www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Ryzykowna dawka (9483 - wyświetleń)
- Autor admin_02 Dodany 2008-01-29 21:25 Zmieniony 2008-02-01 15:01
- Pamiętam, jak tuż przed szczepieniem Dorotka się uśmiechnęła - wspomina pani Agnieszka. Chwilę później czuła, że traci dziecko. Czy szczepienia zamiast wzmacniać osłabiają nasz organizm? Coraz silniejszy ruch antyszczepieniowy, zwraca uwagę na problem powikłań poszczepiennych. Czy państwo ma prawo zmuszać nas do szczepień?

Przeczytaj cały artykuł:
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/22205
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-29 21:31
Znam przypadek, że po szczepieniach na grypę dziecko zostało sparaliżowane. -ręce, nogi i trochę mięśni twarzowych.

W ogóle te szczepienia są bez sensu, no może poza tym na "polio".

Ja się nigdy nie szczepiłem i nie choruję - ludzie trochę zmokną i już są chorzy (katar, gorączka itd), a ja kiedyś czekałem 1,5 godz. na autobus przy minus 20 stopniach Celcjusza.
I nic.
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2008-01-30 00:14
Moj siostrzeniec miał podobny stan przez 2 dni, z tym że skutek szczepienia był dopieo w godzinach nocnych: zero ruchów, rekacji na rodzine, tylko leżał, nie płakał, nie mówił. A na Przychodni uznali ze to nie jest wynik szczepienia! Na szczęście po zastrzyku paraliż zaczął schodzić. Od tej pory każde szcepienie to dla rodziny koszmar.
Nadrzędny Autor Meteorka Dodany 2008-02-01 07:39
No tak. Mojej siostry syn także ma autyzm poszczepienny. Do szczepeinie, akóre miał w 12 m-cu rozwijał się prawidłowo a po szczepieniu zmienił się jak od dotknięcia różdżką. Wszsytko to prawda z tego artykułu. Biedni rodzice są zostawieni sami sobie pózniej z dzieckiem i jego terapią. Powinni Państwo oskarżyć i zaskarzyć o odszkodowanie.
SZCZEPIONKI TO PRZEKLEŃSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Biznes farmaceutyczny i nic wiecej.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-25 10:59
Witam ja szczepiłam i są zdrowe.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Ryzykowna dawka (9483 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill