www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / PKP nas zauważa (Strona 3) (62821 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-09-01 17:40
Widziałam ten filmik.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-09-01 20:04
Ja też ogladałam.
Nadrzędny Autor megan85 Dodany 2010-09-07 06:37
UWAGA !!! :-) Witam, jestem studentką UEK w Krakowie i pisze pracę magisterską na temat "RYNEK PRACY ORAZ CZYNNIKI DETERMINUJĄCE ZATRUDNIENIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH". Poniżej podaję linka do ankiety. Bardzo proszę o wypełnienie i z góry dziękuje ;-)
http://www.ankietka.pl/ankieta/46828/rynek-pracy-osob-niepelnosprawnych.html
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2010-09-07 15:53
Lidian napisała o wiadomym użytkowniku

>gdyby nie było takich krzykaczy jak on


A niech sobie krzyczy, tylko dlaczego na tym forum krzyczy pod kilkoma nickami?

>Nie znamy Norbiego na tyle, żeby wiedzieć co już mu się udało zdziałać


Ależ w sieci  "przedstawia się" na lewo i prawo i ochoczo zamieszcza "swoje dokonania"...

Czy kopiowanie i wklejanie tych samych tekstów, gdzie tylko się da, można nazwać działaniem na rzecz osób niepełnosprawnych? A pisanie postów jako rzekomo inne osoby, odpowiadanie na własne posty, wychwalenie samego siebie - jak to nazwać?
.
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2010-09-17 20:04
Jolik.
Co ty za głupoty wypisujesz, że prawdopodobnie ktoś występuje pod kilkoma  nickami? Zapewniam Cię, że nikt z sugerowanych przez Ciebie osób nie występuje pod kilkoma nickami. Lepiej niech stowarzyszenie przyjaciół integracji zajmie się ściganiem tych co są odpowiedzialni za usuwanie barier a nie ludzi piszących i wskazujących co trzeba zmienić na lepsze.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2010-12-01 23:38
Nadrzędny Autor Łukasz i Marcin Dodany 2011-01-25 20:05
Uprzejmie prosimy Cię o wypełnienie ankiety, która pomoże nam zrozumieć Twoje potrzeby i być może  w przyszłości pomóc odpowiedzieć na nie w konkretny sposób. Ankieta dotyczy Twoich potrzeb socjalno-mieszkaniowych.

Dziękujemy z góry.

http://www.ankietka.pl/ankieta/52874/dostosowanie-przestrzeni-mieszkalnej-w-kontekscie-osob-niepelnosprawnych.html

Łukasz i Marcin
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / PKP nas zauważa (Strona 3) (62821 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill