www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / JEDNEMU Z TYCH NAJSŁABSZYCH (10180 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2009-10-23 09:58
CO UCZYNILIŚCIE MNIE UCZYNILIŚCIE A CZEGO NIE UCZYNILIŚCIE MNIE NIE UCZYNILIŚCIE to jest najpiękniejsze iż z tego będziemy rozliczani
na sądzie ostatecznym i jak wielu z nas myślało lub myśli że chodzi tu tylko i wyłącznie o dzieci  to się myli tu chodzi o każdego z nas ja już  się przekonałem pewnego pięknego wieczoru kiedy znalazłem się na stole operacyjnym i wtedy dopiero zrozumiałem słowa JEZUSA kiedy mnie uratowali przysiągłem sobie jeśli chociaż jedną nogą stanę na ziemi to ta noga niech mi służy po to aby ludzie z mojego otoczenia wiedzieli że w każdej chwili  i każdej sprawie mogą na mnie liczyć chciałbym nie pozostawać w samotności nie jestem wolontariuszem bo to nie możliwe  i bardzo często mam problemy z niektórymi moimi znajomymi lecz nie tylko przeszedłem wiele miesięcy szkoleń różnego począwszy od zmiany zawodu poprzez obsługę kompa różnego rodzaju programy i nie tylko komputerowe wiele tygodni psychologi asertywność itd itp a kiedyś też byłem głupim cwaniaczkiem i najgorsze byłem ateistą być morze dlatego iż moja generacja ta była wychowywana przez ostatnie 50 i więcej lat być morze wielu ludzi chce powrócić na drogę z której kiedyś zeszli być morze ale być morze jest im dobrze tak jak jest jednak przyjdzie chwila czas że oni też zrozumieją   
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-10-23 10:15
Amen.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2009-10-28 20:24
POCZYTAJ LUB POSŁUCHAJ JEŚLI MASZ JESZCZE USZY I SIĘ ZASTANÓW I POMYŚL KTO MIAŁRACJE  WSZĘDZIE W DAWNEJ UNI SĄ PRAWA ON RESPEKTOWANE A U NAS DOPIERO ZA 10 LAT NP; NIEPEŁNOSPRAWNY BEDZIE MÓGŁ JEŚLI BĘDZIE MUGŁ WYJŚĆ NA JAKIŚ SZCZYT W GÓRACH PRZEJECHAĆ SIĘ MIEJSKIM AUTOBUSEM ITD NIECHCE TU TYCH WSZYSTKICH RZECZY WYMIENIAĆ LECZ ILU LUDZI DO TEJ PORY UMRZE NIE ZE SWOJEGO POWODU A ILU BĘDZIE MORZNA URATOWAĆ JAK MYŚLISZ
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-10-28 20:28
Dobrze,o tym wiem.
Amen-to znaczy-niech się tak stanie.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-02 11:09
BARDZO SIĘ CIESZE ŻE ZNASZ SPRAWĘ
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-03 13:23
MASZ BARDZO STARĄ MAKSYME ANI CZŁOWIEKA NIE MOZNA ZNISZCZYC A POKONAĆ MORZE GO TYLKO WŁASNA GŁUPOTA A BŁĘDY PO TO SIĘ ROBI ABY JE POTEM NAPRAWIAC
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2009-10-30 22:54
A wiesz, dlaczego jesteśmy opóźnieni w stosunku do innych krajów UE?
Czy wiesz, jak i na co są przeznaczane pieniądze z budżetu?
Czy wiesz, dlaczego w Polsce wszystko postawione jest na głowie i absurd goni absurd?
Dobrze, że zwróciłeś uwagę na te problemy, ale jednocześnie zastanów się, dlaczego inni nie reagują na Twój głos. Skąd bierze się ta obojętność i znieczulica zarazem?
Chcąc uleczyć tę sytuację, najpierw trzeba poznać przyczyny. Leczenie skutków mija się z celem, gdy nie zlikwiduje się przyczyny.

Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-10-31 08:59

>A wiesz, dlaczego jesteśmy opóźnieni w stosunku do innych krajów UE?



Ja myślę ,że to jest nasza wina.Wina Narodu,kóry jak "ciemna masa"daje się za nos wodzić politykom i ludziom na stanowiskach /przez nas wybranych/ Co my biedacy możemy zrobić w stosunku do ordynacji wyborczej.Przecież mówi się ,że my wybieramy posłów.A zobaczcie co oni robią.Dbają tylko o siebie,swoją rodzinę,kumpli i ewentualnie o tych co dadzą łapówkę. Tylko nasze zmobilizowanie może to odwrócić i zmienić ordynację wyborczą abyśmy my, wyborcy rzeczywiście wybierali swoich posłow,a nie żeby za nas decydował układ partyjny.Sytuacja taka występuje cyklicznie od 20 lat.Kibice piłkarscy ostatnimi swoimi decyzjami pokazali ,że wiele można wygrać przez jedność.A więc my osoby niebełnosprawne,emeryci i renciści jako najbardziej upośledzona grupa jednym głosem wołajmy,że dzieje się krzywda .Proszę,aby wszystkie fora zajmujące się tą tematyką rozpoczęły dyskusję na powyższe tematy,a może zostaniemy zauważeni przez rządzących.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2009-10-31 14:21
Masz rację. Wspólnie można wiele zdziałać. Problem w tym, że ci chcący coś zmienić są mniejszością. W dodatku zawsze w takich przypadkach zadziała polskie piekiełko i osoba z inicjatywą zostanie zdołowana.
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-10-31 18:08
Tak macie racje,ale czy nie powinniśmy zacząć od zmiany myślenia,od zmiany mentalności wybierających takich a nie innych ludzi.Ilez to razy wyborca poszedł do urny tak sobie,jak na niedzielny spacer z rodzinką,bez zastanowienia oddając głos:na tego bo ładny,na tamtego ,bo jeszcze nigdy nie startował....a później dziwimy sie ze absurd goni absurd .
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-10-31 18:16
A czy to wazne w jakich okolicznosciach oddajemy glos?Przeciez oddajemy go zazwyczaj wiedzac wczesniej,jaki ma program wyborczy.A czy bedzie go realizowal...szkoda gadac jak ta realizacja wyglada.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-02 11:08
TRZEBA ZROBIĆ W TEN SPOSÓB MNIE CHODZI WYŁĄCZNIE O SPRAWY ON INNI MNIE TEŻ INTERESUJĄ LECZ NIE TAK JAK ON NA TYM PORTALU I NA TYM FORUM TYLKO I WYŁACZNIE POŚWIĘCAM CZAS ON A WIĘC NA POCZĄTKU TRZEBA ZACZĄC OD PODSTAWOWYCH KOMÓREK CZYLI RODZINA POTEM CORAZ WYŻEJ I WYŻEJ I TAM NA SALONACH tz;POCZĄWSZY OD PCPR ,UG ,UM ,ITD,A SKOŃCZYWSZY NA WYSOKICH URZĘDACH PAŃSTWOWYCH TO JES DOKŁADNIE TO CO OBIECUJĄ POLITYCY TAM TRZEBA WYBRAC LUDZI NIEKONIECZNIE WYKSZTAŁCONYCH WIERZ MI LUDZIE BEZ WYKSZTAŁCENIA SĄ O WIELE WIĘCEJ OBROTNI NIŻ Z WYKSZTAŁCENIEM OCZYWIŚCIE NIE WSZYSCY JEŚLI MASZ INY POMYSŁ PODPOWIEC ACHA IJESZCZE JEDNO MUSI BYC OKRESLONY CZAS KADĘCJI TEGO KANDYDATA WIESZ MI JST COS TAKIEGO ŻE KOŚCIELNE ŻARNA MIELĄ BARDZO POWOLI LECZ ZOBACZ JAK DOKŁADNIE TAM NIE WYSTARCZY UŚMIECH LUB DOBE SŁOWO TAM TRZEBA REALNEGO CZYNU I WIESZ MI TO NIE UTOPIA TO WALKA NA KAŻDYM KROKU I TA WALKA NIGDY SIĘ NIE SKOŃCZY DOPUKI NA SWIECIE BĘDĄ ON BO KARZDY POLITYK BĘDZIE CHCIAŁ NAM POMUC LECZ TAK NAPRAWDĘ CIĄGNIE TO DLA SIEBIE NIE SKOŃCZY SIĘ DOPUKI MY ON BĘDZIEMY SIE DAWAĆ WYKORZYSTYWAĆ
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-02 11:27
JUŻ NAJWYŻSZY CZAS
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-02 10:48
WIESZ NA CZYM POLEGA RZECZ ABY NIE DAĆ SIĘ ZDOŁOWAĆ JAK IDZIESZ DO SKLEPU I COS CHCESZ KUPIĆ A JEST TO DROGIE TO CZUJESZ SIĘ ZDOŁOWANY A MORZE TO COŚ INNEGO A JAK MASZ KASĘ TO CZUJESZ SIĘ ZDOŁOWANY NIGDY ALE TO PRZENIGDY SIĘ NIE PODDAJ TRZEBA URZYWAĆ TAKICH ARGUMENTÓW ABY DOŁOWAĆ TEGO KTÓRY CIEBIE CHCE W JAKIŚ SPOSÓB ZDOŁOWAĆ JES TO BARDZO TRUDNE LECZ MORZLIWE
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-02 11:26
JA JUŻ ZACZOŁEM OD DAWNA NA KILKU LECZ POD INNYM NICKIEM LECZ WIESZ MI ONI DOBRZE WIEDZĄ I CZYTAJĄ  LECZ JEST TAKI PIĘKNE ZDANIE TEN SIĘ SMIEJE KTO SIĘ OSTATNI ŚMIEJE JEST JESZCZE JEDNO TEGO MODERATO MI NIE PRZEPUŚCI PLUJ ..........................A POWIE ŻE DESZCZ LEJE BO TO JEST TAK ŻE PARTIE RZĄZIŁY I DECYDOWAŁY ZAWSZE I BĘDO TO ROBIC BEZ WZGLĘDU NA OKOLOCZNOSCI TU CHODZI O PODZIAŁ CO KOU Z BUDŻETU A NAM CZYLI ON DOSTAJE SIĘ NAJMNIEJ I TO TRZEBA ZMIENIĆ LUDZI KTÓRZY TYM KIERÓJĄ GDYRZ ONI ŻYJĄ W REALNYM ŚWIECIE A MY NIESTETY TEŻ W REALNYM LECZ TEM GORSZYM A CHODZI ABY BYŁO RÓWNO BO JAK TAKIEMU COS Z TEGO LEPSZEGO ŚWIATA SIĘ COŚ COŚ PRZYTRAFI TO GDZIE IDZIE DO TEGO GORSZEGO I CO I TAK NAPRAWDE JAK MA ZNAJOMEGO WÓJKA LUB RODZINE TO DOBRZE BO JES JAKO TAKO LECZONY A JAK NIEMA TO MUSI UMIERAĆ W BULACH A CI Z REALNEGO SIĘ SMIEJĄ A PIŁKA NORZNA KIEDYŚ ZA KOMUNY DOBRZE GRALI BO CISZEWSKI DOBRZE NAWIJAŁ I TAK TO WIZUALNIE WYGŁADAŁO  NIECH LEPIEJ GRAJĄ W KLUBACH EUROPEJSKIEJ PIŁKI A TO EURO TO TAK POTRZEBNE JAK 5 KOŁO U WOZU PISZE TO PO TO BO NIENAWIDZE LUDZI KTÓRZY OKRADAJĄ PAŃSTWO I MÓWIĄ ZE IM SIĘ TO NALEŻY
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2009-11-02 10:42
POWIEM CI COŚ NA TEN TEMAT NIE JESTEM POWOŁANY DO TEGO ABY WYLECZYĆ TO CO SIĘ DZIEJE U NAS NIE MYŚLE NA DZIEŃ DZISIEJSZY O WIELKIEJ POLITYCE BO TEGO NIE ZMIENIMY CHYBA NIGDY JEDNAK GDYBYŚMY WYSZLI NA ULICE SWOICH MIEJSCOWOŚCI Z NAPISAMI NA PLECACH CHCEMY ABY NAAS TRAKTOWANO JAK POZOSTAŁĄCZĘŚĆ SPOŁECZEŃSTWA TO ZNACZY TEGO LEPSZEGO SPOŁECZEŃSTWA I GDYBYŚMY ZACZĘLI WALCZYĆ O SWOJE WIERZ MI WSZYSCY KTÓRZY SIEDZĄ NA STOŁKACH POCZĄWSZY OD NAJNIŻSZYSZY CZYLI NA WSIACH OD SOŁTYSÓW I RADNYCH W MIASTACH OD URZĘDNIKÓW ADMINISTRACYJNYCH RATUSZA POPRZEZ ŚREDNI SZCZEBEL AZ DO KONCA TO TYM KTÓRYM SIĘ WYDAJE IŻ DOBRZE RZĄDZĄ A TAK NA PRAWDE NIC NIE ROBIĄ RUSZYŁO BY SERCE DOSTALI BY NIESAMOWTE CHECI DO PRACY LECZ JUŻ NA NASZE KONTO NIE NA SWOJE I WIEM ŻE NIE JESTEŚY GORSI OD INNYCH I WIEM ŻE KASA Z BUDRZETU IDZIE LECZ TAM GDZIE NIE TRZEBA I WIEM COŚ NIECOŚ O POLSKIM ABSURDZIE I NAWET WIEM SKOND W LUDZIACH BIERZE SIĘ OBOJETNOŚĆ TAK ŻE WYDAJE MI SIĘ ŻE ZNASZ JUŻ PRZYCZYNY A LECZENIE TEGO STAROTWORU POLEGA TYLKO NA TYM ABY WYBRAĆ MĄDRYCH LUDZI NIEKONIECZNIE WYKSZTAŁCONYCH I WIERZ MI W KRAJACH UNI TERZ WALCZYLI O TO SAMO CO MY TERAZ Z JEDNĄ RÓŻNICĄ TAM BYŁY SZANOWANE PRAWA CZŁOWIEKA OD DAWNA U NAS DOPIERO OD PARU DNI I TO NIE DO KOŃCA I JESZCZE JEDNO CO DO OBOJĘTNOŚCI LUDZI JAK MYŚLISZ DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-11-03 17:56
NIE WIEM. I NIE GNIEWAJ SIĘ ALE NIE SĄDZĘ BY NAS NA RÓWNI POTRAKTOWANO. PORÓWNAJ BOGATYCH Z ŚREDNOZAMOŻNYMI I TYMI CO ŻYJA OD PIERWSZEGO DO PIERWSZEGO ALE NIE POŻYCZAJĄ OD INNYCH. NIE WLICZAM TU BEZDOMNYCH I TYCH KTÓRZY Z INNYCH PRZYCZYN NIE MAJĄ PRACY. A PISZĘ TU JUŻ NIE TYLKO O OSOBACH ON ALE WSZYSTKICH. DLACZEGO JEST BRAK RÓWNOŚCI WE WSZYSTKIM. DLACZEGO JEST TAK WIELKI " WYŚCIG SZCZURÓW" DO WZBOGACENIA SIĘ KOSZTEM INNYCH. WIEDZ ŻE ODNOSI SIOĘ TO TAKŻE I DO ON....... .
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2009-11-04 14:31
JAK ZACZYNAM Z KIMS ROZMAWIAĆ ZAWSZE MÓWIE NIECH BEDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS I TO BEZ WZGLĘDU CZY TO JEST BIEDAK CZY TERZ BOGACZ NIE O TO MI TU CHODZI TAK W SKRUCIE PRZY NAJBLIRZSZYCH WYBORACH DO WŁADZ LOKALNYCH CHCIAŁBYM ABY TERZ W RÓRZNEGO RODZAJU ORGANIZACJACH PAŃSTWOWYCH PODLEGAJĄCYCH WÓJTOM BURMISTRZOM ITD PRACOWAŁO JAK NAJWIECEJ ON MIĘDZY INNYMI IŻ SĄ BARDZIEJ SUMIENNE I NIE KRADNĄ A TO DLATEGO ŻE NIE MOGĄ DALEKO UCIEC PRZYKRE LECZ PRAWDZIWE I TERZ UMIEJĄ POGODZIC SIĘ NP; ZE ZWOLNIENIEM Z PRACY OCZYWIŚCIE MAM NA MYŚLI ON KTÓRE MOGĄ PRACOWAĆ NA  TAKICH CZY INNYCH STANOWISKACH PRACY I WYOBRAŻ SOBIE NAGLE FALE 1000000 ON PRACUJĄCYCH I CIESZĄCYCH SIĘ Z ŻYCIA NIE GNIEWAM SIĘ I WIEM IŻ TO CO MYŚLE TO NIE UTOPIA LECZ REALNA SPRAWA I NIE SAMI JESTEŚMY SOBIE WINNI LECZ CI KTÓRZY NAMI RZĄDZĄ mi PARLAMENTARZYŚCI
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2009-11-04 17:59
Najpierw trzeba zmienić ordynację wyborczą tak, aby wyborcy sami wybierali konkretną osobę, a nie partię. Problem w tym, że partyjni bonzowie przepadliby w takich wyborach, więc na razie nic się nie zmieni.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2009-11-05 13:03
CO ZNACZY ORDYNACJE WYBORCZĄ ZMIENIĆ TO WYSTARCZY ZROBIC PORZĄDNY SZUM MEDIALNY I SPRAWA ZAŁATWIONA TRZEBA POKAZAĆ ŻE MY ON TEŻ ISTNIEJEMY POLITYKA NIECH IDZIE W SWOIM KIERUNKU POLITYCY W SWOIM A NAM NIESTETY TRZEBA POMUC I ŻADNA ORDYNACJA JEST NIEPOTRZEBNA A PARTIE JESLI KTOŚ CHCE NP;DO PIS CZY PO CZY GDZIE INDZIEJ PROSZE BARDZO ONI CHĘTNIE PRZYJMĄ TYLKO TRZEBA WIEDZIEĆ KIEDY ZAPUKAĆ JESZCZE LEPIEJ BYŁOBY GDYBYŚMY MIELI SWOJEGO PORZĄDNEGO PRZEDSTAWICIELA W KARZDEJ Z TYCH PARTII TYLKO PORZĄDNEGO CZŁOWIEKA TAK ABY MIAŁCZAS DLA KARZDEGO Z NAS LUB JESLI NIE ON TO JEGO BIURO BO JAK WIESZ ŻE NIEWIADOMO CO MORZE KARZDEGO Z NICH MÓWIE TU O POLITYKACH SPODKAĆ LUB CO JUŻ SPODKAŁO I CO WTEDY KOLESIE PRZESTAJĄ BYĆ KOLESIAMI A DŁUGI NIESTETY POZOSTAJĄ A DO TEGO WSZYSTKIEGO NIE TRZEBA ZBYT WIELE ODROBINA CHĘCI I DOBREGO SERCA A JAK NEWIEDZĄJAK SIEWZIĄŚĆ DO TEGO TO MORZE BY ZA CO INNEGO SIĘ WZIELI
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2009-11-05 19:12
Szum to już się robi. Co rusz słychać głosy, aby zmienić ordynacje tak, aby wyborcy decydowali, kto zasiądzie w parlamencie, czy we władzach lokalnych. Jak na razie to gtylko czcze gadanie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-11-05 19:20
123456 kiedyś popularne było takie powiedzonko : "Weźniecie się i zrobimy". Tak właśnie odbieram Twoje posty.
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2009-11-06 20:35
Lidian, albo jeszcze inaczej- "weźmiemy się i zrobicie". Chyba z takiego założenia wychodzi 123456, bo czytam te wywody i do takiego wniosku dochodzę. :-)
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-17 17:23
NASTĘPNY NUMER POWIEDZ KTO W TYM PAŃSTWIE COŚ CI PODAROWAŁ TU JEST BEZUSTANNA WALKA
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2009-11-17 17:21
JEŚLI MYŚLISZ ŻE KTOŚ ZA CIEBIE COKOLWIEK ZROBI TO JESTEŚ W WIELKIM BŁĘDZIE JAK BYŚ DOBRZE CZYTAŁ MOJE WYPOWIEDZI ZROZUMIAŁBYS O CO MI CHODZI
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-11-17 18:18
Jakby się nie odwrócił,to d... zawsze z tyłu.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-18 13:32
TERAZ WIEM Z KIM MAM DO CZYNIENIA SKOND WIESZ ŻE CELOWO NIE PISAŁEM TYCH POSTÓW ABY POZNAC LUDZI TE SŁÓWKA WEŚMY SIĘ I ZRUBCIE TO PAMIĘTAM JESZCZE TO ZA GIERKA TAK MAWIALI A WIĘC JAK PROSIŁEM O ŻOŁNIERZY TO KILU UDAWAŁO IŻ TO NIE ICH POKOLENIE ODRAZU WYCZUŁEM ŻE TO PODSTĘP ILE TRZEBA SIŁY ABY TAK NISKO UPAŚĆ JAK MYŚLISZ
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / JEDNEMU Z TYCH NAJSŁABSZYCH (10180 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill