www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kafejka internetowa przystosowana dla niepełnosprawnych (5339 - wyświetleń)
- Autor Internetcafe Dodany 2008-06-09 06:47 Zmieniony 2008-06-09 06:50
Witamy Was serdecznie, jesteśmy studentami 5 roku pedagogiki po zakończeniu studiów myślimy o założeniu kawiarenki internetowej dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych w związku z tym prosimy o podanie adresu mailowego na który zostanie wysłana szczegółowa ankieta. Prosimy ją wypełnić i odesłać  na nasz adres.  Pozdrawiamy Marta i Paweł
Nadrzędny - Autor Internetcafe Dodany 2008-06-09 17:29
Maila dla Waszego bezpieczeństwa  podawajcie drogą ,,prywatna wiadomość". Każdy kto poda maila otrzyma o Nas ankietę do wypełnienia! Z góry dziękujemy za współpracę! Pozdrawiamy Paweł i Marta
Nadrzędny Autor ANGELIKA20 Dodany 2008-06-10 08:35
mam do was takie zapytanie znacie moze jakies wczasy rehabilitacyjne lub sanatorium dla doroslych lub dzieci wszelkie informacje podawajcie na gg moj numer to 7683339 Za wszelka pomoc z góry dziekuje i pozdrawiam
Nadrzędny - Autor ANGELIKA20 Dodany 2008-06-10 17:03
po co przecierz tu nic nie ma
Nadrzędny - Autor Internetcafe Dodany 2008-06-12 19:04
Ze względu na kłopoty serwera www.gery.pl naszą pocztę przenosimy na adres niepelnosprawnicafe@gmail.com
Nadrzędny - Autor Internetcafe Dodany 2008-06-24 11:25
Ponawiamy prośbę o wysyłanie nam adresów mailowych na które będzie wysyłana ankieta w sprawie kafejki przysdtosowanej dla niepełnosprawnych!
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2008-06-25 07:52
A JA tak na marginesie nie widzę sensu  takiej kawiarenki dla niepełnosprawnych.. Trzeba  ułatwić aby każdy niepełnosprawny miał dostęp do  Internetu sam samodzielnie z domu z pracy etc..
Kawiarenki internetowe to już przeżytek.. Dzisiaj wiele normalnych kawiarni restauracji swoim klientom za darmo udostępniają Internet..
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-25 10:50 Zmieniony 2008-06-25 11:02
Z takim wykrzyknikiem na końcu zdania mogę to traktować jako rozkaz w wojsku...:-);-) A druga sprawa, służba wojskowa nas nie obowiązuje... Trzecia spawa to, aby cokolwiek dowiedzieć się na temat ułatwień o urządzeniu kafejki internetowej dla "ON" to w najlepszym wypadku proszę się przez okres miesiąca przesiąść po zastosowaniu blokady w kończyn dolnych na wózek inwalidzki... I proszę pokonywać tym wózkiem piętra bez wind, schody, progi, drzwi, załatwiać wszystkie fizjologiczne potrzeby bez specjalnych uchwytów w toaletach... A sprawa ze sprzętem komputerowym tj: dla niewidomych specjalny zestaw komputerowy z klawiaturą z alfabetem Braille'a... Dla głuchoniemych też istnieje odrębny zestaw itd. itd... Internet udostępniany bezprzewodowy w promieniu 100 metrów od kafejki darmowy.... A tak między nami, uważam również ze internet powinien być usługą "darmową" w pełni znaczenia tego słowa...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-25 11:36
zgadzam sieNORBI  jedna zbarierjest tez wysoka cena lacza internetowego wysoki vat22% zeby miec internet trzeba zrezygnowac z czegos innego--SMUTNE
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-06-25 11:42
Pewnie długo jeszcze tak będzie ,bo telekomunikacja nie ma żadnego poważnego rywala na naszym rynku . Dużo się mówi o wolnym rynku ,ale nic nie robi żeby on był . Więc nasza ' kochana 'telekomunikacja może dyktować ceny . 
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-06-25 13:41
niby sa inne firmy oferujace internet , po promocyjnych cenach ale cena promocyjna trwa okreslony czas a gdy  ten sie konczy to okazuje sie ze placimy nawet wiecej niz w tpsa
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2008-06-25 16:54
Tu nie bardzo masz rację w dużych miastach w Internecie panuje rzeczywiście  konkurencja..  powiedzmy  za 50 złotych  masz transfery od 4 do 8 Mega   (od 500 kB do 1200 kB przy downloadzie )
Ja w zasięgu ręki mam  4 operatorów . Najgorsza oferta jest Neo..
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-06-25 17:20
witam
zgadzam się  z powyższymi wpisami ,
a ja mam internet falami sieci radiowej technologi  HiperLan
w okolicach Warszawy to już dość popularne i tańsze połączenie internetowe , niż z TP , działa bez zarzutu
Nadrzędny Autor Internetcafe Dodany 2008-06-26 08:17
Przepraszam za ten wykrzyknik każdemu się zdarzyć może. A tak w ogóle to chcemy stworzyć klub zarówno z kawiarenką z bilardem i bufetem. plus lotki do rzucania, planszowe gry
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kafejka internetowa przystosowana dla niepełnosprawnych (5339 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill