www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tłumaczenia medyczne język angielski (914 - wyświetleń)
- Autor wania Dodany 2020-12-01 08:21
Szukam solidnego biura tłumaczeń, które zajmie sie tłumaczeniem dokumentacji medycznej z jezyka angielskiego. Kogo polecicie?
Nadrzędny - Autor kowals Dodany 2020-12-01 11:01
Polecam skontaktowanie się z nimi:
https://www.att.pl/oferta/tlumaczenia-jezykowe/angielski/
Jestem zadowolona z ich usług, ostatnio korzystałam również z tłumaczenia medycznego - wszystko odbywa się szybko i bezproblemowo, zwykle w ciągu dwóch dni gotowe tłumaczenie czeka na odbiór. Szybko, profesjonalnie i na dodatek w biurze panuje miły klimat. Ogólnie biuro jest z Łodzi, ale nie musisz wybierać się tam stacjonarnie. Jest opcja aby złożyć zamówienie całkowicie przez internet. Napisz do nich maila to powinni Ci wszystko wycenić.
Nadrzędny Autor maryvirgin80 Dodany 2023-10-14 14:02
Potrzebujesz profesjonalnych usług tłumaczeniowych w Warszawie? Skorzystaj z doświadczenia i jakości Biura Tłumaczeń NotaBene. Oferujemy szeroki zakres usług tłumaczeniowych w różnych dziedzinach. Zaufaj nam, aby Twoje teksty były precyzyjnie przetłumaczone. Odwiedź nas już teraz: biuro tłumaczeniowe warszawa. NotaBene - Twoje niezawodne biuro tłumaczeń.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tłumaczenia medyczne język angielski (914 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill