www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Lieratura i czasopisma (6126 - wyświetleń)
- Autor agacior.n Dodany 2009-07-05 18:38
Cześć. Przygotowuję się do rozmowy kwalifikacyjne, abym mógł dostać się na studia. Rozmowa ma sie składać z kilku zagadnień, a między innymi jednym z wątków jest wiedza o osobach niepełnosprawnych w społeczeństwie. Ze szczególną uwagą na: czasopisma niepełnosprawnych, literatura o niepełnosprawnych. niepełnosprawni a sport oraz stowarzyszenia i fundacje działające na rzecz osób niepełnosprawnych. Czy moglibyscie mi pomóc? podac jakieś nazwy magazynów, jakąś literaturę  przedmiotu oraz nazwy, czy strony www fundacji? Z góry Wam bardzo dziękuję.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-07-05 18:45
Wrzuć w google hasło niepełnosprawni. Tam znajdziesz w prosty sposób wiele informacji. :-))
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-07-05 18:55
Ci studenci,wszystko by chcieli miec pod nos podane,zero wlasnej inicjatywy,wkladu,zachodu.
Nadrzędny - Autor agacior.n Dodany 2009-07-05 19:00
no tak, ale co do czasopism to naprawdę nie można ich znaleźć. Zresztą nie uważam, żeby był to dla kogoś problem jak poda nazwę jakiejś gazety. Z książkami i tak poszukam, zresztą trzeba wszystko przeczytać, ale sądziłem, że mi trochę pomożecie, skoro jesteście w temacie... ale jakoś dam radę i wcale studenci nie są tacy źli.. ;D tylko zawsze brakuje im czasu ;D
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-07-05 19:13
Google : czasopisma niepełnosprawni
http://katalog.czasopism.pl/index.php/Kategoria:Niepe%C5%82nosprawni
to tylko jeden przykład a pod tym hasłem jest ich bardzo dużo. Wszystkich linków nie będę podawała.
To nie jest ani trudne ani czasochłonne nawet dla zapracowanego studenta. :-)))))))))

Google: fundacje niepełnosprawnych
itd
Powodzenia
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-05 18:59 Zmieniony 2009-07-05 19:09
Taką mamy teraz młodzież :-(

agacior.n  Mnie nagminnie brakuje czasu. W temacie jestem bo ciągle tu zaglądam i czytam co kto pisze. Co do gazet czasopism czy książek dla ON mam zero informacji. Nie czytam tego i nie mam pojęcia o tych wydaniach. Jak czego potrzebuję szukam w internecie lub tu na forum. Poza tym jest moc innych for dla ON. Myślę, że jednak powinnaś sama poszukać da Ci większą satysfakcję i lepsze wiadomości.... Piszę szczerze nie złośliwie :-)

Wrzuć Informator - Przewodnik osoby niepełnosprawnej. Tu powinno być więcej podtematów.
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2009-07-05 19:06
OK,pomoge Ci,z czasopism chetnie czytam Twoj Styl,Poradnik Domowy,regionalny tygodnik,zeby byc na biezaco,lubie tez plotkarska,ale luzna gazete Zycie na Goraco.To,ze jestem niepelnosprawna nie znaczy,ze mam jakies specjalne gazety czytac.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-05 19:06
Nie jest taka zła :::::-)
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2009-07-05 19:13
Jasne,ze nie jest zla,bylam w piatek na koncercie,obserwowalam wspaniala mlodziez,doskonale sie bawili,bylo tez sporo osob niepelnosprawnych i ich sprawnych przyjaciol,to bylo bardzo budujace dla mnie doswiadczenie moc obserwowac,jak zmienia sie podejscie do niepelnosprawnosci.Oczywiscie nie dotyczy to starszej grupy spoleczenstwa,jedno babsko tak sie gapilo na moje palce u nogi,ze sie wkurzylam,zdjelam klapki i podnioslam noge pod same oczy babska,zeby sie moglo dokladnie przyjrzec owym palcom troche krzywym.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-05 19:13
Dobrosia i tak jesteś lepsza ode mnie. ja wogóle nie czytam gazet za to uwielbiam powieści literatury nie tylko "babskiej" ale historyczne czy też przygodowe. To samo jest z TV. Na wyjazdówka jak brakuje mi czym zająć czas kupuję z "Życia wzięte" Nie cierpię prasówek.
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2009-07-05 19:17
Znam Z zycia wziete,tylko jakos trudno mi uwierzyc,ze te historie sa z zycia wziete.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-07-05 19:21
A kij tam byle coś tam z sensem było napisane :-))))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Lieratura i czasopisma (6126 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill