www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dlaczego ludzie sami się ośmieszają ? (Strona 7) (129692 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-07-10 18:02
Dobre to Amalian..... a fuj z zieloną i na temat :-))))))))))
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-10 18:17
FILOZOF ?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-10 18:20
Kto wie?
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-10 18:22
FILOZOFOWIE TO NIEROBY
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-10 18:22
MOCNI W D.......
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-07-10 18:26
NIECH CI BEDZIE..... BO OD STYCZNIA NASTĘPNA PODWYŻKA
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-11 16:50
MALTABAR...

>Tak to dziwne,bo deklaruje,że zajmuje się wielkimi i ważnymi sprawami a mało istotne błędy w pisowni nie poprawią sytuacji ON (nawet w USA)>


To spróbuj skorzystać np. z osobistego lektora, który czyta ludzkim głosem, używają go osoby niedowidzące... A później zobaczysz, że mam rację... I właśnie dlatego wam zwracam uwagę na błędy i na zasady rządzące przecinkami, kropkami i odstępami, ponieważ zdanie przez powyższego lektora zostanie źle przeczytane... A źle przeczytane zdanie wiąże się z złym zrozumieniem tego zdania... Tu nie chodzi o wyśmiewanie się z waszych błędów a o ludzi którzy korzystają z takiego oprogramowania jak jest osobisty lektor... Bezbłędne pisanie można osiągnąć przez doinstalowanie do danej przeglądarki internetowej wtyczki sprawdzania pisowni... To jest prosta operacja a daje dużo dobrego, ponieważ każdy źle napisany wyraz podkreśla na czerwono i za pomocą myszki można poprawić błąd, tak jak w Microsoft Open Office...
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-07-11 17:01
czopka
a jo bede pisoł jak bede chcioł bo jo nie skoncył trzech fakultetów ino trzy klasy bo w czworty mi umarła nauczycielka a do wyzszy szkoly co miała trzy piyntra bylo dalekło i zem dali nie chodziylł do szkoły.

jak kto jes chłory to tyz mu bedziesz wytykoł błyndy
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-11 17:16
Czapka ,chyba czytałeś post Boginki, najpierw naucz się  jaka jest różnica pomiędzy ortografią interpunkcją  i edycją a może dopiero potem zwracaj innym uwagę a najlepiej zajmij się  swoimi wielkimi sprawami
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-11 20:02
Maltabar...
Nie muszę się tłumaczyć Wam, byle stawiam znaki prawidłowo, a jak nie chcesz być zrozumiana przez niedowidzących, to twoja wola... Ja będę starał się pisać poprawnie, ponieważ, ja chcę by moje pismo było dla każdego czytelne, jak i dla tej osoby co bardzo dobrze widzi, jak i dla osoby niedowidzącej, która używa osobistego lektora...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-11 17:24
siwek jeszcze nikt mnie tak nie ubawił swoim postem jak Ty tu :-))))))))

Jak ja kocham to forum i te przepychanki :-))))
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-11 17:29
Brawo siwek,grunt to poczucie humoru ! :-)
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-07-11 17:59
Fajnie znowu z Wami pisać,miałem przerwę,bo byłem zajęty.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-07-11 19:09

> Bezbłędne pisanie można osiągnąć przez doinstalowanie do danej przeglądarki internetowej wtyczki sprawdzania pisowni...


Nie można. Po pierwsze, wtyczka nie reguluje kwestii przecinków, a jedynie ortografię jako taką. Po drugie - w języku polskim istnieją słowa, które pisze się tak samo za wyjątkiem kwestii ortograficznych, np. jeżyk (mały jeż) i jerzyk (ptak) czy półki (w szafie) i pułki (w wojsku). Program jest w tym przypadku jedynie pomocą, nie zastępstwem dla posiadanej wiedzy.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-11 20:26
Boginko...
Nie prawdą jest że nie można zainstalować w każdej przeglądarce internetowej wtyczki sprawdzania pisowni, a że Ty nie wiesz jak się to robi, to nie świadczy, że nie można a raczej nie potrafisz... Wtyczki te regulują także odległości przecinka od wyrazu, a z tym, że w języku polskim istnieją słowa, które pisze się tak samo za wyjątkiem kwestii ortograficznych, zgadzam się z tobą, a także, program jest pomocą i trzeba też używać wiedzy zdobytej w szkołach. A tak między nami, to mnie się lepiej pisze jak wymawia, mam problem z wymową...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-11 20:45
Kurczę czapka5 studia skńczył jak pragnę zdrowia i uczy księdza pacierza.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-11 21:31
CZAPKA MI PRZYPOMINA KLEJ ROSLINNY
ZMOCZYSZ (sie) GO I PRZESTAJE TRZYMAC
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-11 21:47
Właściwie to żal mi czapko,jest sobotni wieczór a on ,zamiast spotkać się z przyjaciółmi,pogadać ,poczytać to tylko szuka komu tu jeszcze można dopiąć jakąś łatkę może kogoś obrazić  biedny ,człowiek ,mało,że ON, to jeszcze nieszczęśliwy megaloman mnie to szkoda czasu dla niego
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-07-11 21:49
MIOTA SIE SCHOROWANY CZLOWIEK MYSLAC ZE SWOJA CHOROBE ODDA INNYM
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-11 21:41
Ella...
Mam podwójne wykształcenie średnie, tzn. średnie zawodowe i średnie muzyczne... A studiów nie skończyłem... Nie każdy mógł w owych czasach, w mojej młodości studiować...
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-07-11 21:40

> Nie prawdą jest że nie można zainstalować w każdej przeglądarce internetowej wtyczki sprawdzania pisowni


Nie napisałam, że nie można zainstalować wtyczki, a jednie, że nie sprawdza (podkreśla) ona przecinków (co przed napisaniem powyższego przetestowałam na swoim Firefoxie). Chyba, że mówisz o jakiejś konkretnej wtyczce dodatkowej, a nie o klasycznym "spellchecku" zainstalowanym domyślnie z przeglądarką. Albo używasz np. przeglądarki innej niż te mi znane (może Opera albo Chrome?). W takim wypadku dobrze by było podać szczegóły.

PS. Microsoft Word także nie podkreśla źle postawianego przecinka. Sugeruje jego poprawienie po uruchomieniu modułu sprawdzania pisowni, ale trzeba to zrobić oddzielnie.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-11 21:43
PAPLANIE O NICZYM WAZNYM
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-11 22:20
Wilkolak...
Wydaje Ci się, że to paplanie o niczym, ponieważ na niczym się nie znasz...
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-11 21:56 Zmieniony 2009-07-11 22:08
Boginka...
Sorry, ale po tych słowach :

>Nie można. Po pierwsze, wtyczka nie reguluje kwestii przecinków, a jedynie ortografię jako taką. Po drugie - w języku polskim istnieją słowa, które pisze się tak samo za wyjątkiem kwestii ortograficznych, np. jeżyk (mały jeż) i jerzyk (ptak) czy półki (w szafie) i pułki (w wojsku). Program jest w tym przypadku jedynie pomocą, nie zastępstwem dla posiadanej wiedzy.>


Wywnioskowałem że, nie można zainstalować tej wtyczki... Związku z powyższym, mam do Ciebie kolejne pytanie... Czy, Ty wypróbowałaś dokładnie tą funkcję sprawdzania pisowni w twojej przeglądarce internetowej??? Pytasz też, jakiej ja używam przeglądarki. Więc, ja używam firefox 5.0  i Explorer...
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-11 22:36
Boginka...
Boginka napisała:

>PS. Microsoft Word także nie podkreśla źle postawianego przecinka. Sugeruje jego poprawienie po uruchomieniu modułu sprawdzania pisowni, ale trzeba to zrobić oddzielnie.>


Tak, zgadza się, a to już dla wielu za dużo roboty... Np. Amalian miał problem z tego właśnie powodu problemy z linkami, źle robił spacje i kropki a linku spacja o także znak... Jak ktoś napisze źle hasło do konta a w tym haśle będą ważne odległości miedzy znakami, to nie wejdzie na swoje konto...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-12 06:06
czapka przeczytaj swój post z godź21.02 i zobacz ,zy to jest polszczyzna?taaak ty rzeczywiście zajmujesz się niezwykle istotnymi sprawami jeszcze trochę i zbawisz swiat a wszyscy niepełnosprawni będą żyli szczęśliwie i dostatnio a to tylko dzięki tobie i jakiejś kropce.Zajmij się czymś pożytecznym ,bo widać ,że bardzo się nudzisz(współczuje)
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-12 09:29
A MOZE ON CHCE ZALOZYC JAKAS SEKTE :-(
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-12 11:30
Wilkolak...
Nie myślę o założeniu jakiejkolwiek sekty... A może ty założyłbyś jakąś???
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-12 11:24
Maltabar...
Jak chcesz mi pokazać co ja takiego napisałem, nie po polsku to wystarczy zacytować ten fragment postu a nie podawać godziny napisania postu... A druga sprawa, to ja jestem wolnym człowiekiem i nikt mi nie będzie dyktował co ja mam robić... Uważam, że robienie błędów ortograficznych i interpunkcyjnych dużo świadczy o autorach źle napisanych tekstów... Uważam też, że osoba niepełnosprawna powinna pokazywać się nie z najgorszej strony a z najlepszej, my "ON", powinnyśmy zwracać uwagę na pisownię i sposób wyrażania swoich myśli w ten sposób aby pokazać pełnosprawnym że jesteśmy na ich poziomie albo nawet i wyższym... A tak, między nami, to rzeczywiście zajmuję się pożytecznymi sprawami, np. barierami architektonicznymi, a że chwilowo nic nie piszę na tym forum, na te tematy, to wcale nie świadczy że przestałem się tym zajmować...  W tej chwili pomagam robić strony dla różnych fundacji i stowarzyszeń charytatywnych które deklarują pomoc chorym... W ten sposobem pomagam i wam, chorym, niepełnosprawnym w likwidacji wszelkich barier utrudniających nam życie... To co piszesz, że niby zbawiam świat, że niepełnosprawni będą żyli szczęśliwie i dostatnio a to tylko dzięki mnie i jakiejś kropce, jest kpiną... Także radzisz mi, abym zajął się "pożytecznymi sprawami", bo widzisz że się nudzę... Maltabar, moja droga, tu się bardzo, bardzo mylisz, że się "nudzę" i bądź pewna, że to co ja robię jest i będzie pożyteczne dla wszystkich...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-12 12:30
Powtórzę ,za Ellą dla ciebie nie jestem i nie będę "drogą"  a ty przestań zawracać głowę ,bo jesteś nudny i tyle i ty nie dyktuj mi ,jak mam pisać  moje posty ,bo nie jesteś żadnym autorytetem a najlepiej to zrób tak jak zapowiadałeś umieść mnie na liście ignorowanych będę sie tylko cieszyć powiem ci krótko SPADAJ!!
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-12 13:03 Zmieniony 2009-07-12 13:05
Maltabar....
Ja Ci napiszę też krótko... Dziękuję Ci, że jesteś tak uroczo źle wychowaną, kapryśną osobą, dziękuję również za te słowo, "SPADAJ"... Bo tym się właśnie, "Ty" ośmieszasz... :-) ;-) :-) ;-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-12 13:12
ty patrz na siebie,nic do ciebie nie dociera miałam nadzieję ,ze to dotrze a jaka ja jestem to ty nie wiesz sam się ośmieszyłeś na tym forum ,nie raz zajmij się petycjami a nie mną
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-12 16:14
Czapka5 po przeczytaniu wszystkich dokładnie postów doszłam do jednego wniosku jesteś Bogiem i carem bo tak sobie życzysz. każdego masz gdzieś. A wszyscy dokładnie podkreślam wszyscy są dla ciebie zerem. Poprawiasz mnie, maltę, wilkołaka i na dokładkę Boginkę.
OD TERAZ BENDEM PISAŁA Z BŁENDAMI BO TAK MI SIEM ZACZYNA PODOBAĆ i czy to się tobie podoba czy nie bendę waliła błędy wszedzie gdzie się da.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-12 16:20
ija sie dołonczam
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-12 17:19
PRECZ Z KOMUNISTAMI I DEWIANTAMI
NA POCHYBEL PROWOKATOROM
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-12 17:31
na pohybel!!
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-12 17:32
:-)))))))))
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-07-12 18:39
i ja sie doloncze do was dziewczyny i chlopaki
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-12 18:41
FITAJ  W NARZYM GRONIE  elizka
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-12 18:55
o i eliska do nas dosła miło cie tu widziec
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-12 19:04
jasnę ze tak
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-07-12 19:40
cześć Lalki :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-12 19:55
czesc :-)))))) :-)))))
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-12 22:01
Hahahahahaha, ale sami się ośmieszacie... Hahahahahahahaha, niesamowite...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-13 04:23
Do sera sie tak cieszy, czy ,co?
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-13 10:23
NIE CHCE SIE CHWALIC ALE JA OD POCZATKU PRZESTRZEGALEM PRZED JEGO DZIWNYM ZACHOWANIEM :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-13 17:25
TO PRAWDA WILKOŁAK ŻE PRZESTRZEGAŁEŚ

Jak ja kocham to forum i te przepychanki :-)))))
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-07-16 14:18
Ja też.Musimy się zapisać na jakiś uniwersytet,może do ''czopki'.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-16 14:31
:-)))))))))
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-07-16 15:20
Jak mam się zapisać na taki uniwersytet to wolę być niedouczona.Moje wykształcenie w zupełności mi wystarczy:) :-) :-) :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dlaczego ludzie sami się ośmieszają ? (Strona 7) (129692 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill