www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / BYŁÓAJES I BEDZIE (12101 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2009-10-23 10:21
JEŚLI NAWET ZOSTANIE TA USTAWA WPROWADZONA W ŻYCIE CO NAM TO DA ZOBACZCIE ILE JEST USTAW I KTO TO PRZESTRZEGA TO JEST CZYSTY PIC NA WODĘ RZĄD CHCE W TEN SPOSÓB PODBUDOWAĆ SWOJE ZAUFANIE PRZED KOLEJNYMI WYBORAMI NIE CHCĘ TU PISAĆ BO WIĘKSZOŚĆ ON CO CZASAMI PRZEGLĄDA GAZETY I CZAS OD CZASU OGLĄDA PROGRAMY Z UDZIAŁEM ON W RURZNEGO RODZAJU STACJACH TV I CO WIDZIMY PRAWIE TYCH SAMYCH LUDZI JAK BY ICH TYLKO DOTKNĘŁA CHOROBA IM BYĆ MORZE TO COŚ DA ALE NP ;MNIE ale ja kiedyś usłyszałem wiersz Z HERBERTA  właśnie o ON niestety niepamiętam tytułu czytałem troch nie tylko jego poezje chodziło o to że musimy wypić kielich goryczy i nietrzeba narzekać . JESLI KTOŚ ZNAJDZIE TEN WIERSZYK BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNY JEŚLI MI GO PODEŚLE I NIE TYLKO MI LECZ MORZE DO KAWIARENKI LUB NA FORUM
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-10-23 16:54
Posłuchaj tego po kolei (kliknij tu) Może znajdziesz to czego szukasz.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-09 13:25
popsuł mi się panel sterowania głosem lecz biorę się do roboty i jutro odpisze proszę nie miej mi za złe czasami że jak odpisujesz na moje posty jestem oślizły i w twoich oczach gbur tak nie jest i zapewniam cię że naprawdę chcę pomagać i pomagam ON w mojej okolicy i wiesz mi jest to bardzo wspaniała sprawa muszę powiedzieć iż ludzie są rożni są wdzięczni ale są tacy którzy nic nie rozumieją i wydaje im się że jak spotkało ich jakieś nieszczęście są najważniejsi na świecie próbuje do nich dotrzeć przekonać ich że tak nie jest i wiesz co jak wyzdrowieją to jak ich czasami spotykam mówią że miałem racje lecz jak zwykle musi też być przeciw wago są tez tacy którzy nawet nie podziękują jak widzisz moje życie jest bardzo kolorowe to nie jest nuda i nie siedzę cały czas przy kompie aha to co robię jest całkiem za darmo póki co dobre słowo nic u mnie nie kosztuje a jeśli ktoś jest z tego zadowolony bardzo mi jest przyjemnie
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-11-09 15:31
Ok nie przejmuj się.
Nadrzędny Autor bandyta25 Dodany 2010-08-25 13:16
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-06 12:39
Poszukaj.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / BYŁÓAJES I BEDZIE (12101 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill