www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gazetka dla niepełnosprawnych zapraszamy! (1537 - wyświetleń)
Autor paulinaa Dodany 2008-03-15 17:38
Zapraszam do przeczytania gazetki dla niepełnosprawnych (psychicznie i nie tylko) tworzonej przez niepełnosprawnych. Istnieje w wersji papierowej, ale ze względu na ograniczony nakład zachęcam do odwiedzenia strony internetowej www.stowarzyszenie-integracja.free.ngo.pl zakładka gazetka Blask. Dostępne są jak na razie trzy numery, ale w każdym miesiącu będzie pojawiać się następny. Liczymy na odzew, ponieważ tworzymy ją dla czytelników. Prosimy o wszelkie uwagi i sugestie. Chcemy odpowiadać na wasze problemy. Można przesyłać swoje opinie na stronie internetowej (opcja dodaj recenzję) lub mailowo p.m.nowik@wp.pl. Zapraszamy również wszystkich chętnych to współtworzenia gazetki razem z nami. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły. Zebrania redakcyjne odbywają się w środy o godz. 15 w ośrodku terapeutycznym (nie w klubie) na ulicy Grottgera 25 a (budynek po byłym żłobku, blisko ulicy Spacerowej i Łazienek na Mokotowie). Serdecznie zapraszamy!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gazetka dla niepełnosprawnych zapraszamy! (1537 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill