www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / pytania techniczne (Strona 2) (32388 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2008-05-24 14:13
Użyj po prostu nowszej wersji któregoś z programów. Np. tej
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-05-24 14:14
kurde jakie wy jestescie madre,ja sobie jeszcze zupelnie nie radze
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-05-24 14:22
eee tam, jeszcze nie dawno byłam zielona w tem., zobacz nawet teraz nie wiem i pytam

pobieram, za ok. 2 h będę miała czas to obadam
dzięki
:-)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-05-24 14:59
Znam się z komputerem od wczesnej młodości, a wiadomo, że jak się przy czymś często majstruje, to się to poznaje. Ale żeby nie było, że ja takie nie wiadomo co jestem, istnieją setki tysięcy ludzi, przy których moja wiedza to wczesne przedszkole jest, a w zasadzie to może nawet żłobek. :-)

W dzisiejszych czasach, żeby się nauczyć sensownie podstaw wystarczy dużo cierpliwości, dostęp do internetu i chęć zrozumienia czego komputer od nas chce. Czasem pomaga znajomość języka angielskiego. Ot i wszystko. Też się nauczysz. :-)

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-24 15:25
Potwierdzam!
Działa!
Jeszcze raz dzięki! :-)
jak to się mówi: "kto pyta..."
pozdrawiam! :-)
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-06-05 06:26

>Na prawdę potrzebne jest unowocześnienie stylów.>


proszę powiedz wyjaśnij po co to , niby
tu czytają zwykli ludzie , czasem naprawdę bardzo chorzy , ze słabym wzrokiem , nie idzie o bajery strony , ważniejsze jest: czytelność , przejrzystość , szybki dostęp
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-06-05 06:48
dokładnie o to mi chodzi, może Tobie nie sprawia problemów poruszanie się potym forum, mi tak
i nie ma tu czytelności, przejrzystości, szybkiego dostępu...
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-05 07:22
dodam jeszcze
jestem "zwykłą" osobą i bardzo chorą
nie walczę o wprowadzenie "bajerów", tylko o likwidację barier, bo są
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-06-05 07:41 Zmieniony 2008-06-05 08:21
wiesz , nie rozumiem , czego Ty byś chciała , to może wypisz propozycje ,

tło jest dobre , czarno na białym , a to pomocne dla słabo widzących , tytuły tylko wyostrzone czerwonym , czcionka ,wielkość ,  to jest w profilu , jaką Ty/Każdy  chce mieć ,  jest  kilka tematów głównych , po co za długa lista,aby właśnie szybo do nich wejść ,zawsze jest możliwość dodania nowego i tematu i wątku ,
można zrobić wpis , kiedy chcesz i pod jakimkolwiek postem , lub na końcu , jako dalszy ciąg hronologicznie datami ,
hm, tu mnóstwo osób bardzo chorych , a nawet z taką diagnozą jak zaburzenia rozwoju , zaburzenia padaczka , porażenia mózgowe , ...udary , zawały ...
to jak sobie kto radzi komputerem to druga sprawa , czyli dużo osób może tylko czyta , bo ciężko mu pisać , a ile osób  pisze ustami ? patykiem po klawiszach 
albo prostota, aby włączyć i odczytać jest najważniejsza ,
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-05 08:07
Po pierwsze: jestem kobietą, na imię mi Mariola.
Dalej:
nie wymienię wszystkich niedogodnień, jest ich za wiele, moje schorzenie utrudnia mi pisanie
brak cytowania postów jednym kliknięciem
"zapalanie się" ikonek gdy są nowe, nie przeczytane posty
zbyt mała czcionka, gdy się pisze odpowiedź
brak edycji wysłanego posta
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-06-05 08:14
Ja też tutaj sie gubię,posty nie sa po kolei,nie można znależć ostatniego,w którymś wątku napisałam dziś- ze jest jakiś groch z kapustą,w każdym razie nie jest tu za łatwo się poruszac-jakby było nam mało w realu
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-06-05 08:15
ogólnie komputer trzeba zrozumieć , i to jeszcze całość tej sprawy ...
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-06-05 08:17
tu nie komputer winny
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-05 08:16
dokładnie
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-06-05 08:20
no wiesz , gdy uczysz się podstaw - to pocżątek jest ciemną magią , ale  potem , powoli ...
maclisc, czytałam gdzie indziej , że   jesteś trochę obeznana co i jak ...
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-05 08:27
jestem, i dlatego doskonale wiem, że można to usprawnić
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-06-05 08:48
wracając do początku , ty chcesz by było wyglądało jak Twoje , i co jeszcze reklamy tu zaprosisz , aby tylko latały i denerwowały ,wołasz  żeby ludzie poszli na inne , ich wybór , co kto chce to zrobi ...
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-05 08:59
oglądałam kiedyś polski film, w którym ludzie wzbraniali się przed budową dróg asfaltowych i założeniem elektryczności
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-06-05 09:05
mówisz wyżej o likwidowaniu barier ,
szybkie proste forum , bez latającej reklamy -to jest likwidacja barier ,
a swoją droga , wiem ,że reklamy nikt nie puszcza bez pozwolenia , nie za darmo , czyli ty pozwoliłaś i raczej czerpiesz z tego jakieś zyski .
Ja osobiście sporo umiem na komputerze ,ale to nie znaczy ,że wszyscy muszą być biegli , i dlatego kątem tych osób patrzymy na potrzebną prostotę ...
wiesz to tak jak ja uczyłam moja wieloletnią już mamę i wystarczyły jej podstawy ,a nic więcej nie chciała .
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-06-05 09:21
jesteś w ogromnym błędzie
wejdź na str. phorum.pl i tam się dowiesz, że warunkiem jest puszczanie reklam przez ich redakcję, a umieszczanie swoich jest zabronione i grozi zlikwidowaniem forum
ani jednym słowem nie poruszyłam kwestii zaproszenia
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-06-05 09:01
nie znam sie zabardzo na tej " maszynce " ale mi to nie przeszkadza jak chce coś znaleśc to szukam ,to samo z postami jak mi nie pasuje to nie piszę i fertik poco mam jeszcze sobie ŻYCIE utrudniac !
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-05 09:24
nie mówię o utrudnianiu, wręcz przeciwnie
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-06-05 09:37 Zmieniony 2008-06-05 09:41
jestem jeszcze na priv forum , więc tu zajrzałam , Ja osobiście dam sobie radę , tu i tu , bo kwestia ile się umie ,na kompie i co robi , ja nie bawię się tylko na forum,wiec mi to git , a inni niech ocenią i wypowiedzą sie ,
jednak tyle czasu , i jakoś do tej pory nikt tak nie narzekał na trudności , a to coś znaczy
sprytna jesteś , to może spróbuj znaleźć pracę na kompie , ....,
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-06-05 09:38
OKEY jak zwał zwał  lubię  tu zaglądac pogadac  sobie   z LIDIAN , ELLĄ  ,MALMĄ  z TOBĄ rownież i innymi  osobami   ale teraz już się wyłaczam  ide do lekarza - grypka  .Pozdrawiam  WSZYSTKICH życzę     MIŁEGO  DNIA !!!!!!!!!!
Nadrzędny Autor renatawanke Dodany 2008-06-05 09:41
pisałam do    maclisc (  Z WERBENA również  )
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-05 09:53
ja też lubię pewne, mądre osoby
na kompie b. duźo umię, nie tylko obsł.fo.
jestem tu zarejestrowana prawie 2 lata, więc nie jestem początkującą
mówię ponownie, że proponuję wprowadzenie ułatwień
renatawanke
zdrówka!
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-06-05 18:25
DZIĘKI znów coś tam dostałam .
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-06-05 18:40
?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-06-05 09:40
Dziewczyny jestem tutaj od niedawna, a dosyć szybko nauczyłam się poruszania po tym forum. Kiedyś z ciekawości wchodziłam na inne fora i miałam więcej trudności w obsłudze. Osobiście nie lubię  "upiększaczy", które są na innych forach. Na forum weszłam, by kontaktować się z ludźmi i  właśnie to forum doskonale spełnia swoje zadanie. Może niektóre osoby są przyzwyczajone do innego stylu i dlatego na początku mają trudności, ale jak to się mówi "praktyka czyni mistrza" po jakimś czasie wszyscy , którzy chcą,to się nauczą. Ja mam sprawne ręce i dlatego nie wypowiadam za osoby, które mają trudności z poruszaniem rękoma.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / pytania techniczne (Strona 2) (32388 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill