www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Pan Jan szuka pracy! (3161 - wyświetleń)
- Autor Rabbeat Dodany 2009-11-28 15:29
współfinansowany z PFRON i funduszy Urzędu miasta hahaha - to wypisywanie takich pierdół wymaga dofinansowania? Pewnie pisał to znakomity znawca tematu doradca zawodowy typu "hmmm no nie wiem jaką by Pan mógł podjąć pracę skoro prawie w ogóle Pan nic nie widzi" z jakim miałem do czynienia. Dodać należy że te 10% pracujących to osoby zupełnie zdrowe posiadające jedynie stosowny papierek na podkładkę i nawet gdy ten odsetek wzrośnie do satysfakcjonującego wszystkich poziomu średniej europejskiej to i tak przy naszym orzecznictwie będą to sami zdrowi, a Ci co naprawdę potrzebują wsparcia pozostaną ze swoimi 650zł miesięcznie na przeżycie. Ja mam 27 lat bardzo dobrze znam komputer i pracy jak nie mogłem znaleźć tak nie mogę i nie wierzę już, że się to zmieni jak widzę kto ma praktycznie równoznaczne z moim orzeczenie o stopniu niepełnosprawności z tytułu utraty wzroku, a np. jeździ samochodem i sprawnie sie porusza, bo są takie przypadki i to nie odosobnione!

Pytanie do redakcji - dlaczego nie mogę zamieścić komentarza bezpośrednio pod artykułem? System wymaga ode mnie jakiegos logowania, którego wcześniej nie było, a login i hasło z forum nie przechodzą. Gdzie ewentualnie mam założyć konto, żeby móc obnażać niektóre z bzdur jakie zamieszczacie?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-11-28 18:54
Rabeat ;-a jak tu wszedłeś skoro nie mogleś się zalogować ?

>Pytanie do redakcji - dlaczego nie mogę zamieścić komentarza bezpośrednio pod artykułem? System wymaga ode mnie jakiegos logowania, którego wcześniej nie było, a login i hasło z forum nie przechodzą. Gdzie ewentualnie mam założyć konto, żeby móc obnażać niektóre z bzdur jakie zamieszczacie?>


Powyższego Twego postu nie komentuję bo nie ma o co.
Nadrzędny Autor Rabbeat Dodany 2009-11-29 19:52
Chyba napisałem wyraźnie, że chodzi o logowanie, które wyświetliło mi się po próbie dodania komentarza bezpośrednio pod artykułem czego do tej pory nie było. Na forum wszystko działa ok.

Nikt nie karze Ci komentować zresztą powyższy komentarz również był zbędny. Ja po prostu nie lubię czytać takich wydumanych artykułów o niezwykłych możliwościach jakie to niby mamy, a rzeczywistość i tak potem weryfikuje. Mogliby lepiej pieniądze na co innego przeznaczyć niż na niewiele warte publikacje. Dla mnie to czysta propaganda niczym ta znana z filmów i opowieści o PRL.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Pan Jan szuka pracy! (3161 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill