www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Bariery - Autobusowo - Tramwajowe (Strona 3) (45139 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-08-23 05:09
koko-zieloneoko,ja juz dawno pisalam,żebys sie ode mnie odczepiła i jakos ci to nie wyszło, nie potrafisz to czego oczekujesz .
czapka5 juz załozyłeś jeden wątek do wywallania ludzi z forum moze zostaw ten od barier(,które tak soobiie umiłowałes i załóż następny, najlepiej osobny dla każdej osoby,taka wirtualna esbecka teczka dla każdego!
Nadrzędny - Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-23 06:42
Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-22 22:01  maltabar -jesteś głupszy lub głupsza jak ustawa przewiduje .A ustawa przewiduje że głupota sięga dna jak głupoty piszą mądrzy ludzie bo ty maltabar jesteś najmądrzejszy lub najmądrzejsza i napisze Ci krótko ODWAL SIĘ ODEMNIE

TERAZ JUZ CHYBA NIE POWIESZ ZE TY TEGO NIE PISALAS KOKO
OBRAZASZ MALTABAR I INNEYCH A SAMA SIE ROBISZ ANIOLEM KTORY SIE ZRYWA ZE SNU PO TESTACH
WIEKSZYCH BREDNI TO JA JESZCZE NA TYM FORUM NIE CZYTALEM
JUZ WIEM DLACZEGO TAM CHODZISZ
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-23 15:00
CZAPKAA5...
Jak Wy piszecie bzdury na temat barier i o samej Koko-zieloneoko, to w końcu można stracić panowanie nad sobą, a to słowo "odwal się" to podkreśla a jeśli chodzi o ban...  To polecam Ciebie aby zbanowano...I to na pierwszym miejscu... A Jeśli chodzi o moją reputację, to nie obawiam się o nią, a tacy jak Ty CZAPKAA5 nie mogą mi nawet do kostek podskoczyć...
Nadrzędny Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-23 15:46
JADE NA WYCIECZKE ROWEROWA A TY CO BEDZIESZ ROBIL CWANIAKU
MOZE CI DO KOSTEK NIE PODSKOCZE ALE PODJADE HA HA HA
Nadrzędny - Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-23 06:43
BERETKA TYLKO NA TAKICH PRZYJACIOL CIE STAC (bez znaku zapytania )
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-23 07:09
Ciekawe, czy czapka5 doda koko do tej listy osób do zbanowania,za mieszanie w wątku i obrażanie innych, to oczywiscie pytanie retoryczne
Nadrzędny - Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-23 07:23
BERETKA MIOTA SIE BO TRACI POPULARNOSC
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-23 07:32
on znajdzie równych sobie, juz ma:koko i gruszkę, szkoda pisać,to towarzystwo wzajemnej adoracji w laniu wody i biciu piany,szkoda słów!
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-08-23 07:51
Brawo Maltabar,bardzo mi się spodobały Twoje dzisiejsze posty zwłaszcza ten o esbeckich teczkach tylko,że wiesz jak to jest: napluj............w oczy a powie,że deszcz pada.Pewnie adresat tych postów obróci je na swoją korzyść.Nie rozumiem jednego jak można ziać taką nienawiścią do drugiego człowieka.Ja odczytałam post CZAPKAA5 na temat braku klamek w tym wagonie jako napisany w tonie szyderczym ale pod adresem PKP-e a nie ON.Bo wogóle uważam,że to skandal wypuścić w trasę taki wagon.A na miejscu tych ludzi to podniosłabym raban przed wejściem do tego pociągu a nie po fakcie bo gdyby nie zgodzili się na użytkowanie takiego wagonu to ktoś by musiał zareagować.A po przyjeżdzie na miejsce to już tzw.musztarda po obiedzie.A może PKP-e myślało,że niepełnosprawni mają w kieszeni klamki?
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-08-23 08:44
I TU CZAPKA MA RACJĘ Zapłata za usługę to zawarcie umowy ktos z PKP powinien ponieść konsekwencje,za jej niedodtrzymanie
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-23 15:02 Zmieniony 2009-08-23 15:09
CZAPKAA5...
<BERETKA TYLKO NA TAKICH PRZYJACIOL CIE STAC (bez znaku zapytania )>
A kogo masz na myśli???
Nadrzędny Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-23 15:47
JUZ WYCHODZE Z DOMU I JADE W PLENER A TY CWANIAKU :-)
Nadrzędny - Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-23 15:48
TO TY NIE WIESZ WSZYSTKO WIEDZACY PREZESIE HA HA HA
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-24 13:44
CZAPKAA5
Może wyjaśnisz mi z czego ty się tak wyśmiewasz... Czy z tego że jestem prezesem??? Tak, jestem prezesem i Ty jesteś za mały "pionek" aby zmienić to... Musisz sie nauczyć wiele, wiele, wiele rzeczy aby mi dorównać...
Nadrzędny Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-24 19:56
GDYBYS POMYSLAL TO BYS TAK NIE PISAL
PO PIERWSZE NIE ZNASZ MNIE A PO DRUGIE NIE ZAPOMINAJ ZE PIONEK DAJE MATA
NIE ZACZEPIAJ MNIE
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-24 17:55
CZAPKA5 .....

Nie zadzieraj nosa
Nie rób takiej miny,
Nie udawaj Grekaaa
Zmień sie lepiej zmień
........... itd itp

piosenka Czerwonych Gitar....... Czasem warto coś sobie przemyśleć.....
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-08-24 19:34
I znowu mamy przykład na to kto się tu wywyższa.Czapka5 trochę pokory-wszyscy już dawno wiemy,że jesteś sobie prezesem i nie musisz nam ciągle o tym przypominać.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Bariery - Autobusowo - Tramwajowe (Strona 3) (45139 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill