www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 577) (7176924 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-07 17:36
Również pozdrawiam. :-)))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-08 08:28
Burze huczały wkoło i nie było za wesoło.:-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-07-08 09:04
Witam wszystkich serdecznie w upalny licowy wtorek,zapraszam na mrożoną kawę z sernikiem oraz zimne lody dla ochłody.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-07-08 09:26
Przepraszam, czy mogę herbaty ???? I sernika mam już za wiele ...a lodów było za mało . Nie będę mówił kto, ale ciastko z lodem ????????? to profanacja ciastka ;-)))  Hmmmmmmmmmmm . Sylwek więcej lodu !!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-07-08 09:45
Chciałoby się napisać pozdrawiam ciepło, ale upały. Gdy napiszemy, że pozdrawiamy chłodno, to nie będzie jednak faux pas? :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-08 13:25
Z za markizy pozdrawiamy, choć upały tutaj mamy,
Kawy tutaj My nie chcemy, choć ją Wszyscy wręcz łakniemy.
Zimne picie, litry całe, na upały są wspaniałe,
Rzeczka tudzież bądź jezioro, wody zimnej szukaj w koło.
Bo słoneczko Nam przypieka, woda z ciałka nam ucieka,
Parujemy, jak „bułeczki”, no to wszyscy hyc do rzeczki.
Do jeziorka, pod prysznice, lub zmoczony weź ręczniczek,
I ochładzaj się ochoczo, Inni też swe ciała moczą.
Ściągaj, co się tylko daje, choć uważaj na zwyczaje,
Bo gdy błyśniesz tym i owym, to ludziska stracą głowy.

Moi drodzy, to dla wszystkich "grilujących" się w słoneczku.:-))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-08 13:51
Próbowałam wyjść do skrzynki na listy i się szybko cofnęłam. Żar jak w tropikach, jakbym weszła do pieca, a nad głową znowu mruczą chmury...Kurcze, już lepiej było jak było chłodno. Poważnie:)))))))
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-08 14:16
Droga W-Zetko. U mnie właśnie po grzmiało, była ulewa, ale nadal jest duszno. Czuję się jak „Aborygen”. Gorąco, mokro, lepiąco. Piję „hektolitry” napojów i nic. Ale powietrze po deszczu super.:-))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-08 14:53
W skrzynce na listy, to na pewno gorąco. Dobrze, że się cofnęłaś.  :-))))))))))))

U mnie też gorąco. Przed chwilą padało i była burza, ale duchota pozostała.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-08 15:00
hihi:) dobre.:-)
U mnie pomruczało i poszło bokiem. Z południa idzie druga fala, mam nadzieję, że do 22:00 się wyciszy, bo podobno półfinały się zaczynają. Na takie mecze, to już patrzę, a Wy?
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-08 15:30 Zmieniony 2014-07-08 15:33
U mnie jak na razie spokój. Po grzmiało po raz kolejny, popadało. Jest mniej duszno. Nie patrzę meczów niestety, bo i tak mało co rozróżniam na ekranie. Bardziej słucham muzyki. :-)))) Dużo piszę w komputerze. Muszę się obyć bez programu mówiącego, bo nie nadąża czytać tego, co piszę. :-) To ci dopiero. Syn podarował mi jakiś czas temu program "Mistrz klawiatury", no i się wyszkoliłem.:-)))) A teraz mam za swoje, i lektor wysiadł. :-))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-08 16:45
U mnie w jednej części miasta było gradobicie. Teraz na moim osiedlu znów jest burza , leje i wieje. :-)

Tak oglądałam większość meczy , a dziś też będę oglądała. :-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-08 18:49
U mnie wreszcie pogoda się unormowała. Burza gdzieś odeszła, jakby lekko pochłodniało. Jedynie mnóstwo jaskółek lata w popłochu. Słyszałem, iż jak się pojawiają, to znaczy, że idzie na burzę. Czyżby to tylko cisza przed burzą (ciąg dalszy?). Jednak duszno nadal. Wszystkim miłego spokojnego wieczoru życzę i spokojnej nocy. Śpijcie zdrowo.:-))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-08 19:05
Noooo nie :-( Lidzia, jak u Ciebie taka pogoda to u mnie będzie jutro po jutrze łeeeee :-(

Jak się trzymasz po zabiegu,  wnusia już pojechała czy nadal masz przy sobie małe słoneczko? :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-08 20:31
Żyję, ale w piątek jeszcze powtórka "z rozrywki". :-):-( 
Tak, trochę czasu razem spędzamy. :-))))))))) Przebywanie z  dzieckiem czyni nas lepszymi. Sama czystość, szczerość, miłość...........
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2014-07-09 05:51
A więc tak: w poniedziałek - -tropi, wtorek - lekkie przewietrzenie, dzisiaj środa - zanosi się na poniedziałku powtórzenie. :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-09 20:27
Życzę powodzenia :-) Dzieci są naszym szczęściem iiii :-) :-)
Wkurzył mnie admin. który bredzi - oj obrazi się - trundno mam inne sparwy niech szuka małych dzieci, niech uczy się od dzieci sąsiada jak - nie ma wnuków czy własnych :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 20:37
O tak, od dziecka też można się wiele nauczyć, ale czy potrafimy się do tego przyznać. :-)))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-09 20:59
My tak ale tacy "Kali" nie :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 21:09
Czego się mogą nauczyć ludzie , którym nienawiść do KK przesłoniła wszystko. Już o niczym nie można na forum porozmawiać , bo w większość wątków wplatane są słowa o KK. Mam dość. Już ani rozmawiać , ani czytać się nie chce. :-(
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-09 21:16
Mam to samo :-( Do tego zrobili z tego zabawę i swego rodzaju rozgrywki :-(
Tak jakoś smutno wychodzi, że katolicy wręcz boją się, wstydzą pisać na tym forum i strach się przyznać do swej wiary bo wpadną ci "układni" i dokopią i oplują jakże "empatycznie" :-( WSTYD NIEPEŁNOSPRAWNI - POZWALACIE NA TO :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 21:23
Właściwie to sama za siebie się wstydzę, że do tej pory za mało się sprzeciwiałam. :-(
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-09 21:30
Lidian. Z całym szacunkiem proponuję złożyć wątek o wpływie wiary katolickiej na życie człowieka. To poważna propozycja.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 21:45
Z całym szacunkiem odpowiadam Wuzetko, że Ty również możesz taki wątek założyć skoro wpadłaś na taki pomysł. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-09 21:57
Tak, ale ja się nie czuję pokrzywdzona wątkiem Nachbara. Poza tym chętnie bym poczytała taki przeciwstawny wątek, naprawdę. Zamiast na przykład kłamstw o mnie i wyzwisk ze strony KobietaA. Może by się atmosfera na forum zmieniła? Dobra nigdy za wiele podobno.
Poza tym ja takiego wątku nie założę, bo wierzę inaczej, indywidualnie.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-09 22:01
Ja również nie założę, bo sądząc po wpisach na istniejącym można się spodziewać tego samego. Mam dość.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-09 21:38
Ty pisałas jak "wiara" nakazuje i wg.mnie jesteś aż nad to wręcz pokazowym "modelem" :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 21:47
Aż tak? :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-09 21:57
TAK! :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-09 22:02
:-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-09 06:25
Witam Wszystkich w środowy dzień. Zapowiada się tropik,  jak to określił nachbar. U mnie juź od siódmej rano pełne słońce. Zatem ochładzajmy się czy tylko się da. Słońce jest piękne lecz w umiarze. Wszystkiego dobrego wszystkim. :-))))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-07-09 08:53
Witam wszystkich w środowy deszczowy ale ciepły dzień,zapraszam na kawę z drożdżówką oraz zimne lody dla poprawy nastroju.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 09:15
Mówicie o upałach. Co ja będę miał za 1,5 tygodnia w Hiszpanii. To trzeba być durniem takim jak ja, żeby się tam pchać latem.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-07-09 11:14
Pewnie temperatury w Hiszpani do umiarkowanych nie należą - w tym okresie . Ale będziesz mógł sprawdzić na ile wysoka temperatura ma wpływ na pragnienie ;-) . Gorsze od pragnienia płynów jest pragnienie do mniejszego tłoku . Pewnie tego nie będziesz miał, wiec współczuję ;-))) . Mądry Polak po sezonie i zaoszczędzić można nie tylko na zdrowiu ;-)).
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 11:37
Daj spokój. Tam z tłumem problemu nie ma. Za to w Polsce nad morzem na plaży kiełbasa, kaszanka i chipsy:)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-09 11:40
To menu Ci najbardziej przeszkadza? Może na więcej ich nie stać? A może lubią? Pod koniec ierpnia nie ma juz takiego tłoku i pisku, bo dzieci i młodzież do szkół wracają. Tyle, że morze zimne.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 11:49
Ale ja nie mam nic do ich menu tylko do kultury, aromatyczne jedzenie powinno jeść się w domu.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-07-09 12:23
A w jaki rejon Hiszpanii jedziesz ??? Pewnie jest tam mniej kolejek, ale tylko dlatego, że turyści siedzą w restauracjach ...czy tłoku nie ma ??/ Posiłki w hotelach musisz odstać, rezerwować z rana leżak . Wypoczynek - o tej porze- to ciężka harówa ;-) . Ale ...życzę samych miłych wrażeń :-).
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 12:51
Gdy byłem na Teneryfie kolejek nigdzie nie było, a leżak za 5 ojro masz na cały dzień na plaży.
Teraz 60 km od Barcelony.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-09 13:36
DAJ SPOKOJ ROGAL A NAD POLSKIM MORZEM RYBKI,LODOW,PIWA I GOFROW NIE WIDZIAŁES TYLKO WURST?:-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 14:14
Te gofry, lody, rybki itd. to już nasz koloryt. W sumie przywykłem. Przaśne to wszystko, ale sympatyczne:)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-09 11:37
Czego się boisz? Hotele z klimatyzacją, a życie  tam, gdzie tropiki zaczyna się od plus/minus wieczora.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 11:50
Powiedz to trzyletniemu dziecku:)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-09 13:38
ROGAL PEWNIE W HISZPANII NIE BYŁES ,NP NA MAJORCE A TO TEZ HISZPANIA HOTELE SA PRZYSTOSOWANE DLA DZIECI PEŁNA GAMA ATRAKCJI OD ZJEZDZALNI WYMYSLNEJ DLA MALUSZKOW PO PLACE I PARKI ROZRYWKI.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-09 14:13
Byłem byłem:) i nie tylko tam.
Pewnie, że przystosowane, tylko obawiam się, że mogła odziedziczyć moją nieznośność upałów:)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2014-07-09 12:32
Bać się nie ma czego, to już nie te czasy gdzie Polaka za granicą nie było stać na kupno loda, soku czy czegoś do ubrania . Opcja all to już nie żaden luksus i prawie wszyscy turyści ją mają wykupioną . Ja miło wspominam apartamenty w Chorwacji i nasze pichcenie obiadków . Śniadania rodzinne zajadane szybko, bo trzeba było zająć miejsce na plaży czy kolacje na szerokim balkonie, gdzie przy winie prowadziło się dłuuugie rozmowy . Było klawo :-) . To se ne wrati, ale dobrze jest chociaż powspominać :-).
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-09 15:37
Rogal,
widzę, że wybierasz się do Katalonii w połowie lipca. To mało szczęśliwa pora roku :-) Będzie gorąco. Pozwól, że zgadnę - 60 km od Barcelony Costa Brava - czy to będzie Lorret de Mar?
Koniecznie wybierz się do Barcelony i zobacz: Katedrę Świętej Rodziny (Sagrada Familia) i inne budowle Gaudiego. A poza tym Rambla no i oczywiscie Camp Nou - niesamowite wrażenie.
Koniecznie też wybierz się na wycieczkę do klasztoru Montserrat (ok. 40 km od Barcelony). Ciekawa budowla wykuta w skale. Ale znacznie ciekawsze są wrażenia podczas jazdy (szczególnie autokarem) - córce zaoszczędź niektórych widoków. Jeśli będzie dobry kierowca to długo zapamiętasz emocje.
Zrób zdjęcia. Widziałem tu taki wątek - więc chętnych do oglądania będzie więcej.
Miłych wrażeń i wypoczynku :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-09 21:19
No to na te "upały" proponuję bliskie spotkanie z bykiem :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2014-07-09 21:21
Tym z Pampeluny?
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-07-10 09:24
Witam wszystkich serdecznie w ciepły lipcowy czwartek,zaprszam na kawę z pączkami oraz na zimne lody dla ochłody.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 577) (7176924 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill