www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 581) (7195484 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-07-30 10:58
Witam was Sylwku, Wojtku i Lidusiu. Mniamuśna kawusia. Potowarzysze wam. Bosko tu jest z wami posiedzieć.hehehehe
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-30 11:34
Okropny upał! Jak sobie radzicie?
Sam nie wiem czy lepiej iść na rzekę czy siedzieć w zacienionym pokoju z wentylatorem.
Jest nas czworo to może w brydża zagramy? :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-30 12:14
Idź nad rzekę. Tam na pewno lepiej. A jeszcze jak masz wędki, to już raj. :-))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-30 13:28

>Idź nad rzekę. Tam na pewno lepiej. A jeszcze jak masz wędki, to już raj. :-))))


Masz rację ale nie jestem specjalistą wędkowania. Chociaż słyszałem, że ryby w czasie upałów "tracą apetyt" :-)
Czy to prawda?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-30 14:10
Tu już nie chodzi o złowienie ryby, ale o samą przyjemność moczenia wędki. Uwielbiam to.  :-)))))))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-30 14:23
Jeden lubi ogórki
A drugi ogrodnika córki :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-30 14:56
Przy córkach się uśmiechasz czyli już wiadomo co lubisz. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-30 17:09
Nie ulegam "nowym trendom" :-)
W tych sprawach jestem zdeklarowanym tradycjonalistą.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-30 17:11
A Twoja tradycja to.............? :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-30 17:21
Lidian, jesteś inteligentna i wiesz o czym mówię.
Ale jesteśmy "podsłuchiwani" (Sowa, czy co?) więc wyjaśnię mniej kumatym: nie homo.. lecz hetero... :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-30 17:36
:-))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-30 12:14
Witaj sylwester. Witaj wojtekk.Witaj lidian. Witaj asia025.
A ta naleweczka to z czego?
asia025 na forum radość lepiej wyglada tak :-):-):-):-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-30 12:16
Waldi piwa zabrakło? Wydawało mi się, że tylko piwo lubisz. :-))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-30 19:23
Witajcie z "wakacji" - pięknie, ciepło, lekka bryza, mewy się drą :-)
Jak widzę ci co mieli gdzieś taaam odpoczywać co krok ignorowany mi wyświetla czyli blaga nie wnikam po co :-)
Rogal jak napiszesz, że totalnie się odcinasz od kościoła, kobiety A, straciłeś pracę i przymieracie głodem to się od Ciebie oczepią

Lidzia to moczenie kija to może i dobra terapia dla "nerwowych" i "wściekle zazdrosnych" - takie moje mniemanie ;-)
Sylwuś pozdrawiam i tęsknię za sernikiem i makowcem :-) :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-31 06:52
Witam. :-) Wreszcie się troszkę ochłodziło, co urlopowiczom pewnie nie bardzo się podoba. Jednak dzień lub dwa odpoczynku od upału wszystkim na zdrowie wyjdzie. Pozdrawiam. :-))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-31 10:18
Właśnie wracam od Palikota, mam już broszurkę "Jak przeprowadzić apostazję - krok po kroku", zarejestrowałem się w pośredniaku, a tak wogóle to uważam, że wszyscy kradną i chcę renty wyższej, dużo wyższej, najwyższej, bo mi się należy. A i jeszcze jedno, REWOLUCJONIŚCI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ.
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-31 11:22
Rogal!
Cóż za zmiana i jaki wzniosły Manifest Rewolucyjny. Może założysz Partię MER (Marks-Engels-Rogal).
Podaj nr konta to wpłacę składkę (ponieważ u Palikota mogłeś spotkać Biedronia to nie nazwę jej członkowską) :-)
A dokąd nie dostaniesz pierwszego zasiłku z pośredniaka to możesz liczyć na moje wsparcie finansowe.
Trzymaj się! Jesteśmy z Tobą.

>REWOLUCJONIŚCI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ.


A wersja po czesku to:
Gołodupki hop do kupki :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-07-31 11:29
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny dzień,zapraszam na południową kawę z kupnym makowcem.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-31 14:43
Na kawę nie mam ochoty. Posiedzę przy piwie. Witaj sylwester, wojtekk, rogal.  Cześć.

rogal wreszcie Legia pokazala ze umie kopać piłkę.  Przy rewanżu 3:0 zabraknie- 2karnych i 2 niewykorzystane  - 99% sytuacjie.
no ale to wersjia pesymistyczna :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-31 12:38
Chce zeby mnie wszyscy lubili:-)
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2014-07-31 16:37

>Chce zeby mnie wszyscy lubili:-)


Tusk też by chciał ale ...... :-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-31 11:44
Rogala już powitałem a teraz witam wszystkich.
Właśnie siadam do kawy z lodami. Lody o smaku toffi idealnie pasują do s(ch)łodzenia gorącej kawy.
Pozdrawiam wszystkich i życzę
Miłego dnia :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-08-01 07:24
Witam wszystkich serdecznie w zachmurzony sierpniowy dzień,zapraszam na kawę z kupnymi poczkami.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-08-01 09:31
Kawa wypita i dzień forumowy zaliczony. Się nagadalem aż mnie ręce bolą.  /5/sylwek
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-01 09:41
Witam Was serdecznie. :-)
Miłego i chłodniejszego dnia.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-08-01 12:16
eee.. tam.. niech będzie ciepełko :-))) tylko 2 m-ce w roku ciepełko, reszta to chłód.. Trzeba cieszyć się z ciepełka :-)))
dla ochłody - lody bakaliowe - pyszne!!! :-)
może z kawki zrezygnować?
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-01 12:37
Witaj Kryształku!
Ten jeden dzień nie zaszkodzi trochę chłodniejszy.
A jeśli chodzi o kawę i lody to jakbyś była obok i widziała moje "menu".
Lody bakaliowe - pyszne!!! ale z kawki nie zrezygnowałem. Jedynie było pół dużego kubka ("herbacianego") kawy i drugą połowę uzupełniłem lodami właśnie bakaliowymi. Jeszcze większa pychota :-)
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-01 15:14
Witajcie. :-))))) Kto tu dziś lodami kusi? A to Kryształek. :-)))))) Przez to gorące lato, to po parę kilogramów od lodów nam przybędzie. :-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-01 15:41

>Przez to gorące lato, to po parę kilogramów od lodów nam przybędzie.


A właśnie że nie! Im więcej jem lodów tym mniej ważę. Nie wiem jak to się dzieje.
No i przypomniałaś mi. Idę do zamrażarki coś "podkraść" A kradzione nie tuczy :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-01 16:16
Do sąsiada idziesz?????? :-)))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-01 16:25
Nie, biorę z własnej zamrażarki tylko przymykam oko, żeby nie widzieć, kiedy się okradam. :-)
Tak robią politycy i to działa. Z tą różnicą, że ja nie mam kogo to sam siebie okradam a ich jest dużo i już nie wiedzą kto kogo i na ile.
Oni też przymykają oczy, żeby (przez pomyłkę) nie zaszkodzić sobie lub koalicjantowi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-01 16:32
A już myślałam, że będzie nowa "sensacja" na forum. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-01 17:07

>A już myślałam, że będzie nowa "sensacja" na forum. :-))))))))))))


Wystarczy, że wszyscy żyjemy "w ciekawych czasach" więc darujmy sobie "sensacje".
Wolę się nudzić niż mierzyć się z sensacjami. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-01 17:14
To był żart z mojej strony. :-) 
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-01 17:18
I tak to odebrałem :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-01 17:23
To ok. :-)))))
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-08-01 20:10
Mniamuśna kafusia, mniam mniam lody. Inteligętnie rozmawiacie. Zaje iście  tu jest hehehehe
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-01 20:36

>Inteligętnie rozmawiacie


Nie ma ograniczeń! Każdy może inteligentnie rozmawiać
Chyba, że dla kogoś jest to za trudne :-)
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-08-01 21:36
Dlatego wszyscy sobie z tąd poszli? Nie było z kim rozmawiać? hehehe
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-01 22:59

>Dlatego wszyscy sobie z tąd poszli?


Jeśli już to stąd. Ale nie poszli ci, którzy chcą spokojnie rozmawiać.
Przeczytałem Twoje 64 posty i nie znalazłem w nich żadnych merytorycznych i spokojnych w treści i w formie tekstów.
Jeśli nie umiesz inaczej to trudno. Jedni mogą inteligentnie to drudzy odwrotnie. Tak dla zachowania równowagi?
Więc nie szukaj kobiety A czy innych podobnych jej wichrzycielek aby mieć w nich wsparcie.
Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-01 23:11
Popieram...

>Nie szukaj Kobiety A, czy innych podobnych jej wichrzycielek aby mieć w nich wsparcie.>


To bardzo dobra rada... :-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-08-02 05:38 Zmieniony 2014-08-02 05:44
Ależ Norbercie. Nie zrozumiałeś Asi. Pozwól, że wyjaśnię. Asia już ich znalazła. No tylko popatrz. WojtekK, sam mianował się "Królem nagim", Jego kompan Dyrektor R. no i masz odpowiedź. Komu porzyczkę komu!  Jak to powiedziałeś wojtkuK, cytuję: "gołodupki chop do kupki". Dla potwierdzenia odsyłam do postów wojtkaK - by nie być gołosłownym. A tak nawiasem, to świetna reklama dla Pańskiego biura Dyrektorze R. To forum świetnie się na to nadaje. To tak kwestią wyjaśnienia. Norbercie pozdrawiam, życząc miłego dnia. Może kiedyś jeszcze tu wpadnę, lecz podkreślam kiedyś. ;-)))))))  
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-02 09:23
Cieszę się, że się ze mną zgadzasz Norbercie.
Dziwi mnie tylko awanturniczy ton Zygmunta i Jego brak zrozumienia sensu słów. Nie kuma dowcipów, wszystko odczytuje jako atak na Niego. Niby oczytany a nie rozumie cytatu z klasyki "Król jest nagi". Szkoda gadać - niereformowalny.
Założył sobie wątek "Poranek z Zygmuntem" czy jakoś tak i tam się wita z samym sobą.
A tu wcina się w rozmowy między innych, chociaż nikt Go o zdanie nie pyta.
Pozdrawiam wszystkich w pogodną sobotę.
Chyba trzeba gdzieś wyjść na spacer w miłym towarzystwie :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-02 12:11
Wojtek...
Nie napisałem, że z tobą zgadzam, a jedynie podkreślam mój stosunek do ''kobiety A'' i jej podobnych...
A jeśli chodzi o Zygmunta, to mam o nim swoje zdanie. Był tu już na tym forum przedemną i długo przed ''Kobietą A'' , zna tu dużo osób którzy odeszli z różnych powodów...
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-02 12:29
W odpowiedzi dla: wojtekk

>Dziwi mnie tylko awanturniczy ton Zygmunta i Jego brak zrozumienia sensu słów. Nie kuma dowcipów, wszystko odczytuje jako atak na Niego. Niby oczytany a nie rozumie cytatu z klasyki "Król jest nagi". Szkoda gadać - niereformowalny.<


Jesteś tak zadufany w sobie, czy tak naiwny, iż myślisz, że nikt nic nie rozumie, tylko Ty. Doskonale wiesz kiedy i po co użyłeś tej "opowiastki", i nie pogrążaj się, bo dalej już spaść nie możesz. Właśnie tacy, Jak Wy doprowadziliście to forum na dno. Wstyd patrzeć, jak ludzie potrafią nisko upaść.
Piszesz "awanturniczy", chłopie. Obaj macie tyle jadu, tyle toksycznych słów, że wytrulibyście pół miasta. Umiecie gadać tylko o pierdołach, i jeden drugiemu w d.... włazi na sucho. Tu nikt nie pozostał na tym forum, bo nikt nie może się mierzyć z waszą głupotą. Bijecie wszelkie rekordy.:-(
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2014-08-02 22:41
Zygmunt!
Im więcej piszesz tym bardziej się ośmieszasz :-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-04 19:51

>Jedni mogą inteligentnie to drudzy odwrotnie<


Wg. jakiej skali? Czyjej oceny? To co dla Ciebie "inteligentne" dla drugiego może być durne.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-02 07:30
Witam Was serdecznie i życzę pięknego dnia. Urlopowiczom dużo słonka, a pracującym odrobinę wytchnienia od żaru lejącego się z nieba. Pozdrawiam wszystkich. :-))))))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-08-02 07:57
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny i ciepły sierpniowy dzień,zapraszam na poranną kawę z kupnymi drożdzówkami oraz na zimne lody dla ochłody.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-08-02 09:22
Witam  Wszystkich , innych inteligentnych a szczegolnie kibicow Legii i zycze aby nie przeczytali tytulu w prasie   " Polegii ! Polegli na polu chwaly, boisku Celtiku  (bo kazdy inteligentny kibic wie ze boisko to miejsce chwaly pilkarza)
Tak a propos
Tak wazna rocznica wymagalaby powazniejszego potraktowania przez nawet malo inteligentna osobe, a nie jako haslo w brukowcu "rzez niewinnych baranow w rzezni " ale wymaga to odrobine szacunku do innych osob rowniez a moze szczegolnie "malointeligetnych" a szczegolnie dla tych co polegli !
No to do .......kawy i drozdzowek.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 581) (7195484 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill