www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / NIE O TO MI CHODZI ŻE MACIE PRACE LECZ O TYCH KTÓRZY (35399 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor 123456 Dodany 2010-03-03 14:32
Jej nie mają i nie mają za co się leczyć to jest poniżające godność człowieka i mam daleko gdzieś gości którzy piszą np;o tym któremu się coś w palec stało bo to nie jest prawda to wymyśliła telewizja po to aby odebrać wszystkie możliwe przywileje które przysługują teraz on  jeśli nawet dostanie stopień lekki to co dalej po co jest mu to potrzebne nie znajdzie pracy i tak i tak i tu koło się zamyka a ci którzy są szczęśliwi że pracują to nich wiedzą ze szczęście trwa krótko nie chodzi mi o ludzi zaradnych ci zawsze dadzą sobie rade lecz o tych najsłabszych tych o których jak widać nasz kraj zapomniał a polska pisze małą litera miedzy innymi dlatego aby niektórzy zrozumieli że jedni mają za co kupić leki a drudzy nie i to dla tych pierwszych jest mała litera a dla tych drugich bardzo duża
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-03-03 14:37
123456 dlaczego co chwilkę zakładasz nowy wątek? Nie możesz pisać swoich postów w jednym miejscu? Przecież one nie są jednotematyczne tylko w każdym Twoim wątku jest o wszystkim na raz.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-03 14:43
123456 DLACZEGO,PYTAM SIE DLACZEGO NAM TO ROBISZ????????????:-(:-(:-(BYSMY TU,NAD TYMI TAK TERAZ MYSLE Z PREMEDYTACJA PRZEDZIWNIE KONSTRUOWANYMI TEKSTAMI ZYCIE UPRZYKRZAŁ,CHCĄC DOWIEDZIEC SIE O CO TAK NA PRAWDE CHODZIŁO PISZĄCEMU????DLACZEGO NAD NAMI SIE TAK PASTWISZ W TEN PRZEDZIWNY,ROZUMIAMY TYLKO PRZEZ CIEBIE SPOSOB???tO DOTYCZY TEZ INNYCH TWOICH POSTOW W INNYCH WĄTKACH RÓWNIEŻ.CZEMU ZADAJESZ NAM TYLE MECZARŃ,ZACZYNAM DOMNIEMAC ZES JAKIS SADO-MASO UWIELBIAJACY CHŁOSTAC PEJCZYKIEM BEŁKOTLIWEGO SŁOWA.OSZCZĘDŹ NAS,PROSZE,BĄDŻ MIŁOSIERNYM.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-03-04 14:47
mam jeden pomysł nie czytajcie jeśli nie chcecie ja wiem ze prawda w oczy kole że być morze tutaj pracują osoby z rządu i nie chodzi mi tu wo gule o jakiś pastwienie się na kimś bo z zasady tego nie robię lecz jeśli ktoś nie wie lub nie chce wiedzieć co naprawdę trzeba zrobić aby on było lepiej na tym świecie t niech dołoży parę słów parę pomysłów i sprawa załatwiona wiesz jest tak że zawsze odbiera się tym najsłabszym a daje się tym którzy mają za dużo chyba mnie teraz rozumiesz o co walczę jesteśmy póki co narodem w większości katolikiem więc postępujmy jak chrześcijanie a nie jak ludzie nie z tej epoki lub ery zamiast kłamać oszukiwać wydawać państwowa kasę pomyślmy jak to ukrócić nie jesteśmy obywatelami Chin lub Kuby lecz POLSKI kiedyś nas komuch biły teraz kto jak myślisz ja mam swój pogląd na to wszystko i takie słowa które do mnie mówisz nie przekonują mnie absolutni o co innego gdyby nagle pan Prezydent RP powiedział że daje większy budżet na on lecz to już inny temat a mnie się nie da przekupić lu przekabacić a sado -maso nie znam tego pojęcia 
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-05 09:33
?????????????????
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-03-05 11:01
Człowieku sam mówisz jak skrajny lewicowiec - "komuch".
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-03-05 13:05
ty kapitalista od siedmiu boleści bo ja nigdy nie byłem czerwony
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-03-03 15:32
Niestety, nie stać nas na bycie państwem opiekuńczym i długo nie będzie. Dopóki renty będą dostawac nieroby, dotąd będą one niskie.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-03-05 13:10 Zmieniony 2010-03-05 13:14
a jeszcze jedno jest 5oooooo milionów on a ilu jest zwykłych oszustów politycznych czy można to zmienić ja mówię że można i trzeba w bardzo prosty sposób namierzyć ich z jakich źródeł zarabiają i czy przypadkiem nie za dużo począwszy od największych a skończywszy na najmniejszych operacja taka by trwała góra 1 miesiąc było już takie coś przeprowadzone lecz nie tak jak trzeba  wtedy zabrali tym co najbardziej potrzebowali a dali tym co najwięcej kradli i dalej kradną no morze nie widzialny sposób lecz maja swoje sposoby popacz jakie maja fury od wójta do prezydenta i jak myślisz za czyje to pomyśl i nigdy niemów o kimś że jest komuch bo nie wiadomo kim ty jesteś byli jeszcze gorsi o czerwonych
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-03-05 13:45
"wiesz jest tak że zawsze odbiera się tym najsłabszym a daje się tym którzy mają za dużo" to cytat z Twojej wypowiedzi - wypij wymaluj Marks i Engels. Według jakiego klucza chcesz zabierac pieniądze i rozdawać? "5oooooo milionów" - tylu ludzi to nawet na świecie nie ma.
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2010-03-05 14:16
:-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-05 17:43
I TU ROGAL POKAZAŁ DAWNY I OBECNY WYZYSK CZŁOWIEKA SŁABSZEGO PRZEZ CZŁOWIEKA SILNIEJSZEGO

Rogal te 5 mln jest napisane w cudzysłowiu a więc bierz to z przymrużeniem oka jako mały przykład
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-03-08 12:00
Jaki znowu wyzysk?
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-08 12:47
Św.Antoni wzywa wiernych do  myślenia o prawdziwym bogactwie , bogactwie serca,które czyni ich dobrymi i miłosiernymi w gromadzeniu skarbów do nieba." Bogacze- tak nazywa -zaprzyjaźnijcie się z ubogimi, przyjmujcie ich w swoich domach,to oni ubodzy przyjmą was potem  w wiecznym mieszkaniu  gdzie jest piękno pokoju , ufność w bezpieczeństwo oraz obfity spokój wiecznej sytości.".
Pamiętaj , mówić  o życiu , nie zaznawszy cierpienia , to tak, jak mówić o świecie , nie odbywszy żadnej podróży.
Nie przekomarzaj się . Bądź pozdrowiony !
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-03-08 12:53
Akurat cierpienia w życiu nieco zaznałem. Ale wiem, że jak z wyra rano niwe wstanę, nie ubiorę i nie pójdę 8h tyrać, a potem jeszcze nie obrobię kilku fuch to nic w życiu nie osiągnę.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-03-08 14:18
Kamyk,czy to "resztki"wczorajszego kazania? Zaprawde powiadam ci,nikt tu w całym tym watku nie powiedział słowa o ubóstwie ducha i kazdy z nas ma na swoim koncie wiec ej lub mniej cierpienia,jezeli w ogole TO w jakis sposob mozna  zmierzyc lub zwazyc,wiec idac twoim tokim myslenia jasnym jest,ze kazdy z nas dotarł juz co najmniej na Mount Everest a inni na Alaske-pieszo!..Badz pozdrowiony.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-08 14:23
Oba bieguny już też mamy zdobyte
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-03-08 14:29
jasne  ze tak...niestety.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-08 14:32
No ,właśnie niestety!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-03-08 15:48
Właśnie zdobyłam następny "szczyt" w moim życiu,  weszłam na moje pierwsze piętro. Czy to pogoda tak działa, że bolą mnie wszystkie kości, sama już nie wiem. A może to starość chce mnie złapać. Nie, nie dam się i jutro znów wyruszę "zdobywać szczyty". :-)))))))))))))))
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-03-08 16:13
Ja mam teraz cel - opublikować artykuł w "Przeglądzie". Ciężko znaleźć ON chętne do rozmowy na potrzeby artykułu.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-08 16:34
A ja właśnie dziś dostałam cholernie wspaniałe życzenia na dzień kobiet i to dziś na priv. Niech żyje wiosna a tacy jak ..... nie napiszą już nawet na priv.
Liduś i ja wdrapałam się na piętro ale z bólem :-)
Rogal popieram cie w tym.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-08 18:54
TO ELLA CIESZYŁAS SIE Z TYCH ZYCZEN CZY RACZEJ PSIOCZYŁAS?
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-03-08 18:59
A jak myślisz skoro były cholerne
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-03-12 11:35
To jest naprawdę przepiękne było by jeszcze piękniejsze gdyby chodniki były odśnieżone lub wiosna była była blisko a tu ani tego ani tego
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-09 07:59
To nie "resztki", to fragment. I dodam jeszcze na ten dzisiejszy dzień - " Chrystus który jest twoim życiem, wisi przed tobą, obyś patrzył na krzyż jak w lustro.Będziesz mógł tam poznać jak śmiertelne były twoje rany, których żadne nie uleczyłoby lekarstwo , jak tylko krew Syna Bożego."
Dobrego dnia !
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-09 08:16
Kamyk ,pomyliłeś forum? bo to nie jest katolickie,więc te modły zamieszczaj gdzie indziej
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-03-09 08:41
Może to świadek Jehowy.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-03-09 08:47
Wszystko jedno,to forum to nie kościół ani zbór
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-03-09 09:09 Zmieniony 2010-03-09 09:18
Kamyk,a to tez z dzisiejszej mszy?
Niech moc bedzie z toba.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-09 09:16 Zmieniony 2010-03-09 09:19
To było do mnie Valkirio?
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-03-09 09:18
Nie Malta to do Kamyka ale jak zwykle przeniosło mi post nie tam gdzie powinno,juz poprawiam.:-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-09 09:20
:-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-09 10:12
OOOOO TO SIE ZACZEŁO PRZYMUSOWE NAWRACANIE,A MOZE TO TYLKO W RAMACH WIELKIEGO POSTU?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-09 10:20
Zawsze się jakiś nawiedzony znajdzie
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-03-09 10:23
co to mialo być?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-09 10:39
co konkretnie?
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-03-09 11:46
cytuje "zawsze się jakiś nawiedzony znajdzie" to jest ten konkret. A tak na marginesie to chcialbym uslyszeć przeczytać jakiś konkret z Twojej strony! Bo tak czytam i czytam i nic z tego nie wychodzi a przecież nie gramy w ping ponga prawda?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-09 11:55
Ty człowieku nie wywołuj mnie do tablicy ,forum ON NIE JEST MIEJSCEM DO MODŁÓW UPRAWIANYCH PRZEZ  KAMYK JAK MA TAKĄ CHĘĆ NIECH UDA SIĘ W ODPOWIEDNIE DO TEGO MIEJSCE  I TO TYLE a ,ze nic ci nie wychodzi z czytania to już twój problem
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-03-09 12:39
Awantura:)
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-03-09 12:40
Dzięki za szybką odpowiedź. Cieszę się że zauważyłaś we mnie "kalece" człowieka. Ale nie lubie jak ktoś na mnie krzyczy (pisanie dużymi literami to krzyk) a myślę że mozna wiele zalatwić spokojnie. Tak więc dowiedziałem sie z odpowiedzi o co chodzi, i donosze ze czytając wszystkie lub wiele postów nie wracam do poczatku tylko do nieprzeczytanych (wydaje mi sie dobrą zasadą ten sposob czytania , nie jestem administratorem forum , a napisanie pelnym zdaniem nie uwlacza niczyjej godności). Tak więc dziękuje za szczerą odpowiedź i nie powiem ide sie pomodlic , ale ide poczytać kolejne posty by cos więcej wiedzieć o mentalnosci i zainteresowaniach ludzi , ludzi niepelnosprawnych no i pelnosprawnych , bo tacy na tym forum też sa . Ja osobiscie zezwalam każdemu pisać na każdy temat, jest moim wyborem czy mi to odpowiada czy nie i ewentualnie zabieram glos lub puszczam mimo uszu. Pozdrawiam i życze miłego dnia.
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-09 13:18
Dziekuje Tobie dobry człowieku, dziękuję.Pozdrawienia  Kamyka ręką.   Jako chrześcijanie nie możemy  zapominać,że naszym obowiązkiem jest wyjście z Ewangelię do ludzi, której jej potrzebują.Nie można zamknąć się w czterech ścianach i nie widzieć tego ,że obok są ludzie którzy  naprawdę potrzebują Boga, to Boga w miłości, który pochyla się na każdym poranionym, odtrąconym i chorym nieuleczalnie. W każdym mieście i wioskach i popegeerach żyją ludzie tak, jakby Boga nie było. Potępienie i napiętnowanie ich nic nie zmieni. Trzeba iść z Ewangelią i przez miłość zmieniać, co wydaje się już martwe.
Bądź  pozdrowiony i niech Ci Bóg błogosławi. W Drodze od Kamyka .
P.S." Anioł nigdy nie upada, diabeł upada tak nisko ,że się nie podniesie.Człowiek upada i powstaje". Fiodor Dostojewski 1821-1881 r.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-03-09 14:20
Polecam dobrego psychoterapeutę:)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-09 16:46
Rogal, malta a to co znowu? Czy dobrze trafiłam dzisiaj na nasze forum? To w ramach nawiedenia czy jakie co?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-03-09 16:50
Polecam Kamykowi psychoterapeute. Nie mam nic do religii, ale to przegięcie.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-09 17:13
A już myślałam że jestem gdzieś indziej. Ok już wiem, to komuś się nawiedziło.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2010-03-10 11:56
A ja... nie do końca rozumiem problem Kamyka. Kamyk nie jest jedynym użytkownikiem odnoszącym się do wyznawanej religii. Lidan wkleja chrześcijańskie cytaty na przykład i zdaje się nikt z protestujących tutaj nie dostał od Phila Bosmansa rozstroju żołądkowego. :-) Ja mam w sygnaturze od dawna przeróbkę cytatu z ks. Twardowskiego i też nie widzę, żebyście mdleli z wrażenia. Rozumiem, że taka forma wypowiedzi jaką uprawia Kamyk jest trochę ekstremalna (i w pewnym stopniu zaczęła się nie wiadomo skąd i dlaczego akurat w tym wątku), ale naprawdę aż tak? W końcu "mój" Ks. Twardowski jest pod KAŻDYM moim postem, niezależnie od jego treści i wartości, więc jeżeli trzy cytaty w jednym wątku wzbudzają tak żywe emocje...

Ellu - post Michała Pietrzykowskiego jest do założyciela wątku, czyli wracamy do tematu właściwego. :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-03-10 15:17 Zmieniony 2010-03-10 15:23
Ok wiem to był mały żart... w dniu kobiet. A post adresowany był do Kamyka.
Witaj Boginko. Całą noc myślałam jak cię tu ściągnąć. Że już rozgryzłam ten znaczek na klawiaturze to ok. Ale to nie wątek porady. Cieszę się że Cię znów widzę :-D
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-03-12 11:56
Nic na siłę
Nadrzędny - Autor michal_pietrzykowski Dodany 2010-03-09 23:37
Witam.
Jak przeczytałem dobrze twój post.
To weź się nie obraź.
Co do twojego stopnia niepełnosprawności ( lekkiego ) to dużo osób pracuje w tym stopniu niepełnosprawności jak i w stopniu umiarkowanym.
Jest dużo ofert pracy dla osób z grupami niepełnosprawności w stopnia lekkiego jak umiarkowanego.
Tylko zależy na jakim stanowisku tobie pasowało.
Mój kolega z pracy ma stopień lekki i jakoś pracuje.
Dużo jest ofert na stronach internetowych dla osób niepełnosprawnych:
www.ipon.pl - możesz nawet nadać swoje ogłoszenie że szukam pracy..........
www.niepełnosprawni.pl - tu tak samo możesz nadać
www.osobliwi.pl
Powiatowy urząd pracy w..............
W przypodku mojego stopnia umiarkowanego jak i choroby epilepsji to znalazłem na str. inter. Powiatowy urząd.......

Życzę tobie powodzenia w znalezieniu pracy.
Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / NIE O TO MI CHODZI ŻE MACIE PRACE LECZ O TYCH KTÓRZY (35399 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill