www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Strony Internetowe- Prywatne Waszych Dzieci (3966 - wyświetleń)
- Autor kajas Dodany 2009-08-28 13:53
witam. Czy znasz stronkę moich synów ? Jezeli nie to serdecznie zapraszam www.otostrona.pl/bracia-sieliccy jest tam zakładka Galeria Autystyczna. Czy uważasz że jeste to dobry sposób na rozpowszechnianie wiedzy na temat Autyzmu ???
Moje linki:
http://nasza-klasa.pl/profile/22582894
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-08-28 14:41
uważam że nasza klasa nie służy temu by rozpowszechniać objawy chorób a po to by mieć kontakt z ludźmi których się zna
Nadrzędny - Autor kajas Dodany 2009-08-29 21:24
chyba ktoś tu nie umie czytać i nie rozumie komunikatu !!! pytałam o stronkę moich dzieci a link podałam dodatkowo... POZDRAWIAM ;-)
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-08-30 13:21
albo ktoś myli  strony nasza klasa ze stroną dzieci bo jest podana strona nasza klasa a nie dzieci
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-08-30 19:05 Zmieniony 2009-08-30 19:40

>bo jest podana strona nasza klasa a nie dzieci


Jest również podana strona dzieci: http://www.otostrona.pl/bracia-sieliccy

Chociaż ja szczerze mówiąc nie rozumiem, po co pytając o stronę dzieci, wklejać link do swojego profilu na NK - przecież strona dzieci jest w tym poście najważniejsza. Tym niemniej, autorka robi jak chce.

PS. Przy okazji - nie mam zainstalowanego Flash Playera więc nie mogę stwierdzić jakich filmików używasz, Kaju. Na wszelki wypadek przypominam jednak, że jeżeli umieszczasz coś na swojej stronie, to powinnaś mieć na to zgodę (albo sam to stworzyć). Tak na wszelki wypadek. ;-)

Z uwag merytorycznych do strony: jako filologowi rzuciło mi się w oczy m.in. użycie "nie chętnie" (powinno być: niechętnie) oraz "nieulegają (powinno być: nie ulegają), czy konsekwentny brak dużych liter, który jest miejscami dość... kontrowersyjny (choćby na podstronie "dlaczego". W przypadku strony internetowej poprawność jest dość ważna, chyba że stronę piszą same dzieci, ale o to 4-latków ani 6-latków nie podejrzewam. :-)
Pod innym kątem - zastanów się czy nie chcesz umieścić aktualności z leczenia chłopców. To ryzykowne, bo jakoś odbiera prywatność (chociaż w moim poczuciu taka strona w ogóle ją trochę odbiera), ale być może przemawia do ewentualnych darczyńców bardziej niż suchy apel (takich są tysiące, a dzięki wiadomościom z frontu można się nawet z dzieckiem zżyć). Nie namawiam jednak zbyt usilnie, bo tak jak mówię, jest to coś za coś.

Edit: wielokrotne rozwijanie posta i jeden głupi błąd pisowni
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-08-30 20:01
BOGINKO DZIĘKUJE ZA LINK DO STRONY
HM STRONA - BEZ KOMENTARZA
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Strony Internetowe- Prywatne Waszych Dzieci (3966 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill