www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 632) (7177311 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-06-23 17:02
Cześć!pusto,głucho jakby wszyscy sie plażowali ale chyba pod parasolem prawdziwe polskie lato się zaczęło.:-)Ojcowie zdrowia od ojca Wam zycze i cierpliwosci,dostałem piekna laurke i własnorecznie kupione skarpetki,piwa mojej latorośli jeszcze nikt nie sprzeda.:-(:-p
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-06-23 17:10
Eeee tam... "plażują" ;-) czekają na... bombę ;-) ale nic się nie zmieni tak w polityce jak i religii. Forum takie więcej starszawe i niemrawe :-( Coś się komuś wydaje, ktoś kogoś udaje, a tu... jak nie wpadnie... no i po zabawie ;-)

Witam easyrider ;-) prawie pewna byłam, że zajrzysz :-)

Ciepło, deszczowo, pochmurnie :-)

Tak w sam raz na Bono lub Elvisa :-)

Bono i... nie Elvis :-)

https://youtu.be/W7OyGcUuc5c
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-06-23 17:15
Oo Bono jest mi blizszy moze przez swoja nature,przez muzyke na pewno ,nawet mam biografie U2 a to wykonanie Summer wine widze po raz pierwszy,dzięki.:-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-06-23 17:36 Zmieniony 2015-06-23 17:40
Dziwne, bo było wielokrotnie nadawane w radiu :-)
A Bono kochał i kocha Elvisa :-)
Jeden z wielu przykładów, a publiczność reaguje jak można było przewidzieć: słyszą Ela krzyczą... Nie.. cisza ;-)
https://youtu.be/h6ZcxSYE5_I
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-06-24 15:02
No to się tak jakby przywitałam i czas się żegnać. Coś tak jakoś nerwowo piszecie itd. :-(
Ciepło, ponuro :-)
Na obiad były pulpety w sosie pomidorowym, młode ziemniaki i zupa kalafiorowa, do tego oczywiście ogóreczki małosolne własnej roboty :-)
No i muza :-)
[urlhttps://youtu.be/uiLKT5rPHBA[/url]
https://youtu.be/EKab0Uu6kFQ
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-07-03 15:31
Nikt już nie je, nie pije i się nie wita :-(

Piękne lato, "...żar się z nieba leje" no to mi się zachciało letniej, zwiewnej sukienki i klapeczków na obcasie. Wszystko było ok. do momentu, gdy zapomniałam myśleć, że idę i skręciłam nogę. W... mordę do tego tą połamaną ze śrubą w środku :-( Cholera jedna boli, ale poczekam bo i tak mam do bólu pisania :-( więc jestem uziemiona w starym miejscu beee :-( a w niedzielę mam pokazać dom do sprzedania :-(

Chyba źle planuję :-( 
Żeby chociaż coś mi się przyśniło, a tu nic nawet mąż - zimą ciągle mi się śnił...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-05 21:00
Witajcie. :-) Gorąco , na forum również. Układam więc na półkach naszej "kawiarenkowej" wirtualnej lodówki lody różego rodzaju. Może pojawi się tutaj ktoś spragniony, to skorzysta. :-)))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-07-05 21:47
Witaj Lidka!
Dziękuję za lody, ale w Centrum Krynicy Zdroju na wprost mojego sanatorium są tak wspaniałe lody, że w kolejce trzeba stać nawet i 20 minut.
Pozdrawiam
Tadeusz
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-05 21:51
Miłego wypoczynku Tadeusz. :-)))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-07-05 21:59
Dziękuję bardzo :-)
"Męczą" nas zabiegami ale trudno :-) Dobrze, że jest gdzie (i z kim) spędzać wieczory. Właśnie minął pierwszy tydzień więc jeszcze dwa zostało :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-05 22:31
Dobre towarzystwo też ma duże znaczenie. Jeszcze raz wszystkiego dobrego . :-)
U nas właśnie zaczyna się błyskać. Może burza przyniesie trochę chłodu. Jest tak gorąco, że jeszcze o tej porze nie ma czym oddychać. Wypiłam już morze wody. Czuję się jak hipopotam.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-07-06 11:41
Jestem w pokoju z Jackiem z okolic Wrocławia, więc mamy info o pogodzie na Zachodzie na bieżąco.
A w Krynicy nadal upał :-) chociaż w pokoju mamy słońce po 17-ej więc spacery zostawiamy na wieczory.
Za godzinę mam obiad więc jest chwila na internet bo na książkę czy audio-booki zupełnie nie ma czasu, dużo się dzieje :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-07 08:17
I u mnie w ostatnim miesiącu tyle się dzieje, że mam zaległości w czytaniu. Obok mnie leżą cztery nietknięte książki.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-08 16:09
Miesiąc? Co to jest - u mnie od dawna

>tyle się dzieje<


że czasem...

Dzisiaj kot... ;-) zrobił mnie w balona :-(

Jak wiecie (i pisałam) jest wiekowy, chory i wybredny. Od 2 dni (znowu) nie jadł, wczoraj "pomiział się" i gdzieś poszedł, jak sądziłam spać.

Jestem przyzwyczajona, że zawsze rano mnie wita, żegna jak wychodzę, domaga się smakołyków itd. Dzisiaj kota od rana nie widziałam, nigdzie go nie mogłam znaleźć... Wiem, że kot idzie "umierać" w ustronne miejsce.

W ten sposób "chłopak" "okichał" firmę i przyszedł szukać i pochować kota. Trwało toooo...

Okazało się, że pan kocur odsunął sobie drzwi do garderoby i w moich "ciuchach" się wyspał i wykurował" - wyszedł głody z pretensjami :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-07-08 18:42
Dzieje się dzieje i życie tak szybko biegnie, że już jesteśmy w połowie roku.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-13 20:18
Sylwek nam zniknął z kawiarenki i wirtualnych słodkości do kawy już nie ma.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-14 08:20
Witam wszystkich, za wcześnie wstałam i teraz chce mi się spać ;-) Pogoda też nastraja raczej sennie :-(
https://youtu.be/DXiNhBB3noQ  ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-14 08:33
Witaj śpiochu. :-) Ja już dziś załatwiłam kilka spraw, a za chwilkę znów wychodzę z domu.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-14 09:03
Pada u Ciebie? Nie jestem "śpioch' bo wstałam, ale teraz to nawet nie chce mi się robić śniadania - no idę,idę do tej kuchni... Powinnam jeszcze iść do lekarza po leki, aleee tak strasznie mi się nie chce wychodzić :-(
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-07-14 09:43
Idz,idz predziutko brak lekow wszystko tlumaczy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-18 07:23
Witam Was. Przyniosłam wirtualne lody i dużo dobrej energii, może kogoś tym zachęcę do rozmowy. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-07-18 08:28
Witaj Lidka!
Czasem czytam Wasze posty ale na pisanie czasu za bardzo nie mam. Wszystko uwarunkowane jest zabiegami, posiłkami a wieczory to już całkiem inna sprawa :-)
Niestety, wszystko kiedyś się kończy i 3 tygodnie minęło. Trzeba wracać do rzeczywistości.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i polecam Sanatorium Lwigród w Krynicy-Zdroju. Bardzo dobrą opinię psuje tylko stołówka a dokładniej menu. Reszta na szóstkę z duuuuuużym plusem.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-18 08:32
Witaj. :-) Najważniejsze, że zregenerowałeś siły i wracasz w dobrym humorze. Pozdrawiam. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-07-18 08:59

> Najważniejsze, że zregenerowałeś siły i wracasz w dobrym humorze.


Co do humoru to prawda ale do sił będę wracał już w domu :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-18 18:11
Za dużo "rehabilitacji" w "Parkowej" czy innej "Zdrojowej" ;-) Jak powiadają sanatorium to krzako-terapia dla emerytów :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-18 18:21
Jola dlaczego smutna minka, jak pomaga w utrzymaniu formy, to na zdrowie każdemu. :-)))))))))) Pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-18 18:38
Bo to raczej takie...żenujące jak starsi panowie, stękający na tych "dancingach" - kule na bok i nogi do lampy do tego się ślinią bee :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-18 18:45
Jak starszy pan ma kasę, to żadnej wady u niego nie widać. Tak przynajmniej twierdzą niektóre "młódki".
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-18 18:53
Eee tam młódki, ja osobiście widziałam panie taaakie.. bez określonego wieku, ale moim zdaniem ok. 40-50+w czarnych kreacjach, wyginające się z wystającymi brzuchami itd.  masakra ;(  Te młódki, o których piszesz to lecą na konkretną kasę ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-18 19:05
:-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-19 07:12
Witam i uciekam - fajny i miły dzień się zapowiada :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-19 10:50
U mnie słonka nie ma, ale jest ciepło. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-20 16:40
Lidzia, ale dzień był ciekawy ( jak dla mnie i u mnie)  :-)

Wczoraj u nas też była "dyskoteka" ;-) Jest światło, nie ma, jest, nie ma :-) Dzisiaj fajny, letni dzień, ale spory wiatr :-( Nie lubię wiatru, a burza mnie fascynuje ;-)

W górach to fakt, że jak się "zbliża" halny to wszyscy "nerwowi" :-(

Pozdrawiam wszystkich oprócz ignorowanych - jak widzę w wątku nie do tego: mamy chyba: w-cecię, kobietkę i prawdę (od dawna) - nno bo 3 ignory :-). Wiele-razy-kropniętego-wielonickowego nie ignoruję bo nadal jest zabawny i taki durnowaty :-) Pisz plaskaty, pisz co ci...

O mało nie zapomniałam: specjalnie napis. hura przez "CH" ;-) Każdy mądry wie, że str. i przegląd. poprawiają ew. błędy :-)  Założę się, że ta "najmundrzejsza" kwoka to mi wytknęła :-) Zapomniała, że wiem, iż ciągle w necie siedzi ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-07-20 19:56

>Lidzia, ale dzień był ciekawy ( jak dla mnie i u mnie)<


Witaj. :-) U mnie też wiele się dzieje. Dni tak szybko mijają. Teraz na chwilkę usiadłam i odpoczywam. :-)
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-07-18 20:08
Jolka ty nie młódka juz przecież więc pewnie w tych czarnych garsonkach balujesz z tym brzuchem,czy tez juz masz to za sobą?;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-23 08:05
Witam. :-) Pogoda barowa więc zapraszam do kawiarenki. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-23 19:19
[usunięte]
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-23 19:32
Witaj.:-) Pierdołami się nie przejmuj. Mnie już głupie gadanie o mnie niektórych forumowiczów nie rusza.
Wirtualny koniaczek chętnie z Tobą wypiję. :-)
Jutro odbieram wyniki i  ......... trochę się obawiam. Może nawet więcej niż trochę. :-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-23 20:06
Trzymaj "pion" będzie o.k. - masz szczęście i Bóg z Tobą Lidzia :-)
"koniaczek" na wszystko dobry ;-) no to na zdrowie :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-23 20:34
Zdrowie. :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-07-23 22:28
no masz...miało być po kieliszku a dwie butelki puste ;-))) . Dziewczyny wiecie co najlepsze jest na kaca??????Dzień wcześniej nie pić ;-) .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-24 12:58
Dziś to dopiero mam ochotę "znieczulić się" koniaczkiem. :-):-(
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-07-24 13:26
Czy to ma związek z Twoimi wynikami badań?
Trzymaj się.
Pozdrawiam
Tadeusz
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-07-24 21:38
Również pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-24 21:46
Lidzia! Żyjesz?! ;-)
Ja właśnie się "znieczulam" ;-)

No i "platfus" mi post usunął - przyczyny - powodu nie znam bo nic nie napisał. Pewnie booo tak, bo może i chce, a niech cię... Nic nie było co by łamało regulamin. "Platfus" to określenie prywatnego detektywa i nazwa dozwolona!! - czyta moderator?

No co tam byłooo... aaa już wiem: "sęp" i "plaskaty" - kogo to obrażało, jaki punkt regulaminu łamało? Platfus nie odpowie bo sam nie wie :-(

Wkleiłam/napisałam też to co napisał "wielokropek" i czego platfus nie usunął ;-): że taki, owaki wielokropek napisał, że "Iota jest samotna bo mądra", że Lidzia ma spadać do rozrywek typu "literki" i że rogal... to coś było związane ze światowcem, o sobie nie wspominałam i o tym napisałam :-)

Psy już ucichły - poszły chyba spać :-) Miły, chłodny wiaterek i... jakiś facet napiernicza chyba w domu, ale okna ma otwarte ;-)

Pewnie ktoś zgłosi ten post, ktoś usunie i w końcu mnie zbanuje - fajnie, że jest ten "ktoś" kto czyta mnie tak dokładnie ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-24 21:54

>Lidzia! Żyjesz?! ;-)<


Żyję i ......... jem jagody (o tej porze!!!!!!!). :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-24 22:00
Noooo chyba Cię zamorduję :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-24 22:07
Nie musisz, te jagody mnie wykończą. Nigdy o tej porze nie jem. :-))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-24 22:15
No to czas zacząć :-) Żaluzje mi wiewają- napierdzielają ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-07-24 22:26
U mnie też wieje. W nocy ma padać deszcz.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 632) (7177311 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill