www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniu pracy !!!!!!!!!!!!!!!!! (8318 - wyświetleń)
- Autor biniar Dodany 2008-04-05 17:59 Zmieniony 2008-04-05 18:02
Bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniu pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Szukam pracy 
My też jesteśmy ludźmi. Nie bój się niepełnosprawnych!
Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo i poruszam się na wózku inwalickim.
Mam pierwszą grupę  inwalidzką  i jestem na rencie socjalnej.
Od zaraz podejmę  pracę w formie telepracy na umowę o pracę lub zlecenie.
Mam wykształcenie średnie i maturę. Jestem na 2 roku studium zaocznego(kierunek Technik Informatyk). Pracuję na komputerze od  1995 roku
Posiadam stałe łącze  internetowe, laptop, komputer stacjonarny, który mogę udostępnić firmie.
Kontakt:
Tel.508167556
Skype  zdreiss
Adres binia@reiss.pl       
  
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-04-06 07:05
Wiem z e swego czasu Policja Polska w rożnych rejonach Polski poszukiwała osób niepełnosprawnych ( minimum II grupa do obsługi komputera .. Zapytaj w tej instytucji..
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor biniar Dodany 2008-04-06 14:48
Witam.
Dzięki za odpowiec    na moje posty. Sprawdzę jak to jest z tą pracą na  policji.
Jak będziesz widział  jakieś firmy oferujące teleprace to daj mi znać.
Tylko nie klikanie reklamy i zarabianie ani  nie oferta firmy Microtech w Krośnie, bo to jest jedno wielkie oszustwo    .
Mam do Ciebie pytanie. Czy może wiesz kto może mi pomóc w poszukiwaniu pracy w formie telepracy?
Będę wdzięczna za pomoc i z  góry dziękuje
Pozdrawiam
biniar .
Nadrzędny - Autor Lukrecja Dodany 2008-05-09 11:41

>kto może mi pomóc w poszukiwaniu pracy w formie telepracy?


Myślę, że może Ci w tym pomóc:

A) poniedziałkowa Gazeta Wyborcza, dział ogłoszeń o pracy :-)
B) liczne portale internetowe zajmujące się pośrednictwem pracy
C) wpisanie hasła "telepraca" do wyszukiwarki Google

Szukasz w ten sposób regularnie? Czy tylko czekasz aż "ktoś Ci pomoże znaleźć pracę"??
Sorry, nie chciałam być złośliwa, ale twoje posty wyglądają trochę tak, jakbyś oczekiwała, że to ktoś Ci znajdzie tę pracę i przyniesie Ci ją tacy :-(
Wiem, że w ogłoszeniach zdarzają się oszuści i naciągacze - ale to nie powód, żeby się zniechęcać w ogóle do czytania ogłoszeń. Uczciwe ogłoszenia też się zdarzają.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-05-10 09:14
LEPIEJ NIE PRACOWAC NIZ PRACOWAC DLA POLICJI. MARZY CI SIE CHODZENIE Z PALA I LANIE NIEPELNOSPRAWNYCH ALBO STARSZE OSOBY
Nadrzędny - Autor kasia111 Dodany 2008-06-20 11:46 Zmieniony 2008-06-20 12:35
Drogi biniar! Ja ci pracy nie załatwię, też jestem niepełnosprawna ale nie ruchowo, też grzebię w sprawach informatycznych ale jestem niedouczona, nie mam studiów informatycznych tylko inne techniczne, ja mam pracę ale mało mi płacą szukam innej. Firma w której pracuję zatrudnia sporą ilość niepełnosprawnych i ma na nich dofinansowanie więc w sprzyjających warunkach jakbyś się doszkolił: w Windows Serwer 2003/2008, Linux Debian, pisanie stronek internetowych (troche HTMLa, jakieś zaawansowane CMS) i ktoś by ci pomógł organizacyjnie (zaraz wyjaśnię) to mógłbyś znaleźć tu pracę może na 33% etatu jako support zdalny na pulpicie zdalnym i suport telefoniczny do problemów hardwerowych jak ja zabiorę stąd swój tyłek bo znajdę inną pracę na rynku otwartym w firmie która dofinasowania na niepelnosprawnych nie ma. Ja się sporo nauczyłam na Forach Informatycznych jak miałam spore zaległości.
Gdybyś miał 3 takie Firmy które mógłbys supportować zdalnie to miałbyś cały etat. Taka Firma jak moja mogła by zatrudnić kogoś pełnosprawnego ruchowo może bez matury i z niepełnym średnim też na 33% etatu kto lubi grzebać w informatyce i z twoją pomocą mógłby fizycznie wymienić dysk w komputerze w Firmie jak wspólnie stwierdzicie, że się zepsuł.
Zeby coś takiego w praktyce mogło mieć sens musi być więcej pracy dla osób zdrowych i tych niepełnosprawnych inaczej lub mniej.
Ja swojego tyłka stąd nie zabiorę i "dam ci kijem" jak mi moje miejsce pracy będziesz chciał zabrać bo nawet jakbym cię bardzo kochała jak Jezus Chrystus na krzyżu dla ciebie nie zginę a jestem ateistką! Tyłek dobrowolnie i z entuzjazmem zabiorę jak znajdę inną pracę!!!!
Nie wiem czy ci się jeszcze czegoś chce i czy masz lepsze pomysły na rozwiązanie swojego problemu.
Ja powiem tak mogę się podpisać pod petycją żeby nastapiło coś sensownego, jakaś zmiana w prawie może w konstytucji, żebyśmy my głupi i niewrażliwi Polacy mogli sobie wynająć "cudzoziemskiego zawodnika" np. w charakterze premiera, kogoś odpowiedniego z jakiegość dobrze rozwiniętego kapitalistycznego kraju i dość mądrego żeby nami pokierował jak Zarządzający Firmą. W krajach kapitalistycznych wyżej rozwiniętych więcej niepełnosprawnych pracuje więc jakoś sobie sprawniej z tym poradzili a jak widać wyjazy zagraniczne naszych polityków i uściskiwanie rąk nie wystarcza żeby dzięki tym uściskom i konsultacjom na tematy jakie im się podoba nasi wspaniali politycy i inni nasi ważni na rządowych i samorządowych stołkach sobie dali radę np. z takimi problemami i żeby mieli do tego odpowiednią dawkę kultury, wyrażone w sensowny spos ób dobre chęci i nie wpojoną głęboko chęć robienia wielu rzeczy byle jak jak ktoś nad nimi nie stoi z kijem.
Nie wiem czy na niepełnosprawnych można zarobić ale niekoniecznie trzeba na nich stracić i dopłacać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No zastanów się czy może taki Wałęsa nie jest ci coś winien bo z pewnością siebie szedł do przemian jako lider a teraz mówi, że "Jak się komuś nie udało to trudno" i z dumą nosi Matkę Boskę w klapie i uważa, że biednym należy coś rzucać na tacę w kościele i jest w porządku.
Może ci się te uwagi na coś przydadzą, a gdyby przypadkiem petycja o której piszę była to się pod nią podpiszę o ile nie uważasz że to jest zbyt niezwykłe!
???
Pozdrawiam kasia.
Ps. Czy mamy na tyle sztywne kręgosłupy i mózgi że wynająć możemy sobie tylko trenera Leo Ben Hakera (jak to się tam pisze?) a nie "zawodnika rządowego" stanowisko Premier ! ? :-)?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-06-22 17:15
No bardzo fanie, Kasiu, że przynajmniej masz JAKIŚ pogląd i zdanie.
Ale jesteś kolejną osobą, która co najwyżej chce "się podpiąć" pod czyjąś petycję i oczekuje "cudu nad Wisłą", co to się sam ziści i jeszcze tłumaczy ludzką niezaradność i roszczeniowość (na przykład i między innymi) przypadkiem Lecha Wałęsy...
Otóż żaden polityk nie jest nam nic konkretnego winien. I faktycznie - w naszej części Europy, w kraju cokolwiek bardziej cywilizowanym od Zimbabwe czy innej Kolumbii (z całym szacunkiem) my po prostu ciągle nie chcemy/nie umiemy (na własne życzenie) korzystać z tego, co mamy w zasięgu ręki. Żądamy, aby ktoś ciągle tworzył dogodne warunki, naprawiał nienaprawialny system, przelewał z pustego w próżne. A sami co....?
Z Twojego opisu wynika, że nie masz ogromnych ograniczeń, więc spróbuj nie tyle się podpiąć, co zaangażować się w jakąś działalność społeczną/samorządową - cokolwiek. Wykorzystaj swój wpływ na rzeczywistość a, uwierz mi - będziesz bardziej tym usatysfakcjonowana, niż takim utyskiwaniem na ulotnych wrogów...
Nadrzędny Autor kasia111 Dodany 2008-10-22 19:55 Zmieniony 2008-10-22 19:58
Napisał bluengel:
"Ale jesteś kolejną osobą, która co najwyżej chce "się podpiąć" pod czyjąś petycję i oczekuje "cudu nad Wisłą", co to się sam ziści i jeszcze tłumaczy ludzką niezaradność i roszczeniowość (na przykład i między innymi) przypadkiem Lecha Wałęsy..."

Co do tej niezaradności i roszczeniowości to pomyśl trochę zanim przelejesz na papier.
Jeśli ludzie myślą kategoriami: "że kto pierwszy coś zajął własną d...pą ten lepszy" to mamy tak jak mamy. Jeśli ci co mają jeszcze pracę i mają się jako tako popierają w charakterze prezydenta czy premiera czy posłów tych którzy tam przyszli zarobić na merca, superwillę i superfutro dla żony ( a nie zatroszczyć się o wszystkich !) i tak skaczą żeby bezduszna większość im klaskała a oni mogli dalej zarabiać na takim stołku to zawsze będą problemy z pracą dla części ludzi niezależnie od ich zaradności, doświadczenia czy wykształcenia. W gospodarce wolnorynkowej nie zawsze/ a często nie wystarczy żeby osoba była zaradna i już ma pracę, taka osoba musi skoczyć wyzej żeby zrobic lepszy biznes moze np. próbować utrącic konkurencyny sklepik innej osoby na tej samej ulicy bo ludzie nie dokupia sobie po drugim żoładku żeby robic zakupy w ilości 2 razy większej żeby ktoś miał sklep. Nie każdy ma do czegoś talent nawet jak próbuje się przekwalifikować żeby jakoś przeżyć ( ja mam wykształcenie wyższe techniczne i jak byłam zdrowa to bardzo długo nie mogłam znaleźć pracy, kompletnie się zasmarkałam, nie miałam też oparcia w rodzinie i wszyscy do których się z zwróciłam z prośbą o jakąś pomoc aby wybrnąć z takiej sytuacji mieli mnie kompletnie w d..pie!, jak już wylądowałam na rencie to 4 razy próbowałam zostać zawodową krawcową w różnych firmach i przy różnym szyciu - niestety nie mam do tego talentu i wystarczających zdolności), znam firmę która ciągle poszukuje dobrych spawaczy niestety nie z każdego bezrobotnego da się zrobić dobrego spawacza nawet jakby się niewiadomo jak starał. Nie pisz więc więc bluengel o niezaradności i roszczeniowości tych co nie mają pracy bo często to nie jest ich wina!!!
Nie oczekuj,że osoba bezrobotna będzie Einsteinem2 i że skonstruuje superbomby które wszyscy kupią albo coś w tym rodzaju, bo chyba głównie tak można być zaradnym na rynku na którym jest mnogość rzeczy i usług a ludzie nie mają pieniędzy i nie wydadzą ich na byle co, nie oczekuj, że osoba bezrobotna rozwiąże problemy bezrobocia swoje i innych a ci co są od tego prezydent i posłowie bęą na swoich stołkach pie...dzieć, może jakby się znalazł taki geniusz bezrobotny co by rozwiązał problemy ekonomiczne kraju to może by miał szansę zostać adiutantem jakiegoś posła lub nawet ha prezydenta! Ale bądź realistą bluengel i nie oczekuj rzeczy wielkich bo bezrobotnych lub tych którzy nimi byli wystarczająco długo.
Napisałam we wcześniejszym poście o tym, że będę bronić najpierw swojego tyłka na swoim miejscu pracy bo jestem rozżalona właśnie tym że ludzie mieli mnie tak mocno w d...pie kiedy długo nie miałam pracy ani renty ani innych dochodów i nie miałam za co przeżyć!
Trudno komuś pomagać jak się samemu dostało od ludzi mocno po d..pie.
Nadrzędny - Autor arkadiuszb Dodany 2008-06-20 13:08
Witam. Biniar możesz mi coś więcej powiedzieć o "mikrotechu"??? Miałaś z tą firmą do czynienia????? Dlaczego uważasz, że "to jest jedno wielkie oszustwo"?? Chciałem podjąć z nimi współpracę, ale po przeczytaniu twojego postu będę musiał się jeszcze zastanowić co i jak.

Pozdrawiam, arkadiuszb.
Nadrzędny - Autor wazluk Dodany 2008-06-20 13:43
cześć Wam, też się chętnie dowiem czemu tak uważasz że "to jest jedno wielkie oszustwo"?
Pracuje w MikroTech już roku, przede mną jeszcze, (jak mnie nie zwolnią ) 4 lata i jestem bardzo zadowolony. Polecam w stu procentach arkadiuszb tą firmę. Przede wszystkim dba o pracowników jak żadna inna
Nadrzędny Autor kasia111 Dodany 2008-06-22 14:25
Biniar, Wazluk czy chodzi o tę firmę  Mikrotech SA na Składowej 9 w Krośnie? Ja nie potrzebuję takiej pracy - nie jestem na wózku inwalidzkim ale lubię dużo wiedzieć i ogólnie mieć szerokie horyzonty o świecie. Pracowałam  w Zakładach Pracy Chronionej także na stan. telemarketer/handlowiec i choć z radości nie "podskakiwałam na księżyc" to jednak uważam (przynajmniej na podstawie moich dotychczasowych doświadczeń) że jednak takie firmy coś dla niepełnosprawnych robią i dają jakiś "zasiłek" pieniężny.
Jestem ciekawa jaką pracę i za co konretnie płaci ten Mikrotech oferując pracę dla osoby na wózku inwalidzkim - czy jest to praca handlowca/telemarketera z domu i czy płaci na umowę o pracę za czas przepracowany a jak nie ma sukcesów w sprzedaży to po miesiącu lub trzech zwalnia czy może przypadkiem tylko gołą prowizję od sprzedaży na umowę zlecenie lub bez żadnej umowy.
Bo z tym ostatnim przypadkiem spotkałam się tylko w przypadku specyficznych firemek  (nazwałabym te firemki dosadnie : "firma-"inaczej kupka ludzka do klozetu"" , sorry za komplikację ale jestem osobą bojaźliwą i bez nadwyżki gotówki i boję się że ktoś mógłby mnie ukarać za wyrażenia dosadne i niekulturalne choć niekoniecznie za brak kultury) które próbują zarobić pieniądze na upokorzaniu ludzi i stawianiu ich w niemiłej sytuacji, te firemki to nie były ZPChr !! ???
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniu pracy !!!!!!!!!!!!!!!!! (8318 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill