www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 628) (7177350 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-04-14 11:55
Witam wszystkich serdecznie w słoneczną pogidę,zapraszam na południową kawę z ciasteczkami.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-04-14 16:17
W Krakowie równiż pogida słoneczna choć wietrzna - wiaterm mocny i chłodny brrr.
Pozdrowienia dla wszystkich miłośników słonecznej pogidy :D
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-14 18:03
Ty bajkowy "Allo, allo" oglądałeś? :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-04-14 19:28
Owszem, oglądałem, ale w tym przypadku nie mogłem sie powstrzymać - popatrz na wypowiedź tuż nade mną :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-15 16:53
:-) palcówka.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-04-15 17:06

>palcówka<


Zupełnie z czym innym mi się kojarzy :D
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-04-15 17:27
;-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-14 18:01

>te długoterminowe niekoniecznie się sprawdzają.<


dlatego pytam Ciebie - jesteś na miejscu :-)
Tyle, że bez względu (lub z powodu) na pogodę, ja "zachorzałam" :-( Dzisiaj byłam po inny antybiotyk, bo tamten brałam, żołądek mnie bolał i nic nie pomagał :-(
Nooo może w oskrzelach przestało "grać" ale gardło i zatoki nadal bolą :-(

Witam wszystkich ;-) Pogoda w pepitkę :-) słonko, chmury, wiaterek, ale taki ciepły :-) Deszczu brak :-)
Jestem jakaś taka słaba :-( może po antybiotyku?

Miałam też "akcję" ze strony elektrowni :-( Mam licznik na zewnątrz żeby inkasent mógł spisać jak nas nie było w domu. Wychodzę rano, a tu nie ma licznika! W elektrowni mi mówią, że... mam zaległą niezapłaconą fakturę z ub. r.!? Jakim cudem i czyja to wina? Nie mam zaległych z tego roku, a mam z ubiegłego i to tylko na 60 zeta! Zwykle płacę ponad 100 zł. to jakim cudem te 60!? Spokojnie jak na wojnie pytałam - załatwiali szybko i bezboleśnie - ciekawe jak odbiorca winien to robią spore kłopoty do tego montują licznik na jakieś karty! U mnie założyli tego samego dnia licznik, ale inny - elektroniczny!
Chodzi też o to, że ktoś kto zdejmował po cichutku ten licznik był chyba zobowiązany do mnie zadzwonić - poinformować co robi! No bo na tym starym liczniku było jakieś zużycie energii, którego ja obecnie nie mogę zweryfikować - sprawdzić i przyjdzie do mnie f-ra na jakąś kwotę i zużycie - nie koniecznie prawidłowe! To jest info z POK!
Kurde co to za miasto, co to za woj. :-(  Wynika z tego, że mam jakiegoś wroga, który nie może zboleć...
                                                                             
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-04-14 18:06
Jola inhalator bardzo pomaga. Inhalacje z samej soli fizjologicznej.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-14 18:21
Na co te inhalacje! Z samej soli to i nad miską można zrobić :-) ale mnie dusi i trzęsie :-( mam gorączkę. No nie taką żeby nie widzieć głupot, które wypisuje rogal ":-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-14 18:22
Zapomniałam poinformować ;-) z cioci Joli to na razie tylko zapach został ;-) :-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-04-14 18:46
Ciociu Jolu, to dobry znak. :-))) Jeszcze trochę i do zdrowia wrócisz. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-04-14 18:39
Jola jednak te nad miską to nie to samo. Kupiłam inhalator kiedy złapałam wirusa. Pomógł mi bardzo. Łatwiej się oddycha. Zmniejsza obrzęk śluzówki i ją nawilża oraz rozrzedza gęstą wydzielinę.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-15 16:50
Witajcie :-) Pogoda się poprawiła.
Lidzia rzecz w tym, że nie mam kataru, ani kaszlu. Nowy antybiotyk zaczął działać :-)
Ile kosztuje taki nabytek? Może sobie na jesień sprawię :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-04-15 17:26
Dobrze, że jest lepiej. :-)
Ile kosztował, to dokładnie już nie pamiętam, ale coś  ok 200 zł .
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-14 18:38
          Cześć Jolu ! :-)
Nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości pogodowych. Bo dzisiaj to w zasadzie taka jesienna była. Twojej obecnej chorobie to raczej nie będzie dobrze służyć. Może lepiej wykuruj się do końca ( tym antybiotykiem) i potem kwitnąca tu zawitaj ?
Ps.
   Fajny masz ten avatar :-)
                                                         Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-14 18:41
:-) dzięki WzK
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-04-14 22:24
NO NO NO !
KOCHANI WRÓCIŁAM Z WYJAZDU ŚWIĄTECZNEGO I TAK SOBIE CZYTAM CO TU NAPISALIŚCIE.ALE NAJPIERW KRÓTKA RELACJA Z MOJEGO WYJAZDU DO RODZINY.
TAKIEGO PYSZNEGO ŻURKU ANI KARTACZY JAK TAM ROBIĄ TO NIGDZIE NIE POSMAKUJECIE. TE KLIMATY I CIASTA SĄ WYJĄTKOWE !
JAK OBIECAŁAM KRYSZTAŁKOWI I GOLLUMOWI PRZYWIOZŁAM PO PISANCE. SĄ ŚLICZNE, NIEZWYKLE KOLOROWE. POŁOŻYŁAM U MNIE W POKOJU I CZEKAJĄ NA OKAZJĘ ABY WAM PRZEKAZAĆ. :-)
- JOLU - ZAWSZE W CIEBIE WIERZYŁAM I TERAZ CZYTAM ŻE SIĘ CHCESZ PRZEPROWADZIĆ. DUŻO SZCZĘŚCIA I  DOBRYCH SĄSIADÓW CI ŻYCZĘ . A PRZEDE WSZYSTKIM TEGO ABYŚ TAM JAKIEGOŚ PRZYZWOITEGO FACETA POZNAŁA. :-)
- EASYRIDER COŚ SIĘ CHŁOPIE OSTATNIO MIGASZ Z PISANIEM A LUBIĘ CIĘ CZYTAĆ. MOŻE TEŻ WYJECHAŁEŚ ?
- RESZTA EKIPY W ZASADZIE BEZ NOWYCH UWAG. NIC SIĘ NIE ZMIENIACIE A PRZYNAJMNIEJ KILKORO Z WAS BY SIĘ TO PRZYDAŁO.
- WZETKA ALBO KTOŚ Z TWOJEJ EKIPY. MIAŁAM LINKA DO TWOJEGO FORUM ALE GDZIEŚ TĘ LINKĘ ZAPODZIAŁAM. MOŻE PODAJCIE NA NOWO BO LUBIĘ TAM WPAŚĆ I TROCHĘ POCZYTAĆ. PRZYNAJMNIEJ KŁÓTNI U WAS NIE MA .
TO BY BYŁO  NA DZISIAJ WSZYSTKO. CZEKAM NA WIEŚCI CZY DOFINANSOWANIE DO TURNUSU DOSTANĘ I JAK COŚ BĘDĘ WIEDZIE TO DAM ZNAĆ.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-04-14 22:57
Witam
Dziękuję za pisankę :-) - już mi się podoba :-)

Tylko po co te duże litery - niewidomy i tak nie zobaczy, a głuchy nie usłyszy.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-04-15 09:10
Kaszebie Kaszebie prawdziwy po co ci adres do Wzetki ,przeciez nawet dzisiaj pisałes?Alzhaimer dopadł czy brak towarzystwa?Nie trzeba było Monki wywalac co prawde waliła prawdziwą to było by towarzystwo do pogaduszek.Adminka zostawiła tylko post o sporcie i powitanie kryształka,ładnie to tak gosci traktowac?Nie mozna zamykac ludziom ust gdy chca cos powiedziec nawet gdy to cos wykracza poza standart.Idz skleic wierszyk albo dwa albo zdjęcia wklej niektorzy sie ucieszą.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-15 17:32
WzK włącz "ignoruj" na "kobietkę" - bo to i taka "kobietka".
Zdjęcia piękne. "Wierszowanki" też fajne - masz talent. Widzę, że inni dzielnie Ci pomagają :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-15 18:52
            Serwus Jolu :-)
Od dawna ignoruję tę osobę. Nie interesuje mnie ktoś kto posuwa się do fałszerstw.

>Zdjęcia piękne. "Wierszowanki" też fajne - masz talent<


Bardzo dziękuję za uznanie. To zawsze zachęca do dalszych działań. A dla mnie to zabawa która urozmaica życie. :-)
Gdybyś miała ochotę to zapraszam do dopisania kilku strof w tej bajce :-)
                                                                           Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-17 19:10
Witam wieczorową porą w środku postów, a czemu? A temu, że najpierw odp. na posty i 2x w tym samym wątku nie chce "zaśmiecać" ;-)
Niby ciepło, trochę słońca, ale wiatr powiewał niewielki i chłodny. Tak od ok. 18:00 wiatr poszedł spać, cieplej się zrobiło  i wszelakie ptactwo śpiewa, dzwoni, drze się i skrzeczy. Jest jakiś taki ptaszek, który niby śpiewa, ale tak skrzecząco i strasznie głośno (nie wrona).

>to zapraszam do dopisania kilku strof w tej bajce<


WzK podałeś link - kliknęłam, przeczytałam strofkę Twoją, wielokropka i w-zetki. Kilka przeleciałam wzrokiem. Powiem tak: fajne wierszowanki, lubię dobrą poezję, ale to co piszecie tam i Bajka tutaj to nie mój klimat i przykro mi nie jest dla mnie poezją :-( Widać, że Tobie idzie najlepiej i wiesz co i jak pisać :-)
Ponad to mimo, że lubię poezję i ogólnie słowo pisane nie mam talentu, mało tego zawsze miałam problem z gramatyką, stylem... Rymy częstochowskie mogą razić :-)

Przy okazji przeczytałam jeszcze raz post kobietki. Mam taką "ułomność", że przelatuję posty (nie tylko) :-( i w zw. z tym muszę sprostować, bo z dzisiejszego czytania wynika, że Jej chodziło o coś innego:

>zostawiła tylko post o sporcie i powitanie kryształka,ładnie to tak gosci traktowac?Nie mozna zamykac ludziom ust gdy chca cos powiedziec nawet gdy to cos wykracza poza< >standart.<


Rozumiem to tak: Na tym jakimś forum, na którym Ty też jesteś, administratorka to taki nieudany klon Pinocheta i panuje tam dyktatura :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-17 19:32
          Serwus Jolu!
To nie klon   Pinocheta tylko dbająca o kulturę i porządek osoba. A ta kobietka czyli Staruszka123 kiedyś też tam pisała i za to, że podszywała się pod Ciebie chcąc Ci szkodzić została z tamtego forum wyrzucona. Teraz ma o to wielkie pretensje i tutaj pod zmienionymi różnymi nickami swą nienawiść wylewa.
Gdybyś poczytała posty z tamtego czasu to byś wiedział jak chciała Ci szkodzić.
                                                                                        Waldi.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-04-17 19:53
To za dużo dla mnie i współczuję takim ludziom :-(
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2015-04-17 21:33
Wzk nie wiem kto i co pisze u wzetki za mało czasu na wszystko,tylko foty czasem ogladam ale czytajac tu posty kobietki i kiedys staruchy twierdze ze kobietka nie ma 123 lat,inny szyk wyrazow,wiecej uwagi i co najwazniejsze jest nie do konca zorientowana w forumowiczach a starucha nie robiła by takich błędow.kobietka wyraznie nie lubi was-wzetkowiczow,z upodobaniem szczegolnym co do ciebie i wzetki.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-04-15 17:37
Witajcie. Dziś na zachodzie piękna pogoda. Oby utrzymała się długo. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-04-17 08:33
Witam Was wszystkich słonecznie. :-)))))) Zapraszam na pogaduchy przy kawie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-17 09:44
                       Serwus :-)
Swoją poranną kawę już wypiłem, ale gdy wrócę z załatwiania spraw to zabiorę się za następną. Wtedy czas pozwoli na pogaduchy. :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-04-17 10:44
Na zachodzie słonce ale zimno.:-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-04-17 10:46
Witam.
Południowy Wschód - ciepło, ale bez słońca :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-04-17 11:05
Kiedy przez okno zaglądało słonko, to wydawało mi się, że jest ciepło. Prawdę poznałam dopiero kiedy wyszłam z domu i zawiało.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-04-17 13:39
Witam wszystkich serdecznie w zachmurzony dzień,zapraszam na popołudniowąś kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-18 20:40
Witam późnym wieczorem i życzę jak zwykle dobrego wieczoru, dobrej nocy i miłych snów :-)
Proszę wysłuchać ze zrozumieniem :-)
https://youtu.be/obvizJRnezA
https://youtu.be/obvizJRnezA
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-04-20 08:02 Zmieniony 2015-04-20 08:05
Ależ "piękny" pochmurny dzionek :-(
Szaro, ziomno - w sam raz pogoda na przytulanie...

Good dzień 4all
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-04-22 16:29
;-) Lato, lato wszędzie... :-) :-)
https://youtu.be/eaHbjnXItXc
Witam wszystkich, ciepło, słonecznie i pięknie :-)

Nie chce mi się już tyłka podnieść, a tu trzeba trochę doprowadzić do porządku, bo chcę sprzedać to co chyba jednak kocham :-(
Jeszcze nie zrobiłam PITów, też dzisiaj muszę przy tym usiąść. Gdzie ja znajdę takie miasto, w którym skarbówka mi poda to co podał pracodawca do nich? ;-) Miałam robótkę na zlecenie, kasę zainkasowałam, ale od jednego nie dostałam rozliczenia - PIT. Na zlecenie nie odliczają kwoty wolnej to coś tam skapnie.

Powyżej podałam zły link (drugi) miał być ten:
https://youtu.be/y4i4_e7T7Ig
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-04-17 20:14
No i nie myliłem się, SWA działa wg "statutu", który nakazuje bronić "do ostatniej kropli krwi" swoich towarzyszy. Tego można im pogratulować (szczerze!) ale czy fora internetowe to fronty walki? Jak wynika z fragmentu postu Nachbara "nie chodzi o to by złowić króliczka ale by gonić go", tak można wywnioskować z tych słów:

>Ulżyło Wam? To cieszę się, że chociaż w ten sposób okazaliście swoje zainteresowanie tematem


więc nadal apeluję
NIE KARMCIE TROLLA!!!!!!!
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-04-22 16:37
Jestem odmiennego zdania uważam, że należy argumentami, pytaniami itp. udowodnić swoją rację, pogląd. W ten sposób to TY i jakaś tam (nie pamiętam nicku) wychodzicie blado - delikatnie mówiąc. Masz wiedzę, uważasz się za inteligentnego? Ripostuj :-)

To, że Nachbar się "jara" wejściami na stronę nic nie znaczy. Na stronę może wejść każdy bo tytuł jest mylący i bez czytania wyjść, poza tym wątek istnieje bardzo długo. Jak zauważyłam przez pewien czas pisał tam tylko On.
No i znowu nie poszukałam gdzie pisał, że wierzy  Boga :-(
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-04-18 00:41

> Nie karmcie trola .


Dajcie mu pić , najlepiej czteropak piwa :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-04-19 12:31
Witam wszystkich w pogodny dzień,zapeaszam na kawę.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-23 12:58
Witajcie :-) dopiero teraz tutaj weszłam, bo już nie nadążam odpisywać w-zecie :-( I str. cała pomarańczowa i pisze: "w-zetka odpowiedział na posta" ,a ja mam jej dość taki truteń, troll i maruda upierdliwa jest, że starach :-( a pisze, że tak niby już do zaś... OPAMIĘTAJ SIĘ W-ZETKA! NA FORUM WIDAĆ, ŻE JESTEŚ NIEZRÓWNOWAŻONA PSYCHICZNIE DLA NORMALNYCH! :-) :-(
Weź leki i potem pogadamy :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-04-23 13:49
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny dzień,zapeaszam na popołudniową kawę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-04-23 15:02
Również witam. Życzę miłego popołudnia i wieczoru. :-))))))))
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2015-04-24 08:49
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny piątek,zapraszam na poranną kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-04-27 07:46
Dzień dobry. :-) Kawiarenka z gorącą kawą czeka na chętnych. :-))))))))
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2015-04-27 08:44
Witam wszystkich w słoneczny poniedziałek,zapraszam na kawę.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-04-27 09:20
Dzień dobry - czy latte macchiato dostanę? ;-)
Słoneczne pozdrowienia 4all
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-04-27 11:26
Chyba się spóźniłam. Byłam po zakupy. Teraz chwilka odpoczynku i dalej do pracy.  :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-27 21:20
Witam i nie bardzo rozumie niektórych on :-(
Dziś b. ciepło i tak letnio :-)
Jest po 22:00 a ja mam wszystkie okna otwarte - lato wszędzie...
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-04-28 06:57
Wszyscy jeszcze śpią? ;-) Wątpię :-)
Słonko walczy z chmurkami :-) pewnie dziś też trochę popada :-) Letnia pogoda :-)
No to życzę miłego dnia :-)
https://youtu.be/yWgprZu4Hk4
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 628) (7177350 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill