zastosował się do tej rady, a dodatkowo z większą uwagą czytał moje posty. Wtedy z pewnością właściwie odczytasz treść moich wypowiedzi.

>ale musiałaś mi przypiąć łatkę


Na twój pierwszy post  grzecznie odpowiedziałam klik. I kto tu komu przypiął łatkę? Radzę, rozsądniej dobieraj słowa, żeby uniknąć "słownych" przepychanek.
 
  Twoja wypowiedź na "zadany" temat:

>Uważam, że powód jest prosty - chcemy być zauważeni, podziwiani, chwaleni i imponować np. wiedzą, talentem lub innymi walorami. A chcieć nie znaczy móc. W przypadku braku tych walorów stajemy przed smutną prawdą, że zostaliśmy zdemaskowani. Pozostają wówczas dwa wyjścia: albo się wycofać, albo brnąć dalej ku uciesze gawiedzi. Najgorsze w tym, że niektórym brakuje samokrytyki. Szczególnie tacy ośmieszają się najwięcej.


     Nachbar, każdy ma prawo pochwalić się swoimi umiejętnościami, wiedzą, czy talentem. Będzie wtedy zauważony i nawet może być podziwiany. Tak jest w świecie realnym i tak może być tu, na forum. I to jest OK. Wiadomo też, że chcieć a móc nie zawsze idą w parze. I według ciebie, to już wystarczy, żeby podawać się za kogoś, kim się nie jest i wypisywać o sobie brednie?

uwaga: Nachbar, jeśli chcesz w tej dyskusji być wiarygodnym -  graj uczciwie, nie stosuj nieczystych zagrywek.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2009-07-06 21:24
Jolik, zatem temat ten założyłaś nie przypadkowo. Chodziło o zdyskredytowanie jednego uczestnika. To po co było to pytanie?
Ja odpowiedziałem ogólnie, zgodnie z tym, co uważam za ośmieszanie się. Wcześniej jednak oceniłem atmosferę na forum i nie minąłem się z prawdą,  co później sama potwierdziłaś.
Co do mojego stwierdzenia chcieć nie znaczy móc, nie taki był sens wypowiedzi, jaki odczytałaś. Widocznie dla Ciebie ważniejsze było omawianie konkretnego przykładu.
Dla mnie znalezienie odpowiedzi na zadane pytanie.
I to by było na tyle. Jeżeli w czymś Cię uraziłem lub tak odbierasz moją wypowiedź - przepraszam.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-07-06 23:06
Dobrze ,że założyłaś ten temat, bo są ludzie ,którym ogólność jest wytłumaczeniem ich działań . takj więc atakują wszystko to co zwie się katolickie . Wartości jakie tworzyły kulturę Europy mają w d... i piszą ,że jest g...m . To są takie binladenkim, którym się wydaje ,ze oglądanie agenta 07 stworzy z nich agentów jednej i niezaprzeczalnej prawdy - ich prawdy . Mendy te będą za wszelką cenę mąciły, a że nie jestem Boginką, która dla dobra tego forum potrafi się wstrzymać , napić łyka zimnej wody i odpuścić  - jesteś pariasem swoich myśli i nim będziesz, ale możesz się wyzwolić . Wystarczy spojrzeć na swojego sąsiada jak na przyjaciela . Jeżeli poczułeś się obrażony , to ... ( proszę dopisać słowa samemu :-)
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-07 05:50
OGLADAJAC 07 NIE STANIESZ SIE AGENTEM ALE PATRZAC NA PAPIEZA STANIESZ SIE SWIETYM
MOZE DOPISZESZ JAKIE TO WARTOSCI STWORZYLY KULTURE EUROPY HA HA HA
ZACZYNASZ STEKAC TAK JAK JUZ JEDEN TU ROBI
TYLKO PO CO STEKASZ JAK NIE JESTES W WC
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-07-08 22:23
DO WILKOŁAKA ;
Dekalog jest taką wartością,którą to nie ogląda się a stosuje w życiu  . Wiesz, to takie przepisy ruchu drogowego nie tylko dla katolików, więc możesz je przeczytać i zastosować w swoim  . Pewnie to robisz nie świadomie, bo w tym kraju jest wielu katolików .  Mówiąc zaś o ' wartościach chrześcijańskich ' trudno nie powiedzieć o tych wszystkich dobrach jakie zostały stworzone, gdzie kościół był siłą napędową tworzenia ich (przez mecenat ). (kliknijtutaj) a pewnie dowiesz się więcej i nie stękaj,że nie rozumiesz oco mam na myśli pisząc; ' wartości chrześcijańskie' . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-09 06:02
HA HA HA
PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO WIESZ JAK MALO LUDZI JEZDZI W POLSCE
TE WARTOSCI NAJLEPIEJ BYLO WIDAC JAK CHRZESCIJANIE WYZYNALI CALE NARODY
SLYSZALAS O KULTURZE AZTEKOW , INKOW , JAPONCZYKOW , CHINCZYKOW ITD
JAK TWOI CHRZESCIJANIE CHODZILI W EUROPIE W ZWIERZECYCH SKORACH TO W TYCH NARODACH O KTORYCH PISZE DZIEKI TEMU ZE NIE BYLO CHRZESCIJAN BYLO O WIELE LEPIEJ
NAPISZ DO MNIE JAK SCIAGNIESZ BERET..... BO TO JUZ CZAS.  ZROBI CI SIE KOLTUN KTORY BYL TYLKO W EUROPIE A W POLSCE NAJDLZEJ ZA CZASOW NAJWIEKSZEJ PRESJI CHRZESCIJAN
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-07-09 10:29 Zmieniony 2009-07-09 10:32
PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO WIESZ JAK MALO LUDZI JEZDZI W POLSCE <

O ty biedny. Jak długo już nie wychodzisz z domu . Po tym co napisałeś wyżej mniemam , że długo już nie wychodzisz . Nasza codzienność się diametralnie zmieniła,
jest wiele osób narzekających na biedę, praca nie jest już zagwarantowana w konstytucji,ale korki na ulicach naszych miast to rzeczywistość . Samochód już tał się standardem i jest w każdej rodzinie ...

TE WARTOSCI NAJLEPIEJ BYLO WIDAC JAK CHRZESCIJANIE WYZYNALI CALE NARODY<

Za to inne narody z gałązka oliwną przychodziły rozmawiać o pokoju ...

SLYSZALAS O KULTURZE AZTEKOW , INKOW , JAPONCZYKOW , CHINCZYKOW ITD

Nie wiedziałem, że te narody zamieszkiwały Europę . Wydawało mi się, że pisałem o chrześcijanach w Europie ...

JAK TWOI CHRZESCIJANIE CHODZILI W EUROPIE W ZWIERZECYCH SKORACH TO W TYCH NARODACH O KTORYCH PISZE DZIEKI TEMU ZE NIE BYLO CHRZESCIJAN BYLO O WIELE LEPIEJ

A to dlaczego ? Czyżby się nie wyrzynali ? Nie znali przemocy, wojen, grabierzy itp. Pewnie w telewizji oglądałeś za dużo filmów z Tarzanem .

NAPISZ DO MNIE JAK SCIAGNIESZ BERET.....<

Mam wielu przyjaciół do których  piszę prywatnie listy, ale to są przyjaciele ...Pewnie pomyliły się tobie fora ,ale to nie tylko twoja ' domena ' .

 
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-09 14:02
PISZAC O RUCHU DROGOWYM MIALEM NA MYSLI TO JAK MALO LUDZI CHODZI DO KOSCIOLA W POLSCE NO ALE OCZYWISCIE TY SADZISZ ZE WSZYSCY ALE TO PEWNIE PRZEZ TEN BERET KTORY POWODUJE LASOWANIE TWOJEGO MOZGU
FAKT OGLADAM TELEWIZJE ALE W PRZECIWIENSTWIE DO CIEBIE OMIJAM PROPAGANDOWE PROGRAMY KATOLICKI
NIE INTERESUJE MNIE TO CZY MASZ PRZYJACIOL I NIE PYTALEM O TO
PROSILEM ZEBYS DO MNIE NIE PISAL (LA) ALE JAK WIDAC NIE MASZ DO KOGO PISAC TO ODPISALES I DALEJ PISZESZ NA TYM FORUM POMIMO TYLU PRZYJACIOL 
RADZE CI ZROB TAK..
ODWROC TABORET DO GORY NOGAMI I ROZCIAGNIJ NA NICH SWOJ BERET
NASTEPNIE POSTAW POD NIM ZAPALONA SWIECE I PATRZ CO SIE BEDZIE DZIALO
JAK TO ZROBISZ TO MOZESZ ODPISAC
Z LASKI PRZECZYTAM
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-07-09 14:23

>PISZAC O RUCHU DROGOWYM MIALEM NA MYSLI TO JAK MALO LUDZI CHODZI DO KOSCIOLA <


Zapewniam, że nie ma drugiej tak licznie i dobrowolnie 'odwiedzanej ' instytucji jak kościół katolicki . W Polsce ten to kościół, któremu wiele się zarzuca, był ostoją i schronieniem dla licznej grupy opozycjonistów w czasie PZPR . Pewnie ty się tam nie musialeś ukrywać , ale tylko dlatego , że głową kiwałeś na każde wezwanie ...

>FAKT OGLADAM TELEWIZJE ALE W PRZECIWIENSTWIE DO CIEBIE OMIJAM PROPAGANDOWE PROGRAMY KATOLICKI <


To,że jestem wierzący nie znaczy ,że muszę słuchać czy oglądać radio czy tV . Nie wiem dlaczego propagujesz takie audycje,ale ; ' z braku laku dobry kit ' .
Pewnie czytanie przysparza ci dużo kłopotu , więc tylko to zostają media .

>NIE INTERESUJE MNIE TO CZY MASZ PRZYJACIOL I NIE PYTALEM O TO


PROSILEM ZEBYS DO MNIE NIE PISAL (LA) ALE ...

I dzięki Bogu i moderatorowi to nie ty' rozdajesz karty 'na tym forum . Pewnie mi zaraz zarzucisz , że gram w karty - to tylko przenośnia ...
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-07-09 17:39
GRAJ SOBIE NAWET NA FUJARZE BERECIE
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-07-09 17:41

> SLYSZALAS O KULTURZE AZTEKOW , INKOW , JAPONCZYKOW , CHINCZYKOW ITD


Przepraszam, że się wcinam w kłótnię, ale resztka edukacji historycznej nie pozwala mi przejść obojętnie obok tej teorii:

Aztekowie - dla boga-słońca zdobywali jeńców i podczas określonych ceremonii zabijali ich, wyjmując jeszcze bijące serce
Inkowie - według mojej wiedzy składali swoim bóstwom ofiary z ludzi, w tym dzieci

Na tym tle Chińczycy czy Japończycy rzeczywiście wyglądają lepiej, bo byli pod sporym wpływem pacyfistycznego buddyzmu i konfucjanizmu. Nic mi nie wiadomo aby typowo składali ofiary z ludzi i rzeczywiście byli bardziej rozwinięci technologicznie niż Europejczycy. Ale też byli zdolni - polecam chociażby lekturę kodeksu samuraja (Bushido).

Żeby nie było - nie chodzi o to, żeby targować się czyja cywilizacja "lepsza" Tylko o pewien stopień realizmu, który powoduje, że nie wynosimy żadnej grupy pod obłoki. Każda ma swoje ciemne i jasne karty (i ma ich sporo - jednych i drugich).
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-07-09 20:54
JAK TO BOGINKA BRONI DANEGO KIERUNKU
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-07 09:01
NIE POWINNAM TU SIĘ WYPOWIADAĆ. JEDNAK PRZYPOMINA MI TO WCISKANIE BROSZUR PRZEZ ŚWIADKÓW JEHOWY. CZY WSZYSCY WSZYTKIM MUSZĄ TO ROBIĆ? DLACZEGO NIKT NIE MA PRETESJI DO PROTESTANTÓW?
CO DO TEGO POSTU TU TO MÓJ OSTATNI. NA TEMAT RELIGII I WYZNANIA NIE DYSKUTUJĘ.AMEN
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-07-07 10:05
ALE AMEN NA KONCU DODALAS
SWIADOMA REKLAMA ?
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-07-07 16:31
Amalian - dwie uwagi:

Tak napisałeś tego posta, że nie wiadomo czy to do jolik, czy do kogoś innego...

> a że nie jestem Boginką, która dla dobra tego forum potrafi się wstrzymać , napić łyka zimnej wody i odpuścić


Może powinieneś poćwiczyć? :-) (w tę pogodę zimna woda dobrze robi). Agresja wywołuje agresję. Taka podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Nie warto nakręcać agresji.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-08 13:17
Hej,piszcie na końcu ostatniej strony,po co robić bałagan?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-08 13:20
Co za bałagan. Co strona to post Buziaczka..... MALTA MA RACJĘ PISZCIE NA KOŃCU. UPRASZA SIĘ ZWRACANIA UWAGI NA STRONY KOLEJNOŚCI.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-08 13:35
chyba po to są?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-08 14:31
Owszem ale niektórzy lubią je zmieniać :-)))))))))))))))
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-08 14:32
zauważyłam,tylko nie wiem czemu to ma słuzyc tylko bałagan i tyle
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-08 19:01
Ella... Tak to bałagan, mówisz... A no, widzisz... Teraz, to jest podobnie jak Wy mi robicie na moich wątkach, tylko że ja piszę na temat a wy piszecie o wszystkim, tylko nie o tym co w moim wątku...
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-07-08 22:36
Fakt :-( .  Ale trudno czytać bzdety wypisywane przez :.................................................... . Dla mnie wiara to wartość osobista i nie muszę tego pokazywać, ale ... . Nie potrafię milczeć gdy ' specjaliści od kościoła katolickiego ' zaczynają pisać ' obiektywnie ' o kościele . Nie jestem doskonały i zasadę drugiego policzka staram się nie stosować ....Jest tak wiele tematów, które możemy poruszać, na tym forum nie urażając drugiego . I jest grupa osób lub ników , która za wszelką cenę chce poróżnić to forum . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-08 15:14
   Autor Buziaczek08 Dodany 2009-07-08 01:20  DO ELLA.
AKURAT, TY WIESZ CO TO ZNACZY KULTURA

A TEN POST ZNÓW W ŚRODKU I DZIŚ PISANY. KURCZĘ I ZNÓW TA "KULTURA" UWZIĄŁ SIĘ CZY CO.... TYM RAZEM STRONA 3
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-08 15:21
Może nie umie liczyć? ani czytać
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-08 15:24
i 2 oni chorują, na serio
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-08 19:03
Maltabar...
Ty też chorujesz i to bardzo...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-08 15:27 Zmieniony 2009-07-08 15:33
Malta ja to rozumiem. Ale mogą patrzec na dół i brać czarną literkę która w zasadzie jest ostatnia. Malta ja im w środku wątku już nie mam zamiaru odpowiadać. Do buziaczka dołączył pan czapka5
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-08 15:34
Jest tylko5 stron ,tyle ile palców u jednej ręki czy to takie trudne nauczyć sę liczyć do pięciu ,nawet na palcach?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-08 15:40
No i dwa kolory jakby kto nie umiał liczyć. Czerwone cyferki przeczytane czarna pokazuje gdzie kto pisał w naszym przypadku ostatnią stronę 5. A na stronie nr 3 czyli w środku trwa dyskusja co komu dolega. Hmmm. Coś nie normalnego :-(
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-08 15:44
No  niestety ,widac to za trudne do nauczenia się niech sobie piszą sami do siebie na wcześniejszych stronach wolna wola
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-08 15:49 Zmieniony 2009-07-08 15:53
O tak malta im naprawdę jest za trudne. My tu sobie klikamy pouczenia a oni nadają dalej na stronie nr 3. Jednak trudności mają niewąskie. Zatkało ich słowo "KULTURA"

MAM NADZIEJĘ ŻE JEDNAK ZAJRZĄ I TU:  http://www.pwsz.bialapodlaska.pl/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=925
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-08 15:52
zatkało,bo nie znają znaczenia ani jak było widać pisowni
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-08 19:11 Zmieniony 2009-07-08 19:14
Maltabar...
Twierdzisz że nie znamy pisowni??? Skoro nie rozumiemy pisowni, to dlaczego piszemy prawie bezbłędnie??? Dlaczego, np. zaczynasz zdanie od małej litery, nie uczono Cie, że zdanie rozpoczyna się od dużej litery???
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-08 15:55
Może pomoże im ta stronka. Są też i inne takie np jak masowa itp. Niestety niech sami poszukają choć mogłabym im podać je jak na tacy. Będą mieli przynajmniej zajęcie. Jeśli ktoś spyta o kim mowa od razu wyjaśniam Buziaczek i czapka5.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-08 19:01
No i nie pomogło, niech sobie pisze
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-08 19:04
Maltabar....
Czyżby nie pomogło???
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-08 19:08
OOO! BRAWO,NO WIDZISZ,TRZEBA TYLKO W SIEBIE UWIERZYĆ ,GRATULUJE i co tak bardzo nie bolało prawda?
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-08 19:16 Zmieniony 2009-07-08 19:28
AAAAaaa.... Tak jak ty wierzysz w Siebie??? A boli to, chyba Ciebie, ale, ortografia... Widać, że mocno cierpisz, Malta...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-08 19:18
Nic ci do tego ,po prostu cieszę się,że ci się udało
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-08 19:21 Zmieniony 2009-07-08 19:23
Tak samo nic Ci do mojej wiary....  Malti... A udać, to mi się udawały większe, donioślejsze rzeczy...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-08 19:25
mnie  twoja wiara w ogóle nie interesuje,pomyliłeś mnie z kimś konkrety,proszę
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-08 19:35
I znowu z małej litery zaczynasz zdanie, przycinki, kropki i odległości pomiędzy nimi są złe, itd. itd.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-08 19:26
Czapka pokaż mi tu błąd ortograficzny w tym zdaniu -----

>OOO! BRAWO,NO WIDZISZ,TRZEBA TYLKO W SIEBIE UWIERZYĆ ,GRATULUJE i co tak bardzo nie bolało prawda?>


To post malty. Najpierw czepiałeś się kultury a teraz czego? Zaczynasz mnie wkurzać swomi czepianiami się do pisowni. Najpierw pokaż błąd a potem poprawiaj.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-08 19:30
Ella daj spokój to są przywidzenia (inaczej omamy) bywa!!
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-08 19:45
Maltabar...
Omamy, to być może, Ty, czasem miewasz... Ja nie miewam czegoś takiego...
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-08 19:41 Zmieniony 2009-07-08 19:48
Przycinki, kropki i odległości pomiędzy nimi są złe a miało być tak:
To jest źle:

> OOO! BRAWO,NO WIDZISZ,TRZEBA TYLKO W SIEBIE UWIERZYĆ ,GRATULUJE i co tak bardzo nie bolało prawda? >


A to jest dobrze:
OOO! BRAWO, NO WIDZISZ, TRZEBA TYLKO W SIEBIE UWIERZYĆ, GRATULUJE. I co, tak bardzo nie bolało, prawda?>
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-07-08 19:47
Uprzejmie zwracam uwagę, że zasady rządzące przecinkami i odstępami nie są częścią zasad ortografii, lecz interpunkcji. Przy czym kwestie spacji i przecinków można wręcz nazwać nie częścią interpunkcji lecz edytorstwa.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-08 19:50
Oczywiście Boginko nie odpowiadałam ,na ten post  bo skorzystałam z Twojej rady dziękuje
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-07-08 19:59
Hm? Mnie nie masz za co dziękować.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-08 20:03
Mam , i to nie pierwszy raz :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dlaczego ludzie sami się ośmieszają ? (Strona 5) (129707 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill