www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Czemu mamy znosić kogoś takiego jak bluengal? (14006 - wyświetleń)
- Autor pannaktoś Dodany 2009-09-02 20:02
Pytanie jak w tytule. Czemu musimy znosić kogoś tak "nie"znośnego?
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-09-02 20:06
pannaktoś a dlaczego mamy znosić Ciebie? To pytanie jest bez sensu jednak odpowiem. Bluengel jest taka sama jak my wszyscy i ma prawo tu być i pisać tak samo jak my.
Nadrzędny - Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-09-02 20:38
pannaktos PISZ ZA SIEBIE
MNIE NA TYM FORUM NAWET czapka5 NIE PRZESZKADZA A WIEKSZEGO OD NIEGO FANATYKA JESZCZE NIE SPOTKALEM
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-09-05 07:26
pannaktos pisz tylko w swoim imieniu,"musimy to liczba mnoga ja się pod tym nie podpisuje,i nie zyczę sobie ,zeby ktos się za mnie wypowiadał
Nadrzędny Autor pola01 Dodany 2009-09-06 08:43
Bo tacy ludzie są w życiu, więc i nic dziwnego, że na forum.
Trzeba się przyzwyczajać i hartować, bo z jadem i  kłamliwym dopowiadaniem można się spotkać wszędzie, ale najlepiej to ignorować i już, o czym już była mowa.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-11-16 13:25
Pannaktoś. Jeżeli się kogoś nie znosi, to można z forum odejść lub nie pisać. Chciałabym abyś uściśliła swoje pytanie, bo nie wiem o kim myślisz mówiąc "my". Jeżeli miałaś na myśli siebie , to ok, a jeżeli mówiąc to wypowiadałaś się za wszystkich forumowiczów, to mnie z tego wyłącz. Ja nic nie mam do Bluengel, a nawet powiem więcej - często się z nią zgadzam.
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-11-16 16:03 Zmieniony 2009-11-16 16:07
Panna,czy nie panna-czy Ty w ogóle wiesz co piszesz poczytaj posty Bluengen i dopiero się wypowiadaj.
Nadrzędny - Autor pola01 Dodany 2009-11-16 17:08
No właśnie poczytajcie, poczytajcie. Panna ktoś na pewno czytała i stąd ten temat.
Bronicie i bronicie, aż nóż się w kieszeni otwiera. Bo akurat nie wiem, czy bronienie chamstwa jest dobrym wyjściem. Po prostu blue coś tam upodobała sobie co niektóre osoby i o cokolwiek by nie pytały, zawsze jedzie jadem i chamstwem.
Proszę bardzo przykłady, skoro radzisz czytać, choć zapewne panna ktoś na pewno czytała też do siebie takie.
Kilka, bo nie mam czasu ani ochoty na takie głupoty, ale już tak to razi i ta jej obrona, że muszę napisać, że na moje posty ZAWSZE z jej strony dopowiedzenia, złośliwości.

http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?tid=2974
Autor bluengel Dodany 2009-05-13 21:43
(nieuzadniona złośliwość i chamstwo)

http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?tid=3124
Autor bluengel Dodany 2009-06-24 18:53
(odpowiedzi w google nie było)

http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=84871;rvl=1#pid84871
Autor bluengel Dodany 2009-08-28 10:18
Absurdalne wymyślenie, że ja pisałam o kimś chorym na raka i że ona blue coś tam wie lepiej niż lekarze, u których leczyła się ta osoba.

http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=92283;rvl=1#pid92283
Autor bluengel Dodany 2009-11-09 16:21
zupełnie bez sensu i nic nie wnosząca odpowiedź, to po co w ogóle taka?
(zwłaszcza, że wybór - o co ktoś pytał - czy chce się podać czy nie ten symbol - jest!
i nie wiadomo, czy jest ważne i do czego, tego pytająca osoba chciała się dowiedzieć)

http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?tid=3481
sama autorka skomentowała bezsensowność odpowiedzi i dobrze!

To tylko kilka przykładów, a odpowiedzi były zawsze takie w tym stylu. Złośliwość, chamstwo, dopowiadania, a  zero odpowiedzi na temat i konkretu. To po co w ogóle?
Wiele miałam problemów i pytań i ZAWSZE BEZ WYJĄTKU odpowiedzi bez odpowiedzi, jedynie ze złośliwością.

Forum jest od pytania i radzenia się, tutaj raczej nie powinno być osób, które tak reagują na każde pytanie.
Jak nie chcesz, nie odpowiadaj, ale po co wysnuwanie wniosków z kosmosu i złośliwości? Ma ktoś wybujałą wyobraźnię, niech pisze bajki, a nie dopowiada kłamstwami, co ktoś inny myśli czy pisze. Nie chce się komuś odpowiadać, niech milczy, jak nie ma nic do powiedzenia na temat.
Jak komuś przeszkadza, że ludzie pytają i dyskutują, to co robi na forum? To jest główne pytanie.
Nadrzędny - Autor pannaktoś Dodany 2009-11-16 17:15
Dziękuję Ci Poluś że dajesz odpór. Jednak ja kończę raz na zawsze działalność na tym forum. Zbyt wiele mnie to kosztuje.
Nadrzędny Autor pola01 Dodany 2009-11-16 17:23
To jest właśnie przykre, że przez takie osoby człowiek boi się o coś pytać, bo zaraz zjedzie.

Uciekanie nie jest jednak dobrym wyjściem. Odpisywanie też, bo emocje mogą ponieść, jak chyba Tobie przy temacie wyżej/niżej...
Najlepiej ignorować, jak ktoś się odzywa bezsensownie i bezcelowo.

Forum jest pomocne, przez niektóre osoby nie ma co uciekać, czasem jest potrzeba zapytać o coś i na szczęście są tutaj też inne osoby z podobnymi problemami, co potrafią odpowiedzieć na temat bez jadu i pretensji, że się pyta.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-11-16 20:21 Zmieniony 2009-11-16 20:45
Tym razem mam wątpliwości bo z ciekawości przejrzałam te posty. Naprawdę nie znalazłam w nich nic złego.
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-11-16 20:32
Pola1,a może podasz posty w których bluengel doradza i podaje różne wiadomości pytającym,a jest ich mnogo.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-11-16 20:47
siwek znasz powiedzonko? " Jak chcesz psa uderzyć kij zawsze znajdziesz" Wolę nie szukać guza u panny ktoś czy Poli...
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-11-16 21:14
Znam to i wiele innych.Zresztą ja tam wolę Wasze towarzystwo,niż wdawać się w dyskusję nie wiadomo z kim i w sprawach które mnie bezpośrednio nie dotyczą.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-11-17 14:12
Coś takiego... Bluengel się naraziła, bo co??? Nie głaszcze po główce, nie mówi kochana to dranie ... W kilku zdaniach pozwala spojrzeć na problem, sprawę z realnego punktu widzenia. A, że on jest może i twardy to lepiej . Nie zawsze musisz się z nim zgadzać, ale twierdzić, że Bluengel jest nieznośną, kpiącą, twardo stąpającą,ale patrzącą realnie na możliwości petenta - zadającego pytanie ' Co jeszcze mogę wyciągnąć ?...'Jest faktem:) . Dziewczyna pokazuje czego nie mamy... A nie mamy wiele: oprócz włosów, zębów, humoru  itp, itd ... dość często wiedzy, że tego tak nie da się załatwić, że tobie to się nie należ, że są wypadki  które mogą o to się ubiegać, ąle ty ... lepiej się zastanów, bo tak trzeba . Kurde, ale nakadziłem, ale nie przejmuj sie za bardzo Blu i daj nam patrzeć z innej perspektywy. Bądź sobą .Teraz już spadam i  idę coś zjeść, ale nie wirtualnie :-) . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-11-17 14:54
Amalian-bardzo dobrze = 3+ z odpowiedzi-popieram i wiele jeszcze można by dodać.
Nadrzędny Autor jolik_ Dodany 2009-11-17 16:55
  Niektóre osoby - sprawne i niesprawne, zdrowe i chore - mają szczególnie roszczeniowe podejście do życia. Uważają, że są biedne, nieszczęśliwe i pokrzywdzone ... i wszystko im się należy. Szukają więc wszędzie przyczyn swoich niepowodzeń, bo winni temu są wszyscy oprócz nich samych. I jak to w życiu, na swej drodze spotykają różnych ludzi: obojętnych na ich "los", bezkrytycznie przytakujących im (i to są ich "przyjaciele") oraz takich, którzy realnie oceniają rzeczywistość (i to są ich "wrogowie").
  I tu się kłania kultura osobista takich osób ... No cóż, kultura osobista świadczy o nas, to własnym zachowaniem reprezentujemy siebie. Forma naszego zachowania i wypowiedzi świadczy o człowieku - kultura osobista to taki nasz „wewnętrzny głos”, który mówi nam jak zachować się w danej sytuacji. Kulturalne zachowanie oznacza, że coś sobą reprezentujemy.
  Podsumuję jednym zdaniem: Kultura osobista to tak jak godność osobista, albo się ja posiada albo nie.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-11-17 18:07
Dlatego klikam z wami bo głaskanie po głowce mnie wkurza. Wolę was i wasze zdania Jolik, amaliana, siwka, malty, lid, eligiusza, rogala i wielu wleu innych. Brakuje mi tu szczerbatego :-(
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-11-17 18:24
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-11-17 18:27
powodzenia :-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-11-17 18:42
siwek znajdź go ,proszę
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-11-17 18:54
pomóż mu w poszukiwaniach jak ci tak na nim zależy
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-11-17 18:57
pomogłabym ,tylko jak?
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-11-17 18:57
razem go szukajcie
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-11-17 19:24
Ale gdzie?
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-11-17 19:29
?
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-11-17 19:42
WSZĘDZIE GDZIE DZIURA
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-11-18 14:14
MIAŁEM NADZIEJE IŻ ZNAJDĘ NA TYM FORUM SPRZYMIERZEŃCÓW W WALCE Z GŁUPIMI PRZEPISAMI ADMINISTRACJI A TYM CZASEM SIĘ POMYLIŁEM LECZ MOJE STARANIA I PRACA NIE POSZŁY W ZŁYM KIERUNKU W WIADOMOŚCIACH DZISIAJ PRZECZYTAŁEM O ORZECZENIACH BYĆ MORZE W KOŃCU SKOŃCZĄ SIĘ KOMBINACJE I TAK NAPRAWDĘ DOSTANĄ CI CO NAPRAWDĘ POTRZEBUJĄ POMOCY OD PAŃSTWA MAM TEŻ NADZIEJE IŻ POPRZEDNIE ORZECZENIA NAWET NA STAŁE ZOSTANĄ ZWERYFIKOWANE I PONOWNIE STANĄ OSOBY KTÓRE MIAŁY ORZECZENIA NA KOMISJE LEKARSKIE A WTEDY ZOBACZYMY KTO MIAŁ RACJE TAK NAPRAWDĘ TO ZNAM LUDZI KTÓRZY KORZYSTAJĄ OD PAŃSTWA OD WIELU LAT W TAKI CZY INNY SPOSÓB SOBIE KIEDYŚ POZAŁATWIALI I TERAZ SIĘ ŚMIEJĄ LUB SIEDZĄ POD SKLEPEM I PIJĄ PIWKO ZDAJE SOBIE SPRAWĘ IŻ POSTY MOJE SĄ CZYTANE PRZEZ ADMINISTRACJE RZĄDOWE  I MAM NADZIEJE ŻE TYM PROCEDEREM COŚ ZROBIĄ WYSYŁAJĄC TEGO POSTA WŁAŚNIE DO CIEBIE MYŚLĘ IŻ TEJ SPRAWIE ZABIERZESZ POWAŻNY GŁOS
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-11-18 17:25
123456 CZY MÓGŁBYS SPRECYZOWAĆ DO KOGO PISZESZ TEN POST
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Czemu mamy znosić kogoś takiego jak bluengal? (14006 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill