www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 623) (7223371 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-03-06 12:06
Witam wszystkich w słoneczny iw miare ciepły marcowy piątek,zapraszam na południowią kawę z drodzówkami z budyniem.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-03-06 21:44
Witajcie .. :-) pora już nie na "kawę", ale.. pogwarzyć można :-)) tylko z kim??? aaa.. pogadam ze sobą :-))) też czasem trzeba..
Sylwester te drożdżówki z budyniem chyba pyszne były.. nie zostało coś na jutro?? :-))
Waldi co słychać na Kaszubach?? W Wielkiej Polsce słonecznie, ale chłodno .. bywało już cieplej :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-03-07 08:07
                        Serwus :-)

>Waldi co słychać na Kaszubach??<


Na Kaszubach czekamy wiosny. Zapewne jak co roku przyjdzie ona do nas później jak gdzie indziej. Wiadomo - północ !
A tak trochę więcej o tym co na Kaszubach opowie piosenka :
https://www.youtube.com/watch?v=w2gdrvY-Mi8
                                         Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-07 08:04
Witam wszystkich i życzę dobrego dnia. U mnie dziś pięknie się dzień zaczął, bo mimo chłodu świeci słonko. :-))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-07 08:10
  To masz dobrze :-)  bo u mnie buro-ponuro. Słońca brak ale jest dosyć ciepło +6*
                         Miłego dnia - Waldi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-03-07 08:17
Jeszcze wcześnie, może i do Ciebie słonko przyjdzie. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-07 20:30
Dobry wieczór i dobrej nocy ;-)
Odpoczywam bo zmęczyłaaaam się tym jutrzejszym świętem ;-)
Dzisiaj zauważyłam różnych panów kupujących zwłaszcza... piwo i kwiatki ;-) :-(

Znajomi zapowiedzieli i wywleką mnie jutro do klubu. Może to taka litość? Może to ja tak widzę. Mniejsza o większość, jak mawia moja pomoc :-)
W zw. z tym oczywiście musiałam poczynić przygotowania, no bo jak przyjadą po mnie to... i odwiozą mnie, to i może jak zwykle ktoś zechce pogadać i posiedzieć tooo... :-)

Chyba jakieś filmy oglądacie w TV :-) No to miłego i do miłego :-)

Aj, z okazji sławetnego DNIA KOBIET wszystkim babom życzę: kasy do bólu, faceta do tulenia i przystojnego oczywiście - jaki się tam Wam marzy ;-)
Muszę (bo się uduszę;)) mój facet był taki o jakim się marzy, a teraz go nie ma :-(
Dobrej nocy.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-03-07 21:20
Baw się dobrze z przyjaciółmi. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-08 17:21
Witam wszystkich. Dziś u mnie piękny dzień. Prawdziwa wiosna. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-09 18:17
Witam, u nas też pięknie wiosennie :-) Dzisiaj zaczęłam nową rehabilitację i dzisiaj nadłamałam paznokieć podczas wciskania się w spodnie z ub. r. :-( przytyłam :-( to, że w biuście nooo o.k. mimo, że żakiety się nie zapną,  ale w łydkach i pupci? ;-) Pa. pa, michałki, pa, pa czekoladowe ciasta:( Wczoraj usłyszałam - to miał być komplement ale dla mnie średni, że chodzę w takim rytmie jak Murzynka. No nic dziwnego jak pupa mi przytyła i taka telewizyjna jest ;-) hi, hi,hi.

Coś na forum cicho, wszyscy się ukryli: ktoś rzuca nożami, a może łajnem i czepia się  jak małpa :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-09 19:21
Tak to już jest, że w jednym miejscu chcielibyśmy aby przybyło

>to, że w biuście nooo o.k.<


A w innym to tylko zmartwienie.

>chodzę w takim rytmie jak Murzynka. <


To Ty taka Czarna Mamba jesteś? Pamiętam jak Gollum chciał Cię w żółtą sukienkę ubrać i abyś dla niego tańczyła.:-)
                                        Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-09 19:23
Nie odkrywaj wszystkich kart :-) ;-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-10 16:57
Witam słoneczka i padalce ;-) :-) Co tu dziś tak cicho i nędznie?! Nie dawajcie się ludziska :-)
Kryształek no pisz, bo wiem, że czytasz! :-) Valkiria, Amalian, Paweł, Elka, Easy... Baśka, Norbert!!!!

Ludzie potraktujcie internet tak jak na to zasługuje: to nie jest realne życie, co wam zależy na różnych bzdetach?!

U mnie dzisiaj prawdziwa wiosna, a właściwie lato :-) Przewspaniałe powietrze, słońce i...
http://youtu.be/W_ZW1mtUP1A
http://youtu.be/bqD0QfIj1Mo
Nadrzędny - Autor tracja Dodany 2015-03-10 23:18

> Witam słoneczka i padalce


Witaj gadzino ;-) :-)

> Kryształek no pisz, bo wiem, że czytasz! :-) Valkiria, Amalian, Paweł, Elka, Easy... Baśka, Norbert!!!!


Cześć stara! Kopę lat! Tylko nick musiałam zmienić, bo wiesz, nie dawajcie się ludziska :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-11 20:15
I co chciałaś osiągnąć? Nie  jesteś: Norbert, Paweł, Basia, Ela, Amalian, Valkiria i Easy...? Ktoś pisał, że to staruszka to Easy.. tyle, że mnie to biega :-) Ja myślę, że jesteś dupkiem :-( wielokropkiem zmiesznym ze staruszką, która nie ma innego miejsca :-( i W-zetą
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-03-11 20:23
Jola11,wyluzuj,poczytaj powoli i zrozumiesz ze to Prawda a Prawda to ...(3 kropki)./5/
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-11 20:32
Niezłośliwie podchodząc do sprawy można tak dedukować, że Prawda, to Racja z T na początku dla kamuflażu czyli Tracja. :-))))))))))
Nadrzędny Autor tracja Dodany 2015-03-12 00:18
Byłaś blisko, ale nie za blisko. Wymień inne słowa, które zawierają trację, może zmień jedną literkę i dodaj jedną sylabę. Albo nie zmieniaj. ;-) :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-11 09:42
Witam Cię Joluś - słodka i urocza jak zwykle ;-)
Całuję rączki i czekam na taniec z finałem...
Nadrzędny - Autor tracja Dodany 2015-03-12 00:20
Z miotłą? MariJolkę trzeba oswoić, ucz się od kaszuby.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-12 07:37
A może ty miotłę weźniesz i odlecisz?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-12 08:50
Gollum, a Ty co tak od rana miotły rozdajesz? Tylko własnej nie oddaj. :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-12 11:02
Hey!
Moja jest dla wyjątkowych kobiet - Ty jesteś wyjątkowa :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-12 11:11
Jak oddasz własną będziesz miał kłopot, ale chętnie pożyczę na dziś, bo w pobliżu lekarza, do którego jadę nie ma parkingu, a na miotle, to wszędzie się da wylądować. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-12 12:00
Tak - do tego jak lekarz będzie podskakiwał to go miotłą przez grzbiet można przeciągnąć, zamieść pod szafę i przez okno wylecieć :D
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-03-12 12:19
I to jest to. To są pozytywne strony posiadania miotły. :-)))))))))))))  Niestety jeszcze jej nie mam więc znikam, bo muszę się do doktorka dostać. Dobrego dnia z miotłą czy bez. :-))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-10 20:02
Witam i znikam. Słabo dziś widzę, bo jak mi po południu okulista oczy zakroplił tak mnie do tej pory "trzyma". Pozdrawiam wszystkich. :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-03-11 07:51
Dzień dobry
Pewnie nie dla wszystkich bo nic się tu nie zmieniło.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-11 09:41
Ale ze mnie gapa:
Witaj Liduś - szmat czasu minął, a Ty wciąż niezmiennie piękna ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-11 12:16
A Ty jak zwykle szarmancki. :-) Fajnie, że znów klikasz. :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-03-11 12:25
też się cieszę, że nadal tu jesteś :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-12 08:49
Witam śpiochy. :-)) Jestem już po części badań i właśnie wróciłam do domu na kawę, a później znów do lekarza. Nieciekawie się zapowiada, bo właśnie zaczyna padać deszcz.  Jednak myślę, że Wasze towarzystwo wprawi mnie w dobry humor i deszcz nie będzie mi " straszny. " :-)))))))
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-03-12 12:27
Nie odnosicie wrazenia,ze gdy sie czyta forum to wstyd byc niepełnosprawnym?

Witaj Lidka,Gollum tez,Sylwek a gdzie ty?:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-12 12:39
Witaj. :-)))) Mnie tu już nie ma. Będę za jakiś czas. Pa.
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2015-03-12 12:50
Oj Lidka Lidka!:-))Chyba przedemną nie uciekasz?;-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-12 12:53
Już tu kiedyś o tym pisałem tylko bardziej "wyraziście" :D
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-03-12 12:58
że co,że ucieka przed supermenami(supersamcami)?:-)))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-12 13:09
Chodziło mi o "wstyd"
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-03-12 13:18
Aha,myslałem ze odnoscie naszej Uciekinierki.:-)
Jednak odnosze wrazenie ze to wstyd a na dodatek do niektorych nie dociera ze ziemia nie jest okrągła pomimo sugestii gawiedzi.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-03-12 14:07
O rozpisały się nam niewiasty,tylko patrzeć jak do kisielu skoczą i za kudły się wezmą.:-)
Gollum ja wysiadam,nikt i nic tego nie przebije,zaraz zaczną sobie wypominac co było pół roku lub rok temu,a juz zaczynało śłonce zza chmur wychodzic ,daj sobie bracie spokoj,Lidka ty tez,szkoda zycia.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 14:13
Easyrider poczekaj jeszcze troche babcia Ulka ,prawda i ta trzecia przecież jeść muszą chociażby szczaw i mirabelki,wiec pójdą.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-03-12 14:17
Jak juz wyzej napisałem,w tym miejscu widac ze wstydem jest byc niepełnosprawnym,starszym czy schorowanym.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-12 16:25
Już jestem. Mam nadzieję, że już nic mi dziś nie przeszkodzi. :-)

>widac ze wstydem jest byc niepełnosprawnym,starszym czy schorowanym<


Niech się wstydzą ci co się nieodpowiednio zachowują. Nie ma odpowiedzialności zbiorowej.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-12 17:27
Wybacz easy.. ale to forum o.n. bez względu na wiek, czyli sama "starość", bycie na emeryturze nie wystarczy mimo, że wiąże się z różnymi chorobami przypisanymi do tego wieku.
Niestety Lidzia gdzie drwa rąbią...
Może ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tą marJolką? Nie rozumiem: pewnie taka durna jestem  :-( ;-)

Tutaj znajdziecie podobizny tych napierniczających się bab i faceta z innego wątku ;-) Walpoz, Wzetka i Staruszka wyglądacie zajebiście :-( ha, ha
https://www.google.pl/search?q=zdjęcia+pijaków&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Q7wBVav0Doy7PcfpgOAM&ved=0CC

Ciepło, słonecznie i bardzo wietrznie :-)
Dobrej nocy :-) za kilka godzin ;-)
https://youtu.be/8x8S5Mgimy0
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-12 17:43

>Może ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tą marJolką<


Nie wiem o co chodzi, ale wpadała tu kiedyś Mariolka, która miała swoje forum nazywało się chyba "U Marioli" albo maclisc. To jedyna Mariolka, która mi przychodzi na myśl. A swoją drogą dawno już tu nie pisała. 
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-03-13 18:01
Chyba pali :-) bo ta :-( tracja o papierosach pisze łeeee, a ja nigdy nie paliłam :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-03-12 18:23 Zmieniony 2015-03-12 18:27

> Nie odnosicie wrazenia,ze gdy sie czyta forum to wstyd byc niepełnosprawnym?


A co mają powiedzieć czytelnicy forum Onetu? :-)

Na poważnie: szkoda, że ten dział zamienił się w paranoję w kilku aktach (kto jest kim, kto do kogo na PW co pisał, kto o kim co wie i nie powie), z pluciem w przerwach, ale w sumie wychodzi że jesteśmy normalni - na niemoderowanych forach (bo tak to w praktyce wygląda), jest tak samo: i tu, i na Onecie. Co w sumie nie powinno dziwić - zakładając, że tu nie piszą żadni zakamuflowani gimnazjaliści, niepełnosprawność sama nie poprawia charakteru.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-12 18:51

>niepełnosprawność sama nie poprawia charakteru.<


Z moich obserwacji wynika, że nie tylko nie poprawia ale często w wielu przypadkach charakter degeneruje. I nie chodzi mi tylko o niepełnosprawność umysłową gdzie niejako z " automatu" to się dzieje. Ale o każdą inną bo wiele osób myśli tak: A dlaczego mi się to przytrafiło? Dlaczego mój status społeczny jest gorszy ? To wszystko rodzi frustracje i potem przenosi się na wpisy tutaj.
Zanim zacząłem pisać  w tym forum udzielałem się na innych forach w tym politycznym. Tam bardzo często dochodziło do ostrych sporów pomiędzy opcjami politycznymi. Posługiwano się kłamstwem, półprawdami ale mimo wszystko był szacunek pomiędzy użytkownikami. Jak tu jest każdy widzi.......
W zasadzie powinienem to jakoś spuentować ale niech każdy sam sobie dopowie zakończenie.
                                                                                     Waldi.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-03-12 19:10

> ale często w wielu przypadkach charakter degeneruje.


Nie lubię stawiać takich założeń - że coś się komuś stało konkretnie przez niepełnosprawność, więc ja bym tak tego nie ujęła (Pan ma prawo do własnego zdania - zaznaczam). Niepełnosprawność to po prostu sytuacja kryzysowa. A kryzys wywołuje reakcje. Różne.

> I nie chodzi mi tylko o niepełnosprawność umysłową gdzie niejako z " automatu" to się dzieje.


O ile kojarzę, część osób niepełnosprawnych umysłowo to fajni ludzie. Nie wydaje mi się, żeby w tym był jakiś "automat".

> Posługiwano się kłamstwem, półprawdami ale mimo wszystko był szacunek pomiędzy użytkownikami


Trochę sobie tego nie wyobrażam, jak można kogoś szanować i kłamać mu jednocześnie, ale to już inna sprawa. :-)

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-12 19:38

>Trochę sobie tego nie wyobrażam, jak można kogoś szanować i kłamać mu jednocześnie, ale to już inna sprawa.<


Odniosę się tylko do tego jednego zdania celem wyjaśnienia. Bo w reszcie tekstu inaczej widzimy te sprawy. Ale to dobrze bo czym byłoby forum bez różnorodności ?
Zatem szanować i kłamać, rzeczywiście szokujące zestawienie. Z tym, że jak to w życiu bywa są pewne " ale". Czyli kłamstwa dotyczyły sytuacji politycznej bądź samych polityków. Co nota bene w tym środowisku nie jest szokujące.  Nie dotyczyły one ( kłamstwa) bezpośrednio osób wymieniających poglądy. Co niestety tutaj staje się normą. To o kłamstwie a o szacunku? Otóż w wolnych chwilach od słownych utarczek potrafiliśmy ze sobą porozmawiać o normalnych zwykłych sprawach. Np. dotyczących turystyki.
                                                           Waldi.
Ps. Proszę nie pisz mi Pan skoro ja nie używam formy Pani. Chyba swoje posty napisaliśmy bezosobowo. O forumowych zwyczajach pisania per Ty chyba pisać nie muszę bo przypuszczam, że je znasz. Być może chciałabyś je zmienić ?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 623) (7223371 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill