www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Bohaterowie tylko jednego tematu: To tylko cytat z BIULETYNU (Strona 2) (34803 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2007-11-08 14:05
Witaj Werbena!!!
Wałęsa to pusty człowieczek.Wczoraj przeczytałam w komputerze na temat jego operacji w Ameryce.No cóż ja czekam już drugi rok na inplant i to w Polsce.Moja sąsiadka z tym samym problemem co Wałęsa wogóle nie ma terminu bo rzekomo tego się nie robi.Pozostaje Tylko jedno aby Wałęsa przestał karmić media swoimi głupimi pomysłami i wymysłami,albo niech się ustawi w kolejce w Polsce.Jak Bóg da to doczeka.
Nie jestem polityczna więc mało wiem o polityce ale taka nowinka to i mnie zaskoczyła z wrażenia.....

pozdrawiam Ella
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2007-11-08 18:31
Ellu, wytłumaczysz mi może dlaczego Wałęsa miałby czekać na operację w Polsce? O ile dobrze zrozumiałam płaci za to z własnej kieszeni. Jak kogoś stać, to może ze swoimi (lub darowanymi) pieniędzmi zrobić prawie wszystko: przejeść, przepić, zainwestować, leczyć się, dać dzieciom albo rozdać obcym. Rozumiem poruszenie, gdy urzędujący prezydent idzie do szpitala za pieniądze podatników i jest obsłużony jak w pięciogwiazdkowym hotelu. Ale jeżeli ktoś za zarobione pieniądze sam zamierza opłacić zabieg...?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2007-11-08 18:39
Boginka jak wierzysz w cuda i tak bogatą kieszeń Wałęsy to sama sobie odpowiesz. Ja w taką potężną kasę nie wierzę. Przykro mi,że w ten sposób Ci odpowiadam. We  wczorajszym forum było wiele szumu o tę operację.Problem jest w tym,że lekarze mówią o tej operacji negatywnie tj że wcale ona nie musi być wykonana.A my co wiemy? Tyle co media nam podadzą no i sam p.Wałęsa.Ciut przymało by pozytywnie na to s[ojrzeć.Jeszcze raz przepraszam Cię ale nie wierzę,że zapłaci z własnej kieszeni........

cieolutko pozdrawiam Ella
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2007-11-08 18:49 Zmieniony 2007-11-08 18:55
Nie ma za co przepraszać. :-)
Ja po prostu jestem zdania, że jeżeli dojdzie do operacji i Wałęsa NIE zapłaci, to będzie wolno na nim psy wieszać. Nie wcześniej. (przypominam, że Wałęsa swoim nazwiskiem kilka książek zdaje się firmował i całkiem kosztowne wykłady na Zachodzie dawał). Jeżeli nie ma dość wiadomości by można było ocenić pozytywnie, to czy jest ich dość by oskarżać?
Również pozdrawiam

PS. Uzupełnię: informację, że NFZ nie zamierza refundować, a płaci sam Wałęsa (względnie jakiś prywatny ofiarodawca), jeżeli w ogóle do operacji kiedykolwiek dojdzie, opieram na wczorajszych wypowiedział ministra Religi i samego Wałęsy oraz na komentarzu dziennikarskim dla TVN 24 (program "Dzień po Dniu"). Sama Wałęsy nie pytałam. :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2007-11-08 19:06
Boginko a szkoda że nie miałaś okazji Go spytać.Mielibyśmy informację z pierwszej ręki( to żart).TVN24 nie oglądam bo nie ma teletextu. Ja zaś nie mam kasy by sfinansować swoją operację ale podobno u mnie i tak bym czekała 8 m-cy,a już odczekałam 2 lata i 4 m-ce.Pozostało mi 4y o ile sie nic nie zmieni.

Cieplutko pozdrawiam Ella
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2007-11-09 17:45
Witaj Boginka!!!
A jednak miałam rację co do sfinansowania operacji p.Wałęsy.Jego wypowiedź w gazecie"Fakty" brzmiała: mam już 100tyś.uzbierane(Jezu ja nawet 3tys nie mam). Dalej jego wypowiedź brzmi (piszę już swoimi słowami) że szuka sponsora. Dokładnie nie przytoczę tych słów ponieważ gazety papierowej nie mam.Czytałam u znajomych.Lekarze wzbraniają się przed dokładną wypowiedzią natomiast twierdzą że muszą porobić dokładniejsze badania.
Sam Wałęsa w gazecie występuję bez górnej części garderoby ponieważ pokazane są zdjęcia w jaki sposób owa operacja ma być przeprowadzona.Boginka to więcej niż pewne że p.Wałęsa szuka rozgłosu i słabnie z braku tego rozgłosu.
Dziękuję Ci za wsparcie duchowe.Trzymaj kciuki za mnie.Ja wolę w Polsce.Nie tylko z braku kasy ale i znajomości języka.To temat śliski więc chyba damy spokój.........
Tobie życzę duuuużo szczęścia na twej drodze.
Cieplutkie buziaczki Ella
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2007-11-08 19:55
Pani Boginko , jednak cały dzień trąbienia o tej sprawie był za krótki, widać jak kto zrozumiał.
Oburzenia nie kryją o wiele poważniejsi znawcy.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2007-11-08 21:17
Werbeno, (proszę, nie per Pani :-)) - możesz powiedzieć jacy? Chętnie się dokształcę, szczególnie jeżeli owi znawcy ujawnili informacje dowodzące, że Wałęsa przejdzie operację na koszt państwa. Wydaje mi się, że Minister zdrowia jest całkiem niezłym źródłem informacji jak na taką ilość pewnych informacji (w końcu prowadząca Wałęsę Profesor zaznacza, że zabieg nie jest w tej chwili konieczny), ale jak zwykle mogę się mylić.

Ellu, oczywiście życzę jak najszybszego wszczepienia implantu. :-)

PS. Wydaje mi się, że cała ta informacja jest wyłącznie faktem medialnym, o który nie warto się bulwersować, bo to tylko zdrowiu szkodzi, ale w tej materii TEŻ mogę się mylić.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2007-11-09 19:48 Zmieniony 2007-11-09 19:54
Mietek!!!
To nie jedna baba drugiej babie powiedziała.To media szeroko się rozpisali nie tylko w komputerze ale i w gazetach papierowych.O TV nie mówię bo mało oglądam z powodu słuchu.Tu potrzebuję tekstu. To media podają nazwiska a sam bohater również pozuje do zdjęć bez górnej części garderoby.Ja bym tak się nie mogła i wstydziła reklamować.A co zrobił to prawdę mówiąc niewiele dla nas wszystkich nie tylko dla ON.
Napisałam że znikam z tematu bo faktycznie w tamtym wątku nie powinniśmy były tego poruszać tak drastycznie.Pytasz kogo żałować nad kim się litować? Odpowiem Ci nad NIKIM. On się absurdalnie reklamuje a my mamy temat do dyskusji.Obie strony są winne.......

cieplutko pozdrawiam Ella

A teraz mi podpowiedz jak wklejać emotikony czy pisać pogrubiałym drukiem tu na tym forum.Bo tu nie umiem.Poducz mnie troszkę za co Ci dziękuję.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2007-11-12 10:41 Zmieniony 2007-11-12 10:45
- Po 17 latach nadziei osób niepełnosprawnych na lepsze życie w Polsce, badanie przeprowadzone przez PENTOR pokazało, że król jest nagi - komentuje wyniki Marek Plura,
 
to też jest cytat .

Kto dobrze pomyśli, odpowie sobie dlaczego wymieniono lat 17 .

A kto zabawi się w logikę połączy ten wątek z całością tematu i ostatnich postów.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2007-11-19 22:14
Witaj Werbena!!!
Mój mózg przestał pracować.Liczę na podpowiedź.A myślę że mi podpowiesz zanim spakuję walizeczkę i wyjadę.Zostało już niewiele czasu. Jeszcze jakiś czas będę tu klikać a potem nastąpi przerwa.Nie na długo.Niestety teraz mam całą stertę papierków do wypełnienia do zaniesienia i jeszcze zrobienia dodatkowych badań.Mam nadzieję że zaspokoisz moją ciekawość przed wyjazdem. "Gmeranie" po internecie nic mi nie dało.Król jest nadal nagi,ja otępiała a 17 lat ani się ruszyło do przodu ani do tyłu....

Cieplutko pozdrawiam Ella
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2007-11-20 10:29 Zmieniony 2007-11-20 11:01
Witam.
Ciężko jest mówić i pisać , bo jednak część osób chce mówić że wszystko jest OK, zapożyczona moda amerykańska, tam też na każde pytanie należy odpowiedzieć Ok, i chociaż miałbyś końca dnia nie doczekać mów Ok.  Wtedy przecież nie ma problemu i nie trzeba się nim zajmować .
17 lat temu w naszym kraju rodziła  się demokracja. Wielu z nas poparło , wyniosło na rękach człowieka ,prostego robotnika , dlatego zwykły nieuczony człowiek został prezydentem, on miał zrozumieć problemy robotników i wspólnie z innymi polepszyć byt obywateli ,ale to wszystko na nic, już w pierwszym okresie władzy pokazał że średnio interesuje go naród,  przedłożył na plan pierwszy ustawienie wieloosobowej rodziny, tak się składa że bywałam w mieścinie nieopodal Węgrowa ,z której pochodzi żona Danuta, wiele rzeczy okropnych się dowiedziałam o naszym prezydencie Wałęsie, a ponadto kochanego kraju, a tak przecież stale mówi  , nie sprzedaje się , robotnicy którzy w stoczni wynieśli Lecha na rękach ku władzy dzisiaj są niczym, stoczni polskiej też już nie ma , ...proces ten otworzył wrota do niszczenia wszystkiego co polskie , naród się podzielił jeszcze bardziej jak za PRL, urosła bieda , choroby, wkrada się analfabetyzm, sprzedany majątek narodowy i rośnie zadłużenie kraju,okruchy ze stołu władzy to nie jest bogactwo kraju.
Pytanie zasadnicze , dlaczego Pan Wałęsa  nie wygrał drugiej kadencji .
Na razie kończę wątek o osobie Pana Prezydenta Wałęsy, a i tak znajdą się pewnie jeszcze jacyś uśpieni fascynaci .
Minęło 17 lat" nowych czasów" , tylko jakich , złych, to nie tak miało być . Ale pod szczytnym sztandarem haseł  zawsze łatwiej mówić że ktoś , coś dobrego zrobił.
Ale dzięki za to, że jest też grupa ludzi  która nie podkręca kontrastu, aby  widzieć jak naprawdę jest źle.
Jest powiedzenie " nie trzeba zapalać światła żeby lepiej słyszeć " -  a może to też  jest  za trudne dla niektórych do zrozumienia ?
Cytat , który przytoczyłam , ten i kilka innych ,pochodzi z łamów integracji i jest pod adresem
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/18945

A jeśli mamy mówić o ludziach walczących o wolność, bo o tym też rozmówcy wspomnieli, opowiem historię życia , pokazana niedawno w programie reporterskim.
Rzecz dzieje się we wsi okolic  Koszalina . Dzieci chciały, aby ojciec , już starzejący się przepisał na nich swe pola, majątek podzielił.Trwało to długie lata . Ojciec bowiem był polskim żołnierzem II wojny światowej, więźniem Oświęcimia , także z jasnych powodów kochał Polskę, nie znosił narodu niemieckiego.  Proste. Dwójka dzieci często jeździła do Niemiec, ojciec nie mógł tego znieść  , a dwóch  jeszcze synów było przy ojcu, założyli rodziny własne , pracowali, żyli, nie wyjeżdżali do rodzeństwa do Niemiec, byli z nimi skłóceni o poglądy związane w wojną , wolnością ,itd.
Ojciec po latach przekonany że oddaje ziemię w dobre ręce, przepisał majątek tym dwóm co kochali tak Polskę. Dobrych kilka lat patrzył jak synowie gospodarzą i był dumny z patriotyzmu synów. Do pewnego czasu  . W ubiegłym roku , w obliczu lawiny najeżdżających nasz kraj Niemców , wykupujących ziemię, owi synowie patrioci skuszeni dobrymi pieniędzmi sprzedali Niemcowi pole. Ojciec na tę wiadomość dostał zawału , zmarł, i tak w przyspieszonym tempie pożegnał się z ojczyzną , sąsiadami i rodziną. Jeden z synów ogromnie się załamał, rozchorował , nie może sobie darować tego czynu, nie cieszą go też pieniądze za pole  , przekazał je na hospicjum nieuleczalnie chorych .

Pozostawiam  cały ten wątek , i posty poprzednie ,do przemyśleń .
Czasem gorzka prawda jest  trudna do zniesienia ,ale lepsza niż słodkie kłamstwa .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2007-11-20 16:29
O rany! Też mówię OK,ale nie w takich sprawach.Muszą być naprawdę ok.Wiem o kim piszesz.Oglądałam tę stronkę.No niestety mnie nikt jak dotąd nie pomógł wsiąść.......Jakoś sobie daję rady.Schody.......Boże dopomóż u nas są na każdym kroku.Od UM po pocztę i aptekę.Obecnie mamy choć 1ą filię poczty i 1ą aptekę.PZU prawie drugie piętro itd... Dużo by wymieniać.Tylko ów co pozwolił na upadek tego wszystkiego co było ma się dobrze.Potrzebuje tylko jupiterów,słuchaczy itp.....
Werbena już nigdy nie wróci to co było.Tak jak ja tracę powoli szybkość ruchów.Jak moi kochani przyjaciele czekają na śmierć nie mając jeszcze 40tki(SM) jak Ci dwoje pełni życia i planów przed sobą młodzi ludzie zabici przez pirata drogowego (bo na takich kary na ogół nie ma uczciwej)tak my musimy pogodzić się z tą czarną rzeczywistością.
Tego pana powinni wywieźć na kupie gnoju na taczce właśnie teraz dziś nie czekając jutra.
A co do reszty to Ci odpowiem.Ci wszyscy pchają się do pełnego koryta nie po to by innym ulżyć ale nabić sobie kabzy.Dla nich kraj to zero,ludzie prości to motłoch,ludzie wykształceni do miotły bo nikt nie może stać wyżej niż Oni. Kaczorek buduje wysoki mur na swoim "ranczo" na Helu.Czytałaś o tym.........
Rozchmurz się kochana bo to co było nie wróci.To nie książka w której możesz przewracać kartki w jedną lub drugą stronę.Nie myśl że nie zrozumiałam treści.Zrozumiałam ją aż za dobrze ale tu nas moga zakrzyczeć.....
Biuletyny dopiero zostaną u mnie wznowione od przyszłego tygodnia.Miałam awarię komputera.Straciłam też stary adres e-mail.Jak narazie nie wiem jak "zmienić" na nowy,ale nic to byle działała kawiarenka.
Dziękuję Ci za to wspomnienie i przypomnienie bo od tamtej pory z polityką jestem na bakier.

Cieplutko pozdrawiam Ella
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2007-11-28 11:48
A jednak?????
Raptowne ozdrowienie Wałęsy
Cytat z  "Wiadomości "
        "dobre strony gorszego stanu zdrowia  ,
    (...)    troska rodziny, przyjaciół, a nawet dalszych znajomych.
     (...)od razu po tym wszystkim ozdrowiałem. Tak wskazują wyniki badań, które na dowód tego zawiesiłem w internecie. Jak wiecie, moje kłopoty z sercem trwają nie od dziś.         (...)Dojrzewałem już do decyzji o poważnym remoncie, ale wygląda na to, że na razie odsuwa się ta sprawa w czasie. Piszę o tym z jakąś niezręcznością, bo trudno ludzi obciążać swoimi problemami.

   (...)     To nie jedyne miłe zaskoczenia dla mnie w ostatnim czasie. Także na dowód zdrowia i chęci do pracy ruszyłem na spotkania w Polskę.
    (...)     A teraz jestem poza granicami  "

     Czyżby wstyd przed narodem ???
     Ale wielu z nas wiedziało że to szantaż , aby zainteresować się tą osoba.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2007-11-28 15:02
Werbena!!!
Od razu mówiłam ze Jemu brak fleszów i rozgłosu.Są ludzie którzy calutki czas swego życia chcieliby być na pierwszych stronach mediów. On się niczego nie wstydzi.Zrobił sobie wakacje bo ma dość zimowych warunków w kraju.Niestety nas na to nie stać.Jak wróci opowie nam gdzie był i jak się bawił.Kiedyś miałam Jego nr GG (szkoda że skasowałam).Wiesz od kogo dostałam te 2 numerki GG??? Od dzieci z podstawówki.Myślałam że to gruby żart a ów pan naprawdę do mnie wypisywał wręcz nienormalne teksty np: żebym wpłynęła na zdania posłów.Mój Boże ja nawet nie bardzo wiem jak do nich się dostać nie mówiąc o rozmowie.Tak mnie tym wkurzył że wywaliłam oba numerki.A szkoda bo może Tobie by si udało wbić MU do głowy że jesteśmy ON i mamy zero do powiedzenia.Ja już jego nawet wypowiedzi nie czytam bo cyt: nie "OTAKE POLSKE WALCZYŁEM" Ja też nie.Poluzuj troszkę i traktuj Go jak powietrze. Acha jak znów dorwę te nr to tu je wypiszę...OK...hehe

Ciepluśko pozdrawiam Ella
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2007-11-28 14:55
No ,pani kochano . Te nasze polityki ,to som cygony,złodzieje ! One tak tylko do wyborów ,nom na obiecójom ,na obiecujóm i zapomnom co obiecywali . Amnezja ta,trwo tylko cztery lata ,by znów za cztery lata obiecać . A ze obiecanego to sie dużo zmieści ,to se tak mogom . Te cygony,zloodzieje liczom na naszom amnezje i ze my też zapomnymy o tych ich obiecankach przedwyborczych . NIGDY !! NIE ZAPOMNYMY ... Co to jo chciol powiedzieć ...a nic nie dać ;(( ... .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2007-11-28 15:12
Amalian !!!
Niedoczekanie ich.nie mam ochoty chorować na sklerozę czy dostać amnezji.Właśnie kupiłam sobie "Lecytynę" na poprawę pamięci :-) Jo tyż tyle mom do powidzenia choc jestem ceprem :-)

Ciepluśko Cię pozdrawiam Ella
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2007-11-29 13:32
Wiecie , gdyby szanowny Wałęsa nie produkował się codziennie w telewizji i w wiadomościach gazet to  byłoby super lekarstwo na nasze zharatane zdrowie, ale on teraz z przyszywanym bratem Tuskiem paradę będą tworzyć,  z takich produktów to zupy nie będzie albo tylko trutka , czy ten nasz kraj musi być kalany takimi ludźmi,
ostatnio ludziska zwykłe maja tyle problemów codziennych , a ta sytuacja wykorzystywana jest jeszcze bardziej , aby naród się pogubił, a te matacy oszukiści tylko na tym korzystają, trochę jak w powiedzeniu " gdzie dwóch się bije trzeci korzysta ", i słynne powiedzenie  prezydenta Lecha " łatwiej głupim narodem rządzić, i tak puścił naród w skarpetkach",
Historia tego pana już oceniła, niedługo ukażą sie książki, jak słynny człowiek naród w niewolę  zachodu i nędzę zapuścił, i niech skończy z tą demagogią człowieka utrudzonego , bo nawet za czasów internowania jadł lepiej od zwykłego człowieka , są i na to dowody , wiele osób myśli że nigdy się wyda co się wtedy działo, jak solidarność balowała i tak też teraz robi  .  Naród potrzebny był zawsze to stworzenia sobie klosza , aureoli, fosy obronnej , a my ciągle jesteśmy tylko papierem toaletowym do podcierania interesów, teraz się polepszyło bo jest też,  kolorowy papier, a nie tylko szary , i to taka wielka zmiana , a osoby słabe maja więcej niby cierpliwości, to tym bardziej stale się im coś obiecuje , aby popatrzeć choć chwilę przez pryzmat obietnic , poparliśmy tak ochoczo i wejście do unii, i co tak nam się polepszyło ,osoby niepełnosprawni?, czy trzeba wyciągnąć znowu stare gazety aby przeczytać te obiecanki?
Bohaterowie  niepełnosprawni - tak jesteśmy bohaterami swego życia , toczymy bój i to nie mały, o każdy dzień , o trochę lepszego zdrowia , bohaterowie w pewnej walce , pojedynku  o istnienie . Nasza bronią jest siła ,my tak naprawdę mamy jej strasznie dużo , bo czy nie jest sztuka małym bohaterstwem widzieć choć stracił wzrok, czytać w ruchu warg, lub ruszając rekami( na migi), wstawać z łózka czasem kilka minut, ale wstać , zrobić krok choć nogi nie chcą, odetchnąć choćby przez rurkę,  ciągle upadać na duszy i ciele i ciągle podnosić, nie móc ale jeszcze słabym tchnieniem dać radę, .....to jest nasze bohaterstwo, i najcześciej  nie robi się z tego felietonu, na reklamowym afiszu tego też nie ma , nawet nie tego oczekujemy , ostatnio jest tyle reklam, że część społeczeństwa przełącza stacje telewizyjną , w tym czasie idzie na popularne siusiu, a na ulicy pędzimy aby szybciej i bezpieczniej , no chyba że na plakacie jest goła kobieta to oczy same jakoś lecą . Gazety , nie wszyscy je kupują .
Sztuka kombinacji, raz ze dzieci zdrowe i chore maja obowiązek szkolny, a z drugiej strony utrudnienie w dostępie , bo wszędzie głownie idzie o pieniądze ,  skąd i jak przetrwać za takie grosze, a potem czasem bo rodzina patologiczna , niech ktokolwiek powie dlaczego inny oszukista z rządu , tak ich nazywam, wydaje na 1 dzień tyle co inny na miesiąc ma do przeżycia .trzeba może takie plakaty powiesić na mieście , ale jakże to nie dozwolone.
Kręcimy się więc w kółko , wałujemy tyle lat i jednak nikt nie zrobił nieco ,ciutek sprawiedliwości.
Naszedł mi taki pomysł, dlaczego Ci z rządu , posłowie , albo księża mają swoje sklepy w których mogą kupować taniej perfumy, garnitury, buty, suknie.....,
wobec tych wszystkich nomenklatur ja godzę się na taki sklep dla niepełnosprawnych, mogą mnie i legitymować , nawet rodzaj dawnych kartek, żeby nie kupowaćza dużo, tylko dla kaleki, przy takich rentach to duża pomoc.
Bohaterowie ON - walczący o przetrwanie .
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2007-11-30 18:39
Kochana!!!
Oni są lepsi więc nie wymagaj by coś podobnego nam udostępnili.To dość trudny temat i wiesz lepiej w niego się nie wgłębiać.To tylko psuje nerwy i radość życia.Oni wszędzie z obstawą,a ja bym tego nie zniosła.Wolę może nie biedę,ale wolność napewno.Nie muszę się bać że ktoś do mnie strzeli......
Cieplutko pozdrawiam Ella
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-03 20:27
Zarzut p.L - wyciągasz jakieś stare wątki.
Ano wyciągam.
Bo wtedy było prawdziwe forum,prawdziwa Kawiarenka.
A co po latach dziesięciu z tego zostało?
Rozrywki,miłe słowa ,pakty, kłótnie i wyzwiska i inne tym podobne.
Skończyło się wreszcie interwencją Administracji.
Poczytajcie i zastanówcie się jak można rozmawiać.
Czas najwyższy skończyć te bagienne trujące wyziewy.
Nie mówię nie wszelkim rozrywkom. Nie mówię nie drobnym przekomarzaniom.
Nie mówię nie wspólnej zabawie.
Ale mówię nie!!! forumowemu chamstwu.
Chamstwu jakie prezentowała w swoich wpisach Jola11,
mówię nie fałszywej tolerancji takiego zachowania jakie prezentowała Lidian.
Mówię nie pseudo-dyskusjom Gollum vel wielokropek.
Mówię nie , wszelkim odchyleniom od dobrych obyczajów.
No to mówię dobry wieczór.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Bohaterowie tylko jednego tematu: To tylko cytat z BIULETYNU (Strona 2) (34803 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill