www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Domowi pupile czyli o naszych zwierzakach (Strona 3) (55351 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-24 11:30
Oni wyobrażają sobie , że są powołani do wyższych celów i byle gównem nie będą się zajmowali.
Tylko poważne i odpowiedzialne zadania ich kręcą. Np. Złapać rowerzystę który przekroczy prędkość albo upolować samochodzik którego chociażby jedno koło postawione było na kępie trawy która jest pozostałością a może symbolem terenu zielonego ;-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2014-11-27 10:29
Amalian poprawiło sie u  Ciebie z tym sprzataniem.
I jak tam sąsiedzi majsterkowicze , przewiercili już wszystko?
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-04-24 16:16
Waldek,moja kotka na razie rozsmakowała sie w doniczkowych,Twoja woli chyba bardziej pachnące,kolorowe,pewnie estetka.:-)))
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-04-27 19:15
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-04-28 17:51
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-18 10:23
A wczoraj byl światowy dzien kota a miłośnicy futrzakow  ani mru mru
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2014-02-18 11:45
pewnie na chodnikach pilnują właścicieli piesków, by ci nie bawili się -na spacerach z pupilem-w ornitologów ;-)).
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2014-02-18 11:47
Nasze koty każdego dnia mają swoje święto.Niczego im nie brakuje.
Nasze Pieszczoszki Kochane.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-21 21:25
Z KOTA NAJLEPSZA JEST SKORKA-TAK MOWIA STARZY LUDZIE.A Z PSA SADŁO TEZ STARZY LUDZIE TAK MOWIĄ.
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2014-02-22 00:49
Wiem, że to niesmaczne, ale prawdziwe, otóż za czasów PRLu, gdzieś w okresie Gierka osobiście widziałam w sklepie z futrami wyprawione kocie skórki na takich szerokich płóciennych pasach naszyte. Pewnie to były pasy na bóle korzonkowe. Wtedy nie zapytałam czemu te "futra" mają służyć.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-02-22 10:09
Jesli coś ma grzać i uzdrawiać to żywy kot. Niektórzy mówią o specyficznych zdolnościach kota.

Koty zapewniają mieszkaniu zdrową ujemną jonizację, wylegując się w miejscach, gdzie koncentruje się szkodliwe (dla człowieka, zaś dla nich samych niegroźne) promieniowanie z urządzeń elektrycznych lub żył wodnych i neutralizując je.
Wiele mówi się też o tym, że zwierzę potrafi wyczuć u człowieka różne dolegliwości i próbuje im zaradzić. Psy często obwąchują i liżą miejsca, w którym u właściciela wylęga się choroba, warto więc zwrócić uwagę na taki sygnał. Koty także wyczuwają obolałe lub chore części ciała i chętnie się tam układają, przynosząc ulgę swoim ciepłem i mruczeniem. Ulga ta jest bardzo wyraźna np. w przypadku chorób reumatycznych. Kot ułożony na poduszce obok człowieka potrafi skutecznie rozprawić się z bólem głowy – i to w jakże przyjemny sposób.


Piękny i tajemniczy kot to także doskonały terapeuta (ta metoda zwana jest felinoterapią), zaspokajający rozmaite potrzeby emocjonalne, wyciszający stres i napięcie, kojący ból i objawy wielu schorzeń.

Kocie skórki to zbijanie kasy, martwe nie leczy.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-26 12:44
WZETKA TO CO JAK CIE GŁOWA BOLI TO NOSISZ NA NIEJ ZYWEGO KOTA?A NIE SPADNIE?OGON ZAWIAZUJESZ SOBIE POD BRODĄ CZY JAK?
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-02-26 18:21
Fajnie to wymyśliłaś.:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Domowi pupile czyli o naszych zwierzakach (Strona 3) (55351 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill