www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 625) (7210145 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-16 11:37
Jola mimo, że przeprowadzka i związane z nią sprawy nie jest łatwym okresem, to jednak niesie nadzieję na lepsze zmiany w  życiu. Z całego serca życzę Ci powodzenia. :-))))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-03-17 09:26
Witam wszystkich w słoneczny i ciepły dzień zapraszam na kawę.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-03-17 11:05
Witaj. :-) U mnie dziś też jest piękny dzień. Właśnie wróciłam ze spaceru. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-18 19:47
:-) :-) Dzięki Lidziu. Czy na lepsze nie wiem, ale jest tam trochę rodziny, brak wspomnień itd. Poza tym kupa roboty i tego mi trzeba (oprócz zdrowia) :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-03-19 11:22
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny marcowy czwartek,zapraszam na porannąś kawę ze śmietanką i ciasteczkami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-19 16:28
Witajcie. :-))))  Sylwek późno trochę ta Twoja poranna kawa. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-19 18:54
Eeee tam Lidzia, są ludzie, którzy dopiero wstają :-) i... mają rację :-) Po co od rana tłuc się po mieszkaniu czy domu :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-19 19:01
Tak poza tym: witajcie :-) Dzisiaj złapałam doła chociaż powinnam być chyyyyybaaaa zadowolona (nie ma takiej buźki).

Pogoda o.k. Musiałam iść do swojego lek. iiii... oj Boże... dobra kobieta co powiem to napisze, wypisze i skieruje.... ale :-( No muszę zdalnie (z netu) medycynę skończyć :-(

Facet wszedł bez kolejki, po wyjściu uśmieszki, przeprasza i mi kluczykami od samochodu przed oczami macha :-( żenada: spuściłam go z wodą, czerwony odpłynął ;-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-19 19:29
Gość Cię na furę wyrywa, a Ty go spuszczasz - nic dziwnego, że się rozeźlił :D
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-19 19:45
:-) ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-19 20:13
Dobrze Jola, że na Tobie byle fura nie robi wrażenia. Tak trzymać. Też nie lubię bufonów.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-19 20:22
Nigdy nic nie wiadomo - to mógł być duzy fiat, w kieszeni nokia 3110 (:D) a na szyii łańcuch z odpustu - no i patrzyłas na paluchy - nie było sygnetu z tombaku? :D
Taaaka szansa i zaprzepaszczona - nigdy nie zrozumiem kobiet ;(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-19 20:23
Wystarczy, że zobaczyła puste oczy.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-03-20 15:05
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny dzień,zapraszam na popołudniową kawę z ciasteczkami.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-20 16:49
Też witam, za ciasteczka dziękuję, ale nie: czas stracić na wadze :-) Gadali, że będzie śnieg, a tu słońce tyle, że chłodny wiaterek :-)

Dzisiaj skończyłam rehabilitację i trochę się "zdziwiłam": nie było prądu i zabiegów przez 2 dni. Myślałam, że to jakoś wyrównają, a tu guzik: skierowanie i rehabilitacja niby 10 dni, ale de facto 8 :-( Ba ciekawsze, że jakoś się podpisałam na 10 dni? 0-:
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2015-03-20 20:18
Nie trzeba było podpisywać za te dni,kiedy nie było światła.To nieuczciwe ze strony przychodni.
Jola,nie pamiętam w którym wątku zapytałaś mnie o wschód Polski.Pozwól,że odpiszę Ci tutaj.
Na wschodzie żyje się zupełnie inaczej niż w innych częściach kraju.Nie ma tu przemysłu,a co za tym idzie ludzie żyją bardzo skromnie.Za to powietrze jest czyste i tereny naprawdę ciekawe-jeśli się lubi przyrodę,ciszę.Ludzie są życzliwi,gościnni.Przyjezdnym bardzo się tu podoba.Ja mieszkam nad samym Bugiem,na wsi.Czekamy na bociany,jest ich tu naprawdę sporo.Niewielką kępkę krokusów w naszym ogrodzie dziś obsiadły dziś pszczoły.Trzeba się cieszyć drobnymi rzeczami,z nich składa się życie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-20 20:30
I to jest prawdziwe życie. Bez nadymania się, bez sztucznych biustów i facetów po botoksie, ubranych w spódniczki.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-03-21 09:35
Witam wszystkich serdecznie w pierszym dniu wiosny i zapraszam na poranną kawę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-21 18:31
Witaj Sylwek. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-03-23 09:03
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny poniedziałek zapraszam na poranną kawę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-23 09:05
Witaj Sylwek i witajcie wszyscy. U mnie dziś też słoneczko świeci. Właśnie piję poranną kawę, a za chwilkę mycie okien. Pozdrawiam wszystkich. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2015-03-23 17:55
Lidzia,ja też okna myłam.Myję po dwa,jutro kończę.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-23 17:56
Witam piękne Panie - całuję rączki w ten słonecnzy i wiosenny dzionek.
Sama rozkosz przebywać w tak uroczym towarzystwie ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-23 18:01
I dobrze, że mamy do rozmów tak miłego Golluma. :-)))))))))))

Dobrosiu u mnie mycie okien oznacza to, że ja włączam pralkę z firankami, piję kawę, a mąż okna myje. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-23 18:50
A ja już okien nie myję :0 nie opłaca mi się :-) Umyję w nowym domku :-)
Poza tym witam miłych, nie zawistnych i tak zwyczajnie po ludzku zwykłych :-)
Ciepło, słonecznie, trochę ostre powietrze :-)

Jak widzę komuś normalność i zwiększona liczba forumowiczów przeszkadzała :-(

No cóż trafna uwaga, że z tego powodu jakaś... "granat wrzuciła" :-( No ale większość ich olała inni spacyfikowali. :-) Co jak zwykle wywołało jeszcze większą frustrację :-) i można oczekiwać zmasowanego uderzenia :-(
"Ich" dlatego, że z jakiegoś powodu piszą zawsze w nocy i zawsze jak na forum zaczyna być spokojnie, miło, fruwają ptaszki i kwitną kwiatki ;-) Co jednak jest dziwne, no bo pająki i ropuchy to ma muchy polują chyba.. nie? :-)

Niestety Tadeusz dał plamę i przecenił swoje siły: nie da się z całym światem wojować, zwłaszcza w ten sposób. Nachbar Ci osobiście nie ubliżał to i Ty powinieneś myśleć co piszesz.

A Iota mi zaimponowała :-)

Nie wkurzaj się Lidzia bo moim zdaniem ;-) właśnie w kawiarence tak o wszystkim i o niczym się gada :-)
Poniższa muza pasuje jak ulał :-(

https://youtu.be/wkmwSrroTPs
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-23 18:56
A wkurzyłam się , bo nic o tym nie wiem. :-)))))))))))

Fajny link. Znam w innym wykonaniu. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-23 19:20
O czym "nie Wiesz"? Miła moja forumowiczko chyba kiedyś chodziłaś do kawiarenek i wiesz, że tam przy lampce wina o wszystkim i o niczym "...gadu, gadu" :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-23 19:30
Oj kawiarenki, w czasach mojej młodości, to było popularne. Chodziłam do takiej kawiarenko czytelni , w której spotykali się artyści z całego regionu. Pamiętam jako młoda dziewczyna z wypiekami na twarzy słuchałam co mają do powiedzenia. Oni poumierali, kawiarenki już nie ma, ale miłość do sztuki pozostała.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-23 19:37
Jeszcze gdzie nie gdzie są :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-03-23 19:43
Są, ale ja już rzadziej chodzę. Czasami na bulwar, raczej na piwo niż na kawę. To już nie ta atmosfera. Te czasy oddawała piosenka Jarockiej "Kawiarenki". Pamiętam w liceum potrafiliśmy przy lampce Malagi przesiedzieć parę godzin na "ważnych" rozmowach.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-23 18:14
Tylko Ci pozazdrościć Dobrosiu :-) Bug to wręcz historyczna i "liryczna" rzeka  :-) "Nad Bugiem" - piękna powieść, a może trylogia - ja mam w 3 t. :-)

>Trzeba się cieszyć drobnymi rzeczami,z nich składa się życie.<


I to jest piękne i prawdziwe zdanie, które postaram się zapamiętać :-)
Tak myślę, że może właśnie dlatego, że

>ludzie żyją bardzo skromnie<


to są

>życzliwi,gościnni<


Jak dożyję, (w tym roku to już się nie uda) moim celem będzie odwiedzić Twoje strony.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-03-23 18:29

>"Nad Bugiem" - piękna powieść


Nie słyszałem, nie czytałem ale "Nad Niemnem" to i owszem :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-23 18:56
Oj Tadeusz... :-( "Nad Niemnem" to męcząca lektura szkolna. Jest też "Cichy Don" :-) też piękna :-) Poszukaj dokładniej :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-23 19:05
Nad Bugiem to chyba była książka Smolaka o żołnierzach wyklętych. Raczej niepochlebna. Dokładnie nie pamiętam.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-23 19:08
Ty Lidka mnie czasem przerażasz ;-) Jesteś niemożliwa ;-) :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-23 19:18
Jola nie uwierzę, że Ciebie może ktoś przerazić. Silna kobieta jesteś. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-23 19:25

>Silna kobieta jesteś.<


To wspaniały komplement Lidzia. Na dodatek tak (chyba) sporo osób mnie postrzega. Tyle, że nie jestem silna :-( Zauważył to pierwszy Gollum - stworek bajkowy :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-03-23 19:27
Aj... powinnam napisać: Kaszubka jestem ;-) tyle, że nie...
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-23 19:05
Nie dobiję do dyskusji o tych jakże wznosłych powieściach - nie moje klimaty - ja jak mój nick wskazuje wolę zdecydowanie inną lekturę :-)
Witaj Jolu - sliczna i zwiewna jak zwykle :-) Ściskam i caluję.
Miło jest porozmawiac po prostu - najnormalniej o wszystkim i o niczym bez waśni i wytykania - jak to w kawiarence.
Do tego piekne Panie - i czego chcieć więcej ;-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-23 19:15
Misiu - bez przytyków ;-) lubię każdą powieść, każdy film i muzę byle dobrą :-)
"Zwiewna" to będę za ok. miesiąc ;-) a... co mi tam :-) jesteśmy piękne, zwiewne, romantyczne itd. :-) a panowie z kawiarenki przystojni, młodzi, a zwłaszcza sexi :-)

Filmy najczęściej oglądam po... aktorach, którzy w nich grają :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-23 19:18
No - w końcu jakis komplement dla mnie :D
Nic nie przytykam - po prostu nie lubię tego gatunku. Ogólnie czytam tylko fantastykę - codzienność mam codziennie :D - więc uciekam w fantastykę dla urozmaicenia sobie codziennej codzienności :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-23 19:21
Ja fantastyki specjalnie nie lubię, ale mój ślubny czyta więc się troszkę orientuję. :-)

Braci Strugackich coś czytałeś?
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-03-23 20:39
Dawno temu - jeszcze za komuny - jak zaczęły napływać pierwsze książki tak masowo do księgarni - pojawiła się taka seria Alfa - czytałem Ślimak na zboczu - Strugackich :-)
Uwielbiam serię Stalowy Szczur - Harry Harrison'a, a z ostatnich jakie czytałem jestem pod wrażeniem Igrzyska Śmierci - film cieniutki, ale książka genialna. Oczywiście nie wspomnę o Władcy Pierścieni czy Hobbit :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-23 19:28
I Wesz co... rozumiem Cię bajko Ty moja :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-23 20:40
Wiedzialem Joluś, że kto jak kto, ale Ty mnie zrouzmiesz :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-25 18:54
No to od razu się witam :-) Co tak cicho, też otrzymaliście listy na pv w sprawie Prawdy i Waldi niby z Kaszub?
Piszę "niby" dlatego, że treść, którą do mnie przesłano świadczy jedynie o tym, że na forum jest dobry prowokator, który chce wszystkich ze wszystkimi skłócić :-( Jakaś taka zawziętość, nienawiść i zawiść zionie od tej "osoby" - nicka :-( Mnie osobiście i jak widzę na forum też,  próbuje się wmówić, że "Prawda" to WzK. Pasowała bardzo do Wzet, ale po kilku postach wyszło, że to tylko wielokropek czyli walpoz :-) Kobietka to na 99% staruszka :-)

>Wiedzialem Joluś, że kto jak kto, ale Ty mnie zrouzmiesz<


No cóż, nie bez powodu Harry Potter cieszył się taką poczytnością i oglądalnością :-) Władca pierścieni i coś tam nie dla mnie. "Igrzyska śmierci" widziałam I cz. nawet, nawet, dalszych części nie oglądałam - wolę filmy dające coś do myślenia albo takie prawdziwie "bajkowe" ;-)

Prawdziwa wiosna mimo, że byłam we wiosennym płaszczyku to się zgrzałam ;-)
Ludzi w sklepach do zarąbania...

Jednak "umyłam" okna - za bardzo się "wyróżniały" ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-25 19:06
Witaj. U mnie też wiosennie. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-25 19:18
Oby już tak zostało :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-25 19:24
Niestety zapowiadają zmiany. Mam tylko nadzieję, że na krótko.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-25 19:53
Jakoś tak jestem... obojętna i mi tak jakoś, sama nie wiem :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 625) (7210145 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill