www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 661) (7175147 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-14 23:43
I pod tym podpisuję się obiema rękami jak to się potocznie mówi.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-15 08:20
Wszystko to prawda, ale nie ma nic zlego, ani nic przesadnego w usuwaniu własnych PW w celach ostrożności bo tej nigdy za wiele - w ramach rozsądku.
Tu nie chodzi o stosunek pracy do zysku, ale o sam fakt, że jest to możliwe, że możliwe jest odczytanie PW przez osoby trzecie.
Poza tym niegdy nie wiadomoc czy stosunek pracy do zysku nie będzie dodatni - na plus dla zysku.
Dla przeciętnego Kowalskiego taka wiadomość jest bez znaczenia, ale dla oszusta wszelkie tego typu informacje jak imię, nazwisko itp. mogą być przydatne - może się okazać, że mamy kredyt :-)

Można o tym dyskutować, przedstawiać argumenty za i przeciw, ale nie w tym rzecz, ta dyskusja się wywiązała bo Liduś zadała pytanie, a kropek oczywiście musiał swoje racje wysnuć, czułby się źle gdyby nie prowokował.
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-15 12:06
Mój ty Rycerzu
:-) :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2017-11-15 21:16 Zmieniony 2017-11-15 21:34

> Dla przeciętnego Kowalskiego taka wiadomość jest bez znaczenia, ale dla oszusta wszelkie tego typu informacje jak imię, nazwisko itp. mogą być przydatne - może się okazać, że mamy kredyt


Z jednej strony nie odmawiam takiemu rozumowaniu racji. Z drugiej jeśli zakładamy już a'priori, że staliśmy się obiektem zainteresowania oszusta, to może nie czyta wiadomości z forum, tylko wykorzystał jakiegoś backdoora i zna zawartość całego komputera. Też technicznie możliwe przecież. A wtedy już jak w piosence Rockwella: Somebody's Watching Me.

> ta dyskusja się wywiązała bo...


Moja część tej wymiany zdań ma z "kropkiem" związek incydentalny. Bardziej chodzi mi o to, że jednak albo w Internecie należy nie bywać / danych nie ujawniać, albo nie ma się co przesadnie niepokoić, że akurat moje/Twoje/Lidii wiadomości czyta "wścibski [cenzurowane]".

(A widziałam już w życiu znajomych, którzy - wychodząc od założenia że należy się niepokoić wszystkim, co jest technicznie możliwe - narobili sobie sami problemów. Bo nikt ich najprawdopodobniej nie śledził, ale dowodów na bycie nieśledzonym nie da się znaleźć, tak jak nie ma dowodów na nieistnienie jednorożców, więc np. dostawałam telefon o drugiej w nocy, że ktoś jest przekonany, że ma w komputerze malware, pomimo że ekspertyza specjalistycznego serwisu nic nie wykryła, i z tego stresu spać nie może...).
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-15 22:15
Wszystko się zgadza, backdoor jak najbardziej, ale żeby wykorzystać tylen wejście trzeba wiedzieć komu, trzeba wiedzieć z jakiego IP się loguje, a do tego wymagany jest najpierw login i hasło danego usera - no chyba, że hack'ujemy całe forum i "czytamy logi" a to już znacznie więcej pracy.
Oczywiście to tylko czysto teoretyzowanie z mojej strony, ja nie mam z tym problemu, nie popadam w paranoję w przeciwnym razie nie byłoby mnie w sieci. Mam świadomość zagrożeń wynikających z przebywania w sieci - po prostu jeśli mogę nie udzielam żadnych informacji na mój temat, informacji któe mogłyby być wykorzystane w niewłaściwym celu.

Forum w końcu jest po to, aby dyskutować, pytać jeśłi mamy jakieś wątpliwości, nie jesteśmy wszechwiedzący, dźwigamy różny bagaż życia co wpływa na nasze postępowanie i to co jeden uzna za przesadę inny uzna za normalość - nie widzę w tym nic nienaturalnego, jeśli mamy wiedzę i możliwość można takiej osobie udzielićodpowiedzi - w końcu takie są założenia forum, dyskusja/pomoc. Nie rozumiem ludzi któzy czerpią przyjemność z podkręcania sytuacji, prowokowania/ośmieszania innych z powodu ich przeczulenia któe niejednokrotnie wynika z wcześniejszych doświadczeń losowych.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2017-11-15 23:14

> Nie rozumiem ludzi któzy czerpią przyjemność z podkręcania sytuacji, prowokowania/ośmieszania innych z powodu ich przeczulenia któe niejednokrotnie wynika z wcześniejszych doświadczeń losowych.


Nie jestem zainteresowana ani prowokowaniem, ani ośmieszaniem - po prostu jeśli już się w dyskusji udzielam, to często po stronie raczej sceptycznej. Poniekąd też dlatego, że mogłabym wyliczyć co najmniej kilka (a może i więcej) incydentów na tym forum, w których ludzie się zwyczajnie sami "podkręcili". A to, że forum zamkną, a to że ja jestem administratorem i działam w złej woli, a to że tu jest "klika trzymająca władzę", a jak się uprzejmie nie zgodziłam, to się ten - dawno już nieaktywny - użytkownik na mnie obraził, że skoro się nie zgadzam, to go najwyraźniej z forum wyganiam, itd.

Niepokój o to, że obsługa czyta PW w celach moralnie wątpliwych ma to do siebie, że nie da się ani udowodnić, że tak jest, ani że tak nie jest. Podobnie jak nie dało się udowodnić ani sfalsyfikować każdego z innych niepokojów, które już tutaj kiedyś widziałam.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-11-15 23:32

>Nie jestem zainteresowana ani prowokowaniem, ani ośmieszaniem<


Wiem i nie Ciebie miałęm na myśli :-) - są tu inni którzy tak właśnie się zachowują.
Co do ostatniego zdania dotyczącego udowadniania to jak najbardziej się zgdzam i dlatego się nad tym nie rozwodzę/nie zastanawiam - było pytanie i padła odpowiedź, a z tej wyniknęła ta dyskusja z któej wyciągniete zostały słowa z kontekstu przez szukających sensacji - jak zwykle :-)

Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-14 23:15
Dokładnie. Nie ma nic złego w dbaniu o swoją prywatność jak również tych którzy nam zaufali.
Każdy rozsądny tak postępuje w obecnych czasach. Nigdy nie wiadomo kto i kiedy posiądzie informacje o nas i do czego te informacje wykorzysta. Internet jest czymś bez czego aktualnie trudno się obejść, ale trzeba korzystać z niego rozsądnie. O całkowitej prywatności w sieci nie ma mowy, ale trzeba, a wręcz należy zachować wszelkie możliwe środki ostrożności - oczywiście bez popadania w paranoję :-)
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-14 23:49
Oczywiście tak. Paranoja spowodowałaby tylko efekt że człowiek bałby się rozmawiać nawet przez telefon choć wiemy że nagrywanie rozmów jest praktykowane.
Skoro zgadamy się we wszystkim nie rozumię w czym problem?.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-15 07:52

>Skoro zgadamy się we wszystkim nie rozumię w czym problem?.<


Nie we wszystkim bo w tym przypadku nie bo ja nie widzę w tym zachowaniu nic paranoidalnego.
W czym problem - w tobie.
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-15 12:04
Przytoczę tu historię opowiedzianą przez tadeuszP.
Ślepemu koniowi zaproponowano udział w Wielkiej Pardubickiej na co on odpowiedział - Nie widzę przeszkód.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-14 22:47
Czyli moderatorzy nie mają dostępu do pw i nie ma co im dorabiać zarzutów o nieuczciwości i potrzebie kasowania pw i tworzenia niepotrzebnych teori spiskowych. Bo taki zarzut tu padł w co ja nie chciałem uwierzyć. I jeśli takie informacje o jakiś zdarzeniach opisanych na pw wystąpiły na forum to tylko jedna z tych dwôch osób mogła je ujawnić pod jakimkolwiek innym nickiem.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-14 23:11
To, że jeden moderator nie ma takich uprawnień nie oznacza, że drugi również.
Nie znasz faktów dotyczących zaistnaiałej sytuacji.
Co do kasowania PW z wrażliwymi informacjami - niekoniecznie swoimi - to nie przesadne tworzenie teori spiskowych, ale zwykła ostrożność i bardzo słuszna ostrożność bo jak pisałem to forum nie jest szyfrowane wiec dostęp do naszych danych jest praktycznie otwarty dla każdogo kot ma o tym pojęcie, a tych jest sporo. To, że nie jest szyfrowane oznacza, że w logach nasze hasła są niezaszyfrowane, nasze logi również nie i kto wie  jak takie logi odczytać zna nasze loginy i hasła - tyczy się to rónież moderatorów i adminów bo ci mają dostęp do tychże logów. Oczywiście nie twierdzę, że moderatorzy mają takowy dostęp do logów, ale nic nie stoi na rpzeszkodzie aby mieli - to zależne jest od administracji.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-14 23:33

> Nie znasz faktów dotyczących zaistnaiałej sytuacji. 


Nie rozpowszechniam żadnych plotek ani innych kłamstw na pw i taka obawa że ktoś to przeczyta mnie nie dotyczy i nie budzi niezdrowych emocji ani oskarżeń.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-15 07:49
Rozmowa z tobą jak rozmowa gołej dupy z jeżem.
Ja o niebie ty o chlebie.
Nikt tu nie pisze o plotkach w PW, ale o tzw. wrażliwych danych, o informacjach o swoich sprawach rodzinnych, zdrowotnych, swoich oraz osób które nam zaufały i o podbnych sprawach piszą do nas na PW - to są informacje któe nie powinny być czytane przez osoby trzecie, a jest to możłiwe więc nie widzę nic niezdrowego w ich usuwaniu z ludzkiej ostrożności - dodam praqwidłowej ostrożności.
Jak widzę tobie nawet gdyby te informacje wbili łopatą do głowy to i tak nie zrozumiesz, albo nie chcesz zrobumieć i to jest bardziej oczywiste bo po co przyznać rację - lepiej jątrzyć, czepiać się bo oboje (i zapewne nie tylko ja i ty) wiemy o kim mowa i do kogo te aluzje - żenada.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-15 11:59
Gadasz jak pokręcony. Czym różni się plotka od informacji że ktoś ma owsiki?
Chodzi o to co już ustaliliśmy ,że moderatorzy nie mają możliwości czytania PW a ty jak zwykle osobiste wycieczki Rycerzu robisz.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-15 12:35
Osobiste wycieczki?
Nie masz takiej wiedzy czy moderatorzy mają taką możliwość czy nie, no chyba, że jesteś administratoraem tego forum lub masz informacje bezpośrednio od administracji iż nie nadali takich uprawnień żadnemu z modów.
To raz, a dwa, nie ja robię wycieczki osobiste, ale to do mnie "przyjechała osobista wycieczka" w postaci oskarżającego postu iż to ja oskarżam moderatorów.
Ja rycerz, może i tak, ale ja staję w obronie kobiety co jest raczej zrozumiałe - przynajmniej dla mnie, natomiast bardziej dziwna jest zajadła wasza wzajemna obrona :D
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-15 21:38
Może nieuważnie czytałeš ale Iota zadała takie pytanie kiedyś moderatorowi i otrzymała ofpowiedź że nie.
To przyjełem to za pewnik. Proste.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-15 22:19
Może nieuważnie czytałeś, ale Iota zadała pytanie Moderatorowi, a nie Moderatorom...
Poza tym powtarzam, że nie pisałem iż oni to robią, ale że mogą to robić w zależności od uprawnień o któych decytuje administrator, który przedziela uprawnienia według własnego uznania. Proste.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-15 23:07
Kolego Gollum czepiasz się słówek. Czytaj dokładniej co kto pisze i nie przekręcaj aby tylko było na Twoje.

>  Iota Dodany 2017-11-14 22:23 Krótka informacja praktyczna: moderatorzy nie mają (nie mieli) uprawnień do zaglądania na PW.


Pewnik jaki przyjmuję jest taki jak powyżej zacytowałem z wypowiedzi Ioty.

Czy mogą ? Nie było to tematem mojego wpisu. Sam twierdzisz ,ze każdy kto ma trochę wiedzy, może. Zapewne moderatorzy też mają jakąś wiedzę.

  moderatorzy nie mają (nie mieli) uprawnień do zaglądania na PW. i jeśli to robią robią to nielegalnie i wbrew uzyskanym uprawnieniom !!! Koniec dyskusji rycerzu
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-15 23:20
Nie czepiam się słówek, ale w przeciwieństwie do ciebie czytam cały tekst i tobie proponuje to samo.

Iota napisałą:

>Wiele, wiele lat temu - chyba koło 2008 roku - pytałam moderatora...


Potwierdził, że nie ma dostępu do PW<
(środkowa część wpowiedzi nie ma tu znaczenia więc ją pominąłem)

Czyli (wyjaśniam sens) pytała moderatora (dodam, że w 2008 roku, a od tego czasu mogło się wiele zmienić)
Iota napisała, że moderatorzy nie mają (i nie mieli) możłiwości na podstawie tego co powiedział jeden z moderatorów, który jak widać w przytoczonym cytacnie napisał wyraźnie Potwierdził, że nie ma dostępu do PW - NIE MA, a nie NIE MAJĄ - to różnica - a to nie oznacza, że wszyscy - odpowiedział Jej jeden moderator i nie musi mieć on wiedzy o uprawnieniach innych.
Co do nielegalnego przeglądania treści prywatnych to nawet w przypadku gdyby mieli takowe uprawnienia to przeglądanie ich byłoby nadużyciem czyli byłoby nielegalne, dostęp do tychże wiadomości możę być w przypadku wyższej konieczności - dochodzenie itp.

Przestań się czepiać i mącić, nie wiesz co piszesz i brniesz w nadal.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-15 23:59
Napisałem już wcześniej . Koniec dyskusji w tym temacie rycerzu. Cokolwiek napiszesz to będzie tylko powtarzaniem swoich bzdur.
Moderatorzy nie mają z urzędu dostępu do PW i na pewno to się nie zmieniło.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-16 00:13
No i powtórzę - rozmowa z tobą to jak rozmowa gołej dupy z jeżem.
Nadal nie rozumiesz sensu napisanego teksu, ale to nie powinno mnie dziwić.
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-16 00:19
Przyjmij ukłony od jeża rycerzu
:-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-11-15 09:06
@Gollum,- proszę skończ już te swoje  wywody na pograniczu "schizy". Paranoicznie oskarżasz innych, a to jednych o "wazeliniarstwo" ( zresztą samemu będąc "wyznawcą" tej substancji. Teraz z kolei oskarżasz Administrację forum o przestępstwo czytania i ingerowania w prywatną korespondencję...

>To, że jeden moderator nie ma takich uprawnień nie oznacza, że drugi również.<


Po prostu przeproś i zamilcz............
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-14 19:42
Lidian nie kłam. Żaden moderator a tym bardziej ja nie grzebał bym w Twoich brudach.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-14 15:04

>więc nie zauważyłam. :-)<


Nie zauważyłaś, ale już oczernić zdążyłaś.... Czy nigdy nie doczekam się zmiany ?
A słowo przepraszam to już całkiem jest nieznane ?
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2017-11-14 15:17
Nie wiem jak inni Poznaniacy ale słowo przepraszam może tu nie wystarczyć.
To by trzeba zgłosić jako molestowanie upss to jakoś inaczej się określa.
;-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-11-14 20:28

>A słowo przepraszam to już całkiem jest nieznane ?<


Rzekł wzór cnót i wszelkiej kultury...
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-14 23:14
Czyli pomawianie moderatorów o czytanie i rozpowszechnianie informacji wyczytanych z pw to pomówienie. Jeśli takie możliwości ma każdy znający się na informatyce to strach cokolwiek a już kody pin do bankomatu :-)  pisać na pw.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-15 11:02
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny listopadowy dzień,w nocy był przymrozek i zero na termometrze,zapraszam na przedpołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami oraz odrobiną swojskiej naleweczki dla poprawy nastroju.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-15 11:55
Ta naleweczka brzmi kusząco ale  tak przed trzynastą można ?
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-16 09:41
Witam wszystkich serdecznie w słonecznie zapowiadającym się dniu,zapraszam na poranną kawę ze śmietanką cukrem słodyczami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-16 09:53
Witaj Sylwek. :-)  Chętnie wypiję kawę w Twoim towarzystwie. :-) U mnie taka mgła, że nic przez okno nie  widać.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-17 15:25
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny listopadowy piątek,zapraszam na popołudniową kawę ze śmietanką cukrem i słodyczami.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-11-17 15:38
Witaj. :-)) Piję właśnie kawę, ale czarną bez cukru. :-)  U mnie dziś ciepło i słonecznie. W słońcu było 15 stopni. :-)))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-18 14:40
Witajcie. :-) U nas dziś bardzo zimno więc chętnie wypiłabym Sylwkowej nalewki na rozgrzewkę, a tu ani nalewki ani Sylwka.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-19 13:00
Witam wszystkich serdecznie w słoneczne listopadowe południe,zapraszam na południową kawę ze śmietanką cukrem i słodyczami.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-11-19 13:42
Sylwek ,- O 13 tej za kawę się zabierasz ? Bo ja za chwilę obiad będę jadł a kawusia później.......
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-19 16:15
Witaj Sylwek, ja dopiero teraz popołudniową kawę wypiję. U mnie znów zimno, wieje i leje.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-11-20 09:36
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny listopadowy poranek,zapraszam na poranną kawę ze śmietanką cukrem i słodyczami.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-20 12:35
Sylwku :-) Ty to masz szczęście :-) U mnie od wczoraj naprzemiennie deszcz i śnieg pada. Strasznie mokro się zrobiło. Ech........ To już lepszy mały mróz byłby.........
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-20 12:57
Co Ty, imienniku musisz uznać poświecenie Sylwestra ,że tu zagląda bo z kawiarenki w Kawiarence bije chłodem jakby ktoś zapomniał zamknąć zamrażarki do lodów a chociaż jego kawa rozgrzewa zmarznięte serca.

Sylwester, zapewne nadrobimy moje kropkowe niedosyty urodzinowe już wkrótce w Twoje imieniny, dlatego jaki trunek Ci zaproponować zamiast Twoich nieodgadnionych nalewek? Bo sposób ich przyrządzania nadal utrzymujesz w wielkiej tajemnicy ;-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-11-20 14:15

>Bo sposób ich przyrządzania nadal utrzymujesz w wielkiej tajemnicy ;-)<


Ano właśnie.......... Ciekawy temat Kropek poruszył.
Proszę Sylwek napisz czy te nalewki to sam robisz? Czy kupujesz "gotowce" w sklepie typu "Soplica"  albo "Krupnik" ?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-11-20 17:48
Lidzia, może po koniaczku?! Na te troski? ;-) :-) Tak jak dawniej :-) Ja nie jetem pamiętliwa, ani mściwa :-) Zapraszam Elę! Olej kropka :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-11-20 17:59

>Ja nie jetem pamiętliwa, ani mściwa :-) <


Rozbawiłaś mnie , jeśli słowa były skierowane do mnie, bo co miałabyś mi pamiętać i za co się mścić. :-)

Właśnie piję kawę, a zamiast koniaku mam czekoladki :wiśnie w likierze. Jeśli byłaby możliwość, to chętnie bym poczęstowała. :-)
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-21 01:02

>J- Ja nie jetem pamiętliwa, ani mściwa :-) <


>> L- Rozbawiłaś mnie , jeśli słowa były skierowane do mnie, bo co miałabyś mi pamiętać i za co się mścić. :-)


Musiała Lidian strasznie naubliżać Joli11 bo ona nawet zemsty się wyrzeka  :-) a Lidian ma krótką pamięć i zapewne dlatego jest zdziwiona ?

Kobiety na pewno muszą być z Wenus bo faceci zazwyczaj nie potrafią  ich zrozumieć, a powyższy dialog potwierdza ,że one same nie potrafią siebie zrozumieć.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-11-21 07:59
I napisał ten co zawsze postępuje zgodnie z zasadami kultury, cnotliwy i bezkonfliktowy, jak zwykle nie mający sobie nic do zarzucenia - kropek?walpoz?WalduśNieKiepski?wielokropek?W z K?
Skoro to tylko kobiety są trudne do zrozumienia to wygląda na to, że pod nick'iem "kropek" kryje się kobieta.

Przestań siać zamęt i prowokować, może wyciągnij swoje archiwalne i bieżące posty - nie tylko z tego forum - byłoby co wyciągać.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2017-11-21 10:34
Przyznaje ,ze ten wpis to drobna prowokacja z mojej strony.
Bo wszyscy doskonale wiemy ,ze to J11 obrażała Lidian jak i innych a właściwie każdego kto tu pisał/pisze.
Nie uważam za prowokację przypominanie wcześniejszych wypowiedzi a za udowodnienie ,ze coś takiego wcześniej było i udowodnienie swoich racji.

Wypisując moje nicki ze znakami zapytania przekazałeś, że masz pewne wątpliwości. Aby ponownie to wyjaśnić (co robiłem już tu wielokrotnie i za każdą zmianą nicka)
potwierdzę że nick walpoz, WalduśNieKiepski, wielokropek oraz obecnie kropek to JA.

Był taki moment, że przestałem pisać na tym forum ze względu na brak reakcji Moderatorów na obrażające innych wpisy Joli11. Wycofała się wtedy grupka osób która skorzystała z zaproszenia W-zetki do pisania na nowym miejscu. Moją decyzję przypieczętowały obraźliwe i kłamliwe wpisy  o mnie nicku wojtekk.

Forum zaczynało zanikać. Gasło w oczach z dnia na dzień. Praktycznie przestało istnieć.Pisała tylko Lidian i Jola11. I nikt z wcześniej piszących nie miał ochoty tu pisać.

Odżyło gdy pojawił się nick Gollum, WzK, Młody(obecnie usunięty jak kilka innych sztucznych tworów).
Dlatego mogę z wielkim przekonaniem powiedzieć, ż dzięki nickowi Gollum czyli Tobie i nickowi W z K czyli Waldkowi z Kaszub ten dział forum czyli Kawiarenka jeszcze istnieje i ludzie nadal w niej  piszą.
I zapewne wiele piszących tu osób może to potwierdzić.

Zastanowiła mnie Twoja piąta wątpliwość i chcę to wyjaśnić, a nie mam pojęcia kto Ci to zasugerował że ja i WzK to ta sama osoba?
Oświadczam Tobie i wszystkim że W z K czyli Waldemar z Kaszub to nie ja. To Dwie inne osoby !!!  Nie mam pojęcia pod iloma nickami On jeszcze pisze i czy pisze. Nie mam również wiedzy czy On jest moderatorem na tym forum jak sugerujesz i na jakich podstawach tak sądzisz?

Potwierdzam ,że według mnie, złym duchem, oszczercą i kłamcą na Tym forum jest Jola11. Która spowodowała ,że Ty również zniechęciłeś się do pisana tu. Nie mam pojęcia dlaczego ta forumowicz/ka tak postępuje, podejrzewam chorobę psychiczną i dlatego lekceważę jej oszczercze wobec wszystkich wpisy. Podejrzewam, że pisała tu wcześniej pod nickami bober,REA,KobietaK  może i barbara33. Ich działanie było identyczne i zabijało każdy temat który tu zaczynał istnieć. Zapewne poznała wiele tajemnic forumowiczów uzyskanych w wiadomościach PW i wykorzystuje to w oszczerczych wpisach pod kolejnymi nickami których tu zapewne utworzyła wiele. Muszę przyznać, ze jak na chorą psychicznie robi to skutecznie. Choć wiele osób obecnie już jej na szczęście nie wierzy i z nią nie pisze to jednak ona nadal to robi i wykorzystuje każdą słabość innych.

Na zakończenie powiem że nie mam nic przeciw Tobie i uznaję i cenię Twoją wielką wiedzę w sprawach technicznych dotyczących komputerów i ich oprogramowania. Ale co do "wiedzy o ludziach" to wielokrotnie się myliłeś i dajesz się łatwo podpuszczać. Jako ,ze jesteś bardzo impulsywny i każdą uwagę traktujesz bardzo serio to podkreślę , ze nie jest moim celem Ciebie deprecjonować a moje wpisy choć czasami prowokacyjne nie mają na celu obrażania, kogokolwiek.
Z forumowym pozdrowieniem Waldemar ale nie z Kaszub tylko z Poznania.

Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-11-21 11:02
Sylwestra do tej pory nie ma, to dzisiaj ja stawiam kawę i nalewkę na wiśniach. :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 661) (7175147 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill