www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 659) (7175179 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-15 15:38
To włącz komputer, to będą wyświetlać się "emotikonki", proste, no nie... :-p
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-15 15:44
Otóż nie,nie proste, kwadraciki jak były tak są:-D,
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-15 16:09
Bo z ciebie len pachnący... :-) :-) :-p
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-07-16 06:40
Witam wszystkich serdecznie w słonecznie zapowiadającą się lipcową niedziele,zapraszam na poranną  kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-16 07:27
To Sylwester zapewne będziesz cały dzień spacerował po kawie?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-16 10:25
:-) :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-07-17 12:54
Witam wszystkich w słoneczne popołudnie,zapraszam na południową kawę.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-17 12:57
:-) ;-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-07-18 09:52
Witam wszystkich serdecznie w słonecznie zapowiadającym się lipcowy wtorek,zapraszam na przedpołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-18 10:24
:-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-18 10:45
Witajcie :-). Swoją kawę już wypiłem do kawałka ciasta.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-07-19 08:32
Witam wszystkich serdecznie w kolejnym słonecznym dniu,zapraszam naporanną kawę.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-07-22 10:15
Witam wszystkich w ładnie zapowiadający się słoneczny dzień,choć na popołudnie zapowiadają deszcz i burze ale mam nadzieje ze się pomylą,zapraszam na przedpołudniową kawę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-10-25 13:02
Witaj. :-) Zapraszam na kawę. :-)

U mnie dziś leje deszcz. Liście lecą. Typowa jesienna plucha.
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2017-10-25 15:28
Witam wszystki chchętnie przyłączam się do wypicia kawy,u mnie jest pochmurnie ale nie pada deszcz ale to już jesień.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-10-27 09:56
Kawę jeszcze ktoś tutaj pije? Puk puk. Zapraszam. :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-10-27 12:11
Chętnie wypije kawę w twoim towarzystwie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-10-27 12:33
Bardzo mnie to cieszy. Witaj. :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-10-28 12:34
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny lecz w miare ciepły dzień,zapraszam na popołudniową kawę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-10-28 12:39
U mnie strasznie dziś wieje. Zabrakło mi czegoś do obiadu i musiałam wyjść do osiedlowego sklepiku. Myślałam, że mnie przewieje na amen.

Kawę też właśnie piję. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-10-29 13:39
Witam wszystkich serdecznie w deszczową pażdziernikową niedziele,zapraszam na popołudniową kawę ze słodyczami.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-10-29 19:46
O jak ładnie i normalnie,po sylwestrowe mu, serdecznie Cię pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-10-30 12:16
Witam wszystkich serdecznie w słoneczne południe,zapraszam na kawę.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-10-30 12:26
To masz Sylwek szczęście, że u Ciebie słonecznie. U mnie strasznie wieje i chmurzasto. Ale kawę ze smaczkiem wypiję :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-10-30 13:46
Sylwek u mnie też słonko świeci, ale tak wieje, że z domu się wyjść nie chce.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-30 16:43
Hej.
A u mnie piździ jak w kieleckim, drzewa powywalało, a dzisiaj padał deszcz ze śniegiem brrr...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-10-30 17:06
U nas teraz coraz mocniej wieje i padał grad. Jutro ma być lepiej. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-30 17:13
No cóż, jesień się już też kończy - zima tuż, tuż... :-(
Zimę lubię, ale za oknem :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-10-30 17:34
To tak jak ja. :-)))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-30 17:48
Kolejna wspólna cecha :-)
Chyba już kiedyś tu pisałem, że jestem ciepłolubny, a może nie tu... :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-10-30 18:34
Ja z innego powodu tzn ciężko mi się chodzi po śniegu. Zimno mi nie straszne. :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-10-31 13:42
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny dzień przeplatany przelotnymi opadami deszczu,zapraszam na popołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-31 17:56
Sylwek chyba będziesz musiał nową kawę zaparzyć bo ta już jest zimna i przygotuj cukier. Niektórzy piją słodką ;-) ale wcześniej kawy nie miałeś z kim wypić ;-)))

a tak przy okazji:
(może się komuś przyda) z obserwacji i spostrzegawczości i wyciągania wniosków taka dziwna zbieżność.
Znikła J11, pojawiła się Lidian i Kobietka
Nie będę nic osądzał bo znowu im moderator w postach namiesza ;-) . Jest ktoś jeszcze komu mieszają w postach lub piszą za nich jakieś dziwne słowa, włamują się na pocztę itp kosmiczne zdarzenia?
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-10-31 18:16
Oj jatrzysz,jątrzysz Colombo.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-31 18:46 Zmieniony 2017-10-31 18:52
A wyjaśnisz o co chodziło z Twoim przeobrażeniem Sylwestra?

> N/- Autor Kobietka Dodany 2017-10-29 19:46
> O jak ładnie i normalnie,po sylwestrowe mu, serdecznie Cię pozdrawiam.


bo wcześniej napisałaś

> Gdyby tak było od lipca do dzisiaj było by 5000napisanych postów a nie 500.Nic ci to nie mówi?I jeszcze to > przepoczwarczenie po wielu latach pisania Sylwestra,wolałam tamtego,spokojnego wyważonego,a teraz jakby klakier moderatora.

Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-10-31 18:59
Powiedz,co cię to obchodzi? Wyraźnie napisałam "Sylwester',z tego co wiem,ty jesteś Waldemar , więc nie do ciebie były skierowane moje słowa.Jesli Sylwester będzie ciekaw  to się dowie.Milego Halloween.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-31 19:06
Za kogo się teraz przebierzesz?
Wyraźnie napisałaś Sylwester ale tak się składa, że czasami piszę na tym forum z Sylwestrem i jeśli to jakaś poczwara według Twoich słów, to chciałbym abyś otwarcie wszystkich ostrzegła lub zaprzestań oczerniania.
Miłego "Święta Zmarłych" ?.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-10-31 20:27
Nie użyłam słowa poczwara a przepoczwarza,subtelna ale jednak różnica.Przepoczwarzyc może się np.poczwarka w pięknego motyla, więc nie szukaj czegoś czego nie ma.O Sylwestra się nie martw, inteligencji mu nie brakuje i nie potrzebuje adwokata.A ty nie próbuj jątrzyć, kto sieje wiatr.... miłego.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-31 20:47
Ok ;-) Klakierzy moderatorów To piękne motyle. :-)
Tylko nigdzie nie widziałem aby Sylwester poza propozycją kawy i czegoś słodkiego, pisał i chwalił moderatorów,może nie zauważyłem albo w czasie mojej niebytności na forum taki post popełnił?.
a tak dla ścisłości napisałaś przepoczwarczenie a tego oprócz Ciebie chyba ,żaden słownik nie wyjaśni.To a pro po subtelnych różnic.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-31 21:14
To, że próbujesz z kogoś zrobić idiotę nie oznacza, że ten ktoś nim zostanie lub jest, ale jeśłi sądzisz, że tak to się odbywa to sam nim jesteś.

>Tylko nigdzie nie widziałem aby Sylwester poza propozycją kawy i czegoś słodkiego, pisał i chwalił moderatorów,może nie zauważyłem albo w czasie mojej niebytności na forum <


KLIK

Odpowiadałeś na tego posta, no chyba, ze i tym razem za ciebie ktoś napisał :D

>a pro po<


piszemy razem i poprawnie wygląda tak:
a propos

Przyjrzyj się więc najpierw swojej pisowni zanim zaczniesz się doktoryzować nad pisownią innych.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-31 21:37
Gollum to ty sugerujesz jakieś niecne zachowanie, bo w Twojej chorej podejrzliwości tak to wygląda?. Nie rozumiejąc tekstu pisanego sam wychodzisz na idiotę, bo ja nie mam takiego zamiaru jaki insynuujesz Kobiecie.  

> Co nas wkurza .....  lidian  2017-10-25 16:54
> Może to ta sama osoba, która "grzebała" w moich postach co mnie niesamowicie zirytowało, bo posty stały się > własnością dwóch osób z tym, że ta druga osoba nie miała odwagi się ujawnić i pisała w poście z moim nikiem. Obrzydlistwo. :-(((((((((


Nadal twierdzisz ,że to niemożliwe grzebanie w poście i pisanie pod kogoś nickiem??? :-)

Gollum to już dziecinada- czepianie się pisowni, w twoich wpisach bładów jest multum. Ale jak już nie ma się ,żadnych argumentów to choćby patyczek ale za kij może posłużyć. Trzymasz się instrukcji od swego przywódcy Tadzia? :-)))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-31 21:52
To ty bredzisz, czepiasz się, jątrzysz (jak wspomniała kobietka) i próbujesz wywołać dyskusję, awanturę.
Piszesz, że Sylwewter nie wypowaidał się nigdy inaczej niż zaproszenie na kawę, a tym bardziej na tamat moderacji - podałem ci przykład, że bredzisz - czyli próbujesz robić z ludzi idiotów - sam na tego posta odpowiedziałeś więc pytam - czy ktoś za ciebie to zrobił? Świetna wymówka bo wyłapałeś, że Lidce ktoś miesza w postach. Teraz każda twoja niewygodna wypowiedź będzie wypowiedzią przeredagowaną lub napisaną przez kogoś innego - czytaj moderatora/administratora bo tylko oni mają taką możliwość - żenada - jak mówiłem możesz próbować z ludzi robić idiotów, ale to nie tak działa jak ci się wydaje - z tym się trzeba urodzić, powinieneś o tym wiedzieć :D

To ty masz problem obsesyjności, prześladowania i braku zrozumienia słowa pisanego:

>Nadal twierdzisz ,że to niemożliwe grzebanie w poście i pisanie pod kogoś nickiem???<


Pokaż mi gdzie napisałęm, żę to jest niemożliwe.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-10-31 22:14 Zmieniony 2017-10-31 22:34
Gollum to ty bredzisz. Tam była dyskusja o spokoju na forum nie o moderatorach ! Czytaj ze zrozumieniem !

> Teraz każda twoja niewygodna wypowiedź będzie wypowiedzią przeredagowaną lub napisaną przez kogoś innego - czytaj moderatora/administratora bo tylko oni mają taką możliwość - żenada - jak mówiłem możesz próbować z ludzi robić idiotów, ale to nie tak działa jak ci się wydaje


Żenada owszem i to mnie śmieszy, takie tłumaczenie Lidzi a przedtem tak tłumaczyła się Jola11

Sugerujesz, że Lidzia próbuje robić z ludzi idiotów tak jak wcześniej Jola?

że Sylwewter nie wypowaidał się  - piszemy: Sylwester nie wypowiadał się
napisałęm, żę to - piszemy: napisałem, że
na tamat  - piszemy: na temat
Nie zwracaj uwagi innym gdy sam walisz błędy w każdym wpisie.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-10-31 23:43
człowieku idź się leczyć, zwarcasz ludziom uwagę na literówki gdy sam walisz błędy ortorgraiczne.
Proponuję ci zamknąć oczy i pisać - wówczas możemy porozmawiać o literówkach.

Próbujesz wszystko wybieać, wszystko co dotyczy ciebie, nie przyjmujesz krytyki, nie dopuszczasz do siebie postów których ktoś zwraca ci uwagę i ma rację - przykładem jest moje zwórcenie uwagi na twówj post w któym oceniasz "11" i to nie  przebierając w słowach, a potem czepiasz się mnie kiedy ja ją oceniam twierdząc, ze nie mam prawa tego robić. To jest jeden z przykłądó twojego postępowania na forum, mącisz, prowokujesz, a potem udajesz greka, a teraz dochodzi do tego edycja twoich postów bez twojej wiedzy + posty napisane pod twoim nickiem przez inną osobę - lecz się póki czas - choć ja uważam, zę to już za późno.

Na tym kończę tą dyskusję bo już mnie sporowadziłeś do swojego idiotycznego poziomu i osiągnąłeś przewagę w dyskusji - zgodnie ze znanym przysłowiem które już raz ci p

P.S.
Te ostanie (przede wszystkim bo wcześńiejsze rónież) posty jedynie utwierdzają mnie w przekonaniu, ze Tadeusz miał zupełną rację co do ciebie - byłem i jestem pewny, że zaufałem włąściwej osobie.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-01 12:04
Widze że wybuchła dyskusja na mój temat ja nigdy nie chwaliłem moderatora,u mnie niebo zachmurzone ale jest w miare ciepło jak na te pore roku byle byłotak dalej lub nawet cieplej,zapraszam na południową kawę ze śmietanką i cukrem oraz słodyczami i odrobino naleweczki dla poprawy nastroju.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-11-01 12:28

>zapraszam na południową kawę ze śmietanką i cukrem oraz słodyczami i odrobino naleweczki dla poprawy nastroju. <


Z chęcią bym wypił, szczególne tę nalewkę na rozgrzewkę, bo u mnie wilgotno i chłodnawo. Ale za niedługo do auta wsiadam i na cmentarz pojadę, także z alkoholu nici. Ech.... Co za pech..........
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-01 13:16 Zmieniony 2017-11-01 13:33
A z chęcią naleweczki jakiej bym spróbował do słodkiej kawy jak znalazł na te chłody i nastrój nie bardzo wesoły.
Bym zapomniał motylu Sylwestrze jak to określa Ciebie Kobietka gdyby nie Ty to ta kawiarenka tylko z nazwy by kawiarenką była.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-01 13:50
Witaj Sylwester.
Nie bezpośrednio, ale jednak :-), pośrednio tak, przyznałeś rację W z K któy napisał:

W z K napisał:

>Cokolwiek by nie napisać, to jedno trzeba przyznać: Od dłuższego czasu na forum jest spokój. "Urwało" się obrażanie czy inne dyskredytowanie uczestników.


Zatem widać poprawę...<

to jest ewidnenta pochwała moderacji/administracji.

Ty Sylwestrze odpisałeś

>Byle tak było dalej, a będzie dobrze.


na co padła odpowiedź wielokropka:

>Chyba Tyi Sylwester mówicie o innym forum albo jesteście głupi ?<


Czyli był na forum, widział Twój wpis i się nawet z nim nie zgodził

Poza tym nie chodziło w tym całym zamieszaniu o to czy chwaliłeś czy też nie, a o sam fakt TWoich wypowiedzi gdzie to wielokropek stwierdził:

>Tylko nigdzie nie widziałem aby Sylwester poza propozycją kawy i czegoś słodkiego, pisał i chwalił moderatorów,może nie zauważyłem albo w czasie mojej niebytności na forum <


Ta wypoweidź mija się z prawdą bo nie tylko piszesz zaproszenia na kawę, ale od czasu do czasu jednak wyrażasz jakąś opinię, odpowiadasz na posty i o to chodziło w mojej wypowiedzi.
Poza tym nie to było przyczyną zwady, ale zachowanie wielokropka mącącego i szukającego zwady. O to, że czepia się o zachowania/wpisy które sam sam prezentuje - zachowania które w jego wykonaniu są "dozwolone" - innym userom jest to zabronione, uznane za niewłaściwe, niemoralne itp.

Ja do Ciebie Sylwester nie mam nic, nie znam Cię na tyle, aby cokolwiek na Twój temat pisać czy Cię w jakikolwiek sposób ocenić.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-11-01 14:42 Zmieniony 2017-11-01 14:44
Gollum nie kombinuj, nie przekręcaj i nie zaciemniaj. Wielokrotnie Sylwester pisał w odpowiedzi o spacerach, zwierzętach, psach czy kotach i innych. I to doskonale pamiętam, chodziło o TO że nie chwalił moderatorów a To jest zgodne z prawdą i również  On to potwierdził.
Nie ruszyło Ciebie, że nazwałem głupimi WzK i Sylwestra bo ty jesteś moderatorem jak pisałeś.
Mój wpis miał podkreślić odpowiedź Joli11 na mój wpis (który według mnie przeczy spokojowi) gdzie napisała, ze jestem głupi ale moderatorów to nie ruszyło czyli to nie jest obraźliwy wyraz. I można tak określać innych uczestników forum.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-01 17:19
Witam Was i rozglądam się za gorącą kawą, ale widzę, że tylko cicha zostały. O i trochę nalewki zostało na rozgrzewkę. :-)))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 659) (7175179 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill